Diablo Immortal (Mobile MMOARPG)

poruka: 31
|
čitano: 22.306
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Diablo Immortal (Mobile MMOARPG)

Upravo najavljen novi Diablo za mobilne uređaje.

 

http://www.diabloimmortal.com/

 

 

 

PSN - DeniZg80
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
online
Diablo Immortal (Mobile MMOARPG)

Kao sto sam vec napisao u D3 topicu...

 

RIP Diablo

 

Ali drago mi je vidjet da se stvorio neviđeni shitstorm, ovo bi moglo ispast gore nego SW Battlefront 2. Na youtubeu trenutno 2.4k likea i 65k dislikea, forumi gore, twitter, cak i na samom blizzconu je OCITO da su ljudi masno popizdili, s dobrim razlogom.

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
5 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Diablo Immortal (Mobile MMOARPG)
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Diablo Immortal (Mobile MMOARPG)

 

PSN - DeniZg80
Moj PC  
6 0 hvala 3
16 godina
offline
Diablo Immortal (Mobile MMOARPG)

MEGALOL...   crash & burn nadam se..  

 

Sramota za Blizzard je način na koji su ga prezentirali i sad način n akoji hendlaju shitstorm koji su si sami napravili.

 

link

Lijep pozdrav ;)
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.11.2018 0:02 (Dado_ZG78).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Diablo Immortal (Mobile MMOARPG)
Minneyar kaže...

Kao sto sam vec napisao u D3 topicu...

 

RIP Diablo

 

Ali drago mi je vidjet da se stvorio neviđeni shitstorm, ovo bi moglo ispast gore nego SW Battlefront 2. Na youtubeu trenutno 2.4k likea i 65k dislikea, forumi gore, twitter, cak i na samom blizzconu je OCITO da su ljudi masno popizdili, s dobrim razlogom.

 Sumnjam jer se ovdje radi iskljucivo o mobilnoj verziji, klinci ce ovo obozavati, lova, lova, i jos love za Blizz! Nadam se da ce im to biti dovoljno love da napokon izbace nastavak bolji od D2 ili barem remake no nisam ocekivao da su na ovo gubili vrijemelp

Intel Core™ i7 Forever
10 godina
offline
Re: Diablo Immortal (Mobile MMOARPG)
Prosirit ce trziste kazualcima. Znaju oni da su raspizdili fanbase ali nebitan broj njih. U casualu je novac. Ali onom liku je bio bas bed sto je predstavljao igru. Na faci mu se vidilo koji k radim ovdje.
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.11.2018 6:55 (Spacecraft).
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Diablo Immortal (Mobile MMOARPG)
Ništa od svega ovog ne bi bilo da su prezentirali Immortal a za kraj pustili kratki teaser za Diablo 4 i/ili Diablo 2 Remake.

Slično je Bethesda napravila sa TES VI i nikakvih problema nije bilo.

Jer ne možeš biti toliko glup i na svoj Blizzcon, mjesto di se zna kakva ekipa dolazi, najaviti Diablo igru za mobitele kao glavni event.

I kao da to nije dosta, još bahato kažu publici "Don't you guys have phones?" a onda brišu youtube komentare i skidaju broj dislikeova.
 
2 0 hvala 0
12 godina
online
Re: Diablo Immortal (Mobile MMOARPG)
Stjepanj kaže...
Minneyar kaže...

Kao sto sam vec napisao u D3 topicu...

 

RIP Diablo

 

Ali drago mi je vidjet da se stvorio neviđeni shitstorm, ovo bi moglo ispast gore nego SW Battlefront 2. Na youtubeu trenutno 2.4k likea i 65k dislikea, forumi gore, twitter, cak i na samom blizzconu je OCITO da su ljudi masno popizdili, s dobrim razlogom.

 Sumnjam jer se ovdje radi iskljucivo o mobilnoj verziji, klinci ce ovo obozavati, lova, lova, i jos love za Blizz! Nadam se da ce im to biti dovoljno love da napokon izbace nastavak bolji od D2 ili barem remake no nisam ocekivao da su na ovo gubili vrijemelp

 

Spacecraft kaže...
Prosirit ce trziste kazualcima. Znaju oni da su raspizdili fanbase ali nebitan broj njih. U casualu je novac. Ali onom liku je bio bas bed sto je predstavljao igru. Na faci mu se vidilo koji k radim ovdje.

 

Mislim da su ipak malo potcijenili shitstorm koji je nastao... video je vec na skoro pola milijuna dislikeova. I svim srcem se nadam da ce igra bit tezak financijski fail, iako na zalost nece. Ne mogu vjerovat, Diablo 3 vec 4 godine nije dobio nikakav konkretan update, i onda najave.. ovo? Po meni je sav bijes itekako opravdan. Znaci blizzcon pred 3 god kad se ocekivala ekspanzija ili D4, oni najave character DLC. Godinu nakon, nista. Godinu nakon, ovo...

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
13 godina
offline
Re: Diablo Immortal (Mobile MMOARPG)
.
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.11.2018 12:14 (mcf).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Diablo Immortal (Mobile MMOARPG)
Pratim trziste mobilnih igara, i diablo tu definitivno ima dobre sanse za zaradu.

Eternium, najbolji klon d2 za mobilno trziste, je vec dugo pri vrhu svih lista, 10M+ , i sam sam potrosio previse vremena na njega (i kuna) dok nisam izlevelao lika do kraja (a nisam klinac odavno). A igra naravno produkcijski nije ni 20% od onog sta ce biti mobi diablo, rijec je o niskobudzetnom projektu.

Na mikrotransakcijama samo u par mjeseci neke popularnije mobilne igre zarade vise nego AA PC naslovi, a life span je sve duzi - primjerice Future Fight (marvel universe) je debelo u cetvrtoj godini, ako ne i petoj, i jos zaradjue do 10M $ mjesecno (prema izjavi studija/vlasnika).

Uglavnom, odluka bizz/visina je jasana sa poslovne strane, a meni kao fanu diabla katastrofalna :( d2 remastered za mene molim :/
Poruka je uređivana zadnji put pon 5.11.2018 12:15 (mcf).
 
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Diablo Immortal (Mobile MMOARPG)

Po meni je ova igra sramotna zato što su outsource-ali kineskog developera da napravi Diablo igru, umjesto da ju sami naprave.

Povrh svega, taj developer je u Kini poznat po svojoj anti-potrošačkoj praksi, sramotnoj čak i za kineske prilike. 

 

S druge strane, ako Blizzard ne radi tu igru, onda ta igra ne bi trebala utjecati na mogućnost Blizzarda da napravi novi Diablo 4, tako da ne vidim čemu mržnja prema ovoj igri s tog aspekta.

 

A pobuna ljudi koji su došli na Blizzcon mi je razumljiva.

Blizzard je najavio velike Diablo vijesti i onda tradicionalno PC publika koja dolazi na Blizzcon i koja je platila ne-jeftine karte da bi uopće prisustvovali, je dočekana sa Diablo mobilnom igrom.

PSN - DeniZg80
15 godina
offline
Diablo Immortal (Mobile MMOARPG)
Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Diablo Immortal (Mobile MMOARPG)

Kad ovo izlazi ?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Diablo Immortal (Mobile MMOARPG)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Diablo Immortal (Mobile MMOARPG)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Diablo Immortal (Mobile MMOARPG)

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Diablo Immortal (Mobile MMOARPG)

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Diablo Immortal (Mobile MMOARPG)
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Diablo Immortal (Mobile MMOARPG)
TomoR kaže...

 Jel se to moze igrati SP kao d3 ili je neka pomodna izdrkotina?

5 godina
offline
Re: Diablo Immortal (Mobile MMOARPG)
GSP kaže...
TomoR kaže...

 Jel se to moze igrati SP kao d3 ili je neka pomodna izdrkotina?

 Koliko ja znam moze se igrati solo na pocetku, ali kasnije idu dungeoni gdje treba grupa.

Sto se tice izd.... pa manje-vise da. f2p igra sa mikrotransakcijama. I to koliko sam ispratio, lost ark je mica maca u odnosu na cash grab koji ce se odvijati u diablu. Osim, ako nesto nisu promijenili. Ja bi je mozda i stavio na mobitel, ali buduci da se ne moze igrati offline...

15 godina
online
Diablo Immortal (Mobile MMOARPG)

Novi info, govorim više za PC verziju, može se krenuti s pre-load-om:

https://news.blizzard.com/en-us/diablo-immortal/23788298/diablo-immortal-your-roadmap-to-hell

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
online
Diablo Immortal (Mobile MMOARPG)

Dobra igra za ubiti dosadu. Kad sam doma castam screen na oled tv i peglam preko ps4 kontrolera .

Kopija D3 u mnogocemu. Ipak se iscekuje pc verzija zbog hd tekstura. 

P.S. pc verzija bijedno izgleda , sve sljaka ok osim auto hdr-a u win 11, isprobacu malo endgame sadrzaj da ne bude da joj nisam dao sansu ..

Zivo cudo da serveri rade..

Eire
Poruka je uređivana zadnji put čet 2.6.2022 23:19 (DukeOs).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Diablo Immortal (Mobile MMOARPG)

Upravo isprobao preko moba (Xiaomi Mi 10T) radi super bez većih štekanja ( tu i tamo zapne na sekundu). Dosta dobro napravljena, igriva, za mene osobno super.

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo Immortal (Mobile MMOARPG)

Koja je najlakša klasa za noobine. Upravio sam stavio na download na iPhoneu pa mi treba nešto casual što nije teško, jer sam WoW-aš uvijek bio pa ne znam što bi igrao 

Every man dies, not every man really lives. William Wallace (1272 - 1305)
5 godina
offline
Diablo Immortal (Mobile MMOARPG)

Čitajući okolo najlakše najviše članaka sam pronašao da je najlakše barbarina igrati za početnike, ja osobno igram solo i izabrao sam necromancera, dosta zabavno i nije teško za početnika.

 
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Diablo Immortal (Mobile MMOARPG)

Zapravo je najbolje za pocetnika monk o cemu se vec pise da ce mozda popiti nerf. Barb je mozda top3. Ali, mislim, tako vam je svejedno, ako mislite odigrati samo pricu i deinstalirati, odnosno ne trositi novce na tu rupu bez dna.

 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Diablo Immortal (Mobile MMOARPG)

Paragon 14 wizard , doma se igra na pc-ju ( gamepad od ps4), na poslu koji rift na mobu) .

Sve je ok,bez ikakvih zamjerki, ceka se samo bolja reza za pc.

Ovo je obavezno gradivo za sve ljubitelje Diablo fransize..

Eire
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Diablo Immortal (Mobile MMOARPG)
Osobno smatram am da nema bolje igre ove tematike na mobu trenutno
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Diablo Immortal (Mobile MMOARPG)

Od nekih aspekata igre mi se riga. Npr kad onaj gemstone pokušavaju objasniti kao važan dio lorea, a samo je mehanika zarade je šamar. Smatraju da sam idiot?

Nek je koštala neki iznos, platio bih ga i uživao u igri, a ne ovaj "f2p" proljev sa 1000 stvari koje se unose u facu da se izvuku pare. Kontrole su dobre, grafika ok. Potrudili su se da stvari budu dobro prezentirane, ali gorespomenuti element igre mi ju je jednostavno ogadio. I priča mi je apsolutno bez veze

Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice