Ps4 blod

poruka: 18
|
čitano: 14.234
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
PS4 blod

Posto nema konkretno ove teme na forumu odlucio sam je postaviti.Naime kako sam naslov govori radi se o PS4 Blue Screen of Death ili ti BLOD.Zanima me konkretno posto je nedavno pocela prodaja PS4 i kod nas da li je bilo slucajeva sa kvarom PS4,ako da,kakvih??Ja sam kupio PS4 u Sophos labu,tj. narucio sam ga online.Konzola mi je dosla iduci dan i normalno ostavio sam je na sobnoj temperaturi 4h. da nebi doslo do kakvog soka zbog nagle promjene temperature.S konzolom sam uzeo i Battlefield 4.Igrao sam ga nekih 5h i skidao demo FIFE14 u pozadini i kad sam se odlucio da odem probat malo FIFU oko 23h konzola mi se sama od sebe izgasila.Pomislio sam da sam slucajno stisnuo nesto il vec sta i upalio je da bi se ona opet u kratkom roku izgasila i dobila BLOD.Na ekranu mi je komotno pisalo No signal i konzola bi se stalno gasila da bih na kraju iduci dan kontaktirao ekipu iz Sony center iz sv. Nedjelje i poslao konzolu jucer.Sad bumo zivi pa vidjeli sta ce ovi na servisu rec.Kolko sam mogao skuziti izgleda da je falsh napajanje u pitanju...

 

dakle ako tko ima slicnigh iskustava bilo bi ljepo da ih navede,hvala {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Ps4 blod

Dokaz da biti prvi nevalja uvijek. 

 

Nadam se da ces dobiti novu konzolu a ne repariranu nazad. Steta da si takve srece, ali zato se ceka par mjeseci da se neke stvari vide sa konzolom. 

 

Wish you luck ! 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
Moj PC  
0 1 hvala 1
14 godina
offline
Re: Ps4 blod

A znam,hbga imao sam 2x PS1,2x PS2 i 3X PS3 i nikad problema ni s jednom konzolom,a sve sam ih imao od prva serije pa do redizajna.A sto se tice PS4 nisam se mogao suzdrzat,previse me zanima {#} sad tugujem drugi dan vec,ko da mi kucni ljubimac krepo lol

 

Procitao sam na VIDI da ce Sony zamjenit konzole,tj. svaku koju se reklamira i vidi se da ima tvornicki defekt.Ovi sa servisa vele da to rjese navodno unutar 7 dana,i bili su vrlo susretljivi sto se tice mog slucaja{#}

12 godina
offline
Ps4 blod

Moj PS4 zasad radi bez problema (kuc kuc), samo sam primjetio da se dosta grije cak i pri radu izvan igre(dl i slicno). Da li je tako i kod vas ili?

A turbo: exhaust gasses go into the turbocharger and spin it, witchcraft happens and you go faster. -Jeremy Clarkson
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Ps4 blod

Sto je najcudnije moj je bio jako tih,grijao se je ali nije bio vruc,zato me jos vise zacudilo to sa napajanjem i BLOD.Navodno je ekipa znala poslati na servis PS4 da im stave bolju pastu pod proc i drzal su je okomito na postolju.Ako se mene pita ja bih samo nadoplatio jos malo i uzeo produzenu garanciju za svaki slucaj.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Ps4 blod

primjetio sam da je zagrijana,ali ne opet toliko

no sad cu provjeravati ceshce :D

uglavnom,tog problema nisam imao

imao sam problema sa update-anjem sustava,cak i kako je to na sluzbenim stranicama pojashnjeno

na kraju sam skuzio da na vanjskom hardu treba biti PS4 folder i u tom folderu UPDATE folder u kojem je update file

i da se treba odabrati pod 3,kod safe starta a ne drugo,kako to navode drugdje

i imam problema sa PSN+ acc-om

ili se ne zeli konektirati ili neam onaj plus (iako ga iam do sredine 2015)

to je bio josh jedan sa tim problemom

kada se kacim sa PS3 neam nikakvih problema

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Ps4 blod

Da kazem da mi je stigla nova konzola u utorak,zasad radi sve odlicno.Tiha je,ne pregrijava se i sve 5 {#}

 

No sto me zabrinulo je to da je ekipa iz servisa pocela davat rabljene konzole u zamjenu pod novima.Na forumu od Reboota smo postali slike svojih serijskih brojeva i ispalo je da je jedan clan dobio moj,ocito sa reinstaliranim OS lol

bilo je jos 2,3 takva slucaja.Nadam se da nece bit jos vise ekipe sa tim problemom {#}

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Ps4 blod

frednu se PS4 kako kaze cuo cudno iza iz napajanja, onak zujanje karatkeristinco za napon. Odmah ju je zvao i dobio sljedeci dan novu konzolu. 
Znaci moguce je da niti ova generacija nece proci bez falericne prve serije ( PS3 60GB isto tako bio jako rizican )  

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Ps4 blod
GRDI-146 kaže...

frednu se PS4 kako kaze cuo cudno iza iz napajanja, onak zujanje karatkeristinco za napon. Odmah ju je zvao i dobio sljedeci dan novu konzolu. 
Znaci moguce je da niti ova generacija nece proci bez falericne prve serije ( PS3 60GB isto tako bio jako rizican )  

Da,ali PS3 i Xbox 360 su imali daleko vece probleme od PS4.Eto pitanje je nesrece ko je dobio konzolu sa stvarnim hardware problemom,vecina je zapravo imala bugan OS.Tj. kad je konzola usla u BLOD,OS nije imao rjesenje kako da iz njega izadje pa je bio potreban reinstal u krajnjoj nuzdi.

Poruka je uređivana zadnji put sub 8.2.2014 12:54 (Sideswipe).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Ps4 blod

Ja zasad nemam problema jedino sto mi je prije par dana sama od sebe izbacila cd od igre, citao sam da se to desava kod dosta korisnika i da je navodno problem neki bug u os-u. Sad vec peglam tjedan dana da je skoro ne gasim i sve 5. Nemojte je sparat prvih godinu dana. Bolje da rikne sad nego nakon garancije.

Nije da sam lijen - samo nevolim smetati
Poruka je uređivana zadnji put sub 8.2.2014 11:37 (CroL1k1n7).
14 godina
offline
Re: Ps4 blod
CroL1k1n7 kaže...

Ja zasad nemam problema jedino sto mi je prije par dana sama od sebe izbacila cd od igre, citao sam da se to desava kod dosta korisnika i da je navodno problem neki bug u os-u. Sad vec peglam tjedan dana da je skoro ne gasim i sve 5. Nemojte je sparat prvih godinu dana. Bolje da rikne sad nego nakon garancije.

Potpisujem.

 

Planiram uzet dodatnu garanciju na konzolu pa da sam miran sto se toga tice.Ako sta ode moraju je popravit ili mjenjat.Uglavnom jeftinije nego da svakih godinu i po kupujem novu{#}

15 godina
neaktivan
offline
Ps4 blod

Sta vecina vas misli kako je bolje drzat konzolu tj kako se bolje hladi -- kad je usparvno, kad je vodoravno ili je svejedno.

Nije da sam lijen - samo nevolim smetati
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Ps4 blod

logicki bi bilo kad je uspravno,osim ako nema ventilator sa strane

a izgleda da ga ima

http://www.justpushstart.com/2013/11/playstation-4-horizontal-vertical-position/

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Ps4 blod
GRDI-146 kaže...


Znaci moguce je da niti ova generacija nece proci bez falericne prve serije ( PS3 60GB isto tako bio jako rizican )  

Toliko je bio rizičan da mi je radio gotovo 7 godina...

14 godina
offline
Ps4 blod

Kolko sam vidio po forumima,od ukupnog broja konzola koje su prodane mozda je bilo nas 7,8 koji su imali problem sa konzolom.Nebih znao koliko je ljudi imalo problem a da nisu na forumu.Recimo da je bilo 20ak konzola na 2000 komada sa nekim kvarom,a to je jos uvijek zanemarivo.Dakle PS4 je unatoc sitnim boljkama vrlo pouzdana konzola.{#}

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Ps4 blod

Nema pravila sa novim stvarima, osobno imam 4A konzolu tj iz ove godine model, ne znam dali su i oni lunch modeli kod nas bili isto sa 4A data kodom ali normalno radi, ako je u izborniku i recimo skida igru, nečujna je i hladna potpuno, ako se igraju igre onda je toplija samo na desnoj strani od bluray drive-a što je i normalno, mora se grijati. Što se tiće te tvoje, ako je riječ o tome da je radila više od 12+ sati bez prekida, moguće je da je otišla sama od sebe mada nebi smjela, moja zna biti upaljena po 10 sati bez da se znatno zagrije.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Ps4 blod
Ma daj ne trabunjaj ja svoju ne gasim po dva,tri tjedna. Ovaj mjesec je jos nisam ni ugasio. Izadem iz igre i ostavim ju u izborniku. Pa da krepa nakon 12sati igranja pa to bi bila sramota. Imam garanciju godinu dana plus onu dodatnu.
 
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Ps4 blod
omomomomoomm kaže...
Ma daj ne trabunjaj ja svoju ne gasim po dva,tri tjedna. Ovaj mjesec je jos nisam ni ugasio. Izadem iz igre i ostavim ju u izborniku. Pa da krepa nakon 12sati igranja pa to bi bila sramota. Imam garanciju godinu dana plus onu dodatnu.

Zato jer kada ode u štednju energije, temperature su joj sigurno oko 30tak stupnjeva, bude hladna sigurno a radi, tako da je to normalno, kao i što je normalno da na milijun konzola 1% bude polu ispravno ili neispravno.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice