Pokemon GO (Android/iOS)

poruka: 324
|
čitano: 80.021
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
protjeran
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)

u 15 sati lvl 21.

14 godina
offline
Pokemon GO (Android/iOS)

Ja sam pobrisao igru.

Prvih par dana sam igrao iz znatizelje, s tim da nisam setao okolo s ocima uperenim u mobitel.

Al jednostavno mi je dosadilo.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)

Ima netko link gdje se to prodavaju accounti na ebayu itd, ja nemogu to nikako naci.

10 godina
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)

U ebay trazilicu napises pokemon go account

15 godina
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)
http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
11 godina
offline
Pokemon GO (Android/iOS)

Prodam ja svoj acc sa Charizardom ako neko zeli 200 candy imam za njega, jos ga nisam evoluirao

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pokemon GO (Android/iOS)

Par pitanja za stručnjake:

-Može li Golbat evoluirati u Crobata i kako(jer nemam tab za evoluciju)?!

-Pojačavajuci Golbatu snagu "power bar" raste i iako mislis da ce kada dođe do kraja biti nešta,ono se uvjek "misteriozno" vrača,snaga ostaje...Bug ili?

-Dođem do pokestopa i ne dobijem ništa jer fali nekakav modul?

-Di se nađu inkubatori?

-Kada pobjedim u areni,kako ostaviti moje ime kao pobjednika arene i sta time dobivam ako bude moje ime?

-Zadnjih pola sata,uhvatim pokemona,on izađe iz lopte i zbriše-ali ono BAŠ SVAKI!?

-Kada u "tragovima" vidim pokemona kojega zelim,kako bas njega naći?

 

 Nadam se da nije puno pitanja.

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)
pokemonaši, sad možete otvoriti i back office. Dok vi lovite na terenu, neko od ukućana može vam na PC-u pretraživati teritorij u potrazi za određenim pokemonima.

https://www.microsoft.com/en-us/store/p/find-em-all/9nblggh4t9ps
 
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)

lol

 

Caught a Exeggutor (1555 CP) with ITEM_ULTRA_BALL

14 godina
neaktivan
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)
Milka30 kaže...

Par pitanja za stručnjake:

-Može li Golbat evoluirati u Crobata i kako(jer nemam tab za evoluciju)?!

-Pojačavajuci Golbatu snagu "power bar" raste i iako mislis da ce kada dođe do kraja biti nešta,ono se uvjek "misteriozno" vrača,snaga ostaje...Bug ili?

-Dođem do pokestopa i ne dobijem ništa jer fali nekakav modul?

-Di se nađu inkubatori?

-Kada pobjedim u areni,kako ostaviti moje ime kao pobjednika arene i sta time dobivam ako bude moje ime?

-Zadnjih pola sata,uhvatim pokemona,on izađe iz lopte i zbriše-ali ono BAŠ SVAKI!?

-Kada u "tragovima" vidim pokemona kojega zelim,kako bas njega naći?

 

 Nadam se da nije puno pitanja.

 1.) Crobat nije dio prve generacije pokemona, pa ga zato nema. Bar ne još. Developeri su najavili da će ubacit još pokemona, fala bogu pa ih ima još preko 600 komada

2.) Iskreno neam pojma, vrlo vjerojatno je bug, no svaki pokemon ima svoj max cp koji može dostić, pa provjeri da to ne prelaziš. Isto tako, prijateljski savjet, štedi stardust, ne isplati ga se trošit prije 20. lvl-a

3.) Za modul pojma neam, jedini modul u pokestopovima je lure, a to nema veze s itemima koje dobivaš od pokestopa. Jedini obrazloženje koje imam je da je ili kihnuo server u tom trenutku ili ti je pun ruksak.

4.) Osim inicijalnog inkubatora koji je beskonačan, s određenim lvl-ima se dobivaju inkubatori koji traju 3 korištenja, znači mogu izleć ukupno 3 jaja prije nego nestanu iz inventorija. Isto tako inkubatori se mogu kupit poke coinsima koji se pak ili kupe pravim novcima ili se osvoje kontroliranjem gymova

5.) Nisam još iskusio čari gymova tak da neam pojma

6.) Neam obrazloženje, pokemoni vole bježat nakon cca lvl-a 8, isto tako može bit da si se previše udaljio od njih, ili im se taman resetiro spawn

7.) Trenutno nikako, jer zbog buga koji još nije popravljen, za svakog pokemona piše da je na udaljenosti 3 šape, što je oko 300 metara. Onaj koji je prvi kad se stisne na "tragove" je onaj koji je najbliži pa se možeš igrat i hodat i vidjet dal ti je i dalje prvi ili se pomakne dalje od tebe. Ili koristit ovo https://pokevision.com/ , samo upišeš adresu di jesi i pogledaš kojih pokemona ima u blizini. Ako serveri nisu u banani, stranica radi sa 100% preciznošću. 

LoL- Bobzzy (EUW)
13 godina
offline
Pokemon GO (Android/iOS)

ma klnci mi po gradu bacaju neke botove i sve sad samo lovi i to..pa yebeni klinci, dal ne mogu uživati u igri i izazovu već sve pokavrit svima, pogotovo u manjim gradovima. 

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Pokemon GO (Android/iOS)
Ako ne dobivaš ništa na pokestopu ili si softbanan ili imaš previše itema.


Btw počeli su hardbannat bottere koji su prijavljeni preko PTCa, za Google acc još nisam siguran
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
11 godina
offline
Pokemon GO (Android/iOS)

ja sam uspia skupit više itema nego imam mista u torbi

lagano mi je dojadila igrica, u svom mistu sam sve povata šta se dalo i sad samo bezveze nabijanje levela i borbe di večina ljudi imaju svi iste pokemone..

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pokemon GO (Android/iOS)

26 lv sam trenutno i mući me još jedna stvar!

Kako to da u nekim arenama mi nudi mogučnost da odaberem 6 Pokemona,a u nekima samo jednoga?

Da stvar bude čudnija,jedna te ista arena nekada ponudi 6 Pokemona,nekada 1 pokemona?

 

...Ustvari muće me 2 stvari iako sa svojim Electrobuzzom ubijam sve živo,nikako da skontam kako da aktiviram specijalne napade?

Probao sam sve,dugo držao prst,kuckao više puta....(za dodge znam-samo povućem prst,u stranu)

 

 

EDIT:Jeste li znali da možete pokeloptu zavrtjeti prilikom bacanja na Pokemona?

     Samo drzi prst na pokelopti i kruznim pokretima ju "zarolate" i bacite!

Iako,jos nisam skontao cemu to sluzi XD!

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
Poruka je uređivana zadnji put ned 31.7.2016 10:56 (Milka30).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)
Kada imaš šest pokemona, onda napadaš arenu u kojoj je protivnički tim. Kada imaš jednoga, napadaš tj. onda treniraš u areni svojega tima. S napadima na protivničku arenu, njoj oduzimaš bodove kako bi ju mogao zauzeti. S napadima tj. treniranjem u areni svoga tima povećavaš bodove i samim time lvl arene kako bi još ljudi iz tima moglo staviti svoje pokemone unutra, jasno, za više bodova ih trebaš što više i pobjediti. Za posebni napad trebaš držati prst na ekranu dok se specijalni napad ne aktivira.
11 godina
offline
Pokemon GO (Android/iOS)

evoluirao charmandera u charizarda, ne da mi se vise igrat, njega imam meni dosta

 

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 31.7.2016 18:33 (dennocro).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)
Milka30 kaže...

EDIT:Jeste li znali da možete pokeloptu zavrtjeti prilikom bacanja na Pokemona?

     Samo drzi prst na pokelopti i kruznim pokretima ju "zarolate" i bacite!

Iako,jos nisam skontao cemu to sluzi XD!

 Ništa posebno, dobivaš više EXP ako uhvatiš Pokemona. Od novog updatea se taj bonus nadodaje na Nice,Great,Excellent bonus za preciznost.

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
8 godina
protjeran
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)

pitanje:

 

Kada se borim u gym i npr budem prvi. Sto kad mene netko pobjedi moj pokemon automatski ide meni nazad ili ja moram po njega?

Jeli se pokemon vraca nakon 24 sata u gymu ili on stoji tamo sam dok ga netko ne pobjedi?

8 godina
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)
Tvoj pokemon je kod tebe, ne moraš ici po njega, ali ga moras izlječiti. Ako te pobjedi pripadnik tvog klana, onda ostaje tvoj pokemon u gymu, ali ako je njegov jači tj. ako postavi jačeg pokemona u gym, onda tvoj ide na drugo mjesto.
8 godina
protjeran
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)

hvala.

 

Ovim servera majko mila za popizdit. Imaju popularnu igru za poludit, a nemogu servere sredit...

12 godina
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)
Kresimir4 kaže...

hvala.

 

Ovim servera majko mila za popizdit. Imaju popularnu igru za poludit, a nemogu servere sredit...

 Radi sasvim normalno. Najvjerovatnije je do neta koji zacvika nekad. 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
8 godina
protjeran
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)

ma mislim ovi login serveri. evo sad se prvi put borio u gymu, kliknuo gym, vidio nekog pokemona gore i moja lista dole, ja kliknem listu i idem se borit pobjedim i nista, nisam nigdje u gymu. Idem opet pobjedim i opet nista nerazumjem ako sam pobjedio zasto nisam prvi? evo po treci put kaze:

 

you win!

gym lvl 1

pokemon defeated 1

xp  +150

gym prestige -2000

 

edit: evo sad mi je dalo, ali nisam mogao staviti snorlaxa :(

Poruka je uređivana zadnji put pon 1.8.2016 0:07 (Kresimir4).
15 godina
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)
Kresimir4 kaže...

ma mislim ovi login serveri. evo sad se prvi put borio u gymu, kliknuo gym, vidio nekog pokemona gore i moja lista dole, ja kliknem listu i idem se borit pobjedim i nista, nisam nigdje u gymu. Idem opet pobjedim i opet nista nerazumjem ako sam pobjedio zasto nisam prvi? evo po treci put kaze:

 

you win!

gym lvl 1

pokemon defeated 1

xp  +150

gym prestige -2000

 

edit: evo sad mi je dalo, ali nisam mogao staviti snorlaxa :(

 Pa daj zguglaj kak Gymovi funkcioniraju... ja se ni ne borim u gymovima pa znam da trebaš prvo Prestige spustit na nulu, to nekad zahtjeva da se više puta boriš i tek onda možeš stavit svog Pokemona unutra.

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
8 godina
protjeran
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)

Stavio sam jolteona oko 2100 cp... zalosno je sto vaporeon radi sa skilom toliko puno dmga jolteonu... uvijek je bilo da je struja jaca od vode, voda od vatre itd.

15 godina
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)
Kresimir4 kaže...

Stavio sam jolteona oko 2100 cp... zalosno je sto vaporeon radi sa skilom toliko puno dmga jolteonu... uvijek je bilo da je struja jaca od vode, voda od vatre itd.

 Voda je neutralna prema struji, struja super eff prema vodi. Tako je oduvijek bilo :) A sad su malo nerfali Vaporeona, bio je poprilično broken :)

Nažalost speed ne znači ništa za računanje CPa, zato su ovi brzi ofenzivni Pokemoni puno lošiji od defanzivnih što se tiče CPa. Nadam se da će to popravit malo u budućnosti.

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
8 godina
protjeran
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)

Dubrovnik je super i uzas, jedan mali mix. Malo pokemona, hrpa turista, nekad u gymu prvi s vaporeonom od 2100cp, a tjedan dana kasnije zubat s 800cp^^ Trenutacno sam lvl 27 :p

8 godina
protjeran
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)

Iako editiran samo da ga se vidi mewtwo 3249 cp! i još može power up ici, max je kako kazu 3500. https://www.facebook.com/green.yusuf/videos/10209548687931826/

11 godina
offline
Pokemon GO (Android/iOS)

4140 cp kazu da je max za Mewtwoa

Not funny dude
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pokemon GO (Android/iOS)

Ja uopce nisam znao da CP je limitiran,mislio sam da se moze do beskonacnosti nabrijavati.

Vidim da se stalno spominje taj mewtwo,svi forsaju Snorlaska,Dragonita,Enteia,onoga vodenoga zmaja...a nitko ne spominje Exeggutora!

Moj Exeggutor ima preko 2000CP i jos ga nitko nije pobjedio!Jako ima dobar DEF i brzo se puni za specijalni napad solar beam(mislim),a solar beam udara preko 2000 cp-a(mozda cak i vise)

Sa njim sam puno puta osvojio dvoranu,pobjedivsi svih 6 protivnika,u biti sa solar beamom radim instant kill!

Jedino onaj Dragon (sa brkovima),zna zadati glavobolju,ali zato imam još spremnih 5 komada preko 1500CP-a.

 

26-lv sam i za sada Exeggutor je po meni najaci Pokemon!

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Pokemon GO (Android/iOS)

moj je isto preko 2000cp egg

Moj PC  
1 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice