PES 2009 pomoc s kontrolama PS3

poruka: 6
|
čitano: 2.301
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
PES 2009 pomoc s kontrolama PS3

Ako moze jedna mala pomoc,radi se o PES 2009 za PS3 kontrolama.Naime,nekom kombinacijom tipki na sixaxisu ukljucilo se da dugmad vise ne reagira na komande nego se pojavljuje trokut,krug,x,kocka pored imena igraca u donjem dijelu ekrana.Jel netko mozda zna kako to ukljuciti i iskljuciti jer me uzasno zivcira.Tipke mi uopce vise ne reagiraju na pucanje,dodavanje i sl.

Poruka je uređivana zadnji put ned 30.11.2008 13:15 (Romano).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PES 2009 pomoc s kontrolama PS3

Imaš identični gamepad, ne po smislu proizvođača nego po konfiguraciji-ja imam Rumblepad 2 tak da su nam iste kontrole.

 

Nisam siguran koje ali jedno je od ovog: L2+X,O,kvadratić,trokut će ti to pokazati i kad stisneš ponovno,izbrisati.

Znači stisneš L2+O, primjer i pojavi ti se dole kružić-stisni to ponovno i nestat će.

To je za taktike-ofenziva, defenziva itd...

 

Ak nije L2, onda je R2(sve ostalo isto).

Probaj pa javi

Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: PES 2009 pomoc s kontrolama PS3

Stiscem,ali se dole pojavljuje x,kocka itd.Znaci,kako ja stiscem tipke x,kocka,krug tako se pojavljuju te tipke pokraj igraca,ali nista drugo ne reagira.

16 godina
offline
RE: PES 2009 pomoc s kontrolama PS3

jel moguce da je ukljuceno nesto kao "turbo" na pojedninim kontrolerima(konkretno speed link)?tada nego dugme kao da je stalno pritisnuto,to mu je funkcija, u ovom slucaju L2...jel postoji tako nesto na sixaxisu?

P4 HT 2,8 @ 3,2 1GB RAM 6600GT 128MB 500/900 @ 564/1164 Maxtor 160GB ATA
Poruka je uređivana zadnji put ned 30.11.2008 13:46 (SinCr0).
16 godina
offline
PES 2009 pomoc s kontrolama PS3

Znači ovako, pogledal sam sad u igri.

L2+ bilo koja kombinacija od 4 glavna gumba pali određenu taktiku koju vidiš kraj mape.

 

 

 

Evo i slikal sam:

 

Slika 1: L2+X (kod tebe bi bilo L2+kvadrat), vidiš da svijetli dolje kraj mape

Slika 2: Na ovoj slici sam ubacil sve taktike koje mogu, znači kod tebe bi bilo da stisneš L2+X, L2+kvadrat i L2+krug

Slika 3: Nakon toga stisnul sam sve kombinacije(L2+X, L2+kvadrat i L2+krug) ponovno i vidi rezultat

 

Eto probaj, mora pomoći

L2+X L2+X
slika2 slika2
slika3 slika3
Well the way I figure it, in this business a lot of your kind come along, and if I kill each one that comes, eventually I should hit the jackpot sooner or later
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
PES 2009 pomoc s kontrolama PS3

Mislim da je to to.Hvala puno

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice