Cyberpunk 2077 izdvojena tema

poruka: 6.048
|
čitano: 1.194.499
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
MEGATAMA kaže...

U istom rangu postavki ove 3 grafe?

 

For gaming at 4K/Ultra, CD Projekt RED recommends using an RTX 2080 Super, RTX3070 or an AMD Radeon RX 6800XT.

 

 

Neki pretpostavljaju da su ovi specs za 60fps a drugi da su za 30fps....

Precudno da nema Radeona u raytrace preporukama ali AKO je ovo uz DLSS i 30fps onda niti najaci radeon ne moze doc do 30fps bez DLSS.....ostaje za vidjet o cemu se radi.

 

Meni osobno ovaj zadnji gameplay video djeluje previse u svim smjerovima da bi to bilo koja grafa danasnjice gurala na max uz RT na 4k i 60fps....

Kakva su vasa misljenja?

 Ako je igra stvarno tako dobro optimizirana kako tvrde,mislim da bi 3080 mogla na 4k@60fps DLSS On/RT On na high settings,i mislim da bi fps mogao biti 50-60,a ne čistih 60.

Sa RTX 3090 bi se možda moglo staviti sve na max,ali opet sa DLSS-om za stabilnih 60fps-a

9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Jurassic Park kaže...
Cansee kaže...
Jurassic Park kaže...
Srce Isusovo kaže...

Not bad, not bad at all. Postavlja se pitanje da li se tu podrazumjeva i DLSS ili ne

 Nigdje ne piše na koji se  framerate to odnosi?

 

pa vjerujem da se ovo sve osim minnimum odnosi na 60 fpsa. Koji će mi k* ultra detalji i 2k/4k ako igram na 30 fpsa?

 

također je pitanje to za dlss, ako je ovo bez dlssa onda super miško

 Da,kad gledaš u pravu si.

Inače,ti imaš RTX 3070 i vjerujem da si isprobao DLSS,zanima me da li je dosta vidljiva razlika između native 4K i DLSS-a?

 

nisam igrao 4k jer mi je monitor 2k, igrao sam tako. Igrao sam Conrol i Metro exodus, ray tracing na ultra i sve ostale postavke na ultra, uključen dlss i vrti mi na oko 80-100 fpsa i izgleda predobro

9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
MEGATAMA kaže...

U istom rangu postavki ove 3 grafe?

 

For gaming at 4K/Ultra, CD Projekt RED recommends using an RTX 2080 Super, RTX3070 or an AMD Radeon RX 6800XT.

 

 

Neki pretpostavljaju da su ovi specs za 60fps a drugi da su za 30fps....

Precudno da nema Radeona u raytrace preporukama ali AKO je ovo uz DLSS i 30fps onda niti najaci radeon ne moze doc do 30fps bez DLSS.....ostaje za vidjet o cemu se radi.

 

Meni osobno ovaj zadnji gameplay video djeluje previse u svim smjerovima da bi to bilo koja grafa danasnjice gurala na max uz RT na 4k i 60fps....

Kakva su vasa misljenja?

 

meni je presmiješno da stavljaju zahtjeve za 30 fpsa. Pa koji konj namjerava igrati 4k, sve ultra, ray tracing ultra, dlss na 30 fpsa?? nema nikakvog smisla

7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

6 novih glazbenih uradaka iz igre:

 











 

Pogodili su ugodjaj totalno... jako me podsjeca na film Hackers,

ova glazba mi daje taj feel - jedva cekam puni soundtrack.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
3 0 hvala 2
9 godina
offline
Cyberpunk 2077

prema njemačkim novinarima CP2077 neće podržavati ray tracing za AMD kartice na launchu

 

https://www.reddit.com/r/hardware/comments/jxv6tf/cyberpunk_will_only_support_nvidia_gpus_on_launch/?utm_source=share&utm_medium=web2x&context=3

 

izgleda da će tek poslije biti omogućeno

 

Ista priča kao i sa Godfallom samo obratno, samo što je godfall bitan ko prošlogodišnji snijeg. Od sveg srca se nadam da se ovo događa samo trenutno jer developeri nisu stigli prilagoditi za sve kartice, jer ako ovo pređe u normalno imat ćemo PC ekskluzive 

 

edit: ja kao vlasnik nvidia kartice smatram da je ovo teška pizdarija, jedino opravdanje može biti ako jednostavno nisu stigli prilagoditi za AMD ali ne znam jel to moguće

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.11.2020 22:15 (Cansee).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077
RT na AMD karticama radi preko Vulcan API-a, tako da to treba implementirati.

Kod mene ce RT biti ionako off.
Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

 

Cyberpunk na Marsu, Russian Style

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Čitatelj kaže...
RT na AMD karticama radi preko Vulcan API-a, tako da to treba implementirati.

Kod mene ce RT biti ionako off.

 Zasto bi radilo preko Vulcana ako podrzava MS dxr?

7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Pitanje je zasto nVidia ne otvori kod za "svoj" RTX, kao sto taj isti kod radi na konzolama.

Vjerovatno zato - ali nema veze, RTX ce kod mene biti OFF. Ne volim ceste koje se sjaje ko pasja kesa. Neralisticno

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
online
Cyberpunk 2077

Pa CDPR je sam rekao na tweetu da koristi MS DXR te da će sve RT kartice koje podržavaju DXR raditi od starta... ne kužim.

It is always darkest just before the dawn.
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Čitatelj kaže...

Pitanje je zasto nVidia ne otvori kod za "svoj" RTX, kao sto taj isti kod radi na konzolama.

Vjerovatno zato - ali nema veze, RTX ce kod mene biti OFF. Ne volim ceste koje se sjaje ko pasja kesa. Neralisticno

 
Ne mogu se sloziti jer kad sam vidio raytracing video za Cyber izgleda fanasticno,sada dal cu ja moci rokati raytracing na high sa mojom konfiguracijom to je druga prica,ali izgleda fanasticno.

7 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077

Znaci po tebi ovo izgleda realno:

 
 
 

 

 

Nigdje u stvarnom svjetu neces naci takve plocnike - nigdje i nikad!

 

Dakle RT je ovdje samo dodatno "bling" koji ne doprinosi nicemu,

osobito nicemu lijepom i realom.

 

BloodRayne iz 2002. ima takve podove, sjajne, nerealne. Dakle idemo korak unatrag,

a ne unaprijed.

 

 

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
10 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Čitatelj kaže...

Znaci po tebi ovo izgleda realno:

   

 

 

Nigdje u stvarnom svjetu neces naci takve plocnike - nigdje i nikad!

 

Dakle RT je ovdje samo dodatno "bling" koji ne doprinosi nicemu,

osobito nicemu lijepom i realom.

 

BloodRayne iz 2002. ima takve podove, sjajne, nerealne. Dakle idemo korak unatrag,

a ne unaprijed.

 

 

 Pa i izgeda realno, ali jedino kad bi pala ledena kisa i tak zaledila sve i tad bi dobio taj odbljesak po noci, evo sad kad odem u ZG po noci uopce mi real life ne izgleda tak lijepo kak izgleda ova igra, mislim da je igra realisticnija od real lifea 

11 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Čitatelj kaže...

Znaci po tebi ovo izgleda realno:

   

 

 

Nigdje u stvarnom svjetu neces naci takve plocnike - nigdje i nikad!

 

Dakle RT je ovdje samo dodatno "bling" koji ne doprinosi nicemu,

osobito nicemu lijepom i realom.

 

BloodRayne iz 2002. ima takve podove, sjajne, nerealne. Dakle idemo korak unatrag,

a ne unaprijed.

 

 

Googlaj Tokyo rain neon light.....

 

https://images.app.goo.gl/qmUGRVjJV9Ln8f5W9

9 godina
offline
Cyberpunk 2077

meni je samo bitan izgled, ako bude izgledalo super onda ću to koristiti, ako ne bude onda ću isključiti

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Cyberpunk 2077

ispada da je Tokyo kupleraj sa hrpom ljubičaste i da su ulice ogledala

 

ti RT efekti su čisto pretjerivanje i sve djeluje umjetno

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Cyberpunk 2077
forumaš kaže...

ispada da je Tokyo kupleraj sa hrpom ljubičaste i da su ulice ogledala

 

ti RT efekti su čisto pretjerivanje i sve djeluje umjetno

 

Evo malo bolje usporedbe:

 

It is always darkest just before the dawn.
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Znači igra je u zamišljenoj budućnosti, u zamišljenom gradu i zamišljenom timelineu koji nikad neće postojati. A ovog tu mući što igra izgleda kao igra, a ne stvarnost? lol

Osim toga ray tracing nisu samo refleksije, nego je lighting bolji.

Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Cyberpunk 2077

meni je najbitnija stavka da ja mogu pokrenut igru i igrat je sa pristojnim postavkama ,niti mi mora biti max niti patim na ray tracing i grafiku ali da je to plus svakako je.

igra ceka u steam libraryu i samo se nadam da ce izaci 10.12.

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ovaj zadnji gameplay trailer sad ima preko 13 milijuna klikova, a prvi dan kad je izašao je imao 10 milijuna. 

 

GTA 5 je u prva 3 dana izlaska zaradio preko milijardu dolara, mislim da ovo uopće neće biti daleko, s tim da vjerujem da je ovo hrpa ljudi prednaručilo, ne znam jel se to ubraja u tu početnu kupovinu. Jebote ja sam igru kupio prije skoro godinu i pol dana

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.11.2020 21:27 (Cansee).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Mislim da je vecina ljudi koji tu igru zele kupiti, vec kupilo, a da ce ostatak na PC-u piratizirati

non-DRM verziju sa GOG-a, dok ce djecica na konzolama vjerovatno kupiti naknadno,

kad se najase COD-a, MOH-a i ostalih bez-mozgovnih pucaljki.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 1 hvala 0
10 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Čitatelj kaže...

Mislim da je vecina ljudi koji tu igru zele kupiti, vec kupilo, a da ce ostatak na PC-u piratizirati

non-DRM verziju sa GOG-a, dok ce djecica na konzolama vjerovatno kupiti naknadno,

kad se najase COD-a, MOH-a i ostalih bez-mozgovnih pucaljki.

 
Najdrazi su mi ovi "taj i taj broj ljudi ce piratizirati igru na PCu" vadis neke brojeve iz dupeta, i ne zivi svatko kao na balkanu nasprem ostatka svijeta sa mamom da mu je problem dati 60 eura za vrhunski proizvod.

8 godina
offline
Cyberpunk 2077

ja cu kupit na gog-u igru cim vidim da je u dobrom stanju bez vecih bugova

mozda ce to bit prvi dan, a mozda ne

Witcher 3 škola

 

preorder nema smisla radit

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Čitatelj kaže...

Mislim da je vecina ljudi koji tu igru zele kupiti, vec kupilo, a da ce ostatak na PC-u piratizirati

non-DRM verziju sa GOG-a, dok ce djecica na konzolama vjerovatno kupiti naknadno,

kad se najase COD-a, MOH-a i ostalih bez-mozgovnih pucaljki.

 I Steam verzija je non DRM, DRM ovisi o developeru dali ga implementira u igru a ne a ne o programu sa kojim pokrećeš samu igru. I ja nisam kupio još igru čekam da vidim oće biti opet odgoda, nedaje mi se 500kn unaprijed. Ovako par dana prije ću prednaručit kad budem 100% siguran da izlazi sa Steama naravno. Santana jedan od rijetki si koji neće preorderat igru. Jako jako puno ljudi preordera igru, na samom steamu gdje se vidi koja igre su u Top Sellerima Cyberpunk već mjesec dana drži debelo prvo mjesto https://prnt.sc/vnkl00što se rijetko kad događa. Igru je prednaručila hrpetina ljudi, a gdje još GOG itd. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.11.2020 0:54 (BeLLicus).
8 godina
offline
Cyberpunk 2077

pa nek to rade, ja znam da ja necu jer nemam nist od toga

 

kolko dugo cekam mogu cekat jos malo da igram kak spada, a ne da mi bugovi(ako ce ih bit) uniste dozivljaj

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put sub 21.11.2020 23:31 (Santana).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Santana kaže...

pa nek to rade, ja znam da ja necu jer nemam nist od toga

 

kolko dugo cekam mogu cekat jos malo da igram kak spada, a ne da mi bugovi(ako ce ih bit) uniste dozivljaj

 Ja dobro toleriram bugove sve dok nisu game breaking, tipa da nemoš odigrati neku misiju ili nešto zbog glitcheva, a ovi minor bugovi mi ne smetaju nešto previše.

7 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077

Igra je procurila van...

 

Wack kaže...

 
Najdrazi su mi ovi "taj i taj broj ljudi ce piratizirati igru na PCu" vadis neke brojeve iz dupeta, i ne zivi svatko kao na balkanu nasprem ostatka svijeta sa mamom da mu je problem dati 60 eura za vrhunski proizvod.

 

Po CDPR-u, po izlasku W3, bilo je oko 60mil piratskih kopija u prvoj godini - a sta ocekivati od CP77, manji broj?

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.11.2020 9:49 (Čitatelj).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Pa što je to 'po cdpr-u' neka relevantna statistika ili njihova procjena? To može bit i triput manje ili triput više, tko to može sa sigurnošću procijenit
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Kad god instaliras piratsku instalaciju igre sa GOG setupa, igra se pojavi na tvom GOG

profilu, i pise ti da je instalirana, ali da ju ne posjedujes.

 

Tako da tko god je imao instaliran GOG i instalirao W3 kojeg ne posjeduje,

zabiljezen je u statistiku.

 

E sad, koliko ljudi je piratiziralo bez GOG-a, to je jos bolje pitanje.

No sve u svemu, zaradit ce oni finu lovu - tesko da se igra tog kalibra nece dobro prodati.

Ako se kupuju COD-ovi, MOH-ovi itd., i osrednji RPG-ovi se dobro prodaju,

onda CP mora ici na 10 milja prodanih kopija, bez problema - u roku prva 24 sata.

 

A druga stvar je, sto ce neki kupiti po dvije kopije, a mozda aktivirati u startu samo jednu kopiju.

Primjerice moj CE ce biti u HR, dok ne dodjem, a kljuc cu pokloniti tek kad otvorim CE.

 

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Cyberpunk 2077

nisam vidio leakove, ali neki su izašli na ps4 i ljudi tvrde da igra super izgleda i na ps4, eto sam bi to vidio, iako naravno pičim na PCu, al me zanima

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice