Cyberpunk 2077 izdvojena tema

poruka: 6.048
|
čitano: 1.193.959
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077

piratstvo je nebitan kotacic u masineriji. Ako je proizvod dobar prodat ce se (withcer 3 ),stovise i sam sam piratizirao pa kasnije kupio igru da podrzim cdpr

14 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ako je CP 2077 dobar na temelju recenzija plus recenzija sa ovog foruma kupujem i to je to

 

BE HAPPY 要開心 : )
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Rocinante2112 kaže...

piratstvo je nebitan kotacic u masineriji. Ako je proizvod dobar prodat ce se (withcer 3 ),stovise i sam sam piratizirao pa kasnije kupio igru da podrzim cdpr

Vjerovatno nisi kupio full price kasnije,danas izrada top AAA naslova kosta i po par stotina milijuna pa im je bitna ta prvotna full price prodaja.

 

11 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Cansee kaže...

nisam vidio leakove, ali neki su izašli na ps4 i ljudi tvrde da igra super izgleda i na ps4, eto sam bi to vidio, iako naravno pičim na PCu, al me zanima

Imas video igre na xbox x i xbox series x od prije neki dan pa moze procjenit kako ti se to cini.

9 godina
online
Cyberpunk 2077

evo link sa leakom https://mega.nz/file/6fpUxTrY#RY4ACtJyx5YBbhJeX3KxYs7UiHVJl92HwJcBOvoE2Eg

 

nema stvarno nikakvih spoilera, većinu smo zapravo vidjeli u trailerima, ovo je prvih 15 minuta nomad puta, gameplay sa ps4 tako da nije loše pogledati onima koji misle igrati na ps4, i igra stvarno izgleda dobro s obzirom na to koliko je konzola stara. 

 

ja sam recimo ispreskakao dio sa kreacijom lika i nisam obraćao pozornost na to što likovi govore, čisto sam pogledao kako se igra ponaša

Moj PC  
0 0 hvala 2
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Navodno vec ekipa sa softmodanim PS4 ima instaliranu igru,

ali je ne mogu pokrenuti jer imaju prastaru verziju firmwarea.

 

Nevjerojatno da pirati pokusavaju naci nacin, bez obzira na sve.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
online
Re: Cyberpunk 2077
Još će piratska verzija izaći prije službene verzije.

U svakom slučaju pazite svi, igru već ljudi igraju i bit će spoilera sigurno. Nevjerojatno da ti u sekundi netko može uništiti doživljaj igre koju čekaš 8 godina
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Vec sam se pobrinuo da mi ne iskacu spoileri, tako da, jos malo, pa cu ja drugima moci spoilati

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Cansee kaže...
Još će piratska verzija izaći prije službene verzije.

U svakom slučaju pazite svi, igru već ljudi igraju i bit će spoilera sigurno. Nevjerojatno da ti u sekundi netko može uništiti doživljaj igre koju čekaš 8 godina

Ne miriše mi to na dobro.. čim se nešto tako hyper najavljuje. Dobre igre su uvijek dolazile k'o grom iz vedra neba.

Ali vdijet ćemo.

6 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Čitatelj kaže...

6 novih glazbenih uradaka iz igre:

 

 

Pogodili su ugodjaj totalno... jako me podsjeca na film Hackers,

ova glazba mi daje taj feel - jedva cekam puni soundtrack.

 Meni se isto sviđa. Glazba mi je jedan od najvažnijih segmenata u igrama/filmovima. Mene podsjeća na glazbu iz Blade Runnera. 

11 godina
offline
Cyberpunk 2077

Toj piratskoj verziji ce falit day one patch koji ce sadrzavat sva poboljsanja na kojima rade od kad su odgodili igru....negdje sam to procitao za patch.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
online
Re: Cyberpunk 2077
Čitatelj kaže...

Vec sam se pobrinuo da mi ne iskacu spoileri, tako da, jos malo, pa cu ja drugima moci spoilati

 

kako?

6 godina
offline
Cyberpunk 2077

Vjerojatno je ugasio router. 

 
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077
MEGATAMA kaže...

Toj piratskoj verziji ce falit day one patch koji ce sadrzavat sva poboljsanja na kojima rade od kad su odgodili igru....negdje sam to procitao za patch.

 

To je i dalje nemoguce, jer sve mozes skinuti sa GOG-a. A ako mislis na ovoj PS4 verziji,

to je zapravo zanimljivo, trebalo bi arhivirati, i ako se moze, jednog dana, usporediti

razlike izmedju "vanilla" i "0-day patch" igre.

 

Cansee kaže...

kako?

 

Ne otvaram Youtube preko browsera, nego samo na LG TV-u, i gledam samo video-klipove

pod "subs", dakle ne iskacu mi random klipovi, nego samo lista videa od subanih kanala.

 

Vandit kaže...

Vjerojatno je ugasio router. 

 

Zapravo mi je UPC jucer cijeli dan kakio, i net nije radio, al to je cesce sad u lockdownu,

osobito otkad se UPC spojio sa T-Mobileom, pa se zove Magenta.

Cim mi istekne ugovor, prelazim na A1 ili IKB-LWL, jer unazad godinu dana Magenta je postala

sranje, jdok je UPC bio samostalan, nije bilo problema, a godinama sam korisnik, jos dok se zvao Chello.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Poruka je uređivana zadnji put ned 22.11.2020 16:34 (Čitatelj).
11 godina
offline
Cyberpunk 2077

Mislim na tu piratsku ps4 verziju o kojoj pisete.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Cyberpunk 2077

Pogledao sam leak. Izgleda dosta dobro. Jedino što sam uočio je da su neke teksture niske rezolucije. 

Mislim da će igra izgledati jako dobro na svakoj platformi zbog tog specifičnog arta. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
pqweasdyxc kaže...

Pogledao sam leak. Izgleda dosta dobro. Jedino što sam uočio je da su neke teksture niske rezolucije. 

Mislim da će igra izgledati jako dobro na svakoj platformi zbog tog specifičnog arta. 

 Imaš link? Onaj gore je ubijen, a baš me zanima kako izgleda. Thx.

11 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Kako misliš da je zabilježena ako ne daš dozvolu da koristi internet. Imam gog račun, neke igre sam kupio, neke piratizirao i niti jedna piratizirana mi nije na računu
7 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077

Ne mogu vise naci taj topic, al je bio na GOG forumu - stari GoG klijent 1.x

je prikazivao piratske igre, i pisalo je "installed - do not own", a na ovom novom

to valjda vise nije slucaj - ne znam, svi su mi originali pa ne mogu isprobati.

 

Al da, naravno da i GoG i Steam prate, nekako moraju doci do analize podataka,

sta mislis zasto i Steam i GoG imaju opciju dodavanje "Add installed not Steam/GoG game"?

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
11 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Ma to su statistike za drek, ništa to relevantno ne pokazuje osim eventualno nešto što je 'statističarima' bitno za istaknuti
10 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Vandit kaže...
Čitatelj kaže...

6 novih glazbenih uradaka iz igre:

 

 

Pogodili su ugodjaj totalno... jako me podsjeca na film Hackers,

ova glazba mi daje taj feel - jedva cekam puni soundtrack.

 Meni se isto sviđa. Glazba mi je jedan od najvažnijih segmenata u igrama/filmovima. Mene podsjeća na glazbu iz Blade Runnera. 

 
Vidio sam negdje da ce Cyberpunk imati oko ili preko 150 specificno napravljenih pjesama za igru jedva cekam.

7 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077

Ne znam da ce biti toliko pjesama, ali samog soundtracka (OST, glazbe bez vokala)

ce biti preko 7 sati, tako da ce svako podrucje imati nesto svoje, kao i u W3,

gdje se Velen razlikovao od Novigrada, Skellige i Toussainta,

tako ce svaki dio grada, odnosno cetvrti, gdje vlada druga skupina odmetnika,

nositi i drugacije teme, kao i same neutralne zgrade itd itd.

 

A koliko ce biti samih pjesama, ocekujem slicno kao i u W3, s obzirom da je igra

kraca, recimo izmedju 50 i 80 pjesama bi bilo zadovoljavajuce.

 

 

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
13 godina
offline
Cyberpunk 2077

20 minuta PS4 leaked gamplaya, mislim da ni nema nekih spoilera, to je sve već viđeno...Iznenadila me destrukcija okoliša, a muzika baca na Doom.

 

Opet, tko ne želi bilo kakve spoilere nek ne gleda.

 

KLIK.

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077

 

Čitatelj kaže...

Igra je procurila van...

 

 

Promster kaže...

20 minuta PS4 leaked gamplaya, mislim da ni nema nekih spoilera, to je sve već viđeno...Iznenadila me destrukcija okoliša, a muzika baca na Doom.

 

Opet, tko ne želi bilo kakve spoilere nek ne gleda.

 

KLIK.

 

 

Cansee kaže...

evo link sa leakom https://mega.nz/file/6fpUxTrY#RY4ACtJyx5YBbhJeX3KxYs7UiHVJl92HwJcBOvoE2Eg

 

nema stvarno nikakvih spoilera, većinu smo zapravo vidjeli u trailerima, ovo je prvih 15 minuta nomad puta, gameplay sa ps4 tako da nije loše pogledati onima koji misle igrati na ps4, i igra stvarno izgleda dobro s obzirom na to koliko je konzola stara. 

 

ja sam recimo ispreskakao dio sa kreacijom lika i nisam obraćao pozornost na to što likovi govore, čisto sam pogledao kako se igra ponaša

 

 

 Bilo vec, ja ne otvaram, ne zanima me.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.11.2020 9:40 (Čitatelj).
13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Čitatelj kaže...

 

 

 

 Bilo vec, ja ne otvaram, ne zanima me.

Jebiga, nisam vidio, ali ovaj link kaj sam ja zaljepio možeš gledat, ne mora se skidati...

 

A sve si već to vidio, nema straha, jedino ako ti je character creation bitan, makar kroz to je lik protrčao za minutu i pol.

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.11.2020 9:44 (Promster).
7 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077

Ma necu gledat i gotovo. Igrat cu za 17 dana. Nisam ja kao klinci danas,

kupe im roditelji komp da gledaju kako drugi igraju na streamu.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
6 godina
offline
Cyberpunk 2077

Pogledao sam na preskokce leakani video. Meni se baš sviđa. Ugodno sam iznenađen i mislim da će se kupiti odmah prvi dan. 

 

Jel' se zna stižu li recenzije par dana ranije ili? 

 
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077
Usput, sluzbeno od CDPR-a, igra na jednom lifepathu moze trajati preko 175h!

Vjerujem da na sva tri lifepatha igra ukupno traje bar 300 sati.
Plus svi moguci buildovi lika, imat ce replay value.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Čitatelj kaže...

Ma necu gledat i gotovo. Igrat cu za 17 dana. Nisam ja kao klinci danas,

kupe im roditelji komp da gledaju kako drugi igraju na streamu.

Pošteno.

 

Ne znam dal je ovo PS4 ili PS4 Pro, ali izgleda dobro, veoma detaljno, nevjerojatno zapravo da tako izgleda na konzoli, iako kvaliteta videa nije bajna. Rekao bi čak da je količina detalja na razini RDR-a.

7 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077

 

 

Sorry, morao sam

 

I IGN zadnji spoiler-free preview:

https://www.ign.com/articles/cyberpunk-2077-the-final-preview

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.11.2020 10:35 (Čitatelj).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice