Star Wars: Battlefront II - Playstation 4

poruka: 143
|
čitano: 39.396
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
moderator
offline
Re: Star Wars: Battlefront II - Playstation 4
Nvidia GTX 680 kaže...

Ima neko na PC ja sam preodredo da igramo? 

 Su ubacili ove godine server browser?

سمندری ڈاکو
Poruka je uređivana zadnji put sri 4.10.2017 18:54 (pirat).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Star Wars: Battlefront II - Playstation 4
pirat kaže...
Nvidia GTX 680 kaže...

Ima neko na PC ja sam preodredo da igramo? 

 Su ubacili ove godine server browser?

 nope kaj je bitno to tebi?

http://steamcommunity.com/id/BluePill/
13 godina
offline
Star Wars: Battlefront II - Playstation 4

Djeluje puno vise objective based nego prvi dio, oruzja imaju vise recoila recimo i igra djeluje vise battlefield nego battlefield 1 lul, ne igram na PS4 nego na PCu i na mojoj kanti na Ultra postavkama igra leti.

twice the pride double the fall
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Star Wars: Battlefront II - Playstation 4

Potvrđeno je da neće biti server browsera, ali opet, sa DICEom se nikad ne zna. Znali su pozitivno iznenaditi.

 

Inače, gledam forume i stvarno ljudi hvale igru, nisam našao niti jedan negativan komentar.

 

S tim da igra još nije gotova i bit će još bolja, barem vizualno (npr. još nije gotov support za PS4 Pro).

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
15 godina
odjavljen
offline
Star Wars: Battlefront II - Playstation 4

Ček, onda kod ove igre nema plaćanja DLC-a ili? Kad ide otvorena beta za PC?

steam: skank666 origin:IhrvojeI
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Star Wars: Battlefront II - Playstation 4

Nema naplatnih DLC-a.

Lovu će dodatno zarađivati sa loot boxevima.

 

Otvorena beta za sve platforme je počela jučer za pre-ordere. Sutra počinje za sve ostale koji nisu kupili igru.

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
15 godina
odjavljen
offline
Re: Star Wars: Battlefront II - Playstation 4
DeniZg kaže...

Nema naplatnih DLC-a.

Lovu će dodatno zarađivati sa loot boxevima.

 

Otvorena beta za sve platforme je počela jučer za pre-ordere. Sutra počinje za sve ostale koji nisu kupili igru.

 Odlično, probat ćemo onda i to.

steam: skank666 origin:IhrvojeI
11 godina
offline
Re: Star Wars: Battlefront II - Playstation 4

Ovdje je uputa kako odmah dobiti beta access code za bilo koju platformu.

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
13 godina
neaktivan
offline
Star Wars: Battlefront II - Playstation 4

Kad već nije otvorena PC tema. Imam jedno pitanje. Koji anti cheat engine koristi PC verzija Battlefronta 2? Pitam jer su već u beti (od jučer!) primjećeni cheateri, a u Battlefrontu 1 su cheateri bili aktivni i po nekoliko mjeseci s obzirom da svi mogu mjenjati imena u bez ograničenja....

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Star Wars: Battlefront II - Playstation 4

Imam jednu ogromnu zamjerku, a to je na LAAT gunship, znaci on rails, ovo nisu trebali napraviti, nemas kontolu nad njime i nemozes ukrcat prijatelje i da lebdite okolo i pucate, kao sto je helic npr u BF4, jel.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Star Wars: Battlefront II - Playstation 4
DeniZg kaže...

Ovdje je uputa kako odmah dobiti beta access code za bilo koju platformu.

 Uspijelo mi i za PC, thaanks <3

11 godina
offline
Star Wars: Battlefront II - Playstation 4

Kad sam igrao Galactic Assault, primjetio sam da nije prikazan K/D. Samo broj killova i score pojediog igrača.

Mislim da je to dobra stvar jer potiče igrače na PTFO, umjesto da kampaju sa snajperom.

 

I oni B2 Rocket Droidi za 3000 BP su baš opaki. Imaju jetpack, 400 HP-a i rakete.

 

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
Poruka je uređivana zadnji put pet 6.10.2017 11:00 (DeniZg).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Star Wars: Battlefront II - Playstation 4

Da ne otvaram novu temu no jednostavno pitanje

igram na pc-u ovu igru jer jos nisam odlucio kupiti.

 

igram na 4k s gtx 1080 grafom, odmah sam uzeo mod s najvise igraca.

 

Uglavnom sve na ultra mi pada na nekih 50 fpsa osjeti se da mi nije fluidno.

 

Koje detalje bi Vi zrtvovali da se igra na 60 fpsa?

 

Dakle prva opcija je da je post procesing na medium i tada svi drugi mogu biti na ultra i imam 60 fpsa tu i tamo mrvicu padne na 56 itd.. no sasvim je lijepo za igrati.

Druga opcija je da je i post procesing na ultra ali da iskljucim AA i AO skroz tada takoder dobivam 60 fpsa konstantnih..

 

Znam da tih boljki na ps4 nema ali ovo mi je bitno jer zaista ne znam koji detalji je vazniji, imam dojam da taj post procesing daje te neke dodatne efekte koje bas ne vidim a drasticno reze performanse..

Dok s druge stane neznam koliko AA ima smisla na 4k rezoluciji..

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Star Wars: Battlefront II - Playstation 4

Ja ne volim bloom i motion blur, pa to uvijek ugasim.

U svim igrama obično se prvo "Shadows" smanje na npr.medium.

I slažem se, na 4K vjerojatno ne treba jaki AA.

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
6 godina
offline
Star Wars: Battlefront II - Playstation 4

Odigrao sam cca sat vremena bete i ako je suditi prema dostupnom materijalu - ovo će biti jebena igra. Stvarno su se potrudili, puno sadržaja, MP je zanimljiv, grafika super...Iako nisam SW fan mogu reći da me igra i više nego ugodno iznenadila. 

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Star Wars: Battlefront II - Playstation 4

Pa je, nakcrali su igru sadržajem, to se ne može prigovoriti.

 

Dosta su promijenili pucanje, pa sad više vuče na Battlefield nego Battlefront iz 2015.

Time to Kill je duži, oružja ima puno više i imaju mogućnost nadogradnje, imaju recoil itd.

Meni je jedino žao što su dosta smanjili svjetleći efekt pucanja koji je bio izražen u prošlom nastavku i to mi je bilo super. Sada je više kao da pucam metke, a ne laserske zrake.

 

Ali, mislim da ako netko želi "sandbox" pucačinu kao Battlefield, onda ova igra nije za njega.

Jer nema tu puno varijacija i neočekivanih događaja koji se mogu desiti u npr.Galactic Assaultu.

Scenariji su zadani u nekoliko faza i nema previše verzija "aviona, helića, tenkova,transportera" kao u Battlefieldu koji bi mogli promijeniti tijek događaja.

 

 

 

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
11 godina
offline
Star Wars: Battlefront II - Playstation 4

Ako netko ima problema sa nišanjenjem, jer je presporo i "ljepljivo", smanjite deadzone kontrolera na 0 ili 5%.

Iz nekog razloga, default deadzone je 20%.

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Star Wars: Battlefront II - Playstation 4

Pozdrav, skinuo sam beta verziju igre na ps4 i javlja mi error code: 770 ... kao izgubio sam konekciju sa ea serverima, a Fifu mogu normalno igrati. Da li netko ima slična iskustva i da li se to može riješiti nekako? Baš bi volio isprobati igru.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Star Wars: Battlefront II - Playstation 4

Probaj ugasiti i ponovno pokrenuti igru.

Eventualno rebuild database na PS4.

Ako ništa ne pomaže, morat ćeš reinstall.

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
6 godina
neaktivan
offline
Re: Star Wars: Battlefront II - Playstation 4

Hvala puno na pomoći, probao sam i ponovno pokrenuti, napravio sam i rebuild database, ali nažalost ništa, dakle morat ću ponovno skinuti igru.

11 godina
offline
Star Wars: Battlefront II - Playstation 4

 Što više igram, bolje mi ide i igra mi je naravno bolja.

Trebalo je malo pohvatati konce.

Obavezno smanjiti kontroler deadzone na 0. 

Obavezno koristiti roll kad god netko zapuca na mene. To mora biti prvi refleks.

Heavy je najjača klasa, bez premca.

Treba ići uz rubove mape i flankati.

Maloprije sam imao 12 kill streak sa heavy classom. Nisam ni jednom zginuo u cijeloj partiji.

 

Očekujem da će igra kad izađe biti još bolja i zanimljivija. 

 

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
Poruka je uređivana zadnji put ned 8.10.2017 21:20 (DeniZg).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Star Wars: Battlefront II - Playstation 4

 

angry joe rant.. lulululululu

xfact
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Star Wars: Battlefront II - Playstation 4

Koliko će mikrotransakcije utjecati na sam gameplaytj hoće li netko tko kupi samo igru biti u podređenom položaju? Općenito me živcira da u igru koja košta punu cijenu AAA naslova ubacuju dodatno trošenje novca. Loot boxevi se najčešće u free to play igrama a ne u "punokrvnim" naslovima poput ovoga. Koliko sam vidio, I ME: Shadow of War ima mikrotransakcije...

Steam: tanelorn666, PSN: tane666, XBLA: tanelornius, Origin: tanelorn666
 
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Star Wars: Battlefront II - Playstation 4

 Meh, igra je ovako i onako plitka... Osječaj napucavanja je Ok ali ga je8e nisko FOV, dobro je jer nema pickupsa ali je opet dosta glupo što je npr shotgun neka vrsta powerupa koji traje 5 sekundi?! Pa čekaj cooldown... Od galactic assaulta sam očekivao neki epic big scale assault mod ko u bf-u ali jok... Ne sviđa mi se ni to što i za vozila moraš skupljat bodove pa se zna desit da se tebi leti i nikom drugom pa bezveze bauljaš nebom sam sa sobom pokušavajući barem nekog na podu ubit među onim zgradama. 

 Jako plitka igra po meni koja baš i ne vrijedi 60 eura - barem po ovoj beti.

steam: skank666 origin:IhrvojeI
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Star Wars: Battlefront II - Playstation 4

Ja sam dosta osjetljiv na FOV, ali me nije smetao u ovoj beti. Možda zato jer igram u trećem licu.

A i siguran sam da će dodati slider za FOV, kao i u prethodnim igrama. Mislim da su to i najavili.

 

Također su najavili da će smanjiti silne post-processing efekte koje su iz nekog razloga napucali u beti (Vignette, Chromatic Aberration, Film Grain itd.).

 

Sad, jel' igra plitka ili ne.

Ja bih rekao da je "dublja" od prethodnog nastavka jer ima puno više mapa, bolji sistem za vozila, nadogradnje oružja, klase, single player kampanju itd.

 

Svakako nije na razini ranijih Battlefield nastavaka, ali mislim da nije ništa "plića" od npr. Battlefielda 1.

A i vjerujem da će DICE tu još dosta popravljati do izlaska igre. Oni su poznati po tome.

 

 

 

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.10.2017 10:07 (DeniZg).
11 godina
offline
Re: Star Wars: Battlefront II - Playstation 4
Tanelorn kaže...

Koliko će mikrotransakcije utjecati na sam gameplaytj hoće li netko tko kupi samo igru biti u podređenom položaju? Općenito me živcira da u igru koja košta punu cijenu AAA naslova ubacuju dodatno trošenje novca. Loot boxevi se najčešće u free to play igrama a ne u "punokrvnim" naslovima poput ovoga. Koliko sam vidio, I ME: Shadow of War ima mikrotransakcije...

 Ne razumijem čemu tolika hajka oko mikrotransakcija.

Većina (ili glasna manjina?) se bunila zbog Season pass-ova i DLC-a, kako fragmentiraju igračku bazu i sad smo dobili "Star Cards" mikrotransakcije.

I opet nije dobro.

 

Koliko će mikrotransakcije utjecati na doživljaj igre?

S obzirom da ovo nije "kompetitivni", "hardcore" FPS, vjerojatno nije ni bitno.

 

S tim da i Battlefield naslovi imaju mikrotransakcije (Shortcut kits), pa se nitko ne buni.

Nije baš isto hoćeš li naletiti na tenk/avion/prašinara bez nadogradnji ili s punim nadogradnjama (koje se mogu kupiti sa Shortcut kit-om).

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
15 godina
odjavljen
offline
Re: Star Wars: Battlefront II - Playstation 4
DeniZg kaže...

Ja sam dosta osjetljiv na FOV, ali me nije smetao u ovoj beti. Možda zato jer igram u trećem licu.

A i siguran sam da će dodati slider za FOV, kao i u prethodnim igrama. Mislim da su to i najavili.

 Nekako mi je kilavo igrat u 3 licu jer mi se par puta desilo da mislim da imam clear view do mete i pucam ali u biti pucam u zid... 

DeniZg kaže...

 

 

Također su najavili da će smanjiti silne post-processing efekte koje su iz nekog razloga napucali u beti (Vignette, Chromatic Aberration, Film Grain itd.).

 Ma da, bezveze efekti. Stvarno ne nam da je itko ikad rekao da mu je to super. Ne znam zašto se to danas forsira...

DeniZg kaže...

Sad, jel' igra plitka ili ne.

Ja bih rekao da je "dublja" od prethodnog nastavka jer ima puno više mapa, bolji sistem za vozila, nadogradnje oružja, klase, single player kampanju itd.

 Plitka je u smislu tog nekog epic scale ratovanja... Vozila su opcionalna, a ova što lete ko da imaju svrhu samu sebi... Onda dolaziš do toga i da klase baš nemaju nekog pretjeranog smisla. Ima ih i to je to... Volio bi da je tu malo više konkretnosti ko u bf3 i bf4

DeniZg kaže...

Svakako nije na razini ranijih Battlefield nastavaka, ali mislim da nije ništa "plića" od npr. Battlefielda 1.

A i vjerujem da će DICE tu još dosta popravljati do izlaska igre. Oni su poznati po tome. 

 I sad dolazimo do glavnog problema a to je ta plitkost. BF1 sam samo betu igrao i držala me je kraće od ove igre - bezveze je ova spika koju sad furaju ali dobro - što je tu je. Vjerpvatno je i mapa bezveze pa ne dolaze vozila do izražaja al opet, si razmišljam i da dolaze do izražaja nema ih ko popravljat... Ni nema nekog ko će nešto vozit a drugi da puca itd itd. 

 Šteta (barem meni), očekivao sam neki BF u star wars skinu...

 

steam: skank666 origin:IhrvojeI
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.10.2017 10:24 (skank666).
16 godina
offline
Star Wars: Battlefront II - Playstation 4

Nisam probao betu pa zato pitam. Čitajući po netu, kao i gledajući Angry Joeov video stekao sam dojam da netko tko troši na te boxeve dobiva laganu prednost pa me interesiralo je li to zaista tako? Naravno da ih se može kupovati i in game valutom ali prema AJ-u, jako sporo se zarađuje kroz igranje.

 

Volim SW, meni je i prvi BFront bio zabavan tako da me ovaj zaista veseli! :)

Steam: tanelorn666, PSN: tane666, XBLA: tanelornius, Origin: tanelorn666
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Star Wars: Battlefront II - Playstation 4

Da, složio bih se s tobom da u vezi klasa/squada ima prostora za doradu.

 

Prvo, u igri se uopće ne vidi tko je u mom squadu, kako bi se držali skupa. To je nekako prvi preduvjet za timsku igru.

A drugo je problem sinergije klasa, koji ja baš nisam osjetio. Trebalo bi nešto napraviti na tom planu. Barem kroz te "Star cardse", ako nikako drugačije.

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
11 godina
offline
Re: Star Wars: Battlefront II - Playstation 4
Tanelorn kaže...

Nisam probao betu pa zato pitam. Čitajući po netu, kao i gledajući Angry Joeov video stekao sam dojam da netko tko troši na te boxeve dobiva laganu prednost pa me interesiralo je li to zaista tako? Naravno da ih se može kupovati i in game valutom ali prema AJ-u, jako sporo se zarađuje kroz igranje.

 

Volim SW, meni je i prvi BFront bio zabavan tako da me ovaj zaista veseli! :)

 

Tanelorn , nisam pogledao filmić od AJ-a do kraja, ali DICE je rekao da je skupljanje bodova prilagođeno za betu. Kad igra izađe, to će biti modifcirano.

Glavna zamjerka BF 2015 je bila da se sve otključa prebrzo. Sad ekipa prigovara da je presporo. A igra još nije ni izašla.

 

Ja mislim da će te mikrotransakcije biti kao i u većini igara.

Ekipa koja puno igra će sve otključati kroz igru i bit će dominantni zbog skilla (+djelomično zbog unlockova).

Ekipa koja pokupuje "Loot crate" će biti isti kao i prije, jer imaju unlockove, ali nemaju skill.

 

Ima još toliko faktora koji utječu na ishod napucavanja, a o kojima većina ne razmišlja (ping, input lag kontrolera, input lag TV-a itd.)

Ne treba se s tim opterećivati.

 

EDIT: Kome se da čitati, OVDJE je jedan odličan Reddit komentar koji vrlo konkretno i precizno objašnjava kako će napredovanje klasa izgledati u Live igri i koliko se u stvari razlikuje od sistema koji smo vidjeli u Beti.

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
Poruka je uređivana zadnji put pon 9.10.2017 10:59 (DeniZg).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice