Cyberpunk 2077 izdvojena tema

poruka: 6.048
|
čitano: 1.196.605
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ovo će s vizualne strane biti grijeh igrati na PS4. Al' jbg, nisu ni okvirno dali datum PS5 ugrade-a, tako da ću odigrati na PS4. Ne da mi se čekati pola godine. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Lovac kaže...

E ovo već izgleda puuuuno bolje nego xbox gameplay video. * * *

A Microsoft je rekao da je Xbox najbolje igrati na OLED-u i ako malo bolje razmišiš ogranićenje OLED-a (pokretna rezolucija) i same igre od 30fps na Xboxu ima smisla. Sa druge strane ima i smisla da OLED pruža daleko bolju kvalitetu slike od LCD-a pa vjerojatno ima tu i istine i neistene. Možda na Xbox CP2077 preko OLED-a bude zaista lijepo izgledao. 

11 godina
offline
Cyberpunk 2077

Jedan od razloga zasto sam zelio rtx3080 je ova igra jer sve sto pokazuju u zadnje vrijeme je RTX,osim onoga na konzolama i ono izgleda lose u usporedbi.

Moj PC  
3 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Meni su najzanimljivije dvije informacije:

1. V i Johny ce imati svoje misije, tako da ocekuje da ce medju main misijima postojati mogucnost odabira kojim putem krenuti, ono sto V zeli ili ono sto Johny zeli,

ili jos bolje - da cak razdvoje te misije, pa ako ne zelim, necu igrati sve misije od Johnya i vice-versa.

 

2. Rekli su da su novinari i casopisi vec dobili svoje kopije igara i da ih vec igraju, i da ce se njihove recenzije i misljenja moci

citati od danas/sutra - dakle, ako BUG.HR nije dobio svoju kopio, onda se vise ni ne moraju zvati informaticki casopis, nego 24SATA

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Cyberpunk 2077

Kaže novinar "it took me 6h to get to the game title screen". Sad ili je heben intro ili se nije mogao odlučit za frizuru i koja boja jakne mu više ističe oči.

EDIT: Prolog je 4-7h, hvale da igra ima jako vibe po original DeusEx-u, da je atmosfera zbilja na nivou, no sama borba je malo velikodušno opisano "slabiji dio". Al ajd, realno nije ni W3 imao nešto briljantan combat, ali sve ostalo je bilo 11/10.
Dojam nakon 16 sati igre, da li opravdava sav hype; odgovor je "da i ne". Igra je nevjerojatna, ali ima puno "rough edges", tu prvenstveno misli na UI i kako je nazvao quest log "it's a mess". Dakle ništa što se ne može "poglancat".


Evo i zadnje epizode

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.11.2020 21:39 (Lovac).
Moj PC  
0 0 hvala 1
6 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Lovac kaže...

Kaže novinar "it took me 6h to get to the game title screen". Sad ili je heben intro ili se nije mogao odlučit za frizuru i koja boja jakne mu više ističe oči.

 Mislim da je ipak presudila duljina noktiju. 

9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Ovo da i ne mi se uopće ne sviđa. Sumnjam da bi rekao ne samo zbog takvih sitnica. Možda igra stvarno nije dovršena
16 godina
offline
Cyberpunk 2077

Eto, ako sam i sumnjao u kvalitetu PC verzije sad sam miran 

Jedva čekam 10.12. 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ja mislim da ću ovo spojit na telku i igrat s joystickom, premalo mi 24monitor a trošit lovu nema smisla

Dirty dosen
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077

Ajd sa gamepadom mogu zamisliti da igras, ali sa joystickom - ufff. Eventualno sa volanom kod voznje,

al joystick... uf... hardcore...

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.11.2020 10:55 (Čitatelj).
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

Sigurno misli na gamepad, ali ga naziva joystickom. Puno ljudi to ima običaj.

15 godina
offline
Cyberpunk 2077

O...M...G ovaj novi PC ultra gameplay s raytracingom.... smočio sam gaće. Brutalno izgleda 

 

Toliko dobro da mislim da mi ni 3080 ne pomogne da imam preko 50-60 fps na 3440x1440  a kamoli 100+..

 

Polažem nade u DLSS 

It is always darkest just before the dawn.
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
mrsmith kaže...

O...M...G ovaj novi PC ultra gameplay s raytracingom.... smočio sam gaće. Brutalno izgleda 

 

Toliko dobro da mislim da mi ni 3080 ne pomogne da imam preko 50-60 fps na 3440x1440  a kamoli 100+..

 

Polažem nade u DLSS 

Ovi vizuali u tom zadnjem traileru su potvrda onoga sto je developer izjavio da je igra krenula kao last gen a zavrsila kao nextgen i to se vidi po svemu...divovske scene suludo pretrpane detaljima a o broju npcova da ne pricam.......

Ja realno ocekujem da se rtx3080 muci sa svime ovime ali zato je tu DLSS performance....gsync na mojoj telki,kad se male ruke sloze sve se moze....nadam se :)

5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

Not bad, not bad at all. Postavlja se pitanje da li se tu podrazumjeva i DLSS ili ne

Sve Vas Volim
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.11.2020 17:17 (Srce Isusovo).
Moj PC  
2 0 hvala 3
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Srce Isusovo kaže...
Not bad, not bad at all

Zašto nije RX 6800XT naveden pod raytracing postavkama? :O Pa rekli su da će raditi na Radeonima...

It is always darkest just before the dawn.
5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
mrsmith kaže...
Srce Isusovo kaže...
Not bad, not bad at all

Zašto nije RX 6800XT naveden pod raytracing postavkama? :O Pa rekli su da će raditi na Radeonima...

 Ne znam i boli me kurac - ja igram na ultra + rt.  Optimizacija je na nivou!

Sve Vas Volim
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.11.2020 17:11 (Srce Isusovo).
11 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Srce Isusovo kaže...

Not bad, not bad at all. Postavlja se pitanje da li se tu podrazumjeva i DLSS ili ne

 Nigdje ne piše na koji se  framerate to odnosi?

5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Jurassic Park kaže...
Srce Isusovo kaže...

Not bad, not bad at all. Postavlja se pitanje da li se tu podrazumjeva i DLSS ili ne

 Nigdje ne piše na koji se  framerate to odnosi?

 Osim low, čisto sumnjam da bi se 30 fps podrazumijevalo po high ili ultra settings... I mislim da je na onim starim SysReq pisalo da podrazumjeva 60 fpsa

Sve Vas Volim
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
mrsmith kaže...
Srce Isusovo kaže...
Not bad, not bad at all

Zašto nije RX 6800XT naveden pod raytracing postavkama? :O Pa rekli su da će raditi na Radeonima...

 Mislim da podrazumijevaju DLSS (nekako sumnjam da bi bez toga to sve išlo na 1440 odnosno 2160p) ili je jednostavno optimizirano za zelene budući da su radili s njima jedno duže vrijeme na RT implementaciji.

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Lovac kaže...
mrsmith kaže...
Srce Isusovo kaže...
Not bad, not bad at all

Zašto nije RX 6800XT naveden pod raytracing postavkama? :O Pa rekli su da će raditi na Radeonima...

 Mislim da podrazumijevaju DLSS (nekako sumnjam da bi bez toga to sve išlo na 1440 odnosno 2160p) ili je jednostavno optimizirano za zelene budući da su radili s njima jedno duže vrijeme na RT implementaciji.

 Ne znam, valja bi onda i to uvrstili... I/ili napomenuli. Treba još lurkat po internetima.

Sve Vas Volim
16 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Srce Isusovo kaže...

Not bad, not bad at all. Postavlja se pitanje da li se tu podrazumjeva i DLSS ili ne

gledam ovu tablicu, mislim da sa svojom konfiguracijom bez problema gurat na 1080p sve na ultra. nije presudno al moguce je

It is not who you are, it is who you know.
14 godina
offline
Cyberpunk 2077

Znači...
Ak smijem primjetit, radnja se odvija u 2077 godini, u americi, zemlja je pogođena ekonomskom krizom i nuklearnim ratom što ostavlja sve devastirano, penzioneri, djeca i životinje su istrebljeni, te ih ne susrećemo u igri

 

Penziće i djecu im mogu oprostit, ali životinje...
Keanu Reeves bez psa... eh, nije fora

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.11.2020 17:46 (1BIT).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Cyberpunk 2077

Photo mode

Sve Vas Volim
Moj PC  
6 0 hvala 1
16 godina
offline
Cyberpunk 2077

1BIT, sjetio si me jednog frenda koji je nekad davno odustao od Fallouta 3 dok nije došao mod da možeš smaknut i klince. Kaže "nije realno i idu mi na živce"

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Jurassic Park kaže...
Srce Isusovo kaže...

Not bad, not bad at all. Postavlja se pitanje da li se tu podrazumjeva i DLSS ili ne

 Nigdje ne piše na koji se  framerate to odnosi?

 

pa vjerujem da se ovo sve osim minnimum odnosi na 60 fpsa. Koji će mi k* ultra detalji i 2k/4k ako igram na 30 fpsa?

 

također je pitanje to za dlss, ako je ovo bez dlssa onda super miško

11 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Cansee kaže...
Jurassic Park kaže...
Srce Isusovo kaže...

Not bad, not bad at all. Postavlja se pitanje da li se tu podrazumjeva i DLSS ili ne

 Nigdje ne piše na koji se  framerate to odnosi?

 

pa vjerujem da se ovo sve osim minnimum odnosi na 60 fpsa. Koji će mi k* ultra detalji i 2k/4k ako igram na 30 fpsa?

 

također je pitanje to za dlss, ako je ovo bez dlssa onda super miško

 Da,kad gledaš u pravu si.

Inače,ti imaš RTX 3070 i vjerujem da si isprobao DLSS,zanima me da li je dosta vidljiva razlika između native 4K i DLSS-a?

14 godina
neaktivan
offline
Cyberpunk 2077

Gdje najjeftinije uzeti key za Cyberpunk 2077?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
hrci24 kaže...

Gdje najjeftinije uzeti key za Cyberpunk 2077?

 https://www.cdkeys.com/pc/games/cyberpunk-2077-gog-pc

11 godina
offline
Cyberpunk 2077

U istom rangu postavki ove 3 grafe?

 

For gaming at 4K/Ultra, CD Projekt RED recommends using an RTX 2080 Super, RTX3070 or an AMD Radeon RX 6800XT.

 

 

Neki pretpostavljaju da su ovi specs za 60fps a drugi da su za 30fps....

Precudno da nema Radeona u raytrace preporukama ali AKO je ovo uz DLSS i 30fps onda niti najaci radeon ne moze doc do 30fps bez DLSS.....ostaje za vidjet o cemu se radi.

 

Meni osobno ovaj zadnji gameplay video djeluje previse u svim smjerovima da bi to bilo koja grafa danasnjice gurala na max uz RT na 4k i 60fps....

Kakva su vasa misljenja?

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
MEGATAMA kaže...

U istom rangu postavki ove 3 grafe?

 

For gaming at 4K/Ultra, CD Projekt RED recommends using an RTX 2080 Super, RTX3070 or an AMD Radeon RX 6800XT.

 

 

Neki pretpostavljaju da su ovi specs za 60fps a drugi da su za 30fps....

Precudno da nema Radeona u raytrace preporukama ali AKO je ovo uz DLSS i 30fps onda niti najaci radeon ne moze doc do 30fps bez DLSS.....ostaje za vidjet o cemu se radi.

 

Meni osobno ovaj zadnji gameplay video djeluje previse u svim smjerovima da bi to bilo koja grafa danasnjice gurala na max uz RT na 4k i 60fps....

Kakva su vasa misljenja?

 + da GTX 1060 moze na high postavke derat ovu igru... ja bi prije rekao da je 30 fpsa nego 60 fpsa, osim ako su i sebe iznenadili sa optimizacijom igre

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice