God of war Ragnarok

poruka: 235
|
čitano: 80.131
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
neaktivan
offline
Re: God of war Ragnarok
NathanDrek kaže...
gamex1423 kaže...
Marcek555 kaže...
gamex1423 kaže...

Imam 53 sata i sa main story sam dosao tacno na pola, zavrsio misiju broj 9. Sad mi se opet otvorile nove mogucnosti pa opet idem sve istraziti i uraditi sto mogu pa da nastavim. Fascinantno koliko build utice i kako se promjenom nekih elemenata borbe koje se cine nemogucim ucine dosta jednostavnijim.

Jutros dosao do Hjati opcionalnog bosa u Alfheimu, kraj healtha joj mrtvacka glava, sto znaci da je 3+ levela veca od mene, ja sam na 4. Prva dva-tri pokusaja sam stvarno mislio da je bas nemoguce na mom levelu stvarno, ali onda prilagodio opremu prema protivniku te nakon 10ak pokusaja je ubijem bez da me i ostetila, i to koristeci samo gole šake, osim pocetnog udara sjekirom , igram na give me god of war.

 53 h a tek na pola main storya? Ja sam sa 38h zavrsio main i sve moguce sidequestove koji su mi bili dostupni, lvl 7.5 sam, sada rjesavam ovo iza main storya

 

Ja sam mislio da ja polako igram ali zeznuo si me :)

 

EDIT: da nisi samo sa trophy na 50%?

 Ne, nego ovako kako sam pisao. Vjerujem da tezina cini razliku u vremenu.

EDIT: Evo postavio sam video sa ovom borbom :)

SPOILER ALERT:

 Svaka čast na fajtu. Lundin oklop je jako dobar. Još kad se isključe nepotrebni Freyini skillovi i ostave ovi vezani za poison to je dobra kombinacija. I dobra upotreba Rage-a, jako bitno isto protiv berserkera i drugih neprijatelja koji te filaju npr. bifrostom, da makneš status effect prije nego dobiš još jednom po njonji.

Težina itekako čini razliku u vremenu.

 Hvala, bas zato mi se i svidja combat jer stvarno mozes opremu kombinirati kako zelis i ima velike razlike u borbama. Ovaj video je super, bas se vidi stvarna razlika u samom damageu, a na vecim tezinama su i protivnici agresivniji.

11 godina
offline
God of war Ragnarok

Ja sam sad apsolutno siguran da ako se borimo protiv 2 ili 3 mini bossa odjednom da onaj koji ostane zadnji postane agresivniji i tezi.

Sad sam blizu 70h igre i pokupio sam vecinu toga ali neki Berserkeri i ostali tajni protivnici su bas ultra teski...u konacnici savladam sve ali na neke izgubim sate i sate.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: God of war Ragnarok
Prodajem novi GoW, u celofanu, nije otvoren.
400 kn.
5 godina
offline
God of war Ragnarok

 

do sada najbolji build za mene... bersekere pojelo

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
God of war Ragnarok

Napokon rjesio gna , 3 dana na njoj, dok nisam kompletno pristup primjenio, napravio sam tenka od kratosa, 790 defence xd, jest da je borba trajala 20min ali dobila je po pi

Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: God of war Ragnarok
Crocopzmaj12 kaže...

 

do sada najbolji build za mene... bersekere pojelo

 Ne svidjaju mi se tank buildovi a na GMGOW tezini svakako i nemaju smisla jer ako te protivnik ne ubije jednim udarcem onda ce sa dva a ovaj armor aktivira efekat nakon sto je primljena znatna steta. Draze mi se potruditi da imam perfektna pariranja i izmicanja 

5 godina
offline
God of war Ragnarok

godine daju i uzimaju :)

 

daju mudrost, a uzimaju reflekse

Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: God of war Ragnarok
gamex1423 kaže...
Crocopzmaj12 kaže...

 

do sada najbolji build za mene... bersekere pojelo

 Ne svidjaju mi se tank buildovi a na GMGOW tezini svakako i nemaju smisla jer ako te protivnik ne ubije jednim udarcem onda ce sa dva a ovaj armor aktivira efekat nakon sto je primljena znatna steta. Draze mi se potruditi da imam perfektna pariranja i izmicanja 

 Ne igram na gmgow nego ona na no mercy, vec sam bio izludio na toj kozi xd, probao sam taj build iz razloga da mogu primit par udaraca a da ne umrem odmah

3 godine
neaktivan
offline
God of war Ragnarok

Ova mi je bila bas lagana, trebalo mi je mozda 5 pokusaja da bude no damage, da to nisam ganjao pala bi iz prve. Naletio sam na jos dvije berserker borbe koje sam ipak ostavio za kasnije 

 

 
2 0 hvala 0
9 godina
online
God of war Ragnarok

ekipa vidim da ste vi svi dosta ispred mene, ja sam na tek negdje 6-7 sati, upravo sam imao izbor da idem u Alfheim ili Niflheim, i otišao sam u Niflheim, pa me zanima što točno tamo mogu raditi ovako rano, na početku igre? Vidim ovu neku arenu za borbu, ali nije baš da imam neke koristi, jedino mogu ovako malo vježbat, ali nemam nikakvu korist, ne? Je li to zasad to, ili tamo ima još nešto za radit?

Moj PC  
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: God of war Ragnarok
Cansee kaže...

ekipa vidim da ste vi svi dosta ispred mene, ja sam na tek negdje 6-7 sati, upravo sam imao izbor da idem u Alfheim ili Niflheim, i otišao sam u Niflheim, pa me zanima što točno tamo mogu raditi ovako rano, na početku igre? Vidim ovu neku arenu za borbu, ali nije baš da imam neke koristi, jedino mogu ovako malo vježbat, ali nemam nikakvu korist, ne? Je li to zasad to, ili tamo ima još nešto za radit?

 Za sad je samo to, poslije main story bi se trebala otvoriti dodatna podrucja. Ja tu arenu koristim da dignem skilove na gold pa otkljucam mod slotove :)

7 godina
offline
Re: God of war Ragnarok
gamex1423 kaže...

Ova mi je bila bas lagana, trebalo mi je mozda 5 pokusaja da bude no damage, da to nisam ganjao pala bi iz prve. Naletio sam na jos dvije berserker borbe koje sam ipak ostavio za kasnije 

 

 Tog, onog iz tvog prijašnjeg videa, onog kraj pruge u Svartelheimu i onog iz Niflheima imam i ja pobjeđene no damage. Ukupno sam ih zasad rješio 9, ali s ovih drugih 5 nije išlo. Ovi singl bez addsa se prouče u par pokušaja i ako me i pogodi idem dalje za vježbu, ali prije killa ga pustim da me ubije. Gornja granica mi je 3-4 sata ako vidim da bih mogao, a ako ne uspijem no damage idem na bilo kakav finiš.

 

Također iz tog razloga imam build koji je više orjentiran na cooldown i brzi build up za L1 + Δ skill i koristim i rotiram sva oružja. Mislim da mi je defence 200-tinjak. Nebitno kad borba izgleda slično ko u Niohu 2, gdje si se nabuffao i cijela borba je bila jedan veliki neprekidni combo.

 

Ako se ko pita kak imam volju, jebiga, igra je plaćena 500 kn, vrhunska je, nek potraje.

3 godine
neaktivan
offline
Re: God of war Ragnarok
NathanDrek kaže...
gamex1423 kaže...

Ova mi je bila bas lagana, trebalo mi je mozda 5 pokusaja da bude no damage, da to nisam ganjao pala bi iz prve. Naletio sam na jos dvije berserker borbe koje sam ipak ostavio za kasnije 

 

 Tog, onog iz tvog prijašnjeg videa, onog kraj pruge u Svartelheimu i onog iz Niflheima imam i ja pobjeđene no damage. Ukupno sam ih zasad rješio 9, ali s ovih drugih 5 nije išlo. Ovi singl bez addsa se prouče u par pokušaja i ako me i pogodi idem dalje za vježbu, ali prije killa ga pustim da me ubije. Gornja granica mi je 3-4 sata ako vidim da bih mogao, a ako ne uspijem no damage idem na bilo kakav finiš.

 

Također iz tog razloga imam build koji je više orjentiran na cooldown i brzi build up za L1 + Δ skill i koristim i rotiram sva oružja. Mislim da mi je defence 200-tinjak. Nebitno kad borba izgleda slično ko u Niohu 2, gdje si se nabuffao i cijela borba je bila jedan veliki neprekidni combo.

 

Ako se ko pita kak imam volju, jebiga, igra je plaćena 500 kn, vrhunska je, nek potraje.

 Hehe, imamo slican pristup. Ja protiv ovih tezih bosova idem goloruk jer imam odlicnu kombinaciju opreme koja ih truje i stana pa ih brze skida nego onako. Najvise me u tim borbama zezne sto kod oruzja imam mnogo napada i onda hocu da ih radim i onda zbog tog umrem, npr. u sred rune attack, dok sa barehanded nemam puno razmisljati i mogu se fokusirati na parry, block i izmicanje a oprema mi na to sve daje dodatne efekte.

7 godina
offline
God of war Ragnarok

Da, protivnik mora biti ili pasivan ili stunlockan dok krećeš u skill inače je hit (skill može prekinuti žuti i plavi napad, crveni samo rage). I strijele su jako bitne da boss ne bježi tolko kad si u naletu.

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
God of war Ragnarok

Ja jucer proveo cjeli dan trazeci zadnje dvije proklete vrane.

Trebao bih ugasit igru a ne gubit vrijeme na budalastine.....

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
God of war Ragnarok

Ja imam još samo 3 Berserkera, Gna i The Crucible, sve drugo 100%. Kaj bi ja trebao reći, ja sam u Vanaheimu 2 dana tražio prolaz u skriveno područje, nisam ni pomislio da se one daske lome. Pet puta po danu i noći obišao sve prije toga.

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: God of war Ragnarok
MEGATAMA kaže...

Ja jucer proveo cjeli dan trazeci zadnje dvije proklete vrane.

Trebao bih ugasit igru a ne gubit vrijeme na budalastine.....

 Ja sam one accesibility opcije dobro iskoristio i sebi prilagodio neke olaksice, kao npr. touchpad swipe prema gore i okrene me u smjeru oznacenog na mapi, prema desno pali se high contrast mode gdje sam stavio da bude crveno sve kao collectibles i interaktivne stvari. Bas zbog tih situacija, kada sam vec bio tu vise puta i opet ne vidim, ovako bude dosta lakse.

9 godina
online
Re: God of war Ragnarok
MEGATAMA kaže...

Ja jucer proveo cjeli dan trazeci zadnje dvije proklete vrane.

Trebao bih ugasit igru a ne gubit vrijeme na budalastine.....

 

da, sranje, to i mene čeka, a to je baš nezgodno jer se ne sjećamo naravno koje jesmo sredili a koje nismo. Inače to nisam radio na prošlom GoWu, nije mi bilo bitno platinirati - inače me to ne brine previše, ali sad za Ragnarok sam pročitao da se nakon ubijanja svih vrana otključava neki tajni boss i onda to moram napravit. Sekira me da u igri ima nekih bossova koje nisam sredio

7 godina
offline
God of war Ragnarok

Ja sam to sve isključio, jer me živcira to dok istražujem nešto nevezano u blizini lik mi već sugerira i oda rješenje puzzla. Ono di sam ja napravio zajeb je što sam išao rješavati stvari dok to još nije bilo moguće ili otključano zbog story-ja. Preporučam da ono što se nađe usput kod istraživanja ili dok se rješavaju side missioni da se pokupi, sve ostalo ostaviti za iza igre i ići dionicu po dionicu kompletirati.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
God of war Ragnarok

Ajde pls neka mi netko objasni (jer ocito ja sam glup ko k),  oni trials u muspellheimu, dosao sam na 12/15 i sad stalno tako stoji , ne mrda.

 

Znaci odem gore u arene , odradim 2 izazova i vratim se u sredisnju dole i pokrenem, ali nikako da napredujem da mi dodje 15/15 da zavrsim to vec jednom

 

Sta krivo radim?

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
God of war Ragnarok

stani gore i ispod u krugovima imaš slova, to je redoslijed kojim trebaš one prve rješavati (ugašena slova su rješena) nakon toga ti se diže zadnji mač i na njemu ti je ostatak...

Moj PC  
1 0 hvala 1
8 godina
offline
God of war Ragnarok

Hvala ti puno a ja ko corava koka nabadam xd

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
God of war Ragnarok

Jeste imali kakvih crashanja dok ste igrali? Nalazim se u Applecoreu, i kad sam skocija s neke platforme igra se zamrzla i konzola se ugasila. Nisam je vise moga upalit preko kontrolera, nego pritiskom na tipku na samoj konzoli i onda je krenila "reparacija" sustava.

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
God of war Ragnarok

Ja nisam imao nikakvih crasheva igre, a od bugova samo s onim sanjkama s psima u pustinji. Jednom sam s njima prošao preko malog zidića i nisu mogle natrag (morao sam pješice do gatewaya), par puta su psi lebdjeli 2 metra iznad zemlje, a ako ih zaparkiraš negdje na rub di se spuštaš ili skačeš onda trepere ko da su na DJ mikseti.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
God of war Ragnarok

Rusenje nijedno,glicheva 3-4.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
God of war Ragnarok

Meni se desio glitch da mi Kratos nije zelio izbaciti koplje, prikazala se neka cudna animacija gdje ruka ide prema podu, a koplje je ostalo u njoj. Desilo mi se dvaput, nakon prvog puta sam otisao na main menu pa se ponovno dogodilo. Kad sam bas restartao igru onda je bilo ok.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
God of war Ragnarok

jedini glitch je taj što nemogu ubiti ovu kuju sa krilima

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: God of war Ragnarok
Crocopzmaj12 kaže...

jedini glitch je taj što nemogu ubiti ovu kuju sa krilima

🤣🤣🤣

Ja imam par takvih u ovom end game sadrzaju...bas su prokleti🥂

15 godina
offline
God of war Ragnarok

Najbolji quote u igri: If we could somehow harness your uselessness we could fuel this entire city , spoiler za one koji nisu odigrali zadnju trecinu price. Nasmijem se na to svaki put kad se sjetim te scene.

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
God of war Ragnarok

gotovo

Moj PC  
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice