Call Of Duty 2 Mp Problem Windows 10

poruka: 14
|
čitano: 12.828
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Call Of Duty 2 Mp Problem Windows 10

Pozz igra mi se cod 2 mp nakon nekih 5-6 god,cuo se sa starim prijateljima iz coda i oni opet igraju pa eto i ja bih ponovno krenuo ali prc.Kad pokrenem cod 2 sp radi ali mp samo crna slika,i moram restartirati pc,pokusavao sam ukljucivat mikrofon svašta nešta ali ništa opet isto.Dali je neko imao taj problem.

 

Windows 10 64bit.

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty 2 Mp Problem Windows 10
Vjerojatno do desetke.
https://en.wikiquote.org/wiki/Mikhail_Bakunin
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Call Of Duty 2 Mp Problem Windows 10

a gledao sam dosta njih igra na win 10 trebao bi biti nekakav fix

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Call Of Duty 2 Mp Problem Windows 10

Stavi compatibility na xp sp3

Moj PC  
0 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: Call Of Duty 2 Mp Problem Windows 10
kicmabrajker kaže...

Stavi compatibility na xp sp3

 hvala kolega puno.RADIIII

12 godina
offline
Call Of Duty 2 Mp Problem Windows 10

Pozdrav. Reinstalirao sam OS i sad ne mogu osposobiti Call of Duty 2 mp. Pokrene se i sruši odmah bez greške. Probao sam compatibility mod staviti na XP sp3, to je prije radilo ali nula bodova. Zna li netko riješenje za taj problem možda?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call Of Duty 2 Mp Problem Windows 10
Jesi instalirao DirectX i Microsoft Visual C++ Redistributable 2015,2017..
Njuška
15 godina
offline
Re: Call Of Duty 2 Mp Problem Windows 10
display name ivo kaže...

Pozdrav. Reinstalirao sam OS i sad ne mogu osposobiti Call of Duty 2 mp. Pokrene se i sruši odmah bez greške. Probao sam compatibility mod staviti na XP sp3, to je prije radilo ali nula bodova. Zna li netko riješenje za taj problem možda?

 

Koliko se sjecam bila je neka shema da moras imati ustekan mikrofon i to bas iza na zvucoj (ne na front panelu/kucistu). Cak nije trebao biti  mikrofon nego bilo kakve sluske (npr.od mobitela), ali morale su bit ustekane bas u utor od mikrofona.

 

I ne, ne trolam te :)

12 godina
offline
Call Of Duty 2 Mp Problem Windows 10

Čitao sam to na par foruma za mikrofon... Probao sam sada, nula bodova. Instalirao sam ranije DirectX, sada sam i Microsoft Visual C++ Redistributable, nije pomoglo. Single Player mi normalno pokreće. A na multiplayer dođem do onog da li želim pokrenuti u safe modu i primijeniti preporučene postavke, onda bude crni ekran i samo me vrati na desktop.

 

 

Jao... Da, ta fora s mikrofonom je, u krivi sam uštekao. Sad sam u ispravan i radi. Ne mogu vjerovati. :D Hvala!

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.4.2021 15:44 (display name ivo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Call Of Duty 2 Mp Problem Windows 10
display name ivo kaže...

Čitao sam to na par foruma za mikrofon... Probao sam sada, nula bodova. Instalirao sam ranije DirectX, sada sam i Microsoft Visual C++ Redistributable, nije pomoglo. Single Player mi normalno pokreće. A na multiplayer dođem do onog da li želim pokrenuti u safe modu i primijeniti preporučene postavke, onda bude crni ekran i samo me vrati na desktop.

 

 

Jao... Da, ta fora s mikrofonom je, u krivi sam uštekao. Sad sam u ispravan i radi. Ne mogu vjerovati. :D Hvala!

 Hehe, a nista glavno da radi

12 godina
offline
Call Of Duty 2 Mp Problem Windows 10

Sad me baš zanima kako mi je prije radilo bez tih slušalica... Imam kopletno novu konfiguraciju, na staroj sam imao zvučnu karticu, sad u novi nisam stavljao jer sam računao da će i zvučna na ploči biti ok ali nisam baš oduševljen, mislim da ću vratiti zvučnu unutra. Asus Xonar DG.

 

EDIT: nula bodova, sad vidim da mi nova matična nema PCI utor...

Poruka je uređivana zadnji put ned 18.4.2021 11:59 (display name ivo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Call Of Duty 2 Mp Problem Windows 10
display name ivo kaže...

Sad me baš zanima kako mi je prije radilo bez tih slušalica... Imam kopletno novu konfiguraciju, na staroj sam imao zvučnu karticu, sad u novi nisam stavljao jer sam računao da će i zvučna na ploči biti ok ali nisam baš oduševljen, mislim da ću vratiti zvučnu unutra. Asus Xonar DG.

 

EDIT: nula bodova, sad vidim da mi nova matična nema PCI utor...

 Meni se isto dešavao black screen kad sam instalirao COD2 na Win10. Zatim sam išao u Control Panel>Sound>Recording>StereoMix>Enabled i ne trebaju mi nikakve slušalice ni mikrofon biti spojeni da bi igrica normalno radila.

One of the most feared expressions in modern times is: The computer is down.
12 godina
offline
Re: Call Of Duty 2 Mp Problem Windows 10

Radi! Hvala!

11 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty 2 Mp Problem Windows 10

Jel ima netko instalaciju da radi multiplayer na win10? nasao sam stari zip na kompu ali ne radi multiplayer baca error tipa "impure client detected" kad se probam spojiti na servere bilo iz server browsera ili direkt preko ip-a..

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice