God of war Ragnarok

poruka: 235
|
čitano: 80.146
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: God of war Ragnarok
BeLLicus kaže...

Šta će Sony nakon ove igre, Uncharted gotov, TLOU ako i iziđe to je daleka budućnost, GOW će se nastaviti isto ali tek za 4 do 5 godina, Horizon treći nastavak isto će proći 4 do 5 godina. Nekako mi miriši na veliki manjak tih vrhunskih ekskluzivnih naslova u budućnosti. 

 Imaš Spiderman 2 slijedeće godine. Nakon toga Ghost of Tsushima 2?. Možda ubace Bloodborne remake ili nešto u međuvremenu. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
7 godina
offline
God of war Ragnarok

Ma bit će igrara, kruha možda ne bude.

 
3 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: God of war Ragnarok
Da, nisu igre problem, vec cijena istih.....
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
God of war Ragnarok

Sta ste vi izabrali za graficke postavke na ps5? Veceras pocinjem avanturu

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: God of war Ragnarok
BeLLicus kaže...

Šta će Sony nakon ove igre, Uncharted gotov, TLOU ako i iziđe to je daleka budućnost, GOW će se nastaviti isto ali tek za 4 do 5 godina, Horizon treći nastavak isto će proći 4 do 5 godina. Nekako mi miriši na veliki manjak tih vrhunskih ekskluzivnih naslova u budućnosti. 

Skoro svaki Sony studio radi barem 2 igre pa i vise (Insomniac),sad sta od toga dolazi iduce godine...Spiderman 2 je siguran a za iznenadjenja cemo morat pricekat da otkriju

Apsolutno sam siguran da ona ND igra o kojoj se spekulira godinama stize iduce godine,Forspoken,Final Fantasy 7 epizode 2...Final Fantasy 16....bit ce svega.

Tradicionalno konzole najbolje i realno prave nextgen igre krenu dobivat u trecoj godini ali radi crossgena to ce vjerovatno bit u cetvrtoj godini this gen.

 

Ali treba uzivat u trenutku.....u Ragnaroku 💪

9 godina
offline
Re: God of war Ragnarok
MEGATAMA kaže...
BeLLicus kaže...

Šta će Sony nakon ove igre, Uncharted gotov, TLOU ako i iziđe to je daleka budućnost, GOW će se nastaviti isto ali tek za 4 do 5 godina, Horizon treći nastavak isto će proći 4 do 5 godina. Nekako mi miriši na veliki manjak tih vrhunskih ekskluzivnih naslova u budućnosti. 

Skoro svaki Sony studio radi barem 2 igre pa i vise (Insomniac),sad sta od toga dolazi iduce godine...Spiderman 2 je siguran a za iznenadjenja cemo morat pricekat da otkriju

Apsolutno sam siguran da ona ND igra o kojoj se spekulira godinama stize iduce godine,Forspoken,Final Fantasy 7 epizode 2...Final Fantasy 16....bit ce svega.

Tradicionalno konzole najbolje i realno prave nextgen igre krenu dobivat u trecoj godini ali radi crossgena to ce vjerovatno bit u cetvrtoj godini this gen.

 

Ali treba uzivat u trenutku.....u Ragnaroku 💪

 Da, ja se nadam da je Ragnarok zadnja triple A igra za PS4 cisto zato da krenemo dobivati prave next gen naslove. A to krece od iduce godine.

11 godina
offline
Re: God of war Ragnarok
BeLLicus kaže...
MEGATAMA kaže...
BeLLicus kaže...

Šta će Sony nakon ove igre, Uncharted gotov, TLOU ako i iziđe to je daleka budućnost, GOW će se nastaviti isto ali tek za 4 do 5 godina, Horizon treći nastavak isto će proći 4 do 5 godina. Nekako mi miriši na veliki manjak tih vrhunskih ekskluzivnih naslova u budućnosti. 

Skoro svaki Sony studio radi barem 2 igre pa i vise (Insomniac),sad sta od toga dolazi iduce godine...Spiderman 2 je siguran a za iznenadjenja cemo morat pricekat da otkriju

Apsolutno sam siguran da ona ND igra o kojoj se spekulira godinama stize iduce godine,Forspoken,Final Fantasy 7 epizode 2...Final Fantasy 16....bit ce svega.

Tradicionalno konzole najbolje i realno prave nextgen igre krenu dobivat u trecoj godini ali radi crossgena to ce vjerovatno bit u cetvrtoj godini this gen.

 

Ali treba uzivat u trenutku.....u Ragnaroku 💪

 Da, ja se nadam da je Ragnarok zadnja triple A igra za PS4 cisto zato da krenemo dobivati prave next gen naslove. A to krece od iduce godine.

Svi koji su kupili Ps5 ili XsX iscekuju tu tranziciju.

Tesko je opravdat ulaganje od recimo 200 milijuna dolara u jedan naslov pa da on u 2021/22 bude vezan samo uz Ps5.....

11 godina
offline
God of war Ragnarok

Ne zelim spoilat kuda sam dosao,ovo sto gledam je apsolutno nevjerovatno detaljno....ne znam kako je moguce da se ovo vrti i na prastarom Ps4 uz ovakve vizuale.....

Takodjer ono sto mi je izuzetno impresivno su oklopi tojest dizajn i materijali istih.

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: God of war Ragnarok
DangerousB kaže...

Sta ste vi izabrali za graficke postavke na ps5? Veceras pocinjem avanturu

 Preformance 

8 godina
offline
Re: God of war Ragnarok
I tata bi sine....

;)
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
God of war Ragnarok

U ovom trenutku Ragnarok na meti ima 46 ocijena 100/100...

I sad nekih mozda 18-20h u igri mi je jasno zasto....ovo je nesto nevidjeno.

Bakina kuca....takvo nesto do sad nisam vidio u igrama,reda se spektakl za spektaklom a prica je sve dublja i sve emotivnija.....

Ne znam kako ce sve ovo zavrsit ali nekako mislim....ne dobro.....

Sto dalje idem igrivost je sve bolja otvaranjem novih skillova i geara,vizuali su izvan ovog svijeta,atmosfera je vrh vrhova.....igram GOW jos od Ps2 i Ragnarok je najbolji nastavak do sad a jos ga nisam ni zavrsio.

Jednostavno...ne postoji minus ovom naslovu.

 

Odgovor na pitanje prije,igram na performance uz VRR,povremeno pogledam framerate i dalje je to u prosjeku 80-90fps.

 

Ispravak

17h igre imam do sad

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.11.2022 22:37 (MEGATAMA).
Moj PC  
5 1 hvala 0
9 godina
offline
God of war Ragnarok

ekipa došao sam do mjesta kod Broka gdje se dobije preorder bonus, ali dobio sam samo oklope, nisam dobio dršku za sjekiru i blades, je li to treba tako pa ću dobiti poslije ili sam treba dobiti sve? Redeemao sam sve naravno

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
God of war Ragnarok

 

zamolio bi za nekog od ovih koji su igru prednaručili i dobili taj DLC, da u glavnom meniju ode na ikonu igre i klikne tipku options i onda odabere "Game content", i tamo da uđe u DLC i pogleda šta sve ima, ja imam samo ovo što stavljam u slici, piše samo armour i tunic, moguće da mi iz nekog razloga fali DLC sa oružjem.

 

Aj ako netko to može izvesti pa javiti, to je tren posla a baš bi mi pomoglo, hvala unaprijed

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: God of war Ragnarok
Cansee kaže...

 

zamolio bi za nekog od ovih koji su igru prednaručili i dobili taj DLC, da u glavnom meniju ode na ikonu igre i klikne tipku options i onda odabere "Game content", i tamo da uđe u DLC i pogleda šta sve ima, ja imam samo ovo što stavljam u slici, piše samo armour i tunic, moguće da mi iz nekog razloga fali DLC sa oružjem.

 

Aj ako netko to može izvesti pa javiti, to je tren posla a baš bi mi pomoglo, hvala unaprijed

Ja ti nazalost ne mogu pomoc jer nisam prednarucio ali sjecam se da sam u nekim igrama morao doc do odredjenog levela u igri da bih dobio pristup takvoj vrsti DLCa.

 

Evo me vec 22h u igri,dojma sam da sam tek na pola....zone su ogrooomne,ako pratite samo glavne questove vjerovatno propustite pola igre...ali tako je bilo i u jedinici.

Ovdje je puno vise svega,vise geara vise skilova,vise mogucnosti kako igrat.

8 godina
offline
Re: God of war Ragnarok

Pa uz launch edition/preorder i dobijes samo armor i tunic, tako pise 

9 godina
offline
Re: God of war Ragnarok
Marcek555 kaže...

Pa uz launch edition/preorder i dobijes samo armor i tunic, tako pise 

 

aaa, to je znači to, dobro, sve ok, sekiralo bi me da baš nisam dobio ono što sam platio, al ovako je ok

8 godina
offline
Re: God of war Ragnarok
Upravo vidjeh reklamu na tv......

Ne mogu se sjetiti, mislim da je ovo prvi put da na domacoj tv reklamiraju bas igru....

Mozda sam i propustio, ali ovo samo dodaje na hype.... Dobar potez....
Its just the way of it, son. We all sell our souls sooner or later.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: God of war Ragnarok
Damir22 kaže...
Upravo vidjeh reklamu na tv......

Ne mogu se sjetiti, mislim da je ovo prvi put da na domacoj tv reklamiraju bas igru....

Mozda sam i propustio, ali ovo samo dodaje na hype.... Dobar potez....

To je bas raritet da u danasnje vrijeme koriste klasicni TV program kao medij za reklamiranje jedne igre.

Vidio sam novosti da je Ragnarok u prvom danu proda  u vise primjeraka nego jedinica u tjedan dana,nema sta gaming raste.

Inace....kako je velika razlika u prikazu likova naspram Thor filmova tojest Marvelove verzije......

 

13 godina
offline
Re: God of war Ragnarok
Kad je upitna isplativost oglašavanja na tv-u. Eventualno da neka stara babica vidi pa će staviti unuku pod bor.

Glavni razlog bolje prodaje je što sad ljudi znaju što to je i koliko je dobro. Kad je izašao prošli bilo je mnogo otvorenih pitanja jer je prošlo puno godina od zadnjeg nastavka.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Re: God of war Ragnarok
Hexfire kaže...
Kad je upitna isplativost oglašavanja na tv-u. Eventualno da neka stara babica vidi pa će staviti unuku pod bor.

Glavni razlog bolje prodaje je što sad ljudi znaju što to je i koliko je dobro. Kad je izašao prošli bilo je mnogo otvorenih pitanja jer je prošlo puno godina od zadnjeg nastavka.

Bas gledam prodajne rezultate i najbolje prodavan GOW je bio trojka na Ps3...5,2 milijuna dok se prvi GOW na Ps4 prodao u 15 milijuna....ne znam koliko se jos na to prodala PC verzija.

Ovaj ce lagano preko 20 milijuna i pitaj boga koliko jos PC verzije za nekih godinu dana.

 

Sad sam na mislim 25-27h igre....moram provjerit save.....i iskreno...ovo je sve bolje i bolje.

 

8 godina
offline
Re: God of war Ragnarok
MEGATAMA kaže...
Hexfire kaže...
Kad je upitna isplativost oglašavanja na tv-u. Eventualno da neka stara babica vidi pa će staviti unuku pod bor.

Glavni razlog bolje prodaje je što sad ljudi znaju što to je i koliko je dobro. Kad je izašao prošli bilo je mnogo otvorenih pitanja jer je prošlo puno godina od zadnjeg nastavka.

Bas gledam prodajne rezultate i najbolje prodavan GOW je bio trojka na Ps3...5,2 milijuna dok se prvi GOW na Ps4 prodao u 15 milijuna....ne znam koliko se jos na to prodala PC verzija.

Ovaj ce lagano preko 20 milijuna i pitaj boga koliko jos PC verzije za nekih godinu dana.

 

Sad sam na mislim 25-27h igre....moram provjerit save.....i iskreno...ovo je sve bolje i bolje.

 

 Ja sam tek na 16h ali sve temeljito takodjer provjeravam , jednostavno nemam  rijeci kolko je igra dobra

11 godina
offline
Re: God of war Ragnarok
Marcek555 kaže...
MEGATAMA kaže...
Hexfire kaže...
Kad je upitna isplativost oglašavanja na tv-u. Eventualno da neka stara babica vidi pa će staviti unuku pod bor.

Glavni razlog bolje prodaje je što sad ljudi znaju što to je i koliko je dobro. Kad je izašao prošli bilo je mnogo otvorenih pitanja jer je prošlo puno godina od zadnjeg nastavka.

Bas gledam prodajne rezultate i najbolje prodavan GOW je bio trojka na Ps3...5,2 milijuna dok se prvi GOW na Ps4 prodao u 15 milijuna....ne znam koliko se jos na to prodala PC verzija.

Ovaj ce lagano preko 20 milijuna i pitaj boga koliko jos PC verzije za nekih godinu dana.

 

Sad sam na mislim 25-27h igre....moram provjerit save.....i iskreno...ovo je sve bolje i bolje.

 

 Ja sam tek na 16h ali sve temeljito takodjer provjeravam , jednostavno nemam  rijeci kolko je igra dobra

Ja sam sad na 35h,igram na give me no mercy i poneke neprijatelje ponavljam desetke puta...20...30 puta.

Sva sreca da se brzo ucita kad riknem,vidjet ces kasnije sta te sve ceka....nevjerovatno.

Ja sam prije sat dva dozovio ogromno iznenadjenje ali vjerujem da ce igraci koji samo prate main story ovo vidjet daleko prije.

Igra mi je u ovom trenutku 100 od 100,jednostavno u klasi igara koje se nikad ne zaboravljaju.

7 godina
offline
God of war Ragnarok

Isto sam imao par situacija di sam ginuo po 20 puta, ali to je ok. Bossevi mi se čak čine lakši od nekih situacija di te saljeće grupa od njih 5 i još 2-3 izvana raketiraju dalekometno, a 2 hita i gotov si. Jučer sam probao otvoriti jedan rift iz kojeg izlaze 2 bruta, a borba se odvija na malom platou s uskim stubištem. Sve što te pogodi je one-hit kill i nakon sat i pol sam odustao od njih zasad, samo sam želio vidjeti koji je loot. Ja sam na 40 sati i oružja su mi 5 level, a pošto idu do 9 pretpostavljam da sam na pola igre.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: God of war Ragnarok
NathanDrek kaže...

Isto sam imao par situacija di sam ginuo po 20 puta, ali to je ok. Bossevi mi se čak čine lakši od nekih situacija di te saljeće grupa od njih 5 i još 2-3 izvana raketiraju dalekometno, a 2 hita i gotov si. Jučer sam probao otvoriti jedan rift iz kojeg izlaze 2 bruta, a borba se odvija na malom platou s uskim stubištem. Sve što te pogodi je one-hit kill i nakon sat i pol sam odustao od njih zasad, samo sam želio vidjeti koji je loot. Ja sam na 40 sati i oružja su mi 5 level, a pošto idu do 9 pretpostavljam da sam na pola igre.

 Ak je to u pustinji onda sam uspio rjesit iz 7 ili 8 pokusaja

7 godina
offline
God of war Ragnarok

Je, to je to. Ma ne sumnjam da ću ih i ja danas proći iz par pokušaja, ali nakon onog bossa ispred njih, Frost Phantoma i one čuvarice knjižnice nije više bilo strpljenja i koncentracije.

 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
God of war Ragnarok

Na kojoj tezini igrate?

Ja sam neke borbe nakon par desetaka pokusaja ostavio za kasnije kad se jos nabildam.

 

Bas gledam jutros,po Berlinu na sve strane reklame za Ragnarok ❤️

 

Bas me zanima kakva je buducnost GOW serijala posto ima na sve strane artefakta iz drugih mitologija....Egipt...Maje/Inke ili Asteci.....

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
God of war Ragnarok

Ja Give Me No Mercy, sve ispod mi ne dolazi u obzir. Mora biti malo izazova.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
God of war Ragnarok

 i ja igram na taj give me no mercy, ako je to ona treća težina. Nisam sad baš htio ići na najtežu jer nemam ni toliko vremena za igranje pa da ne rastegnem na 6 mjeseci igru. 

 

A što se tiče nastavka, jako bi volio da bude nešto, ali moguće da planiraju Kratosa poslati u mirovinu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: God of war Ragnarok
Cansee kaže...

 i ja igram na taj give me no mercy, ako je to ona treća težina...

 No Mercy je četvrta

8 godina
offline
God of war Ragnarok

Isto no mercy igram

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice