Xbox One izdvojena tema

poruka: 1.758
|
čitano: 543.156
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Xbox One

Tnx, rjesio sam na kraju s Xbox live pretplatom preko gift carda. 

 

Postoji opcija da se Live gold  besplatno pretvori u game pass ultimate (live gold i game pass u jednom), pa sam stackirao 2x12mj, a mozda dodam jos 12mj posto je max 36mj za prebacivanje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox One

moglo je, uzeo sam gold brazilski 24mj, jer je bio oko 200kn na akciji 12mj, i konvertirao za funtu za 3mj ultimatea i sve konvertiralo automatski na 27mj ultimatea, sad je li može ne znam...super stvar igrice ne moram kupovat, a ima more igrica...

12 godina
offline
Re: Xbox One
mickname kaže...

moglo je, uzeo sam gold brazilski 24mj, jer je bio oko 200kn na akciji 12mj, i konvertirao za funtu za 3mj ultimatea i sve konvertiralo automatski na 27mj ultimatea, sad je li može ne znam...super stvar igrice ne moram kupovat, a ima more igrica...

Ja sam isao preko US accounta pa je izaslo malo skuplje (svaki 12mj paket po 350kn)..

 

S tim da se moze stackirati do 36 mjeseci (uzeti 3x 12mj gold gdje propadnu 3mj ili npr. 2x12, 1x6mj gold  + 3mj game pass + 3mj promo)..

13 godina
offline
Re: Xbox One
assassin.st kaže...
millo kaže...

Pozdrav svim XBOX vlasnicima.

Meni moj XBOX ONE X treba stići sljedeći tjedan pa molim za koje pojašnjenje o inicijalnom postavljanju.

Trenutno imam MS account ali na HR regiji. Trebam li na konzoli napraviti neki UK account da bi mogao koristiti GOLD i Pass? Jer koliko čitam HR nije podržana.

Na što još eventualno pripaziti?

Hvala unaprijed

 Dovoljno je na postojeci account dodati adresu u regiji gdje zelis kupovati stvari, najbolje US ili UK.

 

Na US je jeftijije uglavnom, samo treba pazit da sve moras kupovati lovom koja se loada na account preko gift carda..

Očito sam napravio negdje grešku!

Kupio sam 12 mjeseci GOLD na cdkejsu (GLOBAL).

Konzola je na novi account sa lokacijom UK, ali mi kod "redimanja" kaže da KOD nije za moju regiju.

Ima li tko kakvu ideju prije nego napadnem CDkeys.

 

EDIT:

Na kompu prošlo bez problema, tako da je sada GOLD aktivan.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.1.2020 17:37 (millo).
14 godina
offline
Re: Xbox One

ha? gdje ste to uzeli?

 

mislim ovaj brazilski 200 kn za 12 mj - 16 kn/mj ?!?

 

meni ističe 27.3.  početni paket 3 mj Ultimatea, pa da nadoštukam dok može čim jeftinije...

Ju je je? Je ju je!
12 godina
offline
Re: Xbox One
Stric_Jura kaže...

ha? gdje ste to uzeli?

 

mislim ovaj brazilski 200 kn za 12 mj - 16 kn/mj ?!?

 

meni ističe 27.3.  početni paket 3 mj Ultimatea, pa da nadoštukam dok može čim jeftinije...

 Ako si uzeo promo Ultimate onda ne mozes ovo napraviti nazalost...

14 godina
offline
Re: Xbox One
assassin.st kaže...
Stric_Jura kaže...

ha? gdje ste to uzeli?

 

mislim ovaj brazilski 200 kn za 12 mj - 16 kn/mj ?!?

 

meni ističe 27.3.  početni paket 3 mj Ultimatea, pa da nadoštukam dok može čim jeftinije...

 Ako si uzeo promo Ultimate onda ne mozes ovo napraviti nazalost...

 Za one koji nisu uzeli promo Ultimate??

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
12 godina
offline
Xbox One

Oni koji nisu, preporuka je da si prije aktiviranja promocije nafilaju live gold pretplatu na 36mj i onda aktviraju promociju kako bi dobili ultimate do 01/2023..

 

Ovdje to kupite: 

https://www.cdkeys.com/xbox-live/memberships

 

53$ je key koji radi wordwide, a ako se hocete zezati s Brazilom i VPNom mozete isti uzet i za 33$.. tu potencijalno riskirate ban, iako nije bas izgledno..

 

Ja sam danas to odradio, pripremio sam 30mj live i 3mj game pass i na kraju sam dobio 34mj ultimate. Izgleda da vise ne daju 3mj ultimate nego samo 1mj..

 

Edit: napomena, live gold se max moze filati do 36mj, ne moze preko toga tako da ako imate koji mjesec livea aktivan onda ne mozete uzeti 3x12mj, jer je 36mj maksimum. Primjer, ako imate 25mj live, onda aktivacija 12mj gift card nece radit, samo oni da suma bude <=36mj

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.1.2020 22:56 (assassin.st).
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Xbox One
assassin.st kaže...

Oni koji nisu, preporuka je da si prije aktiviranja promocije nafilaju live gold pretplatu na 36mj i onda aktviraju promociju kako bi dobili ultimate do 01/2023..

 

Ovdje to kupite: 

https://www.cdkeys.com/xbox-live/memberships

 

53$ je key koji radi wordwide, a ako se hocete zezati s Brazilom i VPNom mozete isti uzet i za 33$.. tu potencijalno riskirate ban, iako nije bas izgledno..

 

Ja sam danas to odradio, pripremio sam 30mj live i 3mj game pass i na kraju sam dobio 34mj ultimate. Izgleda da vise ne daju 3mj ultimate nego samo 1mj..

 

Edit: napomena, live gold se max moze filati do 36mj, ne moze preko toga tako da ako imate koji mjesec livea aktivan onda ne mozete uzeti 3x12mj, jer je 36mj maksimum. Primjer, ako imate 25mj live, onda aktivacija 12mj gift card nece radit, samo oni da suma bude <=36mj

 ma američani to rade na veliko msm da neće bit problema za ban, ja sam išao na app i prošlo...

13 godina
online
Xbox One

Ima već neko vrijeme da sam prešao na ultimate game pass, i sad sam primjetio da ne mogu pokrenuti neke igre za xbox360 koje sam instalirao dok se bile free za live ili game pass, ima li još tko takvih problema?

Npr, sad su trenutno na goldu dostupne free 3 igre, i od toga je jedna za xbox360 (Tekken6). Ove dvije mogu pokrenuti download, ali kod Tekkena mi izbaci poruku "This purchase channel requires a billing account. Please add a valid payment instrument. You will not be charged for a free item".

Pokušao sam dodati karticu kad odem pod "Change payment options" (do sad mi je bio paypal način plaćanja), ali u oba slučaja dobijem poruku "Microsoft Account Balances cannot be used in this purchase channel."

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Xbox One

 

 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Xbox One

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xbox One

za cca tjedan dana mi izlazi gold.

ima gdje kakav na akciji gold ili ultimate?

moze i brazilski.

gledam na cdkey i nema nista za sada.

jos jedno pitanje,ako to odradujem preko vpn dali to radim preko kompa ili konzole?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xbox One

 nije mi preko moba htjelo izbaciti.

daj mi reci vpn radim preko kompa ili ?

ako nije problem da mi napises postupak (a koristit ce i drugima). hvala

 

16 godina
offline
Xbox One

Da, preko kompa radiš, po ovom 

postupku.

Napominjem da osobno još nisam isprobao navedeni postupak jer mi još uvijek traje Gold koji sam prethodno kupio, ali prema komentarima čini se da sve radi OK.

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.1.2020 20:08 (Eyekool).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Xbox One

moze jos jedno pitanje, dali mi moze prijatelj kupiti gold u americi i meni poslati?

koja je najbolja opcija da uzmem ultimate?

ako mi kupi tamo samo mi porukom posalje kod i ja ukucam?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Xbox One

Meni kao prvotno vlasniku samo PS4, je kupovina donekle otvorila oči kako sam Sony nije bogom dan.

Imam ONE X tek mjesec dana i nekako mi se sve više sviđa iako se malo još privikavam na sučelje i na Store koji kod nas nije podržan. Ali što se sirove snage tiče i prikaza na mom jadnom LG 43UM7450 tu bije PS4 za dosta.
Što se mene tiče, jedino su te ekskluzive što PS čini boljim. Sve ostalo dajem prednost XBX-u.
Toliko od mene, ako se netko razmišljao iz suprotnog tabora preusmjeriti na ovu stranu ;)
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xbox One
Pa XbonX je jača i skuplja konzola. Tvoj post sugerira da pričaš o konzolama istog cjenovnog razreda. A realno gledano nisu ni ista generacija.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Xbox One

Ispricavam se ako je vec bilo pitanje,no nemam vremena listati sve stranice pa bi volio da mi netko odgovori.Razmisljam o kupnji xbox one s konzole pa me zanima sto donosi xbox game pass pretplata?Koliko sam vidio postoji i xbox live gold,sto je to?Da li je to ista stvar ili ima razlike u 2 navedene?Kakve igre se dobiju sa te 2 pretplate i da li postoji odredjeni period kada se igre brišu/dodaju nove?

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox One
big_guy kaže...

Ispricavam se ako je vec bilo pitanje,no nemam vremena listati sve stranice pa bi volio da mi netko odgovori.Razmisljam o kupnji xbox one s konzole pa me zanima sto donosi xbox game pass pretplata?Koliko sam vidio postoji i xbox live gold,sto je to?Da li je to ista stvar ili ima razlike u 2 navedene?Kakve igre se dobiju sa te 2 pretplate i da li postoji odredjeni period kada se igre brišu/dodaju nove?

 Uzmi Xbox Game Pass Ultimate(Xbox Game Pass+ Xbox live gold) jer kosta 1 USD i vrijedi za 3 mjeseca

https://www.xbox.com/en-US/xbox-game-pass

15 godina
neaktivan
offline
Xbox One

Ma nemam jos niti konzolu,samo me zanima sto su te stvari(xbox game pass i xbox live gold) i opcenito da li se isplati to uzeti?

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox One
big_guy kaže...

Ma nemam jos niti konzolu,samo me zanima sto su te stvari(xbox game pass i xbox live gold) i opcenito da li se isplati to uzeti?

 Isplati se svakako uzeti jer mozes igrati vise od 100 igara za $1. To je puno bolje nego da kupujes igru sa punom cijenom. 

4 godine
neaktivan
offline
Xbox One

Phil Spencer je izjavio da mu Sony i Nintendo nisu konkurencija nego da su mu konkurencija Amazon i Google
https://www.polygon.com/2020/2/5/21124148/phil-spencer-microsoft-xbox-xcloud-amazon-google-competition

Poruka je uređivana zadnji put sri 5.2.2020 18:25 (personauserCRO).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Xbox One

Vi koji imate Live Gold ili ga planirate imate, uzmite u obzir da besplatno mozete pretvoriti Gold pretplatu u Game Pass Ultimate, koji je efektivno Live Gold i Game Pass u jednom. 

 

U ovoj akciji ce vam pretvoriti mjesec za mjesec i to do max 36mj. 

Ako si uzmete 3x 12mj ovog brazilskog Golda preko VPNa mozete za ispod 100$ imati do pocetka 2023. razne igre besplatno plus online igranje.

https://www.xbox.com/en-US/live/gold/upgrade

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Xbox One
assassin.st kaže...

Vi koji imate Live Gold ili ga planirate imate, uzmite u obzir da besplatno mozete pretvoriti Gold pretplatu u Game Pass Ultimate, koji je efektivno Live Gold i Game Pass u jednom. 

 

U ovoj akciji ce vam pretvoriti mjesec za mjesec i to do max 36mj. 

Ako si uzmete 3x 12mj ovog brazilskog Golda preko VPNa mozete za ispod 100$ imati do pocetka 2023. razne igre besplatno plus online igranje.

https://www.xbox.com/en-US/live/gold/upgrade

 kako mislis braziloskog, preko vpn-a kupiti pa onda aktivirati ovu promociju za 1e?

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
14 godina
offline
Re: Xbox One

samo malo, dakle upalim VPN, namjestim na Brazil, googlam XBOX Gold upgrade, kupim Gold i onda još za 1$ mj dignem na Ultimate...

 

koji od frre/trial VPN-a ima baš biranje zemlje?

 

eh, ja sam to riješio u 12. mj. kad sam kupio Xbox, 3 mj. Golda dignuo na Ultimate, znači,  to se dakle može stalno napraviti, tj. kad MS pusti takvu akciju?

Ju je je? Je ju je!
12 godina
offline
Xbox One

Vazna napomena:

Tko je koristio trial za Game Pass Ultimate, moze zaboravit na ovu akciju, njemu ce convertat po tecaju koji je sluzben (3 za 2 ako se ne varam)

 

Da napomenem: Ja nisam ovo radio Za Brazil nego sve isto za US, ali onda je trosak cca 50usd za 12mj, a ne 35$, a postupak je prakticki isti.

 

Kupite si 3x ovo: https://www.cdkeys.com/12-month-xbox-live-gold-membership-xbox-one-360-brazil

(Mozda bolje jedan da vidite jel aktivacija radi)

 

Na svoj xbox account si dodate brazilsku adresu (online si ju izgenerirajte random).

Na svom MS accountu si prebacite regiju na Brazil (navodno ovo cak nije niti potrebno).

 

Sad se mozete prebacit na VPN u Brazil i probati otici na ovu stranicu (trazit ce login u vas MS account).

Prije toga najbolje se odlogirati iz svega pa novi login raditi na VPNu.

https://redeem.microsoft.com/

 

Kad udjete na page na njoj ce vam pisati na kojoj ste adresi locirani i na kojoj je adresi vas account (zemlja ce biti u zagradi).

Ako ne pise Brazil, probajte cekati neko vrijeme da se promjene applyjaju. 

Meni je failalo dva puta kada sam isao preko US bez VPNa, ali cim sam aktivirao VPN proradilo mi je.

 

Ako stoji prava zemlja, samo si tu kopirajte kod i dobijate dodatnih 12mj na Gold pretplatu. To napravite jos dva puta i eto sve skupa 36mj pretplate.

Nakon toga idete na ovaj page:https://www.microsoft.com/en-us/p/xbox-game-pass-ultimate/

I joinajte se na Game Pass Ultimate gdje ce vam pretvoriti 1 za 1 u ovoj akciji.

 

Napomena: 

Trial dodaje 1mj gratis pa ako imate vec stogod aktivno mjeseci Golda onda si probajte nastimati da imate 35mj kad se sve zbroji (mozete kupoti i 3mj i 6mj pakete). 

 

EDIT: evo i slika mog accounta koji istice u 11/2022

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 11.2.2020 13:25 (assassin.st).
Moj PC  
2 0 hvala 3
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice