XBOX 360 - prejako! Svakako bacite oko!

poruka: 7
|
čitano: 4.718
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
XBOX 360 - prejako! Svakako bacite oko!

Prezanimljiv e-mail copy paste između kupca i pordavača! http://forum.gameplay.hr/showthread.php?t=63008

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: XBOX 360 - prejako! Svakako bacite oko!

Lik iz maila mi smrdi na fanboya.

 

U ostalom ima više dućana gdje se može kupiti xkutija.

world is full of king and queens who blind your eyes and steal your dreams
16 godina
neaktivan
offline
XBOX 360 - prejako! Svakako bacite oko!

Općepoznata činjenica je da su u RH trgovci lopovi. Možda Microsoft ne podržava RH, no to nije razlog da su i cijene igara dvostruko skuplje nego u EU.

 

Sada dolazimo do poante. Nitko ne tjera nikoga da kupuje u RH. Dalmaciji je Italija blizu, kontinentalnom dijelu Mađarska (ili Austrija, ali se onda mora preko Slovenije). Cijene su otprilike 150€ niže. Što se Xboxa 360 tiče, to je cijena još jednog ako se prvi spuši (za nadati je da se Jasperi ne puše).

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
XBOX 360 - prejako! Svakako bacite oko!

Frajer koji je pisao mail je budala. Koliko god simpatično ili humoristično zvučao, on je idiot.

 

1 - Nitko ga ne sili da kupuje konzolu tamo.

2 - Nitko ga ne sili da kupuje modificiranu konzolu.

3 - Meni je sasvim normalno da se modificiranjem gubi garancija, pa ako je i dalje želiš masno i plati, ko te je*e.

4 - Opće mi nije jasno kaj mu je žena išla odgovarati. Da je meni poslao takav mail samo bi ga obrisao.

...O tempora! O mores! (u prijevodu: O temperama i moru)...
Poruka je uređivana zadnji put uto 13.10.2009 9:16 (Danny_HR).
 
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
XBOX 360 - prejako! Svakako bacite oko!

Naši prodavači su lopovi definitivno, to već svako zna. Uglavnom ja sam xbox kupio u Italiji i za godinu dana je rikno i šta da radim, odnio ga u sophos. Dao sam im 400 kn i 3 puta ga nosio na popravak, te mi se više nije dalo i sad namjeravam kupit novi xbox. Poenta je da su tipovi idioti, ako ga ja pitam dal može da popravi konzolu on meni može slobodno reći: " čuj stari nemogu, neznamo to radit, neznaju ni oni u servisu." Ja kažem hvala i bok, a ne ovako me zajebavat da dolazim 50 puta kod njih i još da se ne sjete ni nazvat kad je došao nego moram dolje dolazit jer je tip na telefonu debil.

Potpis
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: XBOX 360 - prejako! Svakako bacite oko!

Frajer kupuje modifikovanu konzolu. I ptice na grani znaju da se garancija gubi bilo kakvom modifikacijom ili otvaranjem oklopa konzole. Niko ga ne tjera da modifikuje konzolu, ni da uzima dodatno osiguranje.

Danas kada postajem pionir ...
15 godina
neaktivan
offline
XBOX 360 - prejako! Svakako bacite oko!

a avenue mall-u...u algoritmu...sve je puno xbox 360 igrica..igrice koštaju kao i za ps3..a za ovaj jasper...kavernje se smanjilo...jedan moj prijatelj ga je kupio čim je izašao(jasper) i nije mu se niti jednom pokvario..

ZLAJA
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice