God of war Ragnarok

poruka: 235
|
čitano: 80.147
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
offline
God of war Ragnarok

6 sati mi je trebalo za Kinga no damage, Gna pada sljedeća.

 
3 0 hvala 0
8 godina
offline
God of war Ragnarok

I to smo rjesili xd

Moj PC  
11 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: God of war Ragnarok
Marcek555 kaže...

I to smo rjesili xd

Svaka cast,na kojoj tezini?

8 godina
offline
God of war Ragnarok

Give me no mercy

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
God of war Ragnarok

Jucer zavrsio GOW3 remaster na Ps5....

To mi je bila jedna od najboljih Ps3 igara i najbolji GOW sve do GOW 2018,vizualno igra izgleda fantasticno i dan danas iako je u pitanju remaster a ne originalna ps3 igra.

Sto se tice igrivosti....tu GOW3  nikako nije podnio test vremena,floaty,neprecizno....

Sveukupno igra mi je sad mozda 6 od 10.

 

GOW i GOW Ragnarok su nesto najbolje moguce sto se desilo serijalu,evolucija u najboljem mogucem smijeru.

Moj PC  
4 0 hvala 0
7 godina
offline
God of war Ragnarok

Evo i mene na platini, 97 sati igre ukupno. Bez obzira što zbog jedinice nema onaj wow faktor nečeg novog i neviđenog, Ragnarok mi je bolji nastavak zbog više raznovrsnijih neprijatelja i bosseva, ima dosta zabavniji i dublji combat, više opcija buildova, priča, dijalog, općaenito kvaliteta... ma sve pet i sve u svemu uživancija od početka do kraja. Zacementiran mi je na drugom mjestu za ovu godinu.

 
4 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: God of war Ragnarok

A prvo mjesto je? Elden?

7 godina
offline
Re: God of war Ragnarok
Marcek555 kaže...

A prvo mjesto je? Elden?

 Da, ta igra je sve što ja tražim od igre, ne bi si ju ni sam složio tako dobro da me se pitalo što hoću.

9 godina
offline
Re: God of war Ragnarok
NathanDrek kaže...
Marcek555 kaže...

A prvo mjesto je? Elden?

 Da, ta igra je sve što ja tražim od igre, ne bi si ju ni sam složio tako dobro da me se pitalo što hoću.

 

isto i kod mene, ta igra je razlog zašto volim igre. ono što razmišljam zadnjih par dana je koliko bi dobro u From Soft igrama funkcionirao Nemesis system iz LOTR Shadow of Mordro/War, mislim da bi to bila vrhunska kombinacjia. Znači da se dosta bossova može stvoriti zbog interakcije s igračem, ali i da ima onih glavnih koji su uvijek isti šta god se igralo. 

 

A da ne budem baš offtopic moram reći da baš uživam u Ragnaroku, imao sam visoka očekivanja i dosad su sva opravdana

7 godina
offline
Re: God of war Ragnarok
Cansee kaže...
NathanDrek kaže...
Marcek555 kaže...

A prvo mjesto je? Elden?

 Da, ta igra je sve što ja tražim od igre, ne bi si ju ni sam složio tako dobro da me se pitalo što hoću.

 

isto i kod mene, ta igra je razlog zašto volim igre. ono što razmišljam zadnjih par dana je koliko bi dobro u From Soft igrama funkcionirao Nemesis system iz LOTR Shadow of Mordro/War, mislim da bi to bila vrhunska kombinacjia. Znači da se dosta bossova može stvoriti zbog interakcije s igračem, ali i da ima onih glavnih koji su uvijek isti šta god se igralo. 

 

A da ne budem baš offtopic moram reći da baš uživam u Ragnaroku, imao sam visoka očekivanja i dosad su sva opravdana

 Meni je glavni razlog open world koji su napravili. Nije klasičan sa punom mapom upitnika i uskličnika po mapi, pa prvo dođeš do lika koji ti ispriča točno što je quest, na kojem mjestu i što te tamo čeka, zato ti i nije zanimljiv, pa je na kraju menu pun otvorenih questova, samo letiš po mapi od jednog do drugog da to prorijediš, pogubio si se u priči, više ne znaš za koga si što odradio, ne znaš dal bi sad sidequest, jel bi main story... U Eldenu je svaki korak bio "što me čeka iza ovog brda", a tome još doprinosi i prekrasan fantasy svijet. Svaki korak je main story, svaki kutak mape ima neki jedinstveni item koji će ti možda trebati za build koji voliš. I bez svih ovih gore gluposti svi putevi na kraju dovedu na isto mjesto, doći ćeš do kraja, ali razlika je što je istraživanje tvoja priča koju ti pričaš i odlučuješ kako završava. I što istražiš s time igraš. To što volim "souls" stil igara je samo šlag na tortu.

 

SPOILER: U Ragnaroku kad sam skužio za što se koristi onaj relic item koji budi kipove (uspavane bosseve), odmah sam se oduševio i to me podsjetilo na malo Elden Ring štiha 

8 godina
offline
Re: God of war Ragnarok
NathanDrek kaže...
Marcek555 kaže...

A prvo mjesto je? Elden?

 Da, ta igra je sve što ja tražim od igre, ne bi si ju ni sam složio tako dobro da me se pitalo što hoću.

 Isto i kod mene xd

 

Elden mi je sasvim nova razina, da se razumijemo GoW je vizualno prelijep, prica dobra, igra mi je 95/100, ali ono sto mi elden pruzio nemam rijeci.

 

U GoW sam natukao preko 60h, a elden skoro 300h

11 godina
offline
God of war Ragnarok

Sad mi je ostalo za rijesit samo ovih par najtezih borbi.......uistinu je igrivost u GOW i GOW Ragnarok vrh vrhova jer definitivno ne bih toliko ponavljao borbe da imam i najmanji osjecaj da je losa mehanika igre kriva za moie fejlove.

 

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
God of war Ragnarok

Kako je predobro ovo podrucje CRATER u Vannaheim. Nisam dugo vidio ovako dobar level dizajn i ovoliko zabavnog sporednog sadrzaja. 3 dana sam vec tu i jos nisam sve obavio :D

P.S. Jeste li skontali koliko brejkaju 4th wall? Ima cak i u dosta codex unosa gdje se Kratos obraca igracu, ali je uvijek odradjeno dvoslilseno :D

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.11.2022 11:52 (gamex1423).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: God of war Ragnarok
U eldenu mi je apsolutno najveci problem sto ne kuzim pricu dva posto. Side kvestovi su mi takodjer tesko za pohbatat. Ne znam. Vjerojatno sam poglupio zadnjih godina 😁
Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
14 godina
offline
God of war Ragnarok

tek jucer igrat gowr prica je predobra 2 sata u komadu mi je prebrzo proslo ,na prvi dojam predlicna igra i gameplay svaka cast

Samobor je lepa varoš
Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: God of war Ragnarok
Kill Frenzy kaže...
U eldenu mi je apsolutno najveci problem sto ne kuzim pricu dva posto. Side kvestovi su mi takodjer tesko za pohbatat. Ne znam. Vjerojatno sam poglupio zadnjih godina 😁

 Nisi, u njihovim igrama neke side questove i story mozes sam skontati, dok neke stvari nema sanse da bi ikad sam nadosao bez da ti neko kaze ili provjeris na netu. ER je i meni bio super, ali mi nije bolji od GoW bas zbog tog jer nema komplet paket. Imao sam 150 sati u ER do platine, i to prateci guide i 1 playtrough, u GoW evo imam vec 84, sve sam istrazujem i bit ce jos sati 

7 godina
offline
Re: God of war Ragnarok
gamex1423 kaže...

 Nisi, u njihovim igrama neke side questove i story mozes sam skontati, dok neke stvari nema sanse da bi ikad sam nadosao bez da ti neko kaze ili provjeris na netu. ER je i meni bio super, ali mi nije bolji od GoW bas zbog tog jer nema komplet paket. Imao sam 150 sati u ER do platine, i to prateci guide i 1 playtrough, u GoW evo imam vec 84, sve sam istrazujem i bit ce jos sati 

 Što opet vodi na ono što sam rekao, sam istražuješ i igraš s onime što nađeš, svi putevi vode na isto mjesto. U kojem trenutku si prestao igrati igru i počeo gledati što ti fali za platinu? Zar je platina bitnija od prvog iskustva. Sumnjam da ti je Elden bio super kad si nastavio igrati igru nekog Youtubera, a ne svoju.

3 godine
neaktivan
offline
Re: God of war Ragnarok
NathanDrek kaže...
gamex1423 kaže...

 Nisi, u njihovim igrama neke side questove i story mozes sam skontati, dok neke stvari nema sanse da bi ikad sam nadosao bez da ti neko kaze ili provjeris na netu. ER je i meni bio super, ali mi nije bolji od GoW bas zbog tog jer nema komplet paket. Imao sam 150 sati u ER do platine, i to prateci guide i 1 playtrough, u GoW evo imam vec 84, sve sam istrazujem i bit ce jos sati 

 Što opet vodi na ono što sam rekao, sam istražuješ i igraš s onime što nađeš, svi putevi vode na isto mjesto. U kojem trenutku si prestao igrati igru i počeo gledati što ti fali za platinu? Zar je platina bitnija od prvog iskustva. Sumnjam da ti je Elden bio super kad si nastavio igrati igru nekog Youtubera, a ne svoju.

 Drug, iznenadjujes me sad ovom pricom. Ne zelim uopste ulaziti u raspravu, svakako je off-topic.

7 godina
offline
God of war Ragnarok

Jučer pala i Gna no damage. Morao sam ubaciti Realm Shift u build i sad ju doslovno paraliziram većinu fighta, jedino me "For Asgard!" napad može iznenaditi, ali ga ima jednom ili uopće nema u fightu. Prošao sam ju 3 puta samo da provjerim da nije bilo slučajno.

 

 
3 0 hvala 0
8 godina
offline
God of war Ragnarok

For asgard je bar lako izbjec, ide 3 puta za redom xd

 

Svaka cast na no dmg tu kravu, i ja sam koristio realm shift xd

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: God of war Ragnarok
Marcek555 kaže...

For asgard je bar lako izbjec, ide 3 puta za redom xd

 

Svaka cast na no dmg tu kravu, i ja sam koristio realm shift xd

 Hvala, trebalo mi je samo 100 pokušaja , ali sad mogu skoro pa konstantno. Ima ona For Asgard dupli, trostruki i trostruki s bifrost zrakama između, ali je stvar u tome da ako me pogodila, pogodila me s prvim, bitno je da čujem njega na vrijeme. 

 

 

 

 

 

 

 

7 godina
offline
God of war Ragnarok

Evo zavrsija i ja ovo remek djelo. 50 sati, GMGOW tezina, level 6. Dosta toga mi je ostalo za obavit, mislim da cu pokusat realm po realm dovest na 100%.

 
4 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: God of war Ragnarok

Svaka cast , ja nisam imao zivaca na najvecoj tezini igrat xd

3 godine
neaktivan
offline
Re: God of war Ragnarok
Tututuru kaže...

Evo zavrsija i ja ovo remek djelo. 50 sati, GMGOW tezina, level 6. Dosta toga mi je ostalo za obavit, mislim da cu pokusat realm po realm dovest na 100%.

 Cestitam, i ja igram na GMGOW i skoro sva podrucja su mi 95%+, ostalo jos par stvari pa ostalo se otvara nakon story-a. Imam oko 90 sati i moram reci da nakon sto sam izasao iz CRATER-a, igra je postala drasticno laksa obzirom koliko sam se tamo napucao i napredovao 

11 godina
offline
God of war Ragnarok

Ja sam na kraju spustio tezinu za jednu razinu i rijesio kralja Berserkera i Gna nocas.

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
God of war Ragnarok

igram na give me no mercy (jedna jača od normal) i moram priznat da je igra teška

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: God of war Ragnarok
Kill Frenzy kaže...

igram na give me no mercy (jedna jača od normal) i moram priznat da je igra teška

Ako ces ic na full prolaz,sav ekstra sadrzaj....itekako teska,ja sam zavrsio igru na toj tezini ali spustio jednu razinu za dva najteza bossa.

7 godina
offline
God of war Ragnarok

Svi realmovi osim Muspelheima na 100%. Kako ste pricali, ocekiva sam tezu zadnju borbu u Midgardu. Uzea mi je 2 sata, al je gotov. Sigrun, a i opcenito prvi nastavak su mi bili tezi na GMGOW tezini. 

 
2 0 hvala 0
8 godina
offline
God of war Ragnarok

I meni je sigrun bila teza u prvom dijelu ( ili sam ja postao bolji xd)

Moj PC  
2 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
God of war Ragnarok

Uzeo i ja platinu i sve 100% nakon 103 sata. Igrao na GMGOW i samo za King i Gna sam spustio tezinu kako bih zavrsio platinu ali sam napravio sejv pa cu i njih pokusati na GMGOW. Zavrsio sam cak i one opcionalne borbe koje nigdje nisu ni navedene.

 
4 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice