God of war Ragnarok

poruka: 235
|
čitano: 80.365
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
offline
God of war Ragnarok

Evo platinira i ja, malo manje od 71 sat. Pala je i Gna, nekih 30ak pokusaja je tribalo.

Odusevljen san igron, jedina stvar za koju san pogleda youtube je sad na kraju za zadnji Relic, da ne trazin po ciloj igri. Falija mi je onaj Sindrijev cekic, ne kuzin kako ga nisan vidija kraj onog chesta..

 

Nije bas briljantna borba s moje strane, al bitno da je pala. Valjda ce bit bolja kvaliteta videa kasnije.

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.12.2022 12:58 (Tututuru).
 
2 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: God of war Ragnarok
Tututuru kaže...

Evo platinira i ja, malo manje od 71 sat. Pala je i Gna, nekih 30ak pokusaja je tribalo.

Odusevljen san igron, jedina stvar za koju san pogleda youtube je sad na kraju za zadnji Relic, da ne trazin po ciloj igri. Falija mi je onaj Sindrijev cekic, ne kuzin kako ga nisan vidija kraj onog chesta..

 

Nije bas briljantna borba s moje strane, al bitno da je pala. Valjda ce bit bolja kvaliteta videa kasnije.

 Ma super je fajt. Samo dva bloka, nisi se stigao vratiti na shield slam i zakašnjeli rage. Praktički si pogriješio di nisi trebao, a ostalo si rasturio. Nije ti to daleko od no damage.

3 godine
neaktivan
offline
God of war Ragnarok

Sinoc je pao King na GMGOW, jos Valkyra. Sa kingom sam imao mnogo pokusaja i bit ce video. Svaka cast devovima koliko su interakcije i konverzacije ubacili u igru post game, nakon 100%, gdje god odem nesto zanimljivo se desi. Najdraza scena do sad gdje Kratos pita Mimira da li je Artreusa pripremio, veli Mimir pa prezivio je Ragnarok, ne moze biti spremniji, kaze Kratos ma ne to nego u vezi zena... Kad Mimir govori da mu je pojasnio koliko je mogao, kaze Kratos onda zna kako da "woo", kaze Mimir pa prenjeo sam mu koliko bih ja volio "wooat" :D oplako sam 

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.12.2022 11:07 (gamex1423).
 
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
God of war Ragnarok

Evo i video sa Kingom 😁

 

50+ pokusaja unutar 4+ sati 

 




EDIT:Hvala raja na pregledima i pohvalama, gledam na yt 27,4% pregleda na ove nove videe je direktno s bug.hr, znaci iz ove teme :D

Poruka je uređivana zadnji put sub 10.12.2022 18:07 (gamex1423).
 
5 0 hvala 0
8 godina
offline
God of war Ragnarok

Svaka cast, to je na GMGOW tezini?

Moj PC  
1 0 hvala 1
3 godine
neaktivan
offline
Re: God of war Ragnarok
Marcek555 kaže...

Svaka cast, to je na GMGOW tezini?

 
Hvala 
Jeste, htio sam snimiti i build koji sam koristio kao i tezinu ali nakon toliko pokusaja i vremena sam sve smetnuo  U tih 4 sata je bilo par puta po 20-30 minuta mijenjanja opreme i prilagodjavanja, ali se na kraju opet vratio otprilike onom cime sam skoro cijelu igru prosao jer sam navikao na taj playstyle i dobro ide.


8 godina
offline
God of war Ragnarok

Ja nisam imao zivaca igrat na gmgow xd, a za kinga sam si napucao def da mogu primit bar udarac a da ne crknem odmah hehe

Moj PC  
1 0 hvala 1
3 godine
neaktivan
offline
Re: God of war Ragnarok
Marcek555 kaže...

Ja nisam imao zivaca igrat na gmgow xd, a za kinga sam si napucao def da mogu primit bar udarac a da ne crknem odmah hehe

 Ja prije nisam volio ponavljati pa cim par puta umrem odmah spustao tezinu. GoW 2018 na balanced imao poteskoca i neke borbe spustio na story i opet jedva, ali sam u medjuvremenu otkrio ljubav za teske igre, ali samo tamo gdje mi se svidi combat, preko DeS Remake, Returnal i Elden Ring, pa me valjda jos naucile da umiranje/restart budu normalni i nije mi sekunde bilo mrsko. Dodatno sam tako izvukao i dosta vise sati nego bih inace, a iako ne igram istu igru dva puta ovdje jedva cekam NG+ :D I sad cak igram, sakupljam resurse jer hocu sve armore na max level (vec sam skroz blizu) pa da onako iz zezanja eksperimentisem.

Uglavnom, sada mi izazov i jos draze se truditi dok ne uspijem hehe 

Da vidis tamo u prvom dijelu igre, dok jos nisam imao neku opremu posebnu niti build, pa koristio ono sto nadjem da je veci lvl. Otvorio mi se Alfheim, ona opcionalna podrucja, inace igram tako da prvo rijesim sve opcionalno sto mogu a main story ostavim za kad moram bas dalje, pa tu u Alfheim bio debelo underleveled, toliko da me doslovno sve i jedan protivnik ubijao jednim udarcem, cak i oni najobicniji :D Ipak sam bio uporan i prosao to sve ali sam zato odmah nakupio svega pa tek tad sastavio prvi pravi build. Pola zabave u ovoj igri mi je bilo cackanje oko builda i testiranje raznih kombinacija :D

7 godina
offline
God of war Ragnarok

Slažem se. Kad igra ima ovako zadovoljavajući combat i daje ti sve potrebne alate, užitak je igrati na višim težinama i malo više se potruditi.

 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: God of war Ragnarok
NathanDrek kaže...

Jučer pala i Gna no damage. Morao sam ubaciti Realm Shift u build i sad ju doslovno paraliziram većinu fighta, jedino me "For Asgard!" napad može iznenaditi, ali ga ima jednom ili uopće nema u fightu. Prošao sam ju 3 puta samo da provjerim da nije bilo slučajno.

 

 svaka cast. meni ostala GNA i onaj King i jebiga mislim da ih necu pobiti, nekad na PC-u mozda kad bude izasla. 

stick some iron in your mouth and pull the trigger.
15 godina
online
Re: God of war Ragnarok
Gdje je najpovoljnije kupiti ovu igru (za ps4)? Klinac hoce poklon za bozic, svejedno hard ili digital copy.
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: God of war Ragnarok
Ne znam da li je najpovoljnije u Santa Domenici ali kod za 20% popusta je SDCLUB20
16 mjeseci
neaktivan
offline
God of war Ragnarok

U svim kategorijama je pobijedio God of War Ragnarok

 

https://blog.playstation.com/2022/12/20/ps-blog-game-of-the-year-2022-the-winners/

Poruka je uređivana zadnji put uto 20.12.2022 20:01 (Magician).
 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: God of war Ragnarok
NathanDrek kaže...

Slažem se. Kad igra ima ovako zadovoljavajući combat i daje ti sve potrebne alate, užitak je igrati na višim težinama i malo više se potruditi.

 Ovaj sistem borbe je nevjerojatno repetitivan i dosadan u usporedbi s combo sustavom iz GoW 1, 2 i 3.

7 godina
offline
Re: God of war Ragnarok
4ucker kaže...
NathanDrek kaže...

Slažem se. Kad igra ima ovako zadovoljavajući combat i daje ti sve potrebne alate, užitak je igrati na višim težinama i malo više se potruditi.

 Ovaj sistem borbe je nevjerojatno repetitivan i dosadan u usporedbi s combo sustavom iz GoW 1, 2 i 3.

 Imas na raspolaganju 3 oruzja, skillove za svako oruzje, runic napade, relic i followera sa razlicitim oruzjem i runic napadima. Meni osobno se hack n slash ne moze usporedit s time.

15 godina
offline
Re: God of war Ragnarok
Tututuru kaže...
4ucker kaže...
NathanDrek kaže...

Slažem se. Kad igra ima ovako zadovoljavajući combat i daje ti sve potrebne alate, užitak je igrati na višim težinama i malo više se potruditi.

 Ovaj sistem borbe je nevjerojatno repetitivan i dosadan u usporedbi s combo sustavom iz GoW 1, 2 i 3.

 Imas na raspolaganju 3 oruzja, skillove za svako oruzje, runic napade, relic i followera sa razlicitim oruzjem i runic napadima. Meni osobno se hack n slash ne moze usporedit s time.

 Da, ali bez ikakvih konkretnih varijacija ili ulancavanja. Meni je sve u igri sasvim korektno, osim prerepetitivnog sustava borbe. Dakle sve pet, da ne bude da hejtam, osim meni subjektivno dosadne borbe.

 

EDIT: evo ovaj lik ima validne argumente, i dotice se svega i svacega, i vecinski se slazem s njim. Vrijedi poslusati.

Poruka je uređivana zadnji put sri 21.12.2022 13:30 (4ucker).
16 mjeseci
neaktivan
offline
God of war Ragnarok
 
0 0 hvala 0
16 mjeseci
neaktivan
offline
 
3 0 hvala 0
9 godina
online
God of war Ragnarok

igra mi je stvarno dobra, ali imam par ozbiljnih kritika. Sinoć sam prelazio muspelheim izazove, i to onaj zafrknuti gdje moraš pobiti one obične neprijatelje da bi mogao napasti onog jačeg smrada sa maljem. Uopće nije lagano na "želim nemilosrdnost" težini, ali uspijem ja daleko dogurati i dogodi se neki šugavi bug da mi nestane jedan manji neprijatelj i tu ja ne mogu više ništa, stoji mi 3/4 ubijena ili 2/3 i  ne mogu nastaviti, morao sam pustiti da me ubiju. To mi se dogodilo dvaput, a drugi put na samom kraju kada sam mogao to sve završiti. Meni je jasno da se dogode bugovi, ali ovo je baš preozbiljan, i još gotovo 4 mjeseca nakon izlaska igre. Aj da je izašlo na 5 platformi, ali samo na PS5 i da se to nije moglo detektirat i otklonit, neozbiljno. Također mi nekoliko puta ni Atreus nije gađao strelicama, samo stoji ko panj.

 

Drugo, Bersekeri su mi baš razočarenje, ni blizu Valkirama iz prvog dijela. Najčešće su baš copy paste jedan od drugog, a ovo gdje ih je više mi se baš činilo nepravedno. Pogotovo tamo gdje ih je troje, od silnih boja i blještavila često ne primjetim odakle me smradovi napadaju i onda kad me jednom zakače još naredaju 3-4 napada čime mi health spuste za 80%. Također to što su baš njima kojih je više dali mogućnost AoE napada mi totalno nije jasno. Uspio sam ih pobijediti, ali taman sam bio na ivici da spustim težinu, toliko su mi dopizdili. Da sam umro još jednom ili dvaput spustio bi.

 

A treće, jučer sam završio i gavrane/ravene, sve sam ih prikupio i obavio sve što treba oko toga (da ne spoilam) a na kraju nema achievementa za to :D A to nije uopće jednostavan zadatak, moraš biti pažljiv kroz cijelu igru, a da ne pričam šta se sve odigra na kraju. A s druge strane kad skupiš ona 4 glupa jelena dobiješ srebrni achievement. A svi su na istom dijelu svijetu i skupiš ih za pola sata bez ikakvih problema, prelagani su za pronaći. Ovo je jedna dizajnerska odluka developera koju uopće ne razumijem. U biti meni to i ne smeta, nisam neki sad nabrijan na te achievemente i platinume, ali nisam mogao ne primjetiti koliko je to glupo.

 

Ovo sve navedeno spada u dodatan sadržaj igre, sam main story mi je odličan, ma i općenito mi je igra super, stvarno sam uživao, sad ću završiti muspelheim i onda kreće sam kraj igre koliko sam skužio, ali ovo iznad navedeno su razlozi zašto mi je prvi dio baš bolja igra.

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.2.2023 11:29 (Cansee).
Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
God of war Ragnarok

Dobije se trophy kada poubijas sve ravene, da nisi preskocio kojeg?

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.2.2023 21:23 (Marcek555).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
online
Re: God of war Ragnarok
Marcek555 kaže...

Dobije se trophy kada poubijas sve ravene, da nisi preskocio kojeg?

 

nisam sigurno preskočio, obavio sam i bossa na kraju

9 godina
online
God of war Ragnarok

završio i ja igru, iako mi nije bio plan na kraju sam je i platinirao. Skužio da mi trebaju još dva jednostavna achievementa na kraju pa sam i to obavio, inače nemam baš naviku to ganjat.

 

Sve super, uživao sam, kao što sam i očekivao odlična igra, imao sam koju kritiku koji post ranije, a i to je normalno. Osim tog navedenog najviše mi je u igri smetalo kad se prebacimo na Atreusa, nije mi on zanimljiv. S Kratosom je jednostavno uvijek zabavno klat sve što hoda, a Atreus će možda biti zabavan kad odraste, sada baš i nije. Barem meni.

 

Stavio sam odmah igru tu na oglasnike pa ako nekog zanima nek se javi. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
God of war Ragnarok

jučer izašao new game + tako da avantura kreće ispočetka :D

[url=https://valid.x86.fr/2kezbs][img]https://valid.x86.fr/cache/banner/2kezbs-6.png[/img][/url]
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
God of war Ragnarok

Platinirao i ja, 50tak sati trebalo. Gušt je bilo stvarno, pogotovo na kraju kad sam maxao Berserker armor i oružja do kraja. To je to idemo dalje. Vjerovatno Ghost of Tshusima ili Demons Souls vidjet ću... 

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
God of war Ragnarok

Fora je ovaj free DLC,rouglike koncept po ovome sto sam odigrao do sad.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice