PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.765.201
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Kod je iskorišten, prekrio sam ga cisto da netko ne gubi vrijeme pokušavajući ga upisati
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
SuperDox kaže...
Luka123 kaže...

Zašto mi se produljuje psn mjesečni automatski...

Pa 2 mj. Zaredom mi produžilo, mislio sam da mi je nećak slučajno stisao nešto pa produžio, kad ono stiže mail da mi je skinuto opet mjesečna pretplata...

Uzeo sam 1 mj. i oni automatski obnavljaju a PS4 nisam palio 10-15 dana već ?! Koji k.

 u postavkama racuna trebas iskljucit auto-renew

 

prijavi se i onda preko ovog linka iskljucis 

 

https://store.playstation.com/en-hr/subscriptions

 
Ej hvala ti, uspio sam :)! a jesu smradovi

everyday i'm shuffling...
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Kod je iskorišten, prekrio sam ga cisto da netko ne gubi vrijeme pokušavajući ga upisati

 
A jesi ga prekrio... 6NPN-XTNM-LGPH, doslovno u photoshopu 10 sec posla.... ali kad si ga već iskoristio nevrijedi ukucavati

everyday i'm shuffling...
15 godina
offline
Re: PlayStation 4

 

Evo, odmah palim i igram bez prestanka za temu i avatare!

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

 

Evo, odmah palim i igram bez prestanka za temu i avatare!

        

 

Hvala ti na ovom, tako sam se dobro nasmijao.

11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

 

Evo, odmah palim i igram bez prestanka za temu i avatare!

  objavio sam prije nego sam vidio kakve su nagrade i sta se mora uraditi. Meni svakako baca link za prijavu na hr store gdje je sadrzaj nedostupan.

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
arnes_king kaže...
Bitanga kaže...

 

Evo, odmah palim i igram bez prestanka za temu i avatare!

  objavio sam prije nego sam vidio kakve su nagrade i sta se mora uraditi. Meni svakako baca link za prijavu na hr store gdje je sadrzaj nedostupan.

 

Hehe, ima onaj neki voucher za sretnike, al je samo za US i Canadu pa pretpostavljam da kod nas ni ne vrijedi taj event.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

 to su njihove nagrade za svu lovu koju su nam uzeli dosad. haha,
 neka radi si ja sam kupim temu. jao si ga nama svima ako cemo se u sony pouzdat.
 zavrsit cemo svi ko njihova mobilna divizija.

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Dreams
Prva eskluziva ove godine i mogu reći da me nije oduševila.
Igra je vise bazirana na mašti i kreiranju nego na gameplayu... Igra nudi dosta alata i tutoriala vezanih za kreiranje ali to je to.
Sve igre koje sam probao nisu baš nešto, uglavnom se radi samo o jednom ili par levela, kontrole su neprecizne, gameplay loš.
Podsjeca me na lose flash igre koje upalis da ti prode vrijeme.
To su solidne kreacije ali fali tu puno toga još. Da je ova igra na pcu siguran sam da bi vidjeli super kreacije. Tesko je upravljati gljivama i gamepadom.
Super je za nekog tko voli kreirati ali za dobre kreacije cemo morati pričekati par mjeseci. Zasad igra nije nista posebno.
Trenutno 5/10
Potencijal 7/10
Moj PC  
4 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Dreams
Prva eskluziva ove godine i mogu reći da me nije oduševila.
Igra je vise bazirana na mašti i kreiranju nego na gameplayu... Igra nudi dosta alata i tutoriala vezanih za kreiranje ali to je to.
Sve igre koje sam probao nisu baš nešto, uglavnom se radi samo o jednom ili par levela, kontrole su neprecizne, gameplay loš.
Podsjeca me na lose flash igre koje upalis da ti prode vrijeme.
To su solidne kreacije ali fali tu puno toga još. Da je ova igra na pcu siguran sam da bi vidjeli super kreacije. Tesko je upravljati gljivama i gamepadom.
Super je za nekog tko voli kreirati ali za dobre kreacije cemo morati pričekati par mjeseci. Zasad igra nije nista posebno.
Trenutno 5/10
Potencijal 7/10

 

To je i očekivano. Pa nije izrada igara nešto što napraviš u slobodnih 3h.

No, super je da je nešto takvo konačno došlo na konzole, a da nije Mario Maker.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Dreams
Prva eskluziva ove godine i mogu reći da me nije oduševila.
Igra je vise bazirana na mašti i kreiranju nego na gameplayu... Igra nudi dosta alata i tutoriala vezanih za kreiranje ali to je to.
Sve igre koje sam probao nisu baš nešto, uglavnom se radi samo o jednom ili par levela, kontrole su neprecizne, gameplay loš.
Podsjeca me na lose flash igre koje upalis da ti prode vrijeme.
To su solidne kreacije ali fali tu puno toga još. Da je ova igra na pcu siguran sam da bi vidjeli super kreacije. Tesko je upravljati gljivama i gamepadom.
Super je za nekog tko voli kreirati ali za dobre kreacije cemo morati pričekati par mjeseci. Zasad igra nije nista posebno.
Trenutno 5/10
Potencijal 7/10

 jel se da složit kakva njava?

PSN - darklydexter
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Dreams
Prva eskluziva ove godine i mogu reći da me nije oduševila.
Igra je vise bazirana na mašti i kreiranju nego na gameplayu... Igra nudi dosta alata i tutoriala vezanih za kreiranje ali to je to.
Sve igre koje sam probao nisu baš nešto, uglavnom se radi samo o jednom ili par levela, kontrole su neprecizne, gameplay loš.
Podsjeca me na lose flash igre koje upalis da ti prode vrijeme.
To su solidne kreacije ali fali tu puno toga još. Da je ova igra na pcu siguran sam da bi vidjeli super kreacije. Tesko je upravljati gljivama i gamepadom.
Super je za nekog tko voli kreirati ali za dobre kreacije cemo morati pričekati par mjeseci. Zasad igra nije nista posebno.
Trenutno 5/10
Potencijal 7/10

 "Igra" podrzava i laksa je uz move kontrolere. Takodjer je moguce da vise osoba sa razlicitih lokacija radi zajedno na jednoj igri. Tek je izasla i kao sto Bitanga kaze ne moze se nista kvalitetno uraditi za 3 sata. Vjerujem da cemo kroz mjesec- dva i duze staze poceti vidjati pravo dobre stvari.

15 godina
offline
PlayStation 4

Na PS store-u Days Gone za PS+ pretplatnike 149kn pa tko voli dobra prilika😁

Bolje biti bez one stvari nego bez srece!
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayStation 4

Vidim da je na akciji "A Plague Tale: Innocence". Da li je netko igrao, preporuka ili ne.

 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: PlayStation 4
Gajotres kaže...

Vidim da je na akciji "A Plague Tale: Innocence". Da li je netko igrao, preporuka ili ne.

 Gajotres

Meni se je svidjela. Mislim da vrijedi 149 Kn.

Ne znam kako bi je uopće opisao malo pogledaj ingame filmiće pa odluči.

 

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Da podjelim nesto s vama.
Sinoc mi se dogodila cudna stvar s ps4 pro. Otišla je u sleep mode i pokusavam upaliti kad ono upali se plavo svjetlo i treperi i pise nema Hdmi signala. Spojim opet hdmi i isto.
Pomislim da se radi o BLoD i drzim power tipku 7sec i ništa. Ne gasi se.
Jedino mi je rješenje bilo ugasiti iz struje i to je riješilo problem. Ocito neki nesporazum izmedu konzole i tva. Tv jos nisam spojio na net za ažuriranje pa mozda zato??? Neznam. Prvi put se to desilo.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Podsjeća te da uskoro dolazi PS5
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...
Podsjeća te da uskoro dolazi PS5

 Taman da i ja tebe, da ne zaboravis na moj akseptan platinum čelenđ 

12 godina
offline
PlayStation 4

Treba mi mala pomoć, koju igru uzeti?

sto se tiče Metra, igrao sam prethodne dijelove i veliki sam fan igre, dok AC nisam nikada odigrao niti jednu, ali vidim da su nam dobrom glasu ovi noviji nastavci.

3 Metro Exodus
13 Assassin's Creed Origins
PSN Tokioplastic292
Poruka je uređivana zadnji put čet 20.2.2020 10:46 (LordSnow).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Trebao si spremiti nakon zadnjeg bossa da vidis par endinga.
Jedan kad upalis vatru, drugi kad das firekiperici da upali vatru i treci kad ju ubijes usred cutscene :)
Ovaj trofej sto ti je hiden moras dobiti jos jedan ending. Prati questline od covjeka kornjace i one zenske. Nemoj ubiti kameleon kornjacu u crkvi koji izgleda kao kip i obavi ritual vjencanja s zenskom malo prije anor londa i nakraju postanes novi Lord :)
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
LordSnow kaže...

Treba mi mala pomoć, koju igru uzeti?

sto se tiče Metra, igrao sam prethodne dijelove i veliki sam fan igre, dok AC nisam nikada odigrao niti jednu, ali vidim da su nam dobrom glasu ovi noviji nastavci.

Obje. 

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
11 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Trebao bi uzet Witcher 3 ekspanzije s US store-a, pa s koje stranice je najbrže i najbolje uzeti PS bon za to?

MT22
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
LordSnow kaže...

Treba mi mala pomoć, koju igru uzeti?

sto se tiče Metra, igrao sam prethodne dijelove i veliki sam fan igre, dok AC nisam nikada odigrao niti jednu, ali vidim da su nam dobrom glasu ovi noviji nastavci.

 

teška odluka, ali pak bi ti savjetovao ac origins, jer igra stvarno pruži jedan osjećaj starog Egipta. Baš imaš osjećaj kao da istražuješ čitavo egipatsko kraljevstvo, baš sam uživao u igri

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Da podjelim nesto s vama.
Sinoc mi se dogodila cudna stvar s ps4 pro. Otišla je u sleep mode i pokusavam upaliti kad ono upali se plavo svjetlo i treperi i pise nema Hdmi signala. Spojim opet hdmi i isto.
Pomislim da se radi o BLoD i drzim power tipku 7sec i ništa. Ne gasi se.
Jedino mi je rješenje bilo ugasiti iz struje i to je riješilo problem. Ocito neki nesporazum izmedu konzole i tva. Tv jos nisam spojio na net za ažuriranje pa mozda zato??? Neznam. Prvi put se to desilo.

 

Kako nema HDMI signala ako ti piše da nema HDMI signala? Mindfuck.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Marijano22 kaže...

Trebao bi uzet Witcher 3 ekspanzije s US store-a, pa s koje stranice je najbrže i najbolje uzeti PS bon za to?

Ja uzimam samo s Amazona. 

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
15 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
LordSnow kaže...

Treba mi mala pomoć, koju igru uzeti?

sto se tiče Metra, igrao sam prethodne dijelove i veliki sam fan igre, dok AC nisam nikada odigrao niti jednu, ali vidim da su nam dobrom glasu ovi noviji nastavci.

 AC definitvno.Sad igram Metro a prije njega sam bas igrao Origins.Daleko da Metro nije dobra igra ali Origins me je toliko zarazio da sam jedva cekao upalit plejku sto sa Metro-om nije slučaj...

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Chaky kaže...
Marijano22 kaže...

Trebao bi uzet Witcher 3 ekspanzije s US store-a, pa s koje stranice je najbrže i najbolje uzeti PS bon za to?

Ja uzimam samo s Amazona. 

 

Dobar je i PCGameSupply. Koristim za PSN US i Nintendo US.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

Spremiti što ? :(

 

Ma ove geste i ova arcane cuda nikak skupit nac sve, pretrazio sam vec isusa i boga haha.

I ocito mi svaki put nes promakne. Jucer sam bas usao u journey 3 doso do prvog bonfirea 

pa cu sutra malo nastaviti. Ako ces htjeti platinirati/igrati javi mozemo skupa. Meni je fora co op.

Da ne pricam kako mi je zabavan covenant way of blue :D

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice