Ghost Of Tsushima

poruka: 13
|
čitano: 1.700
|
moderatori: DrNasty, Danny_HR, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
2 godine
Ghost Of Tsushima
Igra je danas došla u prodaju A nema svoju temu...zadnja velika ekskluzivna za PS4...možda i najbolja?Stvarno Microsoft mora debelo ugrijati guzicu na stolici da nadoknadi zaostatak u ovoj utakmici.

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.

3 0 hvala 0
2 godine
Ghost Of Tsushima

Steelbook izdanje

Moj PC  
2 0 hvala 0
7 godina
Ghost Of Tsushima

Frend igra i kaze da je odlicna igra u pitanju,nisam ju uzeo day one posto moram dovrsit Xenoblade i Astral Chain. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
Re: Ghost Of Tsushima
_itsmoriarty kaže...

Steelbook izdanje

Taj steelbook je predivan, nisam mogao odoliti pa sam uzeo to izdanje. 

Nisam ni znao da ima ova tema, pa sam dosta pisao na PS4 temi, uglavnom uživam u igri i iskreno sam se iznenadio da mi se toliko svidjela

2 godine
Imam previše igara u pričuvi...Vi koji igrate na ps4pro Jel GoT zavrti ventilator
mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.

0 0 hvala 0
5 godina
Meni stvarno nije glasan, čak ga i ne primjećujem. Prije tjedan dana sam mijenjao termalnu pastu i malo ga sredio pa možda ima i to veze.
2 godine
Ghost Of Tsushima

znaci prebrutalan je. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
Ghost Of Tsushima

Igra je vizualno čudo, nebrojeno puta sam rekao game play prije grafike ali ovo... ovo je next level. Jednostavno nemožeš a da ne staneš svako malo i diviš se krajoliku.

Nemam zamjerki ni na combat, priču, game play generalno, stvarno zaslužuje sve pohvale i visoke review ocjene.

Jedina zamjerka je lip sync kad igraš sa jap dub i eng subs. Šteta što su radili za engleski jezik voice acting.

Moj PC  
3 0 hvala 0
2 godine
Ghost Of Tsushima

zavrsio igru, igrao ju otkako je izasla, sve tri teritorije rijesio, sve upitnike otkljucao, abilitije takodjer. katanu do kraja nadogradio, kao luk i strijelu, te par armora. 

dao bih igri ocjenu 9/10 

Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
_itsmoriarty kaže...

zavrsio igru, igrao ju otkako je izasla, sve tri teritorije rijesio, sve upitnike otkljucao, abilitije takodjer. katanu do kraja nadogradio, kao luk i strijelu, te par armora. 

dao bih igri ocjenu 9/10 

Već?

Ja tjedan dana nisam ni act1 očistio

2 godine
quickr kaže...
_itsmoriarty kaže...

dao bih igri ocjenu 9/10 

Već?

hehe udarao sam ko lud, sve sam zavrsio. nemam sta vise raditi u igri. 

PS. jesi otkljucao Kansei Armor? :D

EDIT: i meni je trebalo dosta dugo da ocistim prvo act, nesto je duzi malo cini mi se, jer sam se dosta fokusirao na exploring. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.8.2020 11:25 (_itsmoriarty).
9 godina
_itsmoriarty kaže...
quickr kaže...
_itsmoriarty kaže...

dao bih igri ocjenu 9/10 

Već?

EDIT: i meni je trebalo dosta dugo da ocistim prvo act, nesto je duzi malo cini mi se, jer sam se dosta fokusirao na exploring. 

Nisam, trenutno furam Ronin armor koji sam dobio od straw hat-a.

Znaći ostali actovi kraći? Jer ovo mi se za sada čini da će dosta dugo trajat s obzirom koliko dugo sam u act1.

2 godine
quickr kaže...
_itsmoriarty kaže...
quickr kaže...
_itsmoriarty kaže...

dao bih igri ocjenu 9/10 

Već?

Nisam, trenutno furam Ronin armor koji sam dobio od straw hat-a.

Znaći ostali actovi kraći? Jer ovo mi se za sada čini da će dosta dugo trajat s obzirom koliko dugo sam u act1.

i ja sam ga furao i obojao u crvno bijeli, super tako izgleda, probaj. ako volis vise explorat uzmi travller armor i nadogradi ga, otkrivas vise mape dok si u njemu. 

a gle ne znam nisam se toliko u pcoetku fokusirao na actove ali mislim da su ostali malo kraci nisam sto posto siguran. 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:

vrh stranice