The last of us 2

poruka: 841
|
čitano: 218.588
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: The last of us 2
Bit će i zanimljivo vidjeti hoće li biti ikakve razlike u samom gameplayu ovisno o liku ko što je bilo u CoJ ili će biti isti vrag ko u promašaju zvanom Halo 2.

Recimo da je s Ellie stealth based, a s Abby više agresivnosti, brutalnosti, pucanja. S obzirom na dosadašnje informacije nekako i očekujem to.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
protjeran
offline
Re: The last of us 2
Hexfire kaže...
Tako je komentirao jedan kolega, da je promjena spola bitan dio njenog karaktera. Osobno nisam nigdje tražio spoilere. Znam samo ono što se pisalo tu na forumu. Ali taj dio mi je manje bitan od činjenice da s njom navodno moraš ubiti Joela.


Netko je komentirao da je taj leaked gameplay od veljače pa će možda nešto korigirati do izlaska, ali to mi nikako ne drži vodu. Ne radi se ovdje o nekom NPC-u koji je 5 minuta u igri.

 Gledao sam dio leakovanih video sadrzaja i u pocetku ne upravljas ti s abby ali ubije Joela na samom pocetku igre i to na najbezvezniji moguci nacin gdje Joel lezi na podu sav isprebijan krvav jedva da daje znakove zivota, Ellie drze pored njega i onda ova trans uzme golfersku palicu i probije mu glavu do kraja. Najgore u tome je sto tu scenu dozivljavas 2 puta, prvi put dok upravljas s Ellie iz njene perspektive a drugi put kad pocnes igrati s abby iz njene/njegove??? perspektive. Kasnije s abby dobar dio igre lovis ellie i cak ubijes i onu njenu djevojku danu koja je trudna a neki kazu da na kraju ubijes i ellie ali nisam gledao sve jer je sony dobro se potrudio da ukloni sav sadrzaj pa se mogu sada naci samo djelimicno gameplay u trajanju od sat ipo sa kljucnim scenama.

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.5.2020 11:18 (arnes_king).
11 godina
protjeran
offline
Re: The last of us 2
LStrelok kaže...

1. Pišite u spoilerima.

 

2. Ako je vjerovati novim glasinama testera koji su odigrali završni build došlo je do izmjena.

Nisu velike i tiču se motiva tog drugog lika, endinga, 

te omjera igrivog dijela sa Ellie koji je sada 70% igre.

 

Također su izmijenjena imena sekti.

Neke stvari dalje će vam ostaviti traume kao fanovima ali tako jeste. Leakani build je iz 01 2020, imali su 4 mjeseca i nešto rezervnog snimljenog materijala. 

Drastičnije izmjene zahtjevale bi ponovni mocap i snimanje. 

 

Najbolje je pričekati nezavisne recenzije te utiske fanova.

 

Izgledno je da ona odgoda nije bila radi korone nego izmjena na temelju negativnog feedbacka testera te ljudi koji su radili na igri pa je Neil Druckman ipak uvidio pogrešku. 

 

Komentari na traileru biti će isključeni naravno.

Vidite omjer dislajkova i lajkova na najavi trailera (gdje Druckman plače)

 Leakani build nije iz 01.2020 nego je bilo vise verzija kako sam vidio prema videu i slikama. Neki su iz februara a neki cak i april 2020.

13 godina
offline
Re: The last of us 2
Uf, Bog te pitaj što će ispasti ako se tako kasno išlo u "korekcije". Radije bih možda da su ostali dosljedni viziji koju su imali od samog početka makar se ne slagao s njom nego da su išli u nekakve prepravke u zadnji čas.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
The last of us 2

Bolje da su odgodili igru opet nakon toliko negativnih komentara.Ako je prica stvarno takva kako izgleda, bit ce itekako flop...

 

Gameplay bi trebao biti dost dobar, i da bude na razini prvog dijela opet mi je to dobro.Ja cu je vjerojatno uzeti na nekom popustu, makar samo zbog gameplaya i grafike.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: The last of us 2
A gle, žele izdati igru prije nove generacije konzola. Em možda prodaju još koju konzolu radi toga, em će nekima dvaput prodati istu igru nakon što dođe PS5.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
offline
The last of us 2

slažem se da će još više zasrat ako u zadnji čas budu rezali i mijenjali

 

ma sjebali su, uopće ne znam čija je ideja takve sve svinjarije izvoditi, igramo sa ženom i još je i lezba, trebali su ubaciti još nekog bitnog crnca i sve si zadovoljio, nitko ne bi ni pričao o ničemu. Ali ne, oni su anitu uzeli da ona fino skroji po svome nahođenju

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: The last of us 2
Hexfire kaže...
A gle, žele izdati igru prije nove generacije konzola. Em možda prodaju još koju konzolu radi toga, em će nekima dvaput prodati istu igru nakon što dođe PS5.

 true, ali ono sto smo vidjeli je grafika sa ps4 tako da bih eventualno tu istu igru za ps4 nastavio igrati i na ps5 ne vjerujem da ce
 toliko superijornije izgledati na ps5, eventualno ce biti isplatljivo ekipi koja nema ps4 ili ga se davno rijesila a planira nabavit ps5.

 ja ju planiram odigrat sto prije i cim prije rijesit dalje za 350-400kn nadodat jos nesto love uzet got odigrat i to i cekat da vidim sta ce bitis 5icom.
 tlou 1 sam prosao X puta, da li ce to biti i slucaj sa tlou 2 da cu htjeti nastaviti i na sljedecoj gen konzole mozda mada ne vjerujem.
 ako se i taj scenarij desi opet cu ostati pri igri sa ps4 nego da kupujem ps5 verziju to mi jednostavno u mojem slucaju nema smisla.

 ali da ce igra prodavat konzole vjerujem da hoce, ali zbog ovih leakova ako se obistine mislim da cemo u utrci za goty gledati cyberpunk, got, mozda wd legion.

11 godina
offline
Re: The last of us 2

Nisam baš siguran da će ova igra prodavati konzole.

Igra će biti ocijenjena kao 18+, što zbog nasilja, što zbog tematike.

Neće baš roditelji klincima kupovati PS4 ili PS5 radi ove igre.

 

A i inače je poznato da su najprodavanije igre na konzolama multiplatformske (GTA, COD, FIFA itd.), tako da se važnost ekskluziva malo i precjenjuje.

PSN - DeniZg80
14 godina
offline
The last of us 2

Ovo je tweet od lika koji glumi Joela:

 

"Posting this because I want to. Because I believe in this team. Because I’ve waited six years to experience this story as it was intended. Because you might think you know. But you don’t. Because I’m proud of this game. Because I chose to be a part of it. Because I AM Joel."

 

Mislim da nam fali kontekst za dosta stvari i imam osjećaj da igra neće biti ni približno toliko loša koliko nam se servira od strane nekih.

 

A što se tice ljudi koji šize zbog navodne Joelove smrti. Pa čovjek je na kraju prve igre pobio cijelu bolnicu i sve doktore koji su u Ellie vidjeli spas čovjecanstva. Kao i vođu Firefliesa. Što ljudi očekivaju, da neće biti meta na njegovoj glavi u ovoj igri?

btw. Abby nije trans. To je jos jedna servirana laž.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.5.2020 14:40 (antimadridista).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: The last of us 2

 

Igra neće sigurno biti loša. Vjerujem da će igra biti odlična, atmosfera super. S druge strane ako vidim da su previše energije uložili u bespotrebnu sjw agendu, e to me muči i ne želim to poticati svojim novcem. 

 

Ali vidjet ćemo, ako ispadne da je frka prenapuhana, ja isto uzimam igru

14 godina
offline
Re: The last of us 2
Cansee kaže...

 

Igra neće sigurno biti loša. Vjerujem da će igra biti odlična, atmosfera super. S druge strane ako vidim da su previše energije uložili u bespotrebnu sjw agendu, e to me muči i ne želim to poticati svojim novcem. 

 

Ali vidjet ćemo, ako ispadne da je frka prenapuhana, ja isto uzimam igru

 Stvar je što ne znamo puno o nekim likovima u igri. Ellie je gay u prvoj igri i nije nikome smetalo zato što nije forsirana priča. Mislim ljudi su poludili jer Abby "zgleda kao trans", a zapravo nije. Nekima je problem što nabildana žena ubije Joela pa automatski mora biti trans i hejta se. Da ga je ubila neka sa ogromnom guzicom i sisama nikome nebi smetalo.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
offline
Re: The last of us 2
Ja se i dalje ne mogu sjetiti gdje je u prvom dijelu eksplicitno rečeno da je Ellie gay. Eventualno si je netko mogao tako protumačiti DLC.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.5.2020 14:53 (Hexfire).
14 godina
offline
Re: The last of us 2
Hexfire kaže...
Ja se i dalje ne mogu sjetiti gdje je u prvom dijelu eksplicitno rečeno da je Ellie gay. Eventualno si je netko mogao tako protumačiti DLC.

 U DLC-u mislim, da. To je jedan od najprodavanijih DLC-ova uopće tako da je to vidilo dosta ljudi. I nitko nije odjednom zamrzio Ellie, zato što su imali priliku upoznati njen karakter. Ako nešto nije forsirano u priči onda me najmanje zanima jel netko straight, gay ili nešto treće.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
The last of us 2

Story Trailer:

 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: The last of us 2
antimadridista kaže...

Ovo je tweet od lika koji glumi Joela:

 

"Posting this because I want to. Because I believe in this team. Because I’ve waited six years to experience this story as it was intended. Because you might think you know. But you don’t. Because I’m proud of this game. Because I chose to be a part of it. Because I AM Joel."

 

Mislim da nam fali kontekst za dosta stvari i imam osjećaj da igra neće biti ni približno toliko loša koliko nam se servira od strane nekih.

 

A što se tice ljudi koji šize zbog navodne Joelove smrti. Pa čovjek je na kraju prve igre pobio cijelu bolnicu i sve doktore koji su u Ellie vidjeli spas čovjecanstva. Kao i vođu Firefliesa. Što ljudi očekivaju, da neće biti meta na njegovoj glavi u ovoj igri?

btw. Abby nije trans. To je jos jedna servirana laž.

 Abby je sve samo ne žensko, jesi vidio kako izgleda ?

Pad ND-a kao studija počeo je onda kad je dosao Neil Druckman sa svojom SJW ideologijom, doslovno je uništena atmosfera u studiju.

Poslije je na prezentaciju igre dovukao neku lezbu da ju radi(koja nema veze sa gamingom) a također je tamo bio i neki trans klinac(bolesno)..

Evo jedan odličan video od prije dvije godine koji je jako dobro predvidio sta ce se dogoditi sa ND.

Pogledajte, jako je zanimljivo i shvatit cete o cemu se radi.




14 godina
offline
Re: The last of us 2
MadDogMattis kaže...

 Abby je sve samo ne žensko, jesi vidio kako izgleda ?

 Izgleda nabildano i šta? Što mora imati ogromne guzice i sise da bi bila žensko? Svašta.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
offline
The last of us 2

Btw. u novom traileru jedna scena izgleda znatno drugačije nego ono što smo vidjeli u leakovima. Što znači da su leakovi bili dosta rana faza.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 1 hvala 0
7 godina
offline
Re: The last of us 2
antimadridista kaže...
MadDogMattis kaže...

 Abby je sve samo ne žensko, jesi vidio kako izgleda ?

 Izgleda nabildano i šta? Što mora imati ogromne guzice i sise da bi bila žensko? Svašta.

 Ne, mora izgledati kao žena ;)

14 godina
offline
Re: The last of us 2
MadDogMattis kaže...
antimadridista kaže...
MadDogMattis kaže...

 Abby je sve samo ne žensko, jesi vidio kako izgleda ?

 Izgleda nabildano i šta? Što mora imati ogromne guzice i sise da bi bila žensko? Svašta.

 Ne, mora izgledati kao žena ;)

 Što je točno problem u ovoj drugoj slici? 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
6 godina
neaktivan
offline
Re: The last of us 2
antimadridista kaže...

Story Trailer:

 

 0:34 rip Joel :/

13 godina
offline
Re: The last of us 2
antimadridista kaže...

 Izgleda nabildano i šta? Što mora imati ogromne guzice i sise da bi bila žensko? Svašta.

 Bome ni ja ne vidim veliki problem... Odgledao sam onaj Abby's introduction trailer čisto da vidim kako izgleda. 

 

Ali meni je ionako veći potencijalni problem karakterni dio lika nego fizički.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
14 godina
offline
Re: The last of us 2
Hexfire kaže...
antimadridista kaže...

 Izgleda nabildano i šta? Što mora imati ogromne guzice i sise da bi bila žensko? Svašta.

 Bome ni ja ne vidim veliki problem... Odgledao sam onaj Abby's introduction trailer čisto da vidim kako izgleda. 

 

Ali meni je ionako veći potencijalni problem karakterni dio lika nego fizički.

 Veliki je problem što se nju već zamrzilo na temelju izgleda bez da znamo puno. Jer eto svi su navikli da cure u iigrama moraju izgledati kao ona iz Resident Evila.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
4 godine
protjeran
offline
The last of us 2

Story trailer izgleda kao osveta za joel-a taj dio mi se svida, ako ce se igra toga i drzati nece mi biti zao.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
The last of us 2

Trailer izgleda super

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
The last of us 2

Facijalnu animaciju su doveli do savršenstva. Ja ću ovo svakako igrati. 

 

Ja isto mislim da će se veliki dio igre svoditi na osvetu. I tu bi moglo biti zanimljivih finesa vezano za razvoj priče. 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
The last of us 2

Puno toga što se tiče leakova mi ne drži vodu. Netko je rekao da pola igre igramo sa Abby, a to čisto sumnjam jer se praktički ni ne pojavljuje u story traileru.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: The last of us 2
antimadridista kaže...

Puno toga što se tiče leakova mi ne drži vodu. Netko je rekao da pola igre igramo sa Abby, a to čisto sumnjam jer se praktički ni ne pojavljuje u story traileru.

 Moguce da su ju imali planiranu pa su ju zbog leakova odlucili izbaciti, tko zna.

14 godina
offline
Re: The last of us 2
emerik kaže...
antimadridista kaže...

Puno toga što se tiče leakova mi ne drži vodu. Netko je rekao da pola igre igramo sa Abby, a to čisto sumnjam jer se praktički ni ne pojavljuje u story traileru.

 Moguce da su ju imali planiranu pa su ju zbog leakova odlucili izbaciti, tko zna.

 Ne možeš u tjedan dana izbaciti iz igre lika sa kojim navodno igraš pola igre. Nema logike. Mislim da ćemo sa Abby igrati jedan manji dio igre i to je vjerojatno bio plan od početka. Isto kao što smo u prvoj igri jedan mali dio igrali sa Ellie.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
8 godina
offline
The last of us 2

U svakom slucaju cekam recenzije. Nekak mi je tesko vjerovat da ce bas usrat igru.


Svasta se pise o Drunkmann-u kao da su ljudi zaboravili da je on redatelj The Last of Us i Uncharted 4, a u starijim ND igrama je imao veliku ulogu.
U odnosu na Amy on je unio ozbiljnost u igre, a ne neke SJW gluposti.

Amy nikad nebi napravila brutalnu igru kao The Last of Us

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice