The last of us 2

poruka: 841
|
čitano: 217.562
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: The last of us 2
IvanDado kaže...
Vec tjednima govorimo kako ocekujemo hvalospjeve od "gaming" novinara. Pitam se jel AJ dobio igru nakon svog videa gdje diskutira o spojlerima...

 Nisi odgovorio na pitanje. Po tvojoj logici svaka Sony ekskluziva ikad bi dobila 9/10 najmanje. Zašto je Days Gone popljuvan?

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.5.2020 16:30 (antimadridista).
8 godina
offline
Re: The last of us 2
IvanDado kaže...
Vec tjednima govorimo kako ocekujemo hvalospjeve od "gaming" novinara. Pitam se jel AJ dobio igru nakon svog videa gdje diskutira o spojlerima...

 Angry joe nece dobit igru

on od vecine izdavaca ne dobiva vise igre jer im je ocito stao na prste previse puta.

Tak da ce morat cekat kao i mi ostali. Ja isto cekam njegovu recenziju.

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.5.2020 16:39 (Santana).
10 godina
odjavljen
offline
Re: The last of us 2
Ne bih isao toliko daleko da je igra bila popljuvana, prosjecne scoreovo je dobila. Od igraca kasnije cak i bolje prihvacena. Koliko sam upucen, The Order i Days Gone su jedine slabije prihvacene igre, a i Killzone onaj na pocetku generacije. Svi znamo da je debala vecina PlayStation ekskluziva uzdignuto u nebesa, vecina i s razlogom naravno.

A sto se tice Naughty Doga, oni nikad ne grijese, kao sto si i sam rekao, tako da ocekujem cak i GOTY oznake vec :)
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.5.2020 16:54 (IvanDado).
10 godina
odjavljen
offline
Re: The last of us 2
ACG je isto solidan recenzent, njegov utisak me isto interesira.
13 godina
offline
Re: The last of us 2
IvanDado kaže...
Ne bih isao toliko daleko da je igra bila popljuvana, prosjecne scoreovo je dobila. Od igraca kasnije cak i bolje prihvacena. Koliko sam upucen, The Order i Days Gone su jedine slabije prihvacene igre, a i Killzone onaj na pocetku generacije. Svi znamo da je debala vecina PlayStation ekskluziva uzdignuto u nebesa, vecina i s razlogom naravno.

A sto se tice Naughty Doga, oni nikad ne grijese, kao sto si i sam rekao, tako da ocekujem cak i GOTY oznake vec :)

 Pa samo potvrđuješ što sam rekao. Ako je igra prosječna dobit će prosječne scoreove. Te igre koje su dobile prosječne ocjene su isto Sony ekskluzive u koje je Sony uložio ogromne novce. Tako da ti priča ne drži vodu. Da stvari funkcioniraju kako ti kažeš onda bi Days Gone bila igra koja je opće prihvaćena kao odlična. Ali nije.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
10 godina
odjavljen
offline
Re: The last of us 2
Mislim da je Days Goneu ipak bugovit izlazak presudio. A i nisu svi devovi isti. Za Naughty Dog ipak ocekujem povlasteni tretman 👍
13 godina
offline
The last of us 2

Ne bih išao u takve ekstreme ko kolega i pričao o nekom namještanju scorea kako bi još stigli prodati nešto preordera, ali što se mene tiče, dok ne čujem recenzije od ACG, Angry Joea, Jim Sterlinga ili Yahtzeea baš mi je svejedno kad će prve izaći.

 

Days Goneu je presudilo što je igra srednja žalost. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.5.2020 17:19 (Hexfire).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: The last of us 2
Hexfire kaže...

Ne bih išao u takve ekstreme ko kolega i pričao o nekom namještanju scorea kako bi još stigli prodati nešto preordera, ali što se mene tiče, dok ne čujem recenzije od ACG, Angry Joea, Jim Sterlinga ili Yahtzeea baš mi je svejedno kad će prve izaći.

 

Days Goneu je presudilo što je igra srednja žalost. 

 Pa da. Naravno da se ne gleda IGN i takvi (ne samo što se tiče ove igre nego inače). Ali pričati da će svi biti potplaćeni je smiješno. Onda bi 99% igara koje izađu danas dobivalo 9/10 i 10/10 jer igre danas imaju ogromne budžete.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.5.2020 17:21 (antimadridista).
9 godina
offline
The last of us 2

ne vjerujem u teorije zavjere o recenzijama, mislim ima onih koji definitivno jesu podložni "velikim" devovima i izdavačima, ali mislim da ih većina da iskreno mišljenje.

 

Pa evo recimo za Death Stranding je od IGNa i takvih dobio loše ocijene a od hrpe neovisnih tipova odlične. Čak su i različiti IGNovi davali različite ocijene

 

Death Stranding je također imao prikazane recenzije tjedan dana prije izlaska igre i to apsolutno podržavam jer ljudi ipak imaju onda tjedan dana za odlučiti

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
The last of us 2

Pa imamo i domaću ekipu iz Hcla koja je u 99% slučajeva objektivna u recenzijama tako da nema straha. Saznat će se sve prije kupnje.

Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
offline
The last of us 2

Reakcija Corya Balroga (čovjeka iz studija Sante Monice i writera God of War-a) nakon prelaska TLoU 2.

Čudno da je oduševljen, ipak je to igra s najgorom pričom ikad u igrama. Bar su mi tako rekli na 4chanu i bug forumu 

 

 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sri 27.5.2020 1:02 (antimadridista).
Moj PC  
1 2 hvala 0
8 godina
offline
Re: The last of us 2
antimadridista kaže...

Reakcija Corya Balroga (čovjeka iz studija Sante Monice i writera God of War-a) nakon prelaska TLoU 2.

Čudno da je oduševljen, ipak je to igra s najgorom pričom ikad u igrama. Bar su mi tako rekli na 4chanu i bug forumu 

 

 

 Ja vjerujem da ce bit odlicna igra i kontroverzna.

Da nije dobra nebi Sony dao recenzije 12 dana prije izlaska igre

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
4 godine
protjeran
offline
Re: The last of us 2

Naravno da su dali nakon svega tak da probaju jos nesto prodati nakon svih leakova.

Jer da ju sad bilo popljuje moze zaboraviti vise da ce vise ikad dobit igru of sonya.

Sto znaci cekat ce kao i mi obicni smrtnici i moci ce baciti svoju recenziju debelo nakon

sto ce neki tamo imati mozda vec walktrhough part 1 i part 2 vani. Zanimaju me iskrene recenzije.

Ovo sve prije no thanks.

8 godina
offline
Re: The last of us 2
bloodborne kaže...

Naravno da su dali nakon svega tak da probaju jos nesto prodati nakon svih leakova.

Jer da ju sad bilo popljuje moze zaboraviti vise da ce vise ikad dobit igru of sonya.

Sto znaci cekat ce kao i mi obicni smrtnici i moci ce baciti svoju recenziju debelo nakon

sto ce neki tamo imati mozda vec walktrhough part 1 i part 2 vani. Zanimaju me iskrene recenzije.

Ovo sve prije no thanks.

 To kaj ce vecina izbacit recenzije prije ne znaci da nisu iskreni. Pa i nasi recenzenti ce dobit igre ranije kao i svaki put do sada.
Zna se koga treba izbjegavat.


If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
6 godina
offline
Re: The last of us 2
antimadridista kaže...

Reakcija Corya Balroga (čovjeka iz studija Sante Monice i writera God of War-a) nakon prelaska TLoU 2.

Čudno da je oduševljen, ipak je to igra s najgorom pričom ikad u igrama. Bar su mi tako rekli na 4chanu i bug forumu 

 

 

 ...i dobro prijatelja Neil Druckmanna. 

 

Cory Barlog redovito hvali sve igre koje izdaju studiji koji su pod sonyevom kapom. Ista stvar je bila sa Death Stranding i Spideromanom. Čista kolegijalnost. 

 

Ne kažem da je igra loša ili da će biti flop, samo činjenica da njegovu ocjenu ne treba uzimati kao stvarni pokazatelj kvalitete. 

6 godina
neaktivan
offline
The last of us 2

Veceras novi prikaz gameplaya u 22 sata po nasem vremenu 

 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
The last of us 2

Pogledao novi TLOU2 video. Ništa revolucionarno, ali na očekivano visokoj razini. Bez obzira na priču siguran sam da ću je svakako odigrati. 

 
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
The last of us 2

Svaka cast na ovom videu prije jos 2 godine, lik ih je procitao davno i predvidio na sta ovo sve ide.

 

The Naughty Dog "Agenda" - An Honest, Open Conversation

 

Moj PC  
1 1 hvala 1
13 godina
offline
The last of us 2

U međuvremenu su izašla dva videa gameplaya koja izgledaju vrhunski ali da, zašto bi pričali o tome kad možemo lijepiti opet iste linkove po deseti puta da bi nastavili svoju propagandu...

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
6 2 hvala 1
13 godina
offline
Re: The last of us 2
Nije da ga branim, ali o ona 2 gameplay filmića se bome nema šta puno raspravljati :D
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: The last of us 2
antimadridista kaže...

U međuvremenu su izašla dva videa gameplaya koja izgledaju vrhunski ali da, zašto bi pričali o tome kad možemo lijepiti opet iste linkove po deseti puta da bi nastavili svoju propagandu...

 A sta sad ako ima dobar gameplay i grafiku trebam zazmiriti na pricu i propagandu koju namecu?  Ne moras se ponasati kao da sam tebe licno uvrijedio ako napisem nesto protiv naughty dog i TLoU2. Bio sam njihov fan i uzivao u vecini igara, ali s ovom su usrali i imam pravo iskazati nezadovoljstvo isto sto i ti imas pravo pisati hvalopjevisanja. Nemoj naslijepo slijediti nesto samo radi brenda, pogledaj prvo o cemu se radi u videu pa zakljuci sam je li lik sta slagao ili nije.

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.5.2020 16:52 (arnes_king).
13 godina
offline
The last of us 2

Nitko ne zna cijelu priču igre i kako se sve odvija. Prestanite širiti te propagande kao da je igra već vani. Dosta ovih ljudi koji su dobili igru na review su napisali da je većina onoga što su pisali na 4chanu laž.

 

Ali dobro, jasno je zašto se radi ovo što se radi. Treba iskoristiti još malo vremena do izlaska igre da se popljuje dok se može i da se natjera sto više ljudi da zamrzi nešto što jos nije ni izašlo. Jer kad se pokaže da će igra biti vrh, onda te metode vise neće raditi. Ova tema je u načelu zamišljena kao mjesto gdje će se okupljati oni kojima do igre uopće nije. Svatko koga imalo zanima igra nema tu što tražiti.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
2 2 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: The last of us 2
antimadridista kaže...

Nitko ne zna cijelu priču igre i kako se sve odvija. Prestanite širiti te propagande kao da je igra već vani. Dosta ovih ljudi koji su dobili igru na review su napisali da je većina onoga što su pisali na 4chanu laž.

 

Ali dobro, jasno je zašto se radi ovo što se radi. Treba iskoristiti još malo vremena do izlaska igre da se popljuje dok se može i da se natjera sto više ljudi da zamrzi nešto što jos nije ni izašlo. Jer kad se pokaže da će igra biti vrh, onda te metode vise neće raditi. Ova tema je u načelu zamišljena kao mjesto gdje će se okupljati oni kojima do igre uopće nije. Svatko koga imalo zanima igra nema tu što tražiti.

 Ja ne pisem u vezi niti sam citao stvari sa 4chan. Govorim u vezi onog sto sam vidio svojim ocima od leakovanog video sadrzaja. Bio bih sretan kada bi se ispostavilo da su te stvari izbacili i prepravili jer bih onda i ja nabavio i uzivao u igri, samo tesko da ce tako biti.

 

P.S. Video koji sam objavio je snimljen prije 2 godine i govori momak vec tad stvari u vezi naughty dog koje su se ispostavile istinite.

 

Zato i kazem da prije komentarisanja pogledas o cemu se radi i da ne vjerujes naslijepo nekome/necemo samo radi brenda.

 

 

I naravno, da me igra nikako nije zanimala ne bih se zamarao njome i uopste bio ovdje. Bio sam nahajpan i onda sam razocaran. Tema je tu da se komentarise i pise o tome, a to sto tebi smeta negativan komentar iako ima osnova to je tvoj problem. Prvi bih je kupio ako one stvari koje sam vidio i koje su me odbile od igre ne budu u njoj, ali sve dok se to ne dokaze tako i dalje cu pljuvati na osnovu leakovanog sadrzaja koji mi je dovoljan da me odbije.

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.5.2020 17:45 (arnes_king).
6 godina
neaktivan
offline
The last of us 2

Ljudi, vi stalno o istome raspravljate :D

Najbolje cekat da igra izade, odnosno kad dodu recenzije pa cemo vidjeti.Ja trenutno igram prvi dio da se prisjetim svega.Igra je vrh jos uvijek 

 

 
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
The last of us 2

Pogledao sam gameplay video, igra je brutalna, atmosfera je ono što se traži. Napokon su napravili kako spada šuljanje i mehaniku borbe, baš će biti gušt igrati ovu igru, pogotovo kad vidiš kako cijeli svijet dobro izgleda.

 

 

Samo mi to guranje politike, seksualnog opredjeljenja i ostalih stvari ide na onu stvar. Kad sam vidio lezbo scene stvarno sam odustao od kupnje igre. Ne zato što ne volim homoseksualce ili nešto slično, već zato što mi je dosta da politika i razne zajednice guraju svoje mišljenje kroz filmove, igre i serije. Zašto su tu scenu namjerno stavili u trailer? Pa da dobiju podršku i hvalospjeve od LGBT zajednice. Nisko i jadno.

 

A ovi YouTuberi su svi plaćeni da daju dobre recenzije, tako da njih ne treba slušati. Netko je napisao, ima par ljudi koji su uvijek iskreni i njih treba slušati. Sad sve gaming kompanije znaju koliko su YouTuberi utjecajni, pa im plaćaju dobru lovu za promociju.

 
3 2 hvala 2
13 godina
offline
The last of us 2

Znači kad se u igrama poljube žena i muškarac onda je sve pet. A kad se poljube dvoje ljudi istog spola onda je automatski politika? Da je Ellie straight i da je poljubila dečka nikoga nebi bilo briga za taj detalj. 

Samim time dajete do znanja da mislite da vam homoseksualnost nije nešto normalno.

 

Dosta vas kaže "to što je Ellie lezba je sasvim nebitno za priču". Pa jest. Isto kao što je totalno nebitno za priču što Nathan u Unchartedu ima ženu i jede ručak, ljubi se s njom u prvoj misiji. Koga briga?

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put ned 31.5.2020 21:05 (antimadridista).
Moj PC  
4 3 hvala 0
13 godina
offline
Re: The last of us 2
NickChase kaže...

A ovi YouTuberi su svi plaćeni da daju dobre recenzije, tako da njih ne treba slušati. Netko je napisao, ima par ljudi koji su uvijek iskreni i njih treba slušati. Sad sve gaming kompanije znaju koliko su YouTuberi utjecajni, pa im plaćaju dobru lovu za promociju.

 Zašto onda baš svaka igra ne dobiva devetke i destke? Ako je tako lako? Unaprijed se ograđujete jer ste i sami svjesni da će igra vrlo vjerojatno biti top. Ali vaš ponos vam ne da igrati jer igraš sa gay likom 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
14 godina
odjavljen
offline
The last of us 2

Ovo je baš ironično. Likovi koji seru po lgbt ne kuže da baš zbog takvih moraju promicati ravnospravnost i "gurati" se u medije, jer je to jedini način da dignu razinu svijesti o tome. Kad ne bi bilo vas, homofoba, ne bi bilo ni prideova, niti bi se stavljao naglasak na to u serije, filmove i igre. Ali zbog vas se mora.

http://www.bug.hr/forum/post/predstavljanje/slike-vaseg-hardvera/1959989.aspx
 
4 8 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
The last of us 2

Ja ne znam niti jednu igru gdje se muško i žensko ljube, osim eventualno uncharted Koji si spomenuo, iako se ni toga ne sjećam. Tako da me prosvjetli gdje se to toliko ljube a da nije neka igra u kojoj je to bitno za priču.

Ovdje u LOU2 ne govorimo samo o Ljubljenju nego i o radikalnoj skupini neprijatelja koji su deklarirani kao homofobni kršćani, transvestitima i cijelom paletom mrzitelja svega što je gay (da ne spoilam radnju dalje). Zato ljudi i ne žele kupiti igru, ne zato što se ljube nego što je igru radila ekipa koja očito želi promovirati neke svoje svjetonazore. Zato su stotine developera izašli iz projekta, zato su i pustili snimke van da ljudi vide o čemu je riječ. Zato je naughty dog stopirao projekt a ne zbog korone.

 

 

Ja ne znam niti jednu igru koja dobiva devetke ili desetke a da nije prenapuhana od Sonyja. Vidjeli smo koliko svi hvale novi cod warzone a igra je bezveze, dosadna i ništa novo. Javna tajna je da ti YouTuberi dobivaju masnu lovu za hvalospjeve, kao i neki popularni magazini, odnosno recenzenti.

Mislim o čemu mi pričamo, i sam sam rekao da igra izgleda vrh i brutalna je, i da bude igra godine to baš ništa ne znači. Ljudi zaboravljaju da svake godine dolazi dvije do eventualno tri igre koje spadaju u prvu ligu, znači da nema konkurencije, nema dovoljno studija za razvoj igara vrijednih 100 milijuna dolara. Druga priča bi bila pa da to bude da svaki mjesec dolazi igra kao ova. Takva igra dolazi jednom godišnje i nije ni čudo što pokupi visoke ocjene. Ali dam se kladiti da neće ni blizu doći kao recimo cyberpunk koji je nešto novo, veće i pravo osvježenje u godinama suše dobrih ideja.

 
3 2 hvala 2
6 godina
neaktivan
offline
Re: The last of us 2

Mora se promovirati šta točno? Ajde odrasti i shvati da nas zaboli za to što si gay, nikoga nije briga, ne zanima nas tvoje paradiranje po centru Zagreba jer si ti odlučio javno priznati svoju seksualnost. Ja sam aseksualan pa mene ne vidiš da paradiram po Zagrebu, zato što imam nešto što se zove dostojanstvo. 

Zašto nitko ne paradira za potporu djeci iz Konga koji pod prisilom kalašnjikova kao robovi kopaju rudu koja ide u taj kompjuter, mobitel ili Playstation koji koristiš? Zašto nitko ne paradira protiv lopova ove države, kriminalaca i ostalih koji krađu tvoju i moju mirovinu. Eto, baš se cijeli svijet ukrotio protiv gay ekipe koja za tvoju informaciju oduvijek vodi glazbenu i filmsku industriju. Toliko o tome da ste vi potlačeni, čak vam daju Tv serije, filmove i video igre da se promovirate. 

Izdrži stari, to izdrži ti govore djeca iz Konga koja kopaju za vaše mobitele i kompjutore. Izdrži stari.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice