PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.770.006
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Nije se igra "crashala" već povremeno serveri budu nedostupni zbog ogromne navale. Ali ne toliko da se po 5 minuta čeka na meč (prije 5 sekundi).

NAT type 3?
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
zdgrunf kaže...
Ps4 slim, minecraft se ne želi učitati, stoji početni ekran i ne mrda. Pretpostavljam da je najlakše obrisati pa ponovno instalirati. E sad, želim sačuvati ono što je malac sagradio. Da li je dovoljna opcija u settings backup na usb stick? Hvala!

Mislim da je.

Backup na USB ili ako imas PS+ na cloud. 

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Cold Symmetry mi je danas poslao Mortal Shell a ja ih nazalost moram odbiti jer imam previse posla :( A tako sam se nadao ovoj igri jer volim Dark Souls igre i pratim ju vec godinu dana. Embargo se dize 17.8 a igra izlazi 18.8. Znam da par vas prati ovu igru. Jednostavno se ne zelim upustati u ovakav tip igara ako nemam vremena.
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Cold Symmetry mi je danas poslao Mortal Shell a ja ih nazalost moram odbiti jer imam previse posla :( A tako sam se nadao ovoj igri jer volim Dark Souls igre i pratim ju vec godinu dana. Embargo se dize 17.8 a igra izlazi 18.8. Znam da par vas prati ovu igru. Jednostavno se ne zelim upustati u ovakav tip igara ako nemam vremena.

 

e jebiga. baš bi bilo dobro da si nam dao svoje dojmove, ako se ne varam ti si prešao sve FromSoftware soulsborne igre osim demon soulsa?

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Da, Demon souls ce biti day one igra za mene na ps5. Jedva čekam da ju odigram. Igrao sam sve Fromsoftware igre
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
robogo kaže...
Nije se igra "crashala" već povremeno serveri budu nedostupni zbog ogromne navale. Ali ne toliko da se po 5 minuta čeka na meč (prije 5 sekundi).

NAT type 3?

 NAT 2, a igra se crashala, a znam zato šta sam dobio error, submitao sam to, možda pomogne developerima da isprave, a 5min sam čekao nakon meča sljedeću stazu kad nas je ostalo 42...

I am over 9000!!!
Poruka je uređivana zadnji put sri 12.8.2020 21:24 (Shivi).
12 godina
offline
PlayStation 4

trenutno su im serveri prezakrčeni, kad malo splasne insteres će to doć na svoje

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Mortal Shell ce 18.8 biti dostupan samo digitalno, za fizicku kopiju morate se strpiti do 2.10.

Ako koga zanima Press Kit https://drive.google.com/drive/u/0/mobile/folders/1fdojP9jUlY99LDhnUqhHnV8eRd2RpJ7K
Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Koliko se otprilike potroši gigabajta interneta za sat vremena gameanja?
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
m77 kaže...
Koliko se otprilike potroši gigabajta interneta za sat vremena gameanja?

 

3MB - 300MB, zavisi od igre

 

https://www.whistleout.com.au/Broadband/Guides/how-much-data-do-I-need-for-online-gaming#:~:text=Of%20course%2C%20playing%20a%20game,a%20standard%20definition%20Netflix%20streaming.

 

7 godina
offline
PlayStation 4

Kako dodati paypal na ps4 pratim ovaj video ali mi ne nudi paypal

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Mislim da nije podrzan pay pal kod nas. Neznam zasto se mučiti. Dodas rezervnu karticu ako se vec bojis. U revolutu imas virtualnu.
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
dimax kaže...

Kako dodati paypal na ps4 pratim ovaj video ali mi ne nudi paypal

 Nemoš dodat. Link

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
Poruka je uređivana zadnji put čet 13.8.2020 21:04 (x18x05x).
11 godina
protjeran
offline
PlayStation 4
Moj PC  
3 0 hvala 2
6 godina
offline
PlayStation 4

Na Netflixu je izašao vrlo dobar dokumentarac o povijesti video igara naziva High Score. 

 

S obzirom da nas ovdje ima starijih koji smo i igrali neke od igara koje se pojavljuju u dokumentarcu, vjerujem da će vam biti zanimljivo gledati. 

 
4 0 hvala 4
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

Taman petak da imam kaj za pogledat nakon posla uz pivu 

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

Taman petak da imam kaj za pogledat nakon posla uz pivu 

 

Moći ćeš puno pivica popit jer ima 6 epizoda po cca 45min :-D

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pet 21.8.2020 9:05 (Bitanga).
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Vandit kaže...

Na Netflixu je izašao vrlo dobar dokumentarac o povijesti video igara naziva High Score. 

 

S obzirom da nas ovdje ima starijih koji smo i igrali neke od igara koje se pojavljuju u dokumentarcu, vjerujem da će vam biti zanimljivo gledati. 

 

joj super si me obavjestio, znam šta ću raditi danas na pauzi, a možda malo i dok nije pauza 

4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
bloodborne kaže...

Taman petak da imam kaj za pogledat nakon posla uz pivu 

 

Moći ćeš puno pivica popit jer ima 6 epizoda po cca 45min :-D

 Dapace Roto mi je na 3 min hoda od posla, cesto se u pauzi zaletim da si uzmem za doma.

 kad me opere plejka day. Izgleda da cemo danas u nabavku 😎

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...
Bitanga kaže...
bloodborne kaže...

Taman petak da imam kaj za pogledat nakon posla uz pivu 

 

Moći ćeš puno pivica popit jer ima 6 epizoda po cca 45min :-D

 Dapace Roto mi je na 3 min hoda od posla, cesto se u pauzi zaletim da si uzmem za doma.

 kad me opere plejka day. Izgleda da cemo danas u nabavku 😎

 

a bome mogao sam i ja tako, kod kuće u hladnjaku imam mrzlog Osječkog, mogao bi porješavat zalihu pa izvesti mađioničarski trik i pretvoriti gajbu piva u nasilje u obitelji 

 

da ne bi netko krivo shvatio, malo se zafrkavam

4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

Ne zelim zvucati kao alkoholicar, ali nabavio sam si mini fridge za sobu samo za pive.

Ajde eventualno si spremim i gablec za posao u njega. 😂😂😂

Mislim da je to must have za "svakog" gamera bilo za zalihu piva ili monstera 

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.8.2020 10:19 (bloodborne).
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

Ne zelim zvucati kao alkoholicar, ali nabavio sam si mini fridge za sobu samo za pive.

Ajde eventualno si spremim i gablec za posao u njega. 😂😂😂

Mislim da je to must have za "svakog" gamera bilo za zalihu piva ili monstera 

 

pa skroz je ok cijena, dobra fora, moj brat je isto u nešto slično uletio i drži taj hladnjak između PCa i PS4. Ne bi bilo loše staviti PS4 isto u hladnjak.

 

 

9 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Ekipa, kakav vam je bio far cry 4 u odnosu na trojku? Odigrao 10-ak misija, poprilično dosadno, a likovi nezanimljivi, blizu odustajanja sam.

Jest da mi je trojka pojela sve živce, ali mi je naspram četvorke puno zanimljivija.

A baš sam se narajcao da izredam sve koji su izašli na ps4.
 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

Mogu ti reci da je zgodno je imam sve blizu ne moram proci 2 kata do frizidera u prizemlju.
i imam u njemu sve sto mi treba :D

sto se tice plejke osobno moj slim jedine igre koje pamtim kod kojih se "mucio" tj malo glasnije
cuo su bile uncharted 4 i tlou 2 ( koji jos uvijek "igram" ) vidi se da je tlou 2 igra koja bas
izvlaci maksimum iz konzole, ali opet i dalje je ta buka neprimjetna kad pojacam malo tv.

ne mogu reci da sam imao tih problema sa slimom kao neki od vas ovdje sa pro verzijom,
ali zato od frenda fat kupljen iste godine kad je sama konzola izasla i nikad ciscen haha
radi jos dan danas, a cuje se kao dobar stari ursus.

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
kbenzema kaže...
Ekipa, kakav vam je bio far cry 4 u odnosu na trojku? Odigrao 10-ak misija, poprilično dosadno, a likovi nezanimljivi, blizu odustajanja sam.

Jest da mi je trojka pojela sve živce, ali mi je naspram četvorke puno zanimljivija.

A baš sam se narajcao da izredam sve koji su izašli na ps4.

 Četvorku sam kupio i nisam nikada završio. Em mi nije bila zanimljiva priča, em taj setting igre sa onim pustim brdima i stijenama me uopće nije privlačio. Far Cry 3 mi je bio puno bolji i imao ljepši svijet.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
9 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Jesi koji nastavak kasnije probao/odigrao?
11 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Crysis remaster ce imati software based ray tracing na ps4 pro

 

https://mobile.twitter.com/digitalfoundry/status/1296821098512699399?s=19

 

Upravo sam završio Ghost of Tsushima i mgou reci bas mi je sjela. Igrao sam igru na hard/lethal, povremeno mijenjao. Sporedne misije i aktivnosti sam sve obavio, jedino nisam one banere i artifakte. Svaka preporuka svima koji nisu igali.

Poruka je uređivana zadnji put pet 21.8.2020 21:47 (arnes_king).
Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Vandit kaže...

Na Netflixu je izašao vrlo dobar dokumentarac o povijesti video igara naziva High Score. 

 

S obzirom da nas ovdje ima starijih koji smo i igrali neke od igara koje se pojavljuju u dokumentarcu, vjerujem da će vam biti zanimljivo gledati. 

 

Meni se dogodila baš zgodna slučajnost da sam upravo na godišnjem pročitao "Hey Listen! A Journey Through The Golden Era of Video Games" (https://www.amazon.co.uk/Hey-Listen-journey-through-golden/dp/1472261364/). Par dana kasnije Netflix pustio "High Score" i sve događaje i ljude koji su opisani u knjizi sad opet gledam u dokumentarcu. 

 

Zanimljivo je za pogledati, iako je mene kompletna era Nintenda i Sege promašila, nikad kao klinac nisam imao nikakvu konzolu niti sam ikad u životu zaigrao npr. Super Marija. Mene su za to vrijeme držali Spectrum, C64 i Amiga.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Q-Tip kaže...
Vandit kaže...

Na Netflixu je izašao vrlo dobar dokumentarac o povijesti video igara naziva High Score. 

 

S obzirom da nas ovdje ima starijih koji smo i igrali neke od igara koje se pojavljuju u dokumentarcu, vjerujem da će vam biti zanimljivo gledati. 

 

Meni se dogodila baš zgodna slučajnost da sam upravo na godišnjem pročitao "Hey Listen! A Journey Through The Golden Era of Video Games" (https://www.amazon.co.uk/Hey-Listen-journey-through-golden/dp/1472261364/). Par dana kasnije Netflix pustio "High Score" i sve događaje i ljude koji su opisani u knjizi sad opet gledam u dokumentarcu. 

 

Zanimljivo je za pogledati, iako je mene kompletna era Nintenda i Sege promašila, nikad kao klinac nisam imao nikakvu konzolu niti sam ikad u životu zaigrao npr. Super Marija. Mene su za to vrijeme držali Spectrum, C64 i Amiga.

 

Da, tak i ja. Nisam nikad kužio tog super maria ko klinac. Igrao sam skroz druge igre na C64.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice