Ratchet & Clank: Rift Apart

poruka: 16
|
čitano: 11.057
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
neaktivan
offline
Ratchet & Clank: Rift Apart

 

Ja mislim da je zaista vreme da se otvori tema za ovu igru, kako se ne bi pretrpavala PS5 tema.

 

Ovo deluje impresivno. Ova igra vrlo lako može doći u status "kultne" igre. Pokazuje pravu snagu Playstation 5 konzole a praktično je prva igra za istu, te je teško zamisliti šta će biti za nekoliko godina. Sve deluje "next-genovski" ako se tako može reći. Konačno su sve stvari prethodne generacije ispravljene i sad imamo odlični osmojezgarni Ryzen na 3.5 GHz, i što je po meni bitnije SSD koji je u plejci ludački brz, te u ovoj igri učitavanja novih aseta (drugačije regije) traju par sekundi i zapravo je sve odrađeno u animaciji pa deluje fluidno bez ikakve pauze. Dalje, vidi se i ono što ja zapravo i želim od nove generacije konzola, a to je više stvari i dinamičnosti na ekranu istovremeno bez zastoja.

 

Vi koji imate plejku, blago vama

 
5 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Ratchet & Clank: Rift Apart
Dragonbane kaže...

 

Ja mislim da je zaista vreme da se otvori tema za ovu igru, kako se ne bi pretrpavala PS5 tema.

 

Ovo deluje impresivno. Ova igra vrlo lako može doći u status "kultne" igre. Pokazuje pravu snagu Playstation 5 konzole a praktično je prva igra za istu, te je teško zamisliti šta će biti za nekoliko godina. Sve deluje "next-genovski" ako se tako može reći. Konačno su sve stvari prethodne generacije ispravljene i sad imamo odlični osmojezgarni Ryzen na 3.5 GHz, i što je po meni bitnije SSD koji je u plejci ludački brz, te u ovoj igri učitavanja novih aseta (drugačije regije) traju par sekundi i zapravo je sve odrađeno u animaciji pa deluje fluidno bez ikakve pauze. Dalje, vidi se i ono što ja zapravo i želim od nove generacije konzola, a to je više stvari i dinamičnosti na ekranu istovremeno bez zastoja.

 

Vi koji imate plejku, blago vama

 Istina! Imam PS5 i mogu reći da i PS4 igre koje mogu iskoristiti ( barem djelomično ) PS5 hardware rade puno bolje i fluidnije. Konzola je gotovo nečujna a grafički igre izgledaju dosta impresivno ( Dark Souls na PS5 ) s obzirom na cjenovni razred same konzole.

11 godina
offline
Ratchet & Clank: Rift Apart

Insomniac se bas zakoturao....

Spiderman remaster uz raytrace u 60fps za Ps5

Miles Morales uz raytrace/60fps i jos su dodali onu deformaciju misica....

Ovaj Rachet dolazi uskoro...

Zna se da full force rade na Spidermanu 2.....

 

I sve su im igre vrh ispeglanosti  pri izlasku na trziste sto je mozda i najbitnije.

 

Nije ni cudo da ih je Sony kupio.

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Ratchet & Clank: Rift Apart

Ovome se veselim definitivno. Mislim svaki rachet mi je bio pre heben tako da ne vjeerujem da ce i s ovim bit drugačije. 

Roll it up and smoke it up
Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Ratchet & Clank: Rift Apart

Opširan članak o igri s HCL-a pa ko voli čitati... U svakom slučaju, navodno nas očekuje jedno ludilo od igre.

https://www.hcl.hr/najave/ratchet-clank-rift-apart-vidjeli-smo-13-minuta-gameplaya-doznali-nove-informacije-igri-170677/

 
2 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Ratchet & Clank: Rift Apart

Ratchet & Clank: Rift Apart – Franchise Evolution | PS5

U utorak nam stižu prvi review članci. Svi čekaju ovu igru i ona je prva koja demonstrira moć nove plejke. Očekujem neočekivano

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Ratchet & Clank: Rift Apart

Sve super, ali Ratchet & Clank bez seksualnih sugestija u imenu? Prvi necu kupiti, i nije vezano uz moj manjak PS5ice.

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Ratchet & Clank: Rift Apart

Ekipa koja igra review verziju kaze da je performance RT mod fantastican.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Ratchet & Clank: Rift Apart

hajd baš da probam, nisam do sada niti jedan Ratchet igrao. 

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.6.2021 9:34 (_itsmoriarty).
Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: Ratchet & Clank: Rift Apart
Danas završio pa prodajem primjerak koji smo frend i ja uzeli skupa. Ako je ko zainteresiran nek se javi preko pp.
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.6.2021 15:04 (foofajter).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Ratchet & Clank: Rift Apart

Pozdrav, jel ima netko da prodaje Ratcheta?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Ratchet & Clank: Rift Apart

Nevjerojatno da igra još uvijek drži cijenu od 600kn na ps storeu....

 

imam ps5 digital i svaki tjedan provjeravam akcije i nadam se vidit ga na popustu ali nikako....

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Ratchet & Clank: Rift Apart
snake44 kaže...

Nevjerojatno da igra još uvijek drži cijenu od 600kn na ps storeu....

 

imam ps5 digital i svaki tjedan provjeravam akcije i nadam se vidit ga na popustu ali nikako....

Zasto nevjerovatno?

Pa imas i puno starije naslove koji drze full cijenu,to je digitalna magija 😁

13 godina
offline
Re: Ratchet & Clank: Rift Apart
MEGATAMA kaže...
snake44 kaže...

Nevjerojatno da igra još uvijek drži cijenu od 600kn na ps storeu....

 

imam ps5 digital i svaki tjedan provjeravam akcije i nadam se vidit ga na popustu ali nikako....

Zasto nevjerovatno?

Pa imas i puno starije naslove koji drze full cijenu,to je digitalna magija 😁

 A nevjerojatno mi je to da se evo ljudi po internetu trude prodat ratcheta za 200kn ili poklanjaju jer su dobili u bundleu, a ja koji stvarno želim to zaigrat moram pljunut 600kn...

Stvarno sam se zajebo sa digitalkom...

3 godine
neaktivan
offline
Ratchet & Clank: Rift Apart

Bruka da ova igra ništa nije osvojila na Game Awardsu. Bruka...

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Ratchet & Clank: Rift Apart

Pc verziju radi Nixxes sto znaci da je vjerovatno optimizacijski spektakl.

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice