Apex Legends mobile

poruka: 5
|
čitano: 4.966
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Apex Legends mobile

Igra je najavljena, ali ja ju igram vec jedno tjedan dana i moram priznati da je igra odlicna.


PUBG je g.ovno naspram ove igre.
Grafika je odlicna,kontrole su dobre..u PUBGU je sve nekak sporo,dok ja naciljam protivnik me vec ubije,sve je nekak tromo,ali u apexu je bas fluidno.


Igra je dostupna u jedno desetak zemalja,a ja ju igram spojen na vpn server u Singapuru.

Dosao sam negdje na 19.esti level vec.

 

A uploadujem i videa na youtube pa pogledajte koga zanima..

Pokusao sam preko emulatora pokrenuti na PCu,ali nisam uspio,jer nije kompatibilna sa modelom mobiteloa koji se nalazi u emulatoru, probao sam jedno 3 vrste ali nije htjelo za sada pa sam odustao.

 

 

OTVORI LINK

 

Moj Youtube kanal - DAKI92 (Subscribe me for more videos)
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.3.2022 19:17 (mp3david).
Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Apex Legends mobile

Igrao bi besplatnu igru sa kompa na emulatoru?

 
0 0 hvala 0
6 godina
online
Re: Apex Legends mobile

Brain damage ispod spoilera jer je meni bezveze pisat respwn uskrsnuće, 3rd party pisat treća ekipa i takve stvari. Inače komuniciram na engleskom i sada kad sam vidio kako to izgleda na hrvatskom, smijeh.  Ja sam igrao PUBG i COD tako. Nije fer, al svejedno sam igrao. Samo mi nije napeto igrat tako. Danas ubili random mates i ja 3 stack squad sa istim klan tagovima. 1. su nas ubili, teabaggali su me. Zadnji mate je pokupio bannere, healao, respawnao i uspjeli smo ubit taj tim jer su se oni borili sa 3 squada. 2 su dobili, mi smo bili 4th party. Teabagg je pao dok nas zadnji tim nije pokosio. Sad, u mobile emuliranoj verziji tog naleta endorfina nebi bilo. Stoga više to ne radim jer nije mi fora. Jučer sam imao 3 killa i 3 assista sa "no weapons challenge". Samo health and shields. Melee only. To je bilo fantastično!!

AMD,........is that baba Su trying to sell us dog sh*t or what?
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.3.2022 20:03 (cvaja997).
11 godina
offline
Re: Apex Legends mobile
Diablo86 kaže...

Igrao bi besplatnu igru sa kompa na emulatoru?

 Ma htio sam nesto isprobati samo jer mi se izbacio video kako se moze pokrenuti, ali vecina videa je fake,tak da...

Moj Youtube kanal - DAKI92 (Subscribe me for more videos)
11 godina
offline
Re: Apex Legends mobile
Jel igra tko ovo?
Jucer je igra pustena sluzbeno.

Sve iz beta testiranja mi se obrisalo i opet sam level 1.

Movement/ osjetljivost kao da je losija nego prije,definitivno nesto ne stima.
I kolko god da ceprkam po postavkama nikako da si tocno uredim kako je i bilo...
Moj Youtube kanal - DAKI92 (Subscribe me for more videos)
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice