Pokemon GO (Android/iOS)

poruka: 324
|
čitano: 79.857
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)
Milka30 kaže...

Jedno od pravila uvedeno zadnjim patchem-razlog za trajni ban:

  

 

3. Too many accounts on the same IP: A user should not, under any circumstance, be running more than a single Pokemon account from their phone (or other nefarious devices) at once. Users will be banned when 3 or more accounts are running at once on the same IP - unless they're just standing around doing nothing, or just hatching eggs by walking.

 

Zanima me zasto to pravilo uopce postoji i sta time postižu?

Šta kada se nas hrpetina(a to radimo svakodnevno),spoji na free mrežu u gradu?Jedan IP,puno korisnika!

Koji bullshit.  cesto igram ja na svom mobu,  napravim hotspot za curu da i ona moze i tu i tamo bi se zakacio i frend pa prema ovom svi popijemo ban. 

You don't fucking play a videogame for 30 minutes... You spare at least an hour and a half. And end up playing 3 hou
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)
Pozdrav, jel zna netko moze li se ulogirati na aplikaciju na drugom mobitelu, odnosno jel moj acc spremljen na serveru ili je izgubljen ?
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)

pa na serveru je mozes se logirat na svakom mobu :)

11 godina
neaktivan
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)
Pa kak, evo instalirao i imam samo sign up? Nigdje mi ne nudi sign in
8 godina
protjeran
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)

nisam odavno igrao, ali trebao bi moci ili su serveri offline kao inace.

12 godina
offline
Pokemon GO (Android/iOS)

ima tko dobar spawn point za bulbasora ili squrtla, bilo gdje u RH

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)

squirtle crnomerec okretiste...

bulbasaur ne znam...

12 godina
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)
BREITLING kaže...

squirtle crnomerec okretiste...

 

 zuji mi fake gps 2 sata oko pokestopa črnomerec okretište... ni jednoga

11 godina
neaktivan
offline
Pokemon GO (Android/iOS)

Igra mi je bila odlicna dok se nisam zajebo pa instalira fake gps,sad je vise nemam volje upalit kad je sve nadohvat ruke :/

Oko za oko i cijeli svijet ce biti slijep
 
0 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)
WukongFtw kaže...

Igra mi je bila odlicna dok se nisam zajebo pa instalira fake gps,sad je vise nemam volje upalit kad je sve nadohvat ruke :/

 Budeš popio bann pa budeš bez brige.

11 godina
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)
Pozdrav, nešto jako bitno dolazi sa novom verzijom 0.37.0 a to je da uređaji koji su rootani/jailbreakani neće moći igrati igrice, to znači da im uopće neće ući u igru.

Jedini način je da ostanete na verziji 0.35.0 ili maknete root ili pričekajte dok se ne nađe neko riješenje u vezi toga.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)
zviznemte kaže...
Pozdrav, nešto jako bitno dolazi sa novom verzijom 0.37.0 a to je da uređaji koji su rootani/jailbreakani neće moći igrati igrice, to znači da im uopće neće ući u igru.

Jedini način je da ostanete na verziji 0.35.0 ili maknete root ili pričekajte dok se ne nađe neko riješenje u vezi toga.

 Samo u Super SU isključim root privilegije i to je to ne?

 

Kad mi Titanium backup zatreba opet uključim.

12 godina
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)
Karlek_19 kaže...
zviznemte kaže...
Pozdrav, nešto jako bitno dolazi sa novom verzijom 0.37.0 a to je da uređaji koji su rootani/jailbreakani neće moći igrati igrice, to znači da im uopće neće ući u igru.

Jedini način je da ostanete na verziji 0.35.0 ili maknete root ili pričekajte dok se ne nađe neko riješenje u vezi toga.

 Samo u Super SU isključim root privilegije i to je to ne?

 

Kad mi Titanium backup zatreba opet uključim.

 ovo pogledaj

11 godina
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)
Znači rootcloak ne radi, niti hide my root. Sad za isključivanje privilegija ne znam.
11 godina
offline
Pokemon GO (Android/iOS)

imam root i upravo sam instalira 0.37 link , i stvarno nemogu uć u igru, uvijek izbaci failed to log in..mada mi je to malo sumnjivo da je zbog roota, valjda bi neku smisleniju poruku dobia od ove..

uostalom aplikacija me nije pitala za root pristup, stoga je nemoguće da aplikacija zna da li imam root ili ne

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.9.2016 12:01 (xDISORDERx).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)
xDISORDERx kaže...

imam root i upravo sam instalira 0.37 link , i stvarno nemogu uć u igru, uvijek izbaci failed to log in..mada mi je to malo sumnjivo da je zbog roota, valjda bi neku smisleniju poruku dobia od ove..

uostalom aplikacija me nije pitala za root pristup, stoga je nemoguće da aplikacija zna da li imam root ili ne

 Kako ne moze?

 

Skini terminal emulator, kucaj "pm list packages", jel te pitao za permission? Jel vidis supersu ? 

10 godina
neaktivan
offline
Pokemon GO (Android/iOS)

We continue to focus on eliminating bots and scrapers from Pokémon GO. Rooted or jailbroken devices are not supported by Pokémon GO. Remember to download Pokémon GO from the official Google Play Store or iTunes App Store only.

 

http://fraghero.com/major-pokemon-go-update-live-pokemon-buddy-and-lots-more-features-rolled-out/

 

valjda ce se pronaci neki pouzdan nacin kako to sigurno rijesiti.

 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)
Cartman93 kaže...

We continue to focus on eliminating bots and scrapers from Pokémon GO. Rooted or jailbroken devices are not supported by Pokémon GO. Remember to download Pokémon GO from the official Google Play Store or iTunes App Store only.

 

http://fraghero.com/major-pokemon-go-update-live-pokemon-buddy-and-lots-more-features-rolled-out/

 

valjda ce se pronaci neki pouzdan nacin kako to sigurno rijesiti.

 

 Baš jučer se zbog toga vratil na stock ROM. I onak sam bil na stock portu sa S7, ali dobro.. ko ih šljivi

9 godina
neaktivan
offline
Pokemon GO (Android/iOS)

da bi igrali sa FakeGPS, morate prvo rootati uređaj, a zatim ga sa Lucky Patcher prebaciti pod system....

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)
dadn kaže...

da bi igrali sa FakeGPS, morate prvo rootati uređaj, a zatim ga sa Lucky Patcher prebaciti pod system....

 Ne hvala.. i onak te bu neko prijavil, mi u VŽ jako brzo takve riješavamo.

12 godina
offline
Pokemon GO (Android/iOS)

koristim FakeGPS skoro od početka, jer u krugu 5 km nemam ni jednog PokeStopa. Lako je igrati "pošteno" u gradu. Eto jučer sam npr otišao s psom u šetnju, okolo nigdje ničega, ni ceste ucrtane, upalio incense i hodao pola sata. Rezultat toga su 5 Pidgey-a, sve ukupno još nakon što je još istekao incense prošao sam preko 10 km, nakon isteka incense-a još sam ulovio 2 weedla. Tako dok ne nakrcaju "seoska" područja s pokemonima i dalje ću "varati" ali ne puno samo 15 km dalje do sljedećeg grada

Moj PC  
0 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)
nex987 kaže...

koristim FakeGPS skoro od početka, jer u krugu 5 km nemam ni jednog PokeStopa. Lako je igrati "pošteno" u gradu. Eto jučer sam npr otišao s psom u šetnju, okolo nigdje ničega, ni ceste ucrtane, upalio incense i hodao pola sata. Rezultat toga su 5 Pidgey-a, sve ukupno još nakon što je još istekao incense prošao sam preko 10 km, nakon isteka incense-a još sam ulovio 2 weedla. Tako dok ne nakrcaju "seoska" područja s pokemonima i dalje ću "varati" ali ne puno samo 15 km dalje do sljedećeg grada

 pa tesko je ako nemas nista u blizini ali to nije razlog za varanje,recimo ja (doslovce)nemam niti jedan pokestop u radijusu 15 km,pa ne varam nego lijepo sjednem na bic i do grada lijepo rekreacija i to,barem 3-4 puta tjedno,nije to nista strasno,a ako ja mogu koji sam van kondicije(15-tak kila viska),pusim ko turcin,plus posao na poljoprivredi i imam volje nevidim razlog zasto i drugi nebi mogli

EUNE LOL: frenkySTYLE
Poruka je uređivana zadnji put pon 12.9.2016 10:15 (Ryder007).
9 godina
offline
Pokemon GO (Android/iOS)

Fino bicikl, 12km do Varaždina, ili pod pauzom na poslu pokupiš kaj treba i bok. DOma isto nemam niš pametnog, jedan stop kod križanja ulice s glavnom.

 

Inače incense u "zabiti" bi trebao rezultirati rijetkim pokemonima. Ima dosta toga na webu.

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Pokemon GO (Android/iOS)

Znaci ipak se moze igrati ako imas root ALI ima caka a to je da moras cijeli OS instalirati ponovo da mozes instalirati magisk! (aoplikacija koja ti opmogucuje skrivanje roota.

Evo tutorijal:  http://bit.ly/2clKs6M 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Pokemon GO (Android/iOS)

ma previše komplikacija oko jedne nepotpune igre.. ne izađe li neko normalno rješenje za tjedan dva, odustat ću i možda se posvetit pokemon revolution online, čini se jako dobro napravljeno.

nisam zna da je i tcg za android izaša, ni to nije loše

Poruka je uređivana zadnji put pon 12.9.2016 22:23 (xDISORDERx).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)
xDISORDERx kaže...

ma previše komplikacija oko jedne nepotpune igre.. ne izađe li neko normalno rješenje za tjedan dva, odustat ću i možda se posvetit pokemon revolution online, čini se jako dobro napravljeno.

nisam zna da je i tcg za android izaša, ni to nije loše

 Ak hoćeš kvalitetnu Pokemon igru skini emulator i odigraj neku od originalnih igara sa Nintendo konzola. Ako se ne varam, postoje emulatori sve do 5. generacije, samo za 3ds nema emulatora, a to kači samo XY i ORAS.

Ako su te prelagane tu je i puno custom ROMova, npr Drayanovi hackovi koji su zakon :)

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
11 godina
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)

igra sam preko emulatora prvu generaciju više puta, ove kasnije me nisu zanimale..

 

 

10 godina
neaktivan
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)
zviznemte kaže...

Znaci ipak se moze igrati ako imas root ALI ima caka a to je da moras cijeli OS instalirati ponovo da mozes instalirati magisk! (aoplikacija koja ti opmogucuje skrivanje roota.

Evo tutorijal:  http://bit.ly/2clKs6M 

jel uspio netko instalirati taj magisk? ja kad ga instaliram ne zeli mi se podignuti sustav. jesam li propustio nesto?

jel treba cijeli OS ponovo ili je dovoljno factory reset? u videu nije ponovo sve instalirao.

 

btw. nabijem na kurac taj niantic.

11 godina
offline
Pokemon GO (Android/iOS)

koji su ovo jadnici u ovom nianticu.. sad se više ne može igrati ni na starim verzijama igre, forsiraju update na zadnju verziju..

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Pokemon GO (Android/iOS)

Svi koji imaju rootan uredaj a imaju jos instaliran SuperSu mogu samo instalirati dodatak suhide

A oni koji imaju uz SuperSU instaliran i xposed morali bi onstalirati xposed systemles od topjohnwu. Svi detalji su na linku.

 

Evo ja instalirao i sve mi radi.

Moj PC  
0 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice