Pokemon GO (Android/iOS)

poruka: 324
|
čitano: 79.870
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)
Maxi16 kaže...

Negdje sam čitao da možeš i onaj level up, taman iznad evolve i on bi ti trebao imati puno zdravlje.

 to sam probao, samo ga ozivio, mozda sam morao oziviti pa onda level up

7 godina
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)
dennocro kaže...
Maxi16 kaže...

Negdje sam čitao da možeš i onaj level up, taman iznad evolve i on bi ti trebao imati puno zdravlje.

 to sam probao, samo ga ozivio, mozda sam morao oziviti pa onda level up

 Treba se igrati malo i proučavati na netu jer nisu izbacili nikakve naputke kako igrat. Što je i dobro jer će barem ljudi razmišljat što da naprave sa pokemonima :D

 

Evo ja sam baš transferirao par ovih Weedlea i evoluirao sam ga. Sad imam neki Kakuna, dobar upgrade nad Weedleom, sa 10 cp na 26. Još i XP dolazi od toga.

8 godina
neaktivan
offline
Pokemon GO (Android/iOS)

Suzdržite se od evoluiranja pokemona dok ne dobijete prvi lucky egg. Samo skupljajte candye, stardust i ostale stvari. Kako igra odmiče, najzajebanije će bit dobit experience, a kad aktivirate lucky egg na 30 minuta dobijete boost na experience i onda evoluirate i dižete si level. Dobit ćete jedan lucky egg kad dođete do 9 levela, a vjerujte dosta dugo treba da se do tog dođe. Do tada ćete imat more istih pokemona i puno candya za evoluciju. Samo ih skupljajte. Meni je žao što sam evoluirao neke svoje.

 

Kako rastete levelom, CP pokemona postaje sve veći i veći. Na 1. levelu ste možda ulovili zubata s CP 10, ali na višim levelima nalazit ćete zubata preko 100, a možda i 200. Meni CP 150 Evee čuva jednu dvoranu.

Cogito ergo ludo
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.7.2016 9:22 (Subtumulius24).
Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Pokemon GO (Android/iOS)
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.7.2016 9:32 (dennocro).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Pokemon GO (Android/iOS)

Kako imati Pikachua kao prvog pokemona?

 

Na početku udite u igru i svorite acc. kada vam dodu 3 pokemona za izabrat prohodajte malo okolo i izadite iz igre.

Ponovo udite i uradite isto, prohodajte i izadite iz igre.


Tako 3-4 puta i pojavit će vam se Pikachu kojeg cete moci uloviti. :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pokemon GO (Android/iOS)

Meni nemože locirati GPS, probao sam i sa WiFi i sa Data connection ali neide.

Oko mene 3 Pokemona ali nemogu ništa napraviti :/

Xiaomi Redmi 1S + Mi Wifi Router + Mi Band - MIUI General Moderator
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)
Kakav je location accuracy postavljen?

Mora biti high
R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. R.I.P. Steve Jobs 6.10.2011. 1955. - 2011.
11 godina
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)
Cromaki kaže...

Meni nemože locirati GPS, probao sam i sa WiFi i sa Data connection ali neide.

Oko mene 3 Pokemona ali nemogu ništa napraviti :/

 Dvije opcije, pokušaj updateati karte (maps)

ili

pokušaj reinstalirati igricu.

 

Ili je par puta ugasi upali i tako pokušaj mobitel i lokaciju promijeni da ti locira samo GPS ili kako oces ti.

 

12 godina
offline
Pokemon GO (Android/iOS)

Naravno, accuracy je postavljen na high i aplikacija ima pristup GPS lokaciji.

Nemam Gapps na mobitelu instalirano pa je možda i do toga. Za svaki slučaj isprobat ću na nekom drogom ROM-u da budem siguran.

 

Edit: proradilo je na drugom ROM-u

Xiaomi Redmi 1S + Mi Wifi Router + Mi Band - MIUI General Moderator
Poruka je uređivana zadnji put uto 12.7.2016 22:17 (Cromaki).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Pokemon GO (Android/iOS)

Rootani androidi mogu koristiti FakeGPS

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Pokemon GO (Android/iOS)

Kako bi ova igra hebeno izgleda na google glassu. Onak vidiš borbe uživo oko sebe :-D

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Pokemon GO (Android/iOS)

U mom gradu GYM je u na sredisnjem trgu oko kojeg ima 5-6 kafica, znaci spojim se na wi-fi, narucim pivu i ubijem sat vremena 

Moj PC  
3 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)
Izašao je update. Idite na stranicu APKMirror i skinite app. ;)
Moj PC  
2 0 hvala 2
10 godina
neaktivan
offline
Pokemon GO (Android/iOS)

da li netko ima informaciju da li se igrica moze instalirati na android ice cream sandwich ili da li ce se ikad moci? jer vidim da u system requirements pise verzija jelly bean pa na gore.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)
Za sada trenutno ne može nikako.
Možda u budućnosti sa nekim updateom...ali ne vjerujem :/
14 godina
neaktivan
offline
Pokemon GO (Android/iOS)

Službeno aplikacija postala dostupna u Njemačkoj, ostatak Europe bi trebao dobit aplikaciju kroz par dana :)

LoL- Bobzzy (EUW)
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Pokemon GO (Android/iOS)

koji k**** sada?

http://pkmongo.com/system-requirements.html ovdje pise da je minimalna verzija androida jelly bean.

http://www.apkmirror.com/apk/niantic-inc/pokemon-go/pokemon-go-0-29-0-release/pokemon-go-0-29-0-android-apk-download/#file a ovdje pise da je minimalna verzija 4.4. kitkat...

jel moguce ikako instalirati ovo na jelly bean???

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)
djdragon95 kaže...

Službeno aplikacija postala dostupna u Njemačkoj, ostatak Europe bi trebao dobit aplikaciju kroz par dana :)

 Danska je isto pokrivena, evo meni radi official sa google storea 

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
13 godina
online
Re: Pokemon GO (Android/iOS)
Cartman93 kaže...

koji k**** sada?

http://pkmongo.com/system-requirements.html ovdje pise da je minimalna verzija androida jelly bean.

http://www.apkmirror.com/apk/niantic-inc/pokemon-go/pokemon-go-0-29-0-release/pokemon-go-0-29-0-android-apk-download/#file a ovdje pise da je minimalna verzija 4.4. kitkat...

jel moguce ikako instalirati ovo na jelly bean???

 ja sam 2h doslovno googlo i tražio način kako instalirati i nisam ništa našao
imaš na xda forumu negdje, netko je uspio moddati da radi na 4.3 
nažalost nemam linka, nemam pojma gdje sam to pronašao kad sam prekopo cijeli internet, znam da ima jedan link na xda forumu i jedan na redditu

btw ja nisam probavao da li radi jer imam 4.1 verziju haha, u još večim sam go*nima od tebe :P


Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)

ja sam imao verziju 4.0.3, danas sam stavio jelly bean 4.1.2 i skuzio da ne radi. pokusat cu sad staviti neki nesluzbeni firmware verzije 5 ili 6.

 

SVE ZA POKEMONE!!! :D

12 godina
protjeran
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)
Zasto ne rootate mobitel I ne stavite CM?
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Pokemon GO (Android/iOS)

imam i rootan mob i custom rom već na njemu, ali novi ne mogu stavljati, kolko se sjećam, dok sam stavljo neat rom, mob sam trebo povezivati s kompom i nešto u odinu raditi, a usb konektor mi je otišo i više mi komp ne prepoznaje mob pa ni ne mogu staviti ništa novije gore a i iskreno, puno za*ebancije s backupom, skidanjem, instalacijom itd i onda je pitanje dal će to moj s2 moći normalno pokrenuti

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Pokemon GO (Android/iOS)

Ekipa,ja imam Samsunga Galaxya dual corea i gotovo sam siguran da ima 4.2 verziju androida,igra lipo šljaka,iako je mob stara kanta.

Ja sam uspio uhvatiti 40-tak Pokemona u svome dnevnome boravku,najviše onih crvića i ptica.

Zanimljivo je to što su kod mene te ptice sve preko 600 cp,(rekorder mi je 823 cp),uhvatio sam ih oko 10-tak,dok su ostali pokemoni maximalno 30 cp-a.

Instalirao je i sin isto igru i za 10-tak minuta uhvatio 2-3 ptice preko 600 cp.

Očito zivimo na mjestu di je roj tih ptičurina :).

 

  Žalosno je to što je svaki pokemon u mome dnevnome boravku uhvacen na nacin da mobitel ostaviš na stolu(lik stoji),nakon 2-3 minute mirovanja lik se pocne samostalno kretati iako ne diramo mob,tada pocnu pokemoni navirati sa svih strana.

Isto tako sto se tice hvatanja...nema puno filozofiranja,samo treba prstom povuci prema gore(skroz ravnu crtu,do samoga kraja,preko pokemona) i kugla ga odmah hvata!

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)
Milka30 kaže...

Ekipa,ja imam Samsunga Galaxya dual corea i gotovo sam siguran da ima 4.2 verziju androida,igra lipo šljaka,iako je mob stara kanta.

Ja sam uspio uhvatiti 40-tak Pokemona u svome dnevnome boravku,najviše onih crvića i ptica.

Zanimljivo je to što su kod mene te ptice sve preko 600 cp,(rekorder mi je 823 cp),uhvatio sam ih oko 10-tak,dok su ostali pokemoni maximalno 30 cp-a.

Instalirao je i sin isto igru i za 10-tak minuta uhvatio 2-3 ptice preko 600 cp.

Očito zivimo na mjestu di je roj tih ptičurina :).

 

  Žalosno je to što je svaki pokemon u mome dnevnome boravku uhvacen na nacin da mobitel ostaviš na stolu(lik stoji),nakon 2-3 minute mirovanja lik se pocne samostalno kretati iako ne diramo mob,tada pocnu pokemoni navirati sa svih strana.

Isto tako sto se tice hvatanja...nema puno filozofiranja,samo treba prstom povuci prema gore(skroz ravnu crtu,do samoga kraja,preko pokemona) i kugla ga odmah hvata!

 koju to pticu imas sa 823? cim se bude moglo transferirati posaljes jednu :D

ja sam evoluirao u pidgeota al ima oko 230+

12 godina
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)
dennocro kaže...

 koju to pticu imas sa 823? cim se bude moglo transferirati posaljes jednu :D

ja sam evoluirao u pidgeota al ima oko 230+

 Pošto sam izbrisao aplikaciju(previše vukla bateriju),ne mogu ti sa sigurnošću reci,ali poprilicno ovelike ptičurine,smeđe boje,dugi vrat(poput rodinoga),duge noge i ima nekakvu krijestu na glavi.

Nije ovaj,niti njegove evolucije

Ako želiš pobijediti,ne smiješ izgubiti!
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.7.2016 18:54 (Milka30).
11 godina
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)
Milka30 kaže...
dennocro kaže...

 koju to pticu imas sa 823? cim se bude moglo transferirati posaljes jednu :D

ja sam evoluirao u pidgeota al ima oko 230+

 Pošto sam izbrisao aplikaciju(previše vukla bateriju),ne mogu ti sa sigurnošću reci,ali poprilicno ovelike ptičurine,smeđe boje,dugi vrat(poput rodinoga),duge noge i ima nekakvu krijestu na glavi.

Nije ovaj,niti njegove evolucije

 bit ce da je ovaj

 

http://pokemondb.net/pokedex/fearow

14 godina
neaktivan
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)
rooswelt1991 kaže...
djdragon95 kaže...

Službeno aplikacija postala dostupna u Njemačkoj, ostatak Europe bi trebao dobit aplikaciju kroz par dana :)

 Danska je isto pokrivena, evo meni radi official sa google storea 

 Vidim da je i UK pokriven od danas, tak da se nadam da će do kraja tjedna i Hrvatska postat pokrivena

LoL- Bobzzy (EUW)
11 godina
offline
Pokemon GO (Android/iOS)

Pozz..

 

Da ne citam cijelu temu, imam Iphone 5c I ne mogu skinuti na njega igru, jer pise da ne podrzava za hrvatsku ... 

 

Kako bi mogo doci do igre drugo ? 

Finger Up :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)
razermario kaže...

Pozz..

 

Da ne citam cijelu temu, imam Iphone 5c I ne mogu skinuti na njega igru, jer pise da ne podrzava za hrvatsku ... 

 

Kako bi mogo doci do igre drugo ? 

 S obzirom da si na iPhoneu i ako ti se neda strpit još 2-3 dana cca, možeš napravit novi apple id ali sa adresom u njemačkoj npr. i na taj način skinut igru, nisam točno siguran u cijelu proceduru ali lako ćeš nać na netu tutorial

LoL- Bobzzy (EUW)
11 godina
offline
Re: Pokemon GO (Android/iOS)
djdragon95 kaže...
razermario kaže...

Pozz..

 

Da ne citam cijelu temu, imam Iphone 5c I ne mogu skinuti na njega igru, jer pise da ne podrzava za hrvatsku ... 

 

Kako bi mogo doci do igre drugo ? 

 S obzirom da si na iPhoneu i ako ti se neda strpit još 2-3 dana cca, možeš napravit novi apple id ali sa adresom u njemačkoj npr. i na taj način skinut igru, nisam točno siguran u cijelu proceduru ali lako ćeš nać na netu tutorial

 Hvala, al ako ce doci , to jest biti dosputno , svugdje uskoro onda nema potrebe za time, mogu se strpiti tih par dana :) 

Finger Up :)
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice