Xbox One izdvojena tema

poruka: 1.758
|
čitano: 542.394
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Xbox One
HunterXHunter kaže...

Imam australski racun jer su igre (npr. FH4 Ultimate Edition kosta 139.95 AUD ( oko 84 USD)) i usluge (npr. jedan mjesec XGP Ultimate kosta 15.95 AUD ( oko 9,56 USD) na australskom store jeftiniji od americkog. Moram li postaviti regiju Australija na konzoli posto ce mi on biti glavni racun za sve

 ma preko VPN napravis sve sta treba (aktiviras) i to je to

12 godina
offline
Re: Xbox One
Hexfire kaže...
Za koliko bi se dao ubosti rabljeni Xbox one X? Je kupovao netko nedavno? Nema ih baš na njuškalu.

 X nezz koliko bi bio. dok S oko 800-900kn a da je par puta koristen.

ja sam svoj S prije godinu dana platio 900kn sa gta5 ali nov neotvoren.

12 godina
offline
Re: Xbox One
HunterXHunter kaže...
bNeo kaže...

Gdje je sad najpovoljnije kupiti Xbox?

 Zelis li Xbox One S ili Xbox One X

 Pa dolaze u obzir oba... Hvala

Pucaaaajjjj :)
12 godina
offline
Re: Xbox One
lange kaže...
Hexfire kaže...
Za koliko bi se dao ubosti rabljeni Xbox one X? Je kupovao netko nedavno? Nema ih baš na njuškalu.

 X nezz koliko bi bio. dok S oko 800-900kn a da je par puta koristen.

ja sam svoj S prije godinu dana platio 900kn sa gta5 ali nov neotvoren.

 Lani ih je bilo dosta jer su ih davali u Tele2 s pretplatama, sad je cijena malo visa...

4 godine
protjeran
offline
Re: Xbox One
bNeo kaže...
HunterXHunter kaže...
bNeo kaže...

Gdje je sad najpovoljnije kupiti Xbox?

 Zelis li Xbox One S ili Xbox One X

 Pa dolaze u obzir oba... Hvala

Sa postarinom kosta 289,80 funti ( oko 2585 kn)

https://www.simplygames.com/p/xbox-one-x-forza-horizon-4-lego-speed-champions-bundle-1tb-xbox-one

 

Sa postarinom kosta 229,80 funti ( oko 2050 kn)

https://www.simplygames.com/p/xbox-one-s-1tb-console---forza-horizon-4-lego-speed-champions-bundle-xbox-one

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.4.2020 9:46 (HunterXHunter).
16 godina
offline
Re: Xbox One
Da li je netko od forumaš pokušao zamijeniti ili zamijenio interni HDD u XB-u?
Znam da je puno jednostavnije dodati USB disk, ali mi je puno bolja opcija interni HDD od 2 TB.
Trenutno imam HDD od 500 GB i uvijek je na knap s slobodnim prostorom.
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.4.2020 13:18 (Eyekool).
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Xbox One

Imas i ovu opciju za kupiti ako ces pretezno koristiti Xbox games pass i kupovati igre digitalnog oblika.

 

https://www.alzashop.com/xbox-one-with-all-digital-edition?dq=5663942&o=3

 

1570 kn sa postarinom

 

btw - naletio sam i na ovo .  1.584 kn

 

https://www.mall.hr/konzole/microsoft-igraca-konzola-xbox-one-s-1tb

 

ali koliko vidim najisplativije ti je ovo -

 

https://www.tia-mobiteli.hr/detaljan-prikaz.aspx?gid=14-502525&utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 6.4.2020 13:42 (azzie).
Moj PC  
0 0 hvala 1
4 godine
protjeran
offline
Xbox One

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox One

Ja sam narucio s gamershop.hr mislim da su oni trenutno najjeftiniji. Javim kad dode konzola jeli sve proslo u redu

4 godine
protjeran
offline
Xbox One

Inside Xbox April 2020 Live Show pocinje danas u 22:55 po nasem vremenu

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.4.2020 11:10 (HunterXHunter).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xbox One
HunterXHunter kaže...

Inside Xbox April 2020 Live Show pocinje danas u 22:55 po nasem vremenu

 sta je to uopce?

ne koristim ja xbox nego sin pa da mu znam objasniti.

4 godine
protjeran
offline
Re: Xbox One
lange kaže...
HunterXHunter kaže...

Inside Xbox April 2020 Live Show pocinje danas u 22:55 po nasem vremenu

 sta je to uopce?

ne koristim ja xbox nego sin pa da mu znam objasniti.

Na Inside Xbox April 2020 Live Show ce biti prikazani traileri za igre (Grounded, Gear Tactics...), nove xbox game pass vijesti i mnogo toga

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.4.2020 11:59 (HunterXHunter).
13 godina
offline
Re: Xbox One
Dvoumim se dal uzeti xbox one s ili xbox one X. Ako sam dobro shvatio na X bi trebale stići sve igre koje će dolaziti na novu generaciju konzola? Barem u početku. Neće biti ekskluziva ko za PS5?
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Xbox One
Hexfire kaže...
Dvoumim se dal uzeti xbox one s ili xbox one X. Ako sam dobro shvatio na X bi trebale stići sve igre koje će dolaziti na novu generaciju konzola? Barem u početku. Neće biti ekskluziva ko za PS5?

 Nece biti prve dvije godine prave ekskluzive za Xbox SeX. Dosta igara koje dolaze ce sigurno dobiti besplatnu nadogradnju na Xbox SeX ako kupis XONE verziju, ali to ovisi od developera do developera, prva igra za koju znamo da ce dobiti besplatnu nadogradnju je Cyberpunk 2077 ako kupis XONE verziju. Jos se nadam da ce RDR 2 kao i GTA V dobiti besplatnu nadogradnju na Xbox SeX

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.4.2020 14:38 (HunterXHunter).
4 godine
neaktivan
offline
Xbox One

Zdravo,

 

Planiram uzeti Xbox S all digital, pa imam par pitanja:

 

Vidio sam da Hrvatska nije pod market region na official xbox stranici, ali tu sam nesto citao kao da se moze

registrirati na drugu drzavu bez problema?

 

Nešto sam čitao da microsoft blokira online način rada konzole ili tako nešto ako se kupuju igre po drugim regijama

(da se jeftinije prođe ili šta ja znam) ili tako nešto slično, zna li netko nešto više o tome?

 

Radi li kupovina igara, GAME PASS i XBOX GOLD sve normalno tu kod nas u HR?

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.4.2020 14:33 (blablaeto).
 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: Xbox One
blablaeto kaže...

Zdravo,

 

Planiram uzeti Xbox S all digital, pa imam par pitanja:

 

Vidio sam da Hrvatska nije pod market region na official xbox stranici, ali tu sam nesto citao kao da se moze

registrirati na drugu drzavu bez problema?

 

Nešto sam čitao da microsoft blokira online način rada konzole ili tako nešto ako se kupuju igre po drugim regijama

(da se jeftinije prođe ili šta ja znam) ili tako nešto slično, zna li netko nešto više o tome?

 

Radi li kupovina igara, GAME PASS i XBOX GOLD sve normalno tu kod nas u HR?

 Naravno da mozes bez problema registrirati se na drugu zemlju. Dosta ljudi sa ovog podrucja su stavili UK kao regiju. Mozes koristiti VPN na konzoli. Radi normalno u Hrvatskoj pod uvjetom da stavis neku regiju koja je podrzana.

4 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox One
blablaeto kaže...

 

Nešto sam čitao da microsoft blokira online način rada konzole ili tako nešto ako se kupuju igre po drugim regijama

(da se jeftinije prođe ili šta ja znam) ili tako nešto slično, zna li netko nešto više o tome?

 Hvala @HunterXHunter, 

 a treba mi VPN da se registriram pod neku drugu regiju ? Ili se to samo normalno odabere i potvrdi email i to je to ?

 

Ako se registriram pod UK, i cjene igri su mi u funtama, i mjesecna pretplata za game pass isto u funtama, da li mogu normalno placati sa

hrvatskim ziro racunom u kunama?

 

 

Zna tko nešto više o ovom gore citiranom i boldanom? Mislim da je to nešto ako si registriran pod neku regiju a prebacis se na drugu da kupis 

igre jeftinije ili tako nešto da nije legalno ? Ili neki sličan scenarij ? Ak ko zna pls...

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.4.2020 14:43 (blablaeto).
4 godine
protjeran
offline
Re: Xbox One
blablaeto kaže...
blablaeto kaže...

 

Nešto sam čitao da microsoft blokira online način rada konzole ili tako nešto ako se kupuju igre po drugim regijama

(da se jeftinije prođe ili šta ja znam) ili tako nešto slično, zna li netko nešto više o tome?

 Hvala @HunterXHunter, 

 a treba mi VPN da se registriram pod neku drugu regiju ? Ili se to samo normalno odabere i potvrdi email i to je to ?

 

Ako se registriram pod UK, i cjene igri su mi u funtama, i mjesecna pretplata za game pass isto u funtama, da li mogu normalno placati sa

hrvatskim ziro racunom u kunama?

 

 

Zna tko nešto više o ovom gore citiranom i boldanom? Mislim da je to nešto ako si registriran pod neku regiju a prebacis se na drugu da kupis 

igre jeftinije ili tako nešto da nije legalno ? Ili neki sličan scenarij ? Ak ko zna pls...

 

 VPN ti treba ako zelis koristiti npr. americki Netflix, Disney+ na konzoli. po Mozes normalno placati sa hrvatskom karticom na UK racunu, a da bi ti prosla kupnja moras navesti laznu UK adresu

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.4.2020 14:56 (HunterXHunter).
4 godine
neaktivan
offline
Re: Xbox One

EDIT: Hvala 

 

Znači game store za Hrvatsku ne postoji ? Mi se baš moramo prijavljivati na drugim regijama da kupujemo igre?

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.4.2020 15:11 (blablaeto).
4 godine
protjeran
offline
Re: Xbox One
blablaeto kaže...

EDIT: Hvala 

 

Znači game store za Hrvatsku ne postoji ? Mi se baš moramo prijavljivati na drugim regijama da kupujemo igre?

 Mozes kupovati na hrvatskom store, ali XBL nije podrzan u Hrvatskoj

12 godina
offline
Re: Xbox One
blablaeto kaže...

EDIT: Hvala 

 

Znači game store za Hrvatsku ne postoji ? Mi se baš moramo prijavljivati na drugim regijama da kupujemo igre?

 da pojednostavnimo!

bez problema kupi xbox i stavi regiju UK. trazit ce te microsoft mail (live.com, hotmail.com,...) ak nema takav mail napravi ga.

kupi SAMO gold sa cdkeys (240kn godinu dana) ali za BRAZIL!

kada to kupis,dobis mail sa kodom. taj kod neces moci ukucat (tj nece ti ga prihvatiti jer je za brazil).

tada ides na svoj kucni komp,laptop i odes na neku stranicu (gore sam stavio ja link) sa besplatnim VPN koji nakon instalacije pokrenes i stavi da si u brazilu i ti si tada "u brazilu"!! ;-)

nakon toga odi (isto na kompu) na microsoftove stranice i tamo udi na svoj racun xboxa (sa onom mail adresom). kada udes odes na aktivaciju i onda aktiviras onaj kod sta si dobio. i to je TO! onda ugasis  i uzivas u goldu.

 

zasto NE UZIMATI  game pass?

radi toga jer imas za funtu ultimate i samo jednom ga mozes iskoristiti! kada ga iskoristis on ti traje koliko i gold ti traje (u tvom slucaju godinu dana).

zato ak imas love i sve dobro napravis uzmi si jos golda i aktiviraj (naravno kada savis gold onda tek aktiviras ultimate).

a ako bas hoces koju igru kupiti preko stora onda nades preko googla neku adresu u UK i regas se i kupujes. ja kupujem sve preko paypala.

nitko te nista ne provjerava a i nemoze ti nista.jer ajmo logicki. ti si englez i sada si dosao u HR na pola godine sa xboxom.istekne ti preplata ili bi kupio neku igru.kak onda!?

 

 

13 godina
odjavljen
offline
Xbox One

Smiješno koliko toga prolazi, i da ne provjeravaju transakcije. Imam UK račun i spojio sam HR karticu, kupio gold za 1 funtu a naplatilo mi 1 kunu haha

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xbox One
footballer kaže...

Smiješno koliko toga prolazi, i da ne provjeravaju transakcije. Imam UK račun i spojio sam HR karticu, kupio gold za 1 funtu a naplatilo mi 1 kunu haha

 trebas probat uzet igru za 20 funti pa ti mozda ispadne 20kn 

4 godine
protjeran
offline
Re: Xbox One
lange kaže...
blablaeto kaže...

EDIT: Hvala 

 

Znači game store za Hrvatsku ne postoji ? Mi se baš moramo prijavljivati na drugim regijama da kupujemo igre?

 da pojednostavnimo!

bez problema kupi xbox i stavi regiju UK. trazit ce te microsoft mail (live.com, hotmail.com,...) ak nema takav mail napravi ga.

kupi SAMO gold sa cdkeys (240kn godinu dana) ali za BRAZIL!

kada to kupis,dobis mail sa kodom. taj kod neces moci ukucat (tj nece ti ga prihvatiti jer je za brazil).

tada ides na svoj kucni komp,laptop i odes na neku stranicu (gore sam stavio ja link) sa besplatnim VPN koji nakon instalacije pokrenes i stavi da si u brazilu i ti si tada "u brazilu"!! ;-)

nakon toga odi (isto na kompu) na microsoftove stranice i tamo udi na svoj racun xboxa (sa onom mail adresom). kada udes odes na aktivaciju i onda aktiviras onaj kod sta si dobio. i to je TO! onda ugasis  i uzivas u goldu.

 

zasto NE UZIMATI  game pass?

radi toga jer imas za funtu ultimate i samo jednom ga mozes iskoristiti! kada ga iskoristis on ti traje koliko i gold ti traje (u tvom slucaju godinu dana).

zato ak imas love i sve dobro napravis uzmi si jos golda i aktiviraj (naravno kada savis gold onda tek aktiviras ultimate).

a ako bas hoces koju igru kupiti preko stora onda nades preko googla neku adresu u UK i regas se i kupujes. ja kupujem sve preko paypala.

nitko te nista ne provjerava a i nemoze ti nista.jer ajmo logicki. ti si englez i sada si dosao u HR na pola godine sa xboxom.istekne ti preplata ili bi kupio neku igru.kak onda!?

 

 

 Ne mora biti samo outlook racun, moze biti i gmail, yahoo, icloud.com.......

4 godine
protjeran
offline
Re: Xbox One
footballer kaže...

Smiješno koliko toga prolazi, i da ne provjeravaju transakcije. Imam UK račun i spojio sam HR karticu, kupio gold za 1 funtu a naplatilo mi 1 kunu haha

 Dok na americkom odmah skuze da nemas americku karticu jer moras imati americku karticu jer povjeravaju AVS (Address Verification System), tj. adresa sa kartice mora odgovarati adresi na outlook racunu

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.4.2020 16:56 (HunterXHunter).
4 godine
protjeran
offline
Xbox One

Upcoming Project xCloud preview countries:

  • Belgium
  • Denmark
  • Finland
  • France
  • Germany
  • Ireland
  • Italy
  • Netherlands
  • Norway
  • Spain
  • Sweden

https://news.xbox.com/en-us/2020/04/07/project-xcloud-western-europe/

 
0 0 hvala 0
13 godina
odjavljen
offline
Re: Xbox One
lange kaže...
footballer kaže...

Smiješno koliko toga prolazi, i da ne provjeravaju transakcije. Imam UK račun i spojio sam HR karticu, kupio gold za 1 funtu a naplatilo mi 1 kunu haha

 trebas probat uzet igru za 20 funti pa ti mozda ispadne 20kn 

 

Htio sam, ali nekako mislim da bi takvu stvar ipak skužili 

12 godina
offline
Re: Xbox One
HunterXHunter kaže...
lange kaže...
blablaeto kaže...

EDIT: Hvala 

 

Znači game store za Hrvatsku ne postoji ? Mi se baš moramo prijavljivati na drugim regijama da kupujemo igre?

 da pojednostavnimo!

bez problema kupi xbox i stavi regiju UK. trazit ce te microsoft mail (live.com, hotmail.com,...) ak nema takav mail napravi ga.

kupi SAMO gold sa cdkeys (240kn godinu dana) ali za BRAZIL!

kada to kupis,dobis mail sa kodom. taj kod neces moci ukucat (tj nece ti ga prihvatiti jer je za brazil).

tada ides na svoj kucni komp,laptop i odes na neku stranicu (gore sam stavio ja link) sa besplatnim VPN koji nakon instalacije pokrenes i stavi da si u brazilu i ti si tada "u brazilu"!! ;-)

nakon toga odi (isto na kompu) na microsoftove stranice i tamo udi na svoj racun xboxa (sa onom mail adresom). kada udes odes na aktivaciju i onda aktiviras onaj kod sta si dobio. i to je TO! onda ugasis  i uzivas u goldu.

 

zasto NE UZIMATI  game pass?

radi toga jer imas za funtu ultimate i samo jednom ga mozes iskoristiti! kada ga iskoristis on ti traje koliko i gold ti traje (u tvom slucaju godinu dana).

zato ak imas love i sve dobro napravis uzmi si jos golda i aktiviraj (naravno kada savis gold onda tek aktiviras ultimate).

a ako bas hoces koju igru kupiti preko stora onda nades preko googla neku adresu u UK i regas se i kupujes. ja kupujem sve preko paypala.

nitko te nista ne provjerava a i nemoze ti nista.jer ajmo logicki. ti si englez i sada si dosao u HR na pola godine sa xboxom.istekne ti preplata ili bi kupio neku igru.kak onda!?

 

 

 Ne mora biti samo outlook racun, moze biti i gmail, yahoo, icloud.com.......

 meni nije dao preko mog googla racuna.

 

4 godine
protjeran
offline
Re: Xbox One
lange kaže...
HunterXHunter kaže...
lange kaže...
blablaeto kaže...

EDIT: Hvala 

 

Znači game store za Hrvatsku ne postoji ? Mi se baš moramo prijavljivati na drugim regijama da kupujemo igre?

 da pojednostavnimo!

bez problema kupi xbox i stavi regiju UK. trazit ce te microsoft mail (live.com, hotmail.com,...) ak nema takav mail napravi ga.

kupi SAMO gold sa cdkeys (240kn godinu dana) ali za BRAZIL!

kada to kupis,dobis mail sa kodom. taj kod neces moci ukucat (tj nece ti ga prihvatiti jer je za brazil).

tada ides na svoj kucni komp,laptop i odes na neku stranicu (gore sam stavio ja link) sa besplatnim VPN koji nakon instalacije pokrenes i stavi da si u brazilu i ti si tada "u brazilu"!! ;-)

nakon toga odi (isto na kompu) na microsoftove stranice i tamo udi na svoj racun xboxa (sa onom mail adresom). kada udes odes na aktivaciju i onda aktiviras onaj kod sta si dobio. i to je TO! onda ugasis  i uzivas u goldu.

 

zasto NE UZIMATI  game pass?

radi toga jer imas za funtu ultimate i samo jednom ga mozes iskoristiti! kada ga iskoristis on ti traje koliko i gold ti traje (u tvom slucaju godinu dana).

zato ak imas love i sve dobro napravis uzmi si jos golda i aktiviraj (naravno kada savis gold onda tek aktiviras ultimate).

a ako bas hoces koju igru kupiti preko stora onda nades preko googla neku adresu u UK i regas se i kupujes. ja kupujem sve preko paypala.

nitko te nista ne provjerava a i nemoze ti nista.jer ajmo logicki. ti si englez i sada si dosao u HR na pola godine sa xboxom.istekne ti preplata ili bi kupio neku igru.kak onda!?

 

 

 Ne mora biti samo outlook racun, moze biti i gmail, yahoo, icloud.com.......

 meni nije dao preko mog googla racuna.

 

 Samo treba otici na https://www.xbox.com/en-us/ i tamo registrirati svoj gmail, yahoo.... racun

Poruka je uređivana zadnji put uto 7.4.2020 20:16 (HunterXHunter).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Xbox One
Ajde javi, i ja se razmisljam sad neki jeftini one s pokupit da ubijem dosadua tu se nudi za 1250kn

Vecinom bi igrao igre s game pass-a buduci da su gta v i jos neki klasici tamo besplatno.

LP
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice