Cyberpunk 2077 izdvojena tema

poruka: 6.048
|
čitano: 1.196.137
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
online
Re: Cyberpunk 2077
ikolic kaže...

Igrao nekih sat vremena jutros. Još sam u uvodnoj fazi - puno pričanja. Čekam da mi malo daju disati pa da odem u istraživanje.

Do sada jedan bug: zrcalo - refleksija u zrcalu nema kose, odjeće i "djelova trijela". Pomislih - fuck - što mi se liku dogodilo u međuvremenu, pa nije valjda da mi lik ovakav šeta vanka :) OK-je - nije multiplayer igra.

 

 Haha, koliko se sećam, neki reviewer je primetio da lik uopšte ne ostavlja odraz u ogledalu i mislio da je to by design. 

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
11 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077
BeLLicus kaže...
Jarvan kaže...
BeLLicus kaže...

Jako loše mi radi... Testirao sam sve postavke, ultra 30 fpsa, high 40 fpsa, medium 55 fpsa i low 70 fpsa, na low izgleda odvratno sve, medium tako tako ostalo šteka... Znači 1080Ti i 1440p sa ovom igrom ne bu išlo. Sad nisam pametan dal da igram uopće dok ne kupim novu grafičku karticu, glupo mi kvarit iskustvo na medium 55 fpsa em trza em je grafika u kurcu. 

 

Inače na steamu 705,497 In-Game ajme koje brojke.

 Meni na slabijoj konfi radi super. Problem je kod tebe i tvojih winsa valjda i drivera.

 Točno onako kako sam ja rekao je i kod drugih na 1080Ti, bitno da meni ne valjaju windowsi i driveri jel. 

 Ja vidim da je 20 FPS-a razlika između 2 postavke ... gdje je tvoj problem onda?

 

A nemoj ni očekivati 1440p s ultra postavkama s tim kompom ionako.

9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Jarvan kaže...
BeLLicus kaže...
Jarvan kaže...
BeLLicus kaže...

Jako loše mi radi... Testirao sam sve postavke, ultra 30 fpsa, high 40 fpsa, medium 55 fpsa i low 70 fpsa, na low izgleda odvratno sve, medium tako tako ostalo šteka... Znači 1080Ti i 1440p sa ovom igrom ne bu išlo. Sad nisam pametan dal da igram uopće dok ne kupim novu grafičku karticu, glupo mi kvarit iskustvo na medium 55 fpsa em trza em je grafika u kurcu. 

 

Inače na steamu 705,497 In-Game ajme koje brojke.

 Meni na slabijoj konfi radi super. Problem je kod tebe i tvojih winsa valjda i drivera.

 Točno onako kako sam ja rekao je i kod drugih na 1080Ti, bitno da meni ne valjaju windowsi i driveri jel. 

 Ja vidim da je 20 FPS-a razlika između 2 postavke ... gdje je tvoj problem onda?

 

A nemoj ni očekivati 1440p s ultra postavkama s tim kompom ionako.

 Problem gdje je? To što stablinih 60 sličica po sekundi dobivam samo na low postavkama što rezultira odvratnom grafikom. Svaka druga opcija medium,high fps pada ispod 55, i nepada mi na pamet igrati tako, naravno da nisam mislio igrati na ultra, ali isto tako niti sam mislio igrati na low... 

15 godina
online
Cyberpunk 2077

Ja sam na GTX 1070, nekako mi se ne da uništiti doživljaj Cyberpunka s njom, pa ću vjerojatno tek kasnije kupiti/igrati.

 

Tako sam jedva gurao W3 na GTX770 pa mi nije ostao u najboljem sjećanju tada (pre-order i tako...).

 

Osim ako netko kaže da radi u 1080p dovoljno dobro sa bar Med detaljima, onda možda...

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Srce Isusovo kaže...

Razočaran sam.... Ne mogu oblikovat glavić i nema slajder koliko će mi jaja visit. Fuu!

 Moram priznati da sam i ja imao sličnu reakciju i da sam bio pomalo razočaran što imam veličinu samo Small i Big, a ne slider sa centimetrima koliko mi je velik.

You can patch technical vulnerabilities as they evolve, but there is no patch for stupidity, or rather gullibility. - Kevin Mitnick
12 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
TomoR kaže...

Ja sam na GTX 1070, nekako mi se ne da uništiti doživljaj Cyberpunka s njom, pa ću vjerojatno tek kasnije kupiti/igrati.

 

Tako sam jedva gurao W3 na GTX770 pa mi nije ostao u najboljem sjećanju tada (pre-order i tako...).

 

Osim ako netko kaže da radi u 1080p dovoljno dobro sa bar Med detaljima, onda možda...

 


Tu imas i postavke koje si nastimas, ja sam u istom kupusu :)

8 godina
neaktivan
offline
Re: Cyberpunk 2077

Mirror su mi na high ali uopće ne vidim ništa u njima haha. Jel koristi netko radeon software? Koliko vidim image sharpening itd nema još efekta u igri. Overlay sa zadnjim driverima radi

11 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Ne znam jel je bug il sam mutav al kad dođem kod onog doktora i krene skenirati ne mogu izać van uopće iz toga "sken prozora"... nije valjd da skenira pola sata... ne mogu ni u menu izaći sa esc
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

kolko vidim po stranim forumima i analizom FPS primjecujem da više koristi imaju Intel ljudi nego AMD ljudi što se proca tiče...

6 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Jarvan kaže...

 Ja vidim da je 20 FPS-a razlika između 2 postavke ... gdje je tvoj problem onda?

 

A nemoj ni očekivati 1440p s ultra postavkama s tim kompom ionako.

 salis se? 3600 i 1080Ti i da ne ocekuje max postavke na 1440?

 

pa igra nema nikakav revolucionarni engine sa ne znam kakvom grafikom, s obzrom sta su objavili za minimum i recommended spec, normalno da je covjek bijesan jer ima top komp koji nemre drzat mini 60fps

 

i cdpr i nvidia, posto se kurce da su partneri i suraduju, su to trebali napraviti puno puno bolje, s obzirom na resurse i vrijeme izrade

 

igra koju cekas 10 godina, i onda ti ovakve sitnice upropaste zadovoljstvo igranja, shvacam sve isfrustrirane i predlazem da se ostavite toga nekoliko dana dok ne poprave, jer ce vam se igra samo zgadit s tim problemima

15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Koliko drame, show 

It is always darkest just before the dawn.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Skullscar1989 kaže...

Mirror su mi na high ali uopće ne vidim ništa u njima haha. Jel koristi netko radeon software? Koliko vidim image sharpening itd nema još efekta u igri. Overlay sa zadnjim driverima radi

 RTX On.

 

 

Vidio sam par streamera isto su rekli da ne vide sebe u prozorima ili zrcalima. A imaju Nvidia grafičke. 

Zapravo mislim da je bio jackfrags sa 3090.

 

Valjda nisu stavili refleksije na sve. :D

8 godina
neaktivan
offline
Re: Cyberpunk 2077

zoom na komad papira koji je zalijepljen u liftu. hrpa detalja, ovakve stvari čak imaju tekst na sebi koji se može čitati. predobro haha

 

a ovo je jackie. s obzirom na moj hardware zadovoljan sam detaljima i kako glatko sve radi. nema stuttera, fps dropova... samo nek još bolje ispoliraju generalni osjećaj i bugove, igra je odlična. baš mi je pogodila taj deus ex osjećaj i sve općenito vezano za tu tematiku

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.12.2020 12:19 (Skullscar1989).
13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
BeLLicus kaže...

 Problem gdje je? To što stablinih 60 sličica po sekundi dobivam samo na low postavkama što rezultira odvratnom grafikom. Svaka druga opcija medium,high fps pada ispod 55, i nepada mi na pamet igrati tako, naravno da nisam mislio igrati na ultra, ali isto tako niti sam mislio igrati na low... 

Ajd probaj ovo pa javi...

11 godina
offline
Cyberpunk 2077

Igra rusi sve fckin rekorde ....8 miliona preordera.jedan gta 5 je imao manje od 4 mil.

 

Nek se kupaju u novcu zasluzili su.vrh

 
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

E to se zove feature

Moj PC  
12 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077
BeLLicus kaže...
Jarvan kaže...
BeLLicus kaže...
Jarvan kaže...
BeLLicus kaže...

Jako loše mi radi... Testirao sam sve postavke, ultra 30 fpsa, high 40 fpsa, medium 55 fpsa i low 70 fpsa, na low izgleda odvratno sve, medium tako tako ostalo šteka... Znači 1080Ti i 1440p sa ovom igrom ne bu išlo. Sad nisam pametan dal da igram uopće dok ne kupim novu grafičku karticu, glupo mi kvarit iskustvo na medium 55 fpsa em trza em je grafika u kurcu. 

 

Inače na steamu 705,497 In-Game ajme koje brojke.

 Meni na slabijoj konfi radi super. Problem je kod tebe i tvojih winsa valjda i drivera.

 Točno onako kako sam ja rekao je i kod drugih na 1080Ti, bitno da meni ne valjaju windowsi i driveri jel. 

 Ja vidim da je 20 FPS-a razlika između 2 postavke ... gdje je tvoj problem onda?

 

A nemoj ni očekivati 1440p s ultra postavkama s tim kompom ionako.

 Problem gdje je? To što stablinih 60 sličica po sekundi dobivam samo na low postavkama što rezultira odvratnom grafikom. Svaka druga opcija medium,high fps pada ispod 55, i nepada mi na pamet igrati tako, naravno da nisam mislio igrati na ultra, ali isto tako niti sam mislio igrati na low... 

 A mucek, budeš preživio.

4 godine
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077
GSP kaže...

Igra rusi sve fckin rekorde ....8 miliona preordera.jedan gta 5 je imao manje od 4 mil.

 

Nek se kupaju u novcu zasluzili su.vrh

 overhype-ana ko covid19 :D + nije da imas trenutno ista drugo za igrat

 do tam q2 sljedece godine.

13 godina
offline
Cyberpunk 2077

Probat ću ne igrati puno dok se ne sazna točno kaj je s performansama. Da ovi iz HUB-a izbace svoje optimised settingse, neki driver fix za 1080Ti itd itd.

 

Inače primjetio sam da igra ima dosta problema/bugova s texturama...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Cyberpunk 2077

u trgovini codex izašlo pa tko oće probat prije kupnje, toliko low fps commenta vidim pa vaš da vidim kako će se moja kanta izborit s tim.

inače prvi dojmovi jeste zadovojni vi koji ste kupili i uzeli godišnji radi igre :)

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
GSP kaže...

Igra rusi sve fckin rekorde ....8 miliona preordera.jedan gta 5 je imao manje od 4 mil.

 

Nek se kupaju u novcu zasluzili su.vrh

 Pa prema trenutnom stanju igre sumnjam da su zaslužili. 

11 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Hrpa butthurt majmuna koji niti su je kupili, niti imaju namjeru je kupiti.

Budite sretni da je uopće imate za skinuti, i zahvalni CDPR što ne stavlja zaštite da je i pirati mogu igrati.

 

Ja na svojoj kršini nemam ni bugova, ni problema ... igra je sama po sebi bez obzira na grafiku i zahtjeve, po pitanju priče, likova, cijelog lore jedna velika zvijer koju neznam hoće li itko ubrzo uhvatiti.

Moj PC  
4 0 hvala 3
13 godina
offline
Cyberpunk 2077

Tako tako, umjesto da igraš pokazuješ svu raskoš svog elokventnog riječnika, baš si Jarvan 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Promster kaže...
BeLLicus kaže...

 Problem gdje je? To što stablinih 60 sličica po sekundi dobivam samo na low postavkama što rezultira odvratnom grafikom. Svaka druga opcija medium,high fps pada ispod 55, i nepada mi na pamet igrati tako, naravno da nisam mislio igrati na ultra, ali isto tako niti sam mislio igrati na low... 

Ajd probaj ovo pa javi...

 Evogac, kako si stavio ove postavke film grain i ostalo? Sa ovime tvojime 61 fps sa time da nemam zadnje drivere koji mi uzrokuju strašan flickering.

12 godina
offline
Cyberpunk 2077

Nije mi jasno kako ovi igraju bez problema na rx 570 a ovi sa 1070ti/1080 kukaju.

Moj PC  
9 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Jarvan kaže...

Hrpa butthurt majmuna koji niti su je kupili, niti imaju namjeru je kupiti.

Budite sretni da je uopće imate za skinuti, i zahvalni CDPR što ne stavlja zaštite da je i pirati mogu igrati.

 

Ja na svojoj kršini nemam ni bugova, ni problema ... igra je sama po sebi bez obzira na grafiku i zahtjeve, po pitanju priče, likova, cijelog lore jedna velika zvijer koju neznam hoće li itko ubrzo uhvatiti.

 Ja sam igru kupio tako da ne serendaj ne obaziri se na filu taj skida sve i jednu igru koju može osim ako nije multiplayer to mora kupiti. Slažem se sa zadnjom rečenicom zato i želim da imam što bolje iskustvo igrajući je. 

11 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077
fila2208 kaže...

Tako tako, umjesto da igraš pokazuješ svu raskoš svog elokventnog riječnika, baš si Jarvan 

 https://www.mobafire.com/league-of-legends/jarvan-iv-guide

 

I zoveš se "gamerom" ... sramota.

 

Bio main dok sam palio po turnirima.

 

AMD očito ima stabilnije drivere preko svih platforma.

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.12.2020 12:54 (Jarvan).
4 godine
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077
Jarvan kaže...

Hrpa butthurt majmuna koji niti su je kupili, niti imaju namjeru je kupiti.

Budite sretni da je uopće imate za skinuti, i zahvalni CDPR što ne stavlja zaštite da je i pirati mogu igrati.

 

Ja na svojoj kršini nemam ni bugova, ni problema ... igra je sama po sebi bez obzira na grafiku i zahtjeve, po pitanju priče, likova, cijelog lore jedna velika zvijer koju neznam hoće li itko ubrzo uhvatiti.

 hoces reci da su i sami svjesni da trenutno ne vrijedi love ? :D kolega znas kak se kaze tko se ljuti doceka ga ? :D

 ne vidim razlog da se itko od vas ljuti, na bilo kakav "los" komentar osim ako sam nije radio na igri.

 

 kakva je igra po pitanju likova itd znaju dobro oni koji su je odigrali recenzenti, ovdje se nitko puno nije

 dotaknuo toga jer ljudi se vise bave grafikom nego samom pricom. tako ja cekam da se ude par sati u igru

 da cujem misljenja s vezi price. side questovi zvuce dosadno, igram je 1st person tako da mi halabuka

 oko kreiranja lika nije jasna niti zasto su trosili vrijeme na to kad lika maltene necu ni vidjeti niti gledati.

 

 radije neka izbace neki patch za 3rd person pa da mozda i uzivam u svojoj mastovitosti i velicini muskog

 ponosa. ovak zasad ne vidim nista da pljunem 500+kn. ja se ne moram sloziti s tobom, ti se ne moras sloziti samnom

 obojica imamo pravo na misljenje, ne vidim razlog za ljutnju.

15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
fila2208 kaže...

Tako tako, umjesto da igraš pokazuješ svu raskoš svog elokventnog riječnika, baš si Jarvan 

 njegova raskoš

9 godina
offline
Cyberpunk 2077

Inače igra je srušila neke rekorde sinoć, najgledanija singleplayer igra na twitchu sa preko 1.1 milijun gledatelja, najigranija singleplayer igra na steamu svih vremena sa preko 1 milijun igrača u jednom trenutku. Za vikend će brojke samo rasti. Tko zna koliko na GOGu ima igrača, ali strašan su posao napravili. Osim optimizacije i kojeg buga nema previše zamjerki. 

 

https://www.hcl.hr/vijest/cyberpunk-2077-rekord-164588/

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.12.2020 12:56 (BeLLicus).
Moj PC  
5 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice