PS3 problem sa hladnjakom

poruka: 4
|
čitano: 3.387
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
PS3 problem sa hladnjakom

dakle ps3 mi se pregrijavao i onda sam odlucio uzet stvar u svoje ruke i kupio artic silver 5 i rastavio i napravio i sastavio i onako upalim ga sav sretan i nakon 30 sekund ponovo pocne zujat ja onako WTF!? i dobro ja ga rastavim i imam sta vidit cpu se cjeli hladi a gpu samo mrvicu pa dal imate koje rjesenje za to?? jel kriv hladnjak dal da kupim novi hladnjak od 60gb??dal da kupim novi ps3 ili dali se to da kako sredit?? evo slike!

kao sto vidite samo je malo paste na hladnjaku kao sto vidite samo je malo paste na hladnjaku
GAMERS DONT DIE, THEY RESPAWN Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 problem sa hladnjakom
MilkMan kaže...

dakle ps3 mi se pregrijavao i onda sam odlucio uzet stvar u svoje ruke i kupio artic silver 5 i rastavio i napravio i sastavio i onako upalim ga sav sretan i nakon 30 sekund ponovo pocne zujat ja onako WTF!? i dobro ja ga rastavim i imam sta vidit cpu se cjeli hladi a gpu samo mrvicu pa dal imate koje rjesenje za to?? jel kriv hladnjak dal da kupim novi hladnjak od 60gb??dal da kupim novi ps3 ili dali se to da kako sredit?? evo slike!

  Ti si s cro-ps3 sforuma.

Ja ti preporučam rađe uzmi novi slim,ja ga imam a3 i pol tjedna i savršen je :D

PS3 ID- http://gamercards.exophase.com/111351.png
14 godina
offline
PS3 problem sa hladnjakom

jesam da.

da nadji mi pare za slim pa cu ga kupit {#}

GAMERS DONT DIE, THEY RESPAWN Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 problem sa hladnjakom
MilkMan kaže...

jesam da.

da nadji mi pare za slim pa cu ga kupit  {#}

  A štedi,je8iga :)

PS3 ID- http://gamercards.exophase.com/111351.png
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice