Trofeji - općenita rasprava

poruka: 6
|
čitano: 2.161
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Trofeji - općenita rasprava

Kao što znamo, PS3 ima takozvani "sustav nagrađivanja" preko trofeja (X360 ima Achievementse i njih tu ne miješamo).

Ovo je tema posvećena upravo njima, trofejima!

 

Kojeg ste posljednjeg osvojili (iz koje igre), je li brončani, srebrni, zlatni ili pak ono najveće - platina.

Koji su vam trofeji donijeli najviše muke, za koje trebate pomoć - "boost"...

Jeste li "Trophy hunter" ili igrate samo da igrate...

 

Vezano uz posljednju sliku, a i trofeje, su Trophy kartice, koje prate vaš status i trofeje, a moguće ih je staviti na većinu foruma u potpis.

Evo linkova na najbolje:

 

PS3Trophies.com

 

Yourgamercards.net

 

Mislim da je sve manje-više objašnjeno, vrijeme je za rasprave o nečem tako "lijepog zvuka" {#}

 

 

Da započnem, prije nekih 2h pala je moja 4. platina - Dead Nation

 

Romero Would Be Proud Romero Would Be Proud
 

Romero se dakle može "ponositi", ovo mi je zasad najteža platina!

Iako se radi o PSN igri, velika je i najvažnije, ekstremno teška - ima i tema o njoj - Dead Nation tema

 

Još jedna prigodna slikica:

 

Trenutak za pamćenje i otvaranje zgodne teme :) Trenutak za pamćenje i otvaranje zgodne teme :)
 

Tako funkcionira Formula 1 - rekao je kolumbijski vozač
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Trofeji - općenita rasprava

Mene iskreno ti trofeji i ne zanimaju. Nemam cilj skupljat ih, samo prođem igru, a sad, ako koji skupim, skupim. Ali općenito nisu loši, ako ih skupiš sve, dobiješ neki osjećaj zadovoljstva {#}

Slavonija u ♥ ;;;---;;; http://crocraft.com - hrvatska Minecraft zajednica
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Trofeji - općenita rasprava

Nisam ni ja "lovac", prvo pređem igru i onda vidim na čemu sam; kolko mi se sviđa, kolko sam dobar u njoj i tak...

Neki trofeji iziskuju ogromne količine truda i jaako su teški za dobiti, da ih recimo nema, to čovjek u 99% slučajeva nebi ni prolazil, tj. trudil se i gubil tolko živaca {#}

 

Recimo Challenge izazovi u GoW I i II, neki su totalno iritantni i jako teški, Heavy Rain treba prolaziti nekih 6 puta (ne kompletno) do platine - ja sam ga svejedno prošel čak 8 puta - tolko volim tu igru!

Ne znam jeste igrali Dead Nation, također vrlo teška igra - za 100% kompletirati pogotovo.

 

Hoću reći da trofeji navode čovjeka da potpuno iskoristi svu lovu koju da za, mora se priznati, skupe igre!

Tako funkcionira Formula 1 - rekao je kolumbijski vozač
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Trofeji - općenita rasprava

Ja bi se mogao nazvat trophy hunterom, ali uvijek skupim većinu trofeja ali ni jedan MP jer igram samo SP (Kmeaw CFW i nemam flat-rate). GOW3 nisam skupio i mislim da nikad ni neću jer me ubiju challengi. Imam Platinum iz AC2 i skoro sve SP trofeje iz AC:B.

 

Zapravo najviše volim trofeje kojima je cilj skupit sve collectablese (kao pera u AC2) jer se na njima ubijem od muke, a poslije imam onaj odličan osjećaj da sam dobio težak trofej. {#}

Open source is collective power in action. The power of a worldwide community of highly skilled experts that build, share and improve the very latest software together - then make it available to all
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Trofeji - općenita rasprava
lordlojkus kaže...

GOW3 nisam skupio i mislim da nikad ni neću jer me ubiju challengi.

Ja sam baš protekla dva dana igral GoW III i jučer ga prošel po prvi puta!

Sad još moram preći na Titan, skupiti "Božja vlasništva" (fali mi samo jedno i točno znam koje), skupiti 12 Gorgon oka (ne znam ni sam kak mi je to promaknulo) i proći Challenge-e.

Četiri od sedam već jesam, iznenađujuće lako.

Tri preostala iapk su teška, no navikel sam na to - u GoW I i II bili su još teži izazovi....a obje platine su ipak pale {#}

 

Recimo, u GoW I ima ih 10 i nemre se sejvati, odustaneš - ideš ispočetka

U GoW II ima ih također 7 i otključavaju se, tj. sejvaju kak ih prođeš.

 

Fale mi dakle još 3 zlata i srebro za stopostotno finiširanje veličanstvene triologije!

Tako funkcionira Formula 1 - rekao je kolumbijski vozač
16 godina
offline
Trofeji - općenita rasprava

U međuvremenu, pala je i GoW III platina i tak je platinirana; zaokružena fantastična/mitska/genijalna (ne zna čovjek kak se izraziti :D) God of War triologija!

 

Ovih se dana puno igralo Fifu 11 i sad sam u potrazi za dobrim VP (Virtual Pro) klubom (jesam u FeX klubu al malo se igra), fale mi naime još tri bronce, koje su klupske - meč s 10 igrača, 50 tekmi za isti klub i osvojeni kup!

 

Uz to, fale mi još tri zlata, koja budu kad-tad pala - 50h na terenu, 100 H&H tekmi (tu nemre igrati VP igrač) i 500 tekmi sa svojim VP igračem!

Treba se bome naigrati za tu platinu...

Tako funkcionira Formula 1 - rekao je kolumbijski vozač
Poruka je uređivana zadnji put sub 26.3.2011 14:52 (Armor).
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice