Cyberpunk 2077 izdvojena tema

poruka: 6.048
|
čitano: 1.197.517
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Što se glazbe tiče... nadam se da će postojati opcija stavljanja vlastite glazbe, jer s ovom koju sam čuo posljednjih par dana nisam oduševljen.
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Cyberpunk 2077

mene zanima hoće li postojati nekakav end game content, odnosno je li sama priča krajnji domet ili ćemo moći još nešto izvoditi poslije priče. Ali ne mislim samo na rješavanje side quesova koji su ostali, nego baš pravi end game content, što bi značilo da bi i dalje mogao raditi razne poslove za frakcije po gradu. 

 

Takve igre često zapravo završe sa pričom, a na kraju dobiješ neke odlične iteme koje u biti nećeš ni koristiti ako nećeš igrat new game +

 

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Cyberpunk 2077

Molim moderatore da stave na ovu temu sticky uskoro će ovdje biti lavina komentara, još samo 17 dana.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Čemu sticky kad će ionaki biti uvijek pri vrhu :P

Još nisam nabavio komp, mislim da će biti neka impulzivna kupovina grafičke prije izlaska igre jer nema šanse da izdržim do proljeća kad se (možda) umire cijene...
-
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

Tema ne treba u sticky, jer je vec ionako previse tema sticky - a trebale bi biti sticy samo opce teme.

 

Vec sam pricao o tome ali admine boli klinac za to - modovi stave sticky, a nema smisla.

 

I nije samo ovaj podforum, nego skoro svaki podforum ima takvih gluposti.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
The Unforgiven kaže...
Čemu sticky kad će ionaki biti uvijek pri vrhu :P

Još nisam nabavio komp, mislim da će biti neka impulzivna kupovina grafičke prije izlaska igre jer nema šanse da izdržim do proljeća kad se (možda) umire cijene...

 
Uhh bas los tajming imas,sada je daleko najbolje uzeti 3x seriju grafa ali koliko vidim vrlo tesko ih je naci za kupiti bilo gdje.

5 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ne znam koliko je ovo točno ali navodno je... Settingsi u igri

Cyberpunk 2077: Alle Grafikoptionen der PC-Version im Detail (gamestar.de)

Sve Vas Volim
Moj PC  
2 0 hvala 2
9 godina
offline
Moj PC  
2 0 hvala 0
5 godina
offline
Cyberpunk 2077

Meni je najzanimljiviji onaj dio na dnu. 

HDR. 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

To ne znaci nista, to su samo Gold mediji za konzole, al pokrenut igru se nece moci bez day-0 patcha.

Pomalo tuzno, osobito ako ikad konzola bude nepodrzana, mediji ce biti za nista, bezvrijedni.

 

Al zato PC nema tih problema, nema medija, GoG instalacije backupirati i to je to! PCMR

(igra izlazi prije 2077.)

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 4 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Cyberpunk 2077

 

Za ljakse na pelestejsnu, gameplay

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 4 hvala 0
9 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Čitatelj kaže...

To ne znaci nista, to su samo Gold mediji za konzole, al pokrenut igru se nece moci bez day-0 patcha.

Pomalo tuzno, osobito ako ikad konzola bude nepodrzana, mediji ce biti za nista, bezvrijedni.

 

Al zato PC nema tih problema, nema medija, GoG instalacije backupirati i to je to! PCMR

(igra izlazi prije 2077.)

 

znači. igra ide prema trgovinama, i izlazak stoji. Možda sutra bude smak svijeta, pa ajd nećemo reći da je stoposto, al 99% je da igra izlazi 10.12. To je jedino što sam htio reći i to stoji

10 godina
offline
Cyberpunk 2077

https://www.reddit.com/r/cyberpunkgame/comments/k0as7v/jackie_is_a_fanboy_of_legends_in_night_city/

Fanasticno izgleda kratki video iz auta ali ulice,kisa,osvjetljenje jos je ovo na ps4 pro kako ce tek na PCu da izgleda.
Jedva cekam 

 
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Srce Isusovo kaže...

Ne znam koliko je ovo točno ali navodno je... Settingsi u igri

Cyberpunk 2077: Alle Grafikoptionen der PC-Version im Detail (gamestar.de)

Djeluje legit i sve sto mi treba od postavki.

13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Čitatelj kaže...

 

Za ljakse na pelestejsnu, gameplay

 Izgleda onako... ok? Još će to nadam se biti puno bolje kad izađe PS5 update.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
Cyberpunk 2077

Napokon izlazi, valjda je to to :)

BE HAPPY 要開心 : )
Moj PC  
10 0 hvala 0
16 godina
offline
Cyberpunk 2077

The hype is real...  još 15tak dana.... 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Cyberpunk 2077

Ovi što se bune kako igra izgleda na PS4... budite sretni da je uopće izašla na tim starim platformama, jer se samo u to utuklo brdo vremena da bi se izvodilo koliko-toliko ok.

It is always darkest just before the dawn.
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
mrsmith kaže...

Ovi što se bune kako igra izgleda na PS4... budite sretni da je uopće izašla na tim starim platformama, jer se samo u to utuklo brdo vremena da bi se izvodilo koliko-toliko ok.

 S obzirom koliko je stara ta kutijica igra super izgleda i dobar je primjer izjavi da art style jaaaako diže grafiku.

Sve Vas Volim
15 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Srce Isusovo kaže...
mrsmith kaže...

Ovi što se bune kako igra izgleda na PS4... budite sretni da je uopće izašla na tim starim platformama, jer se samo u to utuklo brdo vremena da bi se izvodilo koliko-toliko ok.

 S obzirom koliko je stara ta kutijica igra super izgleda i dobar je primjer izjavi da art style jaaaako diže grafiku.

Upravo tako... 

It is always darkest just before the dawn.
11 godina
offline
Cyberpunk 2077

Realno vjerovatno su ju planirali izdat na ps3 😁😁😁😁

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Cyberpunk 2077

Moram smisliti kako da bar prvih nekoliko dana maksimiziram vrijeme provedeno u Night City-ju... zbog ostalih obaveza, jel.. 

Na godišnjem sam od 12.12. tak da to je OK, ali doma kako se sakriti od ukućana? 

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: Cyberpunk 2077
Dado_ZG78 kaže...

Moram smisliti kako da bar prvih nekoliko dana maksimiziram vrijeme provedeno u Night City-ju... zbog ostalih obaveza, jel.. 

Na godišnjem sam od 12.12. tak da to je OK, ali doma kako se sakriti od ukućana? 

pa igraj kad svi odu spavat, i zaglavi do jutra 

 

posto si na godisnjem ne moras na posao

www.youtube.com/TerabitTV
13 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Doma reci da si na službenom putu
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Dado_ZG78 kaže...

Moram smisliti kako da bar prvih nekoliko dana maksimiziram vrijeme provedeno u Night City-ju... zbog ostalih obaveza, jel.. 

Na godišnjem sam od 12.12. tak da to je OK, ali doma kako se sakriti od ukućana? 

Ženu ću prebit tako da sama ode u sigurnu kuću a djecu ću dat u sirotište.... 

Sve Vas Volim
16 godina
offline
Cyberpunk 2077

Dobre ideje 

 

Vjerojatno budem navečer čim bebek zaspi pa par sati u NC, jer ujutro se svi dižu oko 7:30h i tu mi nema pomoći.. ali onda mogu popodne jedno 2 sata isto dok mala spava.

 

Ukupno dok sam na g.o. mogu ugurat kakvih 6 (2+4) sati dnevno za Night City, što će radnim danima past na cca 3 sata na žalost  

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
hari85 kaže...

Dolazi nam nova igra od Cd project Reda u skoroj buducnosti. Smjestena u 2077  godinu , igra ce imati ne linearnu " mature " pricu  i bazira se na  Mike Pondsmith-ovom Cyberpunk serijalu te navedena licnost suraduje s CPR  u razvoju igre.

http://kotaku.com/5952959/the-next-game-from-the-people-behind-the-witcher-is-called-cyberpunk-2077

 pet 19.10.2012 0:10

 

prvi post :)

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
5 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Dado_ZG78 kaže...

Dobre ideje 

 

Vjerojatno budem navečer čim bebek zaspi pa par sati u NC, jer ujutro se svi dižu oko 7:30h i tu mi nema pomoći.. ali onda mogu popodne jedno 2 sata isto dok mala spava.

 

Ukupno dok sam na g.o. mogu ugurat kakvih 6 (2+4) sati dnevno za Night City, što će radnim danima past na cca 3 sata na žalost  

 E pa dobrodošao u svijet ranojutarnjeg gejminga... Moji se također dižu oko 7:30-08:00 ali se ja zato dižem u 04:30, dižem se zbog trčanja ali dane kad ne trčim se isto probudim oko 4:30 pa onda neki kurac i odigram... Navečer smo u 9 sa djecom u krevetu (M -3g i Ž-11m) prebijeni svi. Nemam kad igrat osim tad... 

 A mogao sam ostat neženja, drkat i ne imat ovakve slatke probleme... 

Sve Vas Volim
6 godina
offline
Re: Cyberpunk 2077
Dado_ZG78 kaže...

Moram smisliti kako da bar prvih nekoliko dana maksimiziram vrijeme provedeno u Night City-ju... zbog ostalih obaveza, jel.. 

Na godišnjem sam od 12.12. tak da to je OK, ali doma kako se sakriti od ukućana? 

 Reci da imaš koronu. To je sada popularno. 

7 godina
protjeran
offline
Re: Cyberpunk 2077
Usporedba sa BR2049
Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
4 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice