Cyberpunk 2077 izdvojena tema

poruka: 6.048
|
čitano: 1.196.700
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Cyberpunk 2077

Čitatelj kak se nisi ovdje pohvalio novom stolicom?? Izgleda odlično

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Čitatelj kaže...

The Witcher (1) je imao Demo od 2GB, al samo na engleskom jeziku.

Svi drugi poslije nisu imali - ne isplati se developati i sjeckati igru, gubiti vrijeme,

osobito jer ljudi znaju o cemu se radi i znaju sto kupuju.

To nije nikakav izgovor pogotovo ako se hvališ da si ulužio XYZ para te na igri radilo ABC ljudi i sl.

Ne miriše mi na dobro, nadam se da griješim.. radi dobrobiti zdravlja pojedinih kolega. 

7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

A pa necu stavljati u svaku temu, dovoljno jednom. Mislim da sam pisao u temi za dobre cijene da je bila akcija na SecretLab,

al nisam rekao da sam narucio - jer je navala bila velika, kliknuo sam i vec je nakon par minuta bilo "sold out", a mail o potvrdi nisam

dobio - tek 3 dana poslije sam dobio da je uspjesno kupljena stolica, i da se salje - makar su lovu uzeli odmah.

 

Da, do sada sam na merch potrosio skoro 2000€, od majica, kapa, hoodica, bandane, remena, privjesaka, stolac... plus samu igru na GOG-u i CE (cekam od Zelde kad zele uplatu).

 

Naravno, nemam sve, jer otkad je CDPR otvorio svoj Store, ne narucujem vise nista iz J1NX-a, jer em su makli free shipping za cijeli svijet,

em je shipping za EU preko 50$, em je kvaliteta njihovih majica ravna nuli, dok su Qwertee i CDPR majice stvarno super kvalitete.

Hoodice sa J1NX su dobre, makar je cudno sto je kod njih cif obratan nego kod nas u europi - dakle kod nas je zenski dio na lijevoj strani a muski na desnoj,

dok kod J1NX hoodica je to skroz okrenuto naopako. Plus dvaput su mi poslali krivu velicinu - tipa Witcher premium Hoodicu su mi poslali u XXXL,

a narucio sam po brojevima XXL - i pazi, ta XXXL je toliko velika, da dva covjeka unutra stanu, dok XXXL je normalna velicina.

 

Znam da mozda i pretjerujem, al eto, volim imat finu oblekicu za slobodno vrijeme. Na zalost zbog cov19 nema bas eventova koji bi se mogli posjetiti,

tipa gaming sajmovi itd, jer na njima bude cesto simpaticnih stvari.

 

Envy kaže...

To nije nikakav izgovor pogotovo ako se hvališ da si ulužio XYZ para te na igri radilo ABC ljudi i sl.

Ne miriše mi na dobro, nadam se da griješim.. radi dobrobiti zdravlja pojedinih kolega. 

 

Nema Demo, al CDPR ti nudi povratak novca sa GOG-a, ako nisi zadovoljan proizvodom, unutar 30 dana. Na Stemu isto tako mozes napraviti povrat,

drugaciji su uvjeti, mislim da je do 10 sati igranja, al svejedno mozes u tih 10 sati reci "jel to to" ili ne. Kod nekih igara dovoljno je odigrati 10min i reci "pa ovo je apsurd".

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.12.2020 14:40 (Čitatelj).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Cyberpunk 2077

ok ali malo je suludo dati tolike sume na igru koju nije niti izašla i zapravo ne znaš da li će opravdati cijeli ovaj plaćeni hype kao niti tvoja osobna očekivanja.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Cyberpunk 2077

Jel' se zna kada će krenuti van prve recenzije? 

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Vandit kaže...

Jel' se zna kada će krenuti van prve recenzije? 

 

bio je leak da u ponedjeljak 6.12. prestaje embargo na recenzije, dar za svetog Nikolu. ili će biti Krampus sa šibom ako recenzije ispadnu loše 

 

CDPR još nije ništa službeno rekao, ali mislim da je to realno za očekivati

7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

A gle, imao sam neke bonove za iskoristiti, plus popust sa GOG-a od 30%, tako da sam dosta toga pokupovao,

te dosta majica i poklonio frendovima - tako da je kao poklon super, a opet ne platis po punoj cijeni,

i jos poklonis nesto unikatno.

 

Mozda igra i ne bude dobra, al majice i hoodice su svakako dobre

A stolac je cudan, jos se moram naviknuti.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Cansee kaže...

bio je leak da u ponedjeljak 6.12. prestaje embargo na recenzije, dar za svetog Nikolu. ili će biti Krampus sa šibom ako recenzije ispadnu loše 

 

CDPR još nije ništa službeno rekao, ali mislim da je to realno za očekivati

 

Thanks. Meni isto to djeluje kao realan datum. 

7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Pa HCL ce u HR vjerovatno imati recenziju spremu, cim ju budu smjeli objaviti - oni su valjda jedini HR portal,

koji dobiju igre stvarno prije reda, i stvarno se potrude opisati sto vise igara, i dati sto realnije ocjene.

 

https://www.hcl.hr/

https://www.hcl.hr/?s=cyberpunk

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Čitatelj kaže...

Pa HCL ce u HR vjerovatno imati recenziju spremu, cim ju budu smjeli objaviti - oni su valjda jedini HR portal,

koji dobiju igre stvarno prije reda, i stvarno se potrude opisati sto vise igara, i dati sto realnije ocjene.

 

https://www.hcl.hr/

https://www.hcl.hr/?s=cyberpunk

 ima njih vise kod nas

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
6 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
hrci24 kaže...

Gdje ste preordali igru, GOG ili Steam? 

 gog, steam i collector edition uzeo :D 

7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Bug recimo, bodova, nemaju ni monitor od 1440p, pa kartice testiraju na uredskim 1200p monitorima.

Nemam ja nista protiv 16:10 monitora, i sam ih koristim za posao, ali vecina ljudi doma ima 16:9 monitore,

te ne vjerujem da na poslu netko igra igre na 16:10 1200p monitorima, osim ako nisu u slucaju developeri, pa debugiraju itd.

 

Al od takvih portala, hrvatski HCL je prilicno najbrzi i najtocniji sa informacijama.

PCGH u njemackoj je takodjer jedan od boljih portala, i njihove vijesti i recenzije su redovne i cesto prijevremene.

 

Youtuber kanali isto znaju imati igre na vrijeme, makar ja volim procitati clanak, jer ipak u video reportazi

se iznese manje rijeci nego u pisanom obliku, i veca pozornost je na sliku nego na sadrzaj.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077
Sta da je EA dobio licencu za Cyberpunk?

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

info dump, vjerojatno zadnji

 

It is not who you are, it is who you know.
16 godina
offline
Cyberpunk 2077

Još7 i pol dana...  

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
3 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Za mene sluzbeno izlazi 12.12. u 13h, kad mi prestaje dezurstvo

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Cyberpunk 2077

24 minute gameplaya na francuskom, PS4, ne znam jel običan ili PRO - https://siasky.net/AADVStX6z9xQIqwmYXFo2luhqN9rwQpzXhxKno4yPhL2wg

 

nema spoilera, ima neke komunikacije između V i Jackiea, ali ništ ne kužim pošto je na francuskom. Također ja to škicnem na preskokce, samo malo da vidim kako igra izgleda, i moram priznat da mi izgleda prilično dobro s obzirom da je na staroj konzoli. 

 

na kraju videa se može vidjeti stan i inventory, pa ako je nekom to spoiler nemojte gledat

Moj PC  
0 0 hvala 2
5 godina
offline
Cyberpunk 2077

Samo da day one patch ne bude ogroman.

Sve Vas Volim
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Srce Isusovo kaže...

Samo da day one patch ne bude ogroman.

 

znači skinemo igru u preloadu, npr u utorak, i onda tek kad izađe igra službeno onda možemo skidati day one patch? ili možda postoje šanse da se i to skine u preloadu?

16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Cansee kaže...
Srce Isusovo kaže...

Samo da day one patch ne bude ogroman.

 

znači skinemo igru u preloadu, npr u utorak, i onda tek kad izađe igra službeno onda možemo skidati day one patch? ili možda postoje šanse da se i to skine u preloadu?

 Ovisi kak će to deployat...  možda bude par sati ranije ili dan ranije.

Lijep pozdrav ;)
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Uvijek je day one patch bio prvi dan, tek kad igra izađe. Preload skida samo osnovnu igru.
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Gogy7 kaže...
Uvijek je day one patch bio prvi dan, tek kad igra izađe. Preload skida samo osnovnu igru.

i ac valhalla je imala day 1 patch pa mi ga je skupa sa preloadom povuklo... moguce je da sve utrpaju u preload, bar za digitalne verzije, a za fizicke bi mogla bit razlika.

It is not who you are, it is who you know.
9 godina
offline
Cyberpunk 2077

da puste day one patch barem 3-4 sata prije otključavanja igre, e to bi bilo ok. Volio bi u ponoć odigrati malo, barem kreirati lika, al to sigurno neću ako mi počne skidati 15 gb u ponoć, optika još nije stigla u moju avliju

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Cansee kaže...

odigrati malo, barem kreirati lika

 Laganih 4-5 sati

16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

samo hrabro momci

It is not who you are, it is who you know.
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
quickr kaže...
Cansee kaže...

odigrati malo, barem kreirati lika

 Laganih 4-5 sati

 

ma znaš šta, to mi se čak ne da previše raditi u zadnje vrijeme. Možda zato jer slabo kužim šta radi koji preset i kak će to izgledati, ono kad mi bude 4 slajda samo za cheek muka me uhvati. 

 

Kad se sjetim obliviona i skyrima, tu sam stvarno dugo vremena proveo u kreaciji lika i onda kad završim se ipak predomislim pa iz početka.

 

U zadnje vrijeme kad igram takve igre to najčešće bude da izaberem neko već kreirano lice, i samo malo sredim kosu i takve stvari. Iako ću možda sad za cyberpunk učiniti iznimku. Ono što mi recimo bude bitno u tim stvarima je veličina tijela, ne volim igrati s likom koji je neki mršavac mali, imam još uvijek traumu od mass effecta andromede, lik mi je izgledao kao da je upravo završio prvi srednje. Al opet je igra u first personu tak da ni to onda ipak nije bitno

15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Može li se ova igra igrati na 720p rezoluciji?

Nije fejmanje samo pitam pošto sam vidio zahtjeve i tamo se navodi 1080p rezolucija pa mi nije bilo jasno je li minimalna zahtjevana rezolucija ili zahtjevi za tu rezoluciju?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Envy kaže...

Može li se ova igra igrati na 720p rezoluciji?

Nije fejmanje samo pitam pošto sam vidio zahtjeve i tamo se navodi 1080p rezolucija pa mi nije bilo jasno je li minimalna zahtjevana rezolucija ili zahtjevi za tu rezoluciju?

naravno da moze

It is not who you are, it is who you know.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice