Pokemon GO (Android/iOS)

poruka: 324
|
čitano: 79.991
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)

mozda se nisi dovoljno kretao da ti se pomakne lik na mapi. meni se ne pomakne kad sam doma na wifi-ju pa je moguce da ti samo gleda lokaciju mreze (jer gps ne radi u zatvorenom prostoru).

15 godina
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)
Cartman93 kaže...

mozda se nisi dovoljno kretao da ti se pomakne lik na mapi. meni se ne pomakne kad sam doma na wifi-ju pa je moguce da ti samo gleda lokaciju mreze (jer gps ne radi u zatvorenom prostoru).

 Meni radi na poslu, hvatam tu po zgradi i mrda se, al sam primjetio da mi se jucer nije htjelo mrdat, i da se sastrane okrece pokeball, pa bi rekao da je problem do servera...

battletag:MasnaKrvavic#2275
12 godina
neaktivan
offline
Pokemon GO (Android/iOS)

Ljudi zna netko zasto meni neradi. Pise vas uredaj nije kompatibilan sa ovom verzijom. Imam asus zenfone max, android 6.0.1

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.7.2016 20:39 (Daka96).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pokemon GO (Android/iOS)

Ja i sin imamo "taktiku",kada idemo negdje na putu,bilo u trgovinu ili kod prijatelja,upalimo igru i dok ja vozim,sin hvata nemilice.

Poprilican broj smo vec skupili,među njima je i Drowzee kojemu fali još jedno "hranjenje" do evolucije u Hypnoa.

Malo mi je debilana sto svaki pokemon treba posebnu vrstu "hrane" da evoulira,trebali su napraviti da je hrana jednaka za sve!

-Isto tako,sta ce se desiti kada ostanemo bez poke loptica?Koliko vidim,kupiti se moze samo pravom lovom!

 

 

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)
Milka30 kaže...
-Isto tako,sta ce se desiti kada ostanemo bez poke loptica?Koliko vidim,kupiti se moze samo pravom lovom!

 Pokestopovi daju besplatne Poke lopte :)

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
12 godina
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)
Luuka kaže...

 Pokestopovi daju besplatne Poke lopte :)

To nisam znao!

U Nedelju u Sl Brodu ih je bilo poprilicno puno,dok danas niti jedan!

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
15 godina
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)
Milka30 kaže...
Luuka kaže...

 Pokestopovi daju besplatne Poke lopte :)

To nisam znao!

U Nedelju u Sl Brodu ih je bilo poprilicno puno,dok danas niti jedan!

Pokestopovi su fixna mjesta, ne pomiču se. Dođeš do njih, klikneš i zavrtiš, to ti daje poke lopte i druge iteme :)

 

I refreshaju se svakih otprilike 5 minuta pa možeš više puta na isti Poke Stop :)

http://manutd-croatia.com/forum/index.php ... forum i udruga navijača Manchester Uniteda...
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.7.2016 20:31 (Luuka).
12 godina
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)
Luuka kaže...

Pokestopovi su fixna mjesta, ne pomiču se. Dođeš do njih, klikneš i zavrtiš, to ti daje poke lopte i druge iteme :)

 

I refreshaju se svakih otprilike 5 minuta pa možeš više puta na isti Poke Stop :)

 Hmmmmmm,ne bih se složio sa time,ustvari,100% sam siguran da je recimo jedan bio ispred industrijske skole i jedan kod Kauflanda u Nedelju u Sl Brodu,danas sam 2 puta tamo prošao i nema niti jednoga!Štoviše,u Nedelju je doslovno vrvilo poke stopovima i dvoranama,danas nema ničega!

 

Maloprije na "tragovima" mi se u blizini moje kuće pojavio Mjaut(onaj rijetki),ionako svakodnevno setamo pse okolo,odlucili smo se naci Majuta.Napravili smo krug oko 2 km i Mjauta nigdje nije bilo :(

 

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.7.2016 22:37 (Milka30).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)
Daka96 kaže...

Ljudi zna netko zasto meni neradi. Pise vas uredaj nije kompatibilan sa ovom verzijom. Imam asus zenfone max, android 6.0.1

 asus-ovi mobovi imaju intelove procesore, a igrica podržava samo arm procesore, tj. sve koji nisu intelovi, zato ti javlja da ti uređaj nije kompatibilan

LoL- Bobzzy (EUW)
15 godina
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)
Ovo sto se tice pokestopova nisu fixni, meni na srednjacima nestali 3 pokestopa
battletag:MasnaKrvavic#2275
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)
djdragon95 kaže...
Daka96 kaže...

Ljudi zna netko zasto meni neradi. Pise vas uredaj nije kompatibilan sa ovom verzijom. Imam asus zenfone max, android 6.0.1

 asus-ovi mobovi imaju intelove procesore, a igrica podržava samo arm procesore, tj. sve koji nisu intelovi, zato ti javlja da ti uređaj nije kompatibilan

 Nema ovaj moj intelov procesor.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)

imaš pravo, moja greška, to su onda noviji asusovi sa intelicom unutra

gledo sam specove tvog moba i fkt ne vidim razlog zkj nebi bilo kompatibilno 

LoL- Bobzzy (EUW)
11 godina
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)
Daka96 kaže...
djdragon95 kaže...
Daka96 kaže...

Ljudi zna netko zasto meni neradi. Pise vas uredaj nije kompatibilan sa ovom verzijom. Imam asus zenfone max, android 6.0.1

 asus-ovi mobovi imaju intelove procesore, a igrica podržava samo arm procesore, tj. sve koji nisu intelovi, zato ti javlja da ti uređaj nije kompatibilan

 Nema ovaj moj intelov procesor.

 Skini si sa stranice APKMirror isto origigi verzija bez ikakvih hackova u njoj

8 godina
protjeran
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)

zasto nekad nemogu smanjiti igru i surfati nego nekad idem nazad kliknem na igru opet se nanovo pali..

14 godina
neaktivan
offline
Pokemon GO (Android/iOS)

Jel imo tko iskustva da mu se jaje izleglo ali nigdje to nije bilo prikazano već je samo nestalo iz inventorya, a kolko sam skužio u journalu ne piše ništa o tome kad se jaje izlegne?

 

EDIT: Svako jaje se izlegne, no iz nekog razloga jaja koja se izlegnu i pokemone koje dobijete iz njih vam ne pišu u Journalu, već da otkrijete kaj ste dobili, ak vam se nije pokazala animacija, samo poredate pokemone po Recent i vidjet ćete koji vam je zadnji pokemon. Ako ste lovili pokemone nakon kaj vam se jaje izleglo a niste gledali odmah kaj ste dobili, samo usporedite Recent pokemone s onima iz Journala, i onaj pokemon koji nije naveden u Journalu a ima ga u Recent, to vam je vaše jaje donjelo.

LoL- Bobzzy (EUW)
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.7.2016 18:50 (djdragon95).
Moj PC  
0 0 hvala 2
14 godina
offline
Pokemon GO (Android/iOS)

Jesu ovo opet neki problemi sa serverom ili, jer neće mi se spojit ??

 

EDIT: Taman prodadilo!!

Otišao oprat auto, pa sam mislio usput malo odigrat, al očito su problemi sa serverima još uvijek prisutni.

Došao doma i igra proradila, a ja odmah uhvatio Growlithea 

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.7.2016 22:38 (zabranjeniples).
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Pokemon GO (Android/iOS)

Jel vam se dogodilo da nekog pokemona jednostavno nemozete uhvatit? znaci naletim na squirtle i potrosim 35 loptica (oko 25 sa ga puta pogodio)i svaki put pobjegne iz lopte..na kraju sam ostao na nula poke lopti :(

Oko za oko i cijeli svijet ce biti slijep
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Pokemon GO (Android/iOS)

Zarazna pokeera nastupa.. Zakon! Dobro je došlo nešto "novo"..nekako mi je sve ovo do sada bilo rasfurano ali me ovo oduševilo. Užasno zabavno :D

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Pokemon GO (Android/iOS)

meni se vise ne prikazuje google login. prikazan je samo button od trainer logina. jel se dogodilo to ikome? ne mogu naci nikakve odgovore na googlu.

ako bih deinstalirao aplikaciju i onda opet instalirao, da li izgubim progress ili bih mogao samo nastaviti?

i zadnje pitanje u vezi gps-a: ponekad mi aplikacija crasha, i onda kad opet uđem u nju pise mi gps not found. prije toga je gps radio, a nakon toga radi ispravno, barem na google mapsu, ali na pokemonima ne. sto je najgore ne mogu niti ici log out jer se ikonica za postavke nalazi na vrhu, pa ju prekriva poruka greske. tek mi proradi kad dođem doma i spojim se na svoj wifi.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pokemon GO (Android/iOS)

oprostite na noob pitanju, no kada uđem u pokemon go, prvo me pita s kojim se računom želim ulogirat, (odaberem google play acc). Zatim mi dođe za registraciju ili prijavu. 

što s time treba, odnosno gdje se treba registrirati? 

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Pokemon GO (Android/iOS)

Meni su poketstopovi uvijek na istom mjestu, bar ovi za koje znam da sam vrtio.

 

Jutros izlazim na posao i odmah ispred zgrade copim mjauta, a iz jaja mi izadje pikachu :).

 

Btw., zarazna igra skroz, jedina koju igram na mobitelu.

 

Gdje vidim koliko mi hvatanja treba za napravit evolve ??

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.7.2016 7:26 (zabranjeniples).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)
Cartman93 kaže...

meni se vise ne prikazuje google login. prikazan je samo button od trainer logina. jel se dogodilo to ikome? ne mogu naci nikakve odgovore na googlu.

ako bih deinstalirao aplikaciju i onda opet instalirao, da li izgubim progress ili bih mogao samo nastaviti?

i zadnje pitanje u vezi gps-a: ponekad mi aplikacija crasha, i onda kad opet uđem u nju pise mi gps not found. prije toga je gps radio, a nakon toga radi ispravno, barem na google mapsu, ali na pokemonima ne. sto je najgore ne mogu niti ici log out jer se ikonica za postavke nalazi na vrhu, pa ju prekriva poruka greske. tek mi proradi kad dođem doma i spojim se na svoj wifi.

 Ja koristim na dva mobitela i na svakom je isto, ne gubi se progress.... btw pokestopovi kod mene nestanu navecer a ujutro se pojave, tipa pošta....mozda ide po radnom vremenu haha

battletag:MasnaKrvavic#2275
15 godina
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)

sry all ali negdje sam vidio kako se staviti na uredaje koji nemaju 4.4 ili vise android,ali nikako nemogu naci tu stranicu,pa ako mi moze netko dati link sa uputama hvala

EUNE LOL: frenkySTYLE
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)
Gale92 kaže...

oprostite na noob pitanju, no kada uđem u pokemon go, prvo me pita s kojim se računom želim ulogirat, (odaberem google play acc). Zatim mi dođe za registraciju ili prijavu. 

što s time treba, odnosno gdje se treba registrirati? 

 ako izabereš google login samo normalno s gmail se prijaviš, nezz dal si na androidu ili ios-u, ali ako si na androidu tak i tak već imaš google acc aktivan i trebalo bi ti samo se odmah ulogirat

 

ako ti neće makar upisuješ točne podatke vjv je neki bed sa serverima, to je dosta često pogotovo predvečer

LoL- Bobzzy (EUW)
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)
Cartman93 kaže...

meni se vise ne prikazuje google login. prikazan je samo button od trainer logina. jel se dogodilo to ikome? ne mogu naci nikakve odgovore na googlu.

ako bih deinstalirao aplikaciju i onda opet instalirao, da li izgubim progress ili bih mogao samo nastaviti?

i zadnje pitanje u vezi gps-a: ponekad mi aplikacija crasha, i onda kad opet uđem u nju pise mi gps not found. prije toga je gps radio, a nakon toga radi ispravno, barem na google mapsu, ali na pokemonima ne. sto je najgore ne mogu niti ici log out jer se ikonica za postavke nalazi na vrhu, pa ju prekriva poruka greske. tek mi proradi kad dođem doma i spojim se na svoj wifi.

 upali si visoku preciznost za gps na mobu ako već nisi, a ako jesi onda je u pravilu do servera

LoL- Bobzzy (EUW)
15 godina
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)
Sinoc je igra ugledala prvu smrt, u Gvatemali 18 godisnjak provalio u necije dvoriste i zavrsio s 5 metaka u prsima.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)
djdragon95 kaže...
Cartman93 kaže...

meni se vise ne prikazuje google login. prikazan je samo button od trainer logina. jel se dogodilo to ikome? ne mogu naci nikakve odgovore na googlu.

ako bih deinstalirao aplikaciju i onda opet instalirao, da li izgubim progress ili bih mogao samo nastaviti?

i zadnje pitanje u vezi gps-a: ponekad mi aplikacija crasha, i onda kad opet uđem u nju pise mi gps not found. prije toga je gps radio, a nakon toga radi ispravno, barem na google mapsu, ali na pokemonima ne. sto je najgore ne mogu niti ici log out jer se ikonica za postavke nalazi na vrhu, pa ju prekriva poruka greske. tek mi proradi kad dođem doma i spojim se na svoj wifi.

 upali si visoku preciznost za gps na mobu ako već nisi, a ako jesi onda je u pravilu do servera

ako nekog zanima, google login se opet prikaze nakon deinstalacije pa onda instalacija. progress ostane.

gps mi ima stalno visoku preciznost. prvi put kad uđem u igricu mi radi, nakon prvog crasha prestane raditi. radi mi jedino doma na wifi-ju.

11 godina
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)
Mitch kaže...
Sinoc je igra ugledala prvu smrt, u Gvatemali 18 godisnjak provalio u necije dvoriste i zavrsio s 5 metaka u prsima.

 za pokemona ti ne treba da udjes u dvoriste mozes i sa ceste jer je krug malo veci hvatanja, pitanje je sta su oni trazili u dvoristu...

12 godina
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)
dennocro kaže...
Mitch kaže...
Sinoc je igra ugledala prvu smrt, u Gvatemali 18 godisnjak provalio u necije dvoriste i zavrsio s 5 metaka u prsima.

 za pokemona ti ne treba da udjes u dvoriste mozes i sa ceste jer je krug malo veci hvatanja, pitanje je sta su oni trazili u dvoristu...

 Tocno tako!

Gade mi se ti novinari,koji nemaju sta raditi pa tako izmisljaju price.Svakodnevno desetke djece umire od pištolja glupih Amera koji misle da im je netko provalio(u realnosti djete došlo po loptu),novinar odmah izmišlja priću kako je djete tražili Pokemona!Onda vjest,lopovi iskoristili Pokemon Go,da bi saznali lokacije banke...mislim ono,koji debil moras biti da takvo sto napišeš?Kolikoi debil moras biti da u to povjeruješ?Prije Pokemona nisu pstojale Google maps,street view,navigacija....

Istina je ta da se uredno možš vozikati autom i hvatati Pokemone bez problema,radijus za uhvatiti Pokemona je sigurno dobrih 30-tak metara.

 

  Ja sam danas deinstalirao igru,jer previše šteka,to ću pripisati trenutnim bugovima i mome slabome telefonu (Samsung Galaxy dual core).

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
14 godina
offline
Pokemon GO (Android/iOS)

Meni igra radi uredno, osim povremenih nemogučnosti spajanja dosad (tipa sinoć).

Uglavnom, nikakvog štekanja nema, mada, to prepisujem S7 uređaju.

 

Vezano za ova događanja i nemile scene.

Činjenica je da ima svega, ali je isto tako činjenica da sama popularnost ove igre utječe i na medijsku pompu i svakakve istine i neistine.

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice