PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.771.609
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
ivanoile kaže...

U ovom trenutku jel bolje uzet obicni ili Pro, bez 4K TV i samo radi par igri? Tj je li osjetna razlika izmedu Pro i obicnog, s obzirom da ih djeli 700injak kuna.

 

U ovom trenutku ti je bolje štedit novce i čuvati za crne dane koji slijede.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
4 godine
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
VladimirLem kaže...
ivanoile kaže...

U ovom trenutku jel bolje uzet obicni ili Pro, bez 4K TV i samo radi par igri? Tj je li osjetna razlika izmedu Pro i obicnog, s obzirom da ih djeli 700injak kuna.

 Ne isplati se ako nemaš 4K TV. Igre na običnom slim modelu rade dobro, ta tehnika zaglađivanja 30 FPSova je odlično rješena.

 Onda ostaje pitanje HDD, 500GB ili 1TB ne donosi nikakvu razliku? (osim ocitu u prostoru)

 Ako igraš SP ionako ćeš jednu po jednu. Osobno mi je bilo dosta 500 GB.

Have no fear, Vlad is here
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
ivanoile kaže...

U ovom trenutku jel bolje uzet obicni ili Pro, bez 4K TV i samo radi par igri? Tj je li osjetna razlika izmedu Pro i obicnog, s obzirom da ih djeli 700injak kuna.

 

U ovom trenutku ti je bolje štedit novce i čuvati za crne dane koji slijede.

 Mislim da moji novci ne bi trebali biti nekakva briga, s obzirom da je pitanje vrlo jasno.

Di2 & EPS FTW!
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
ivanoile kaže...
Bitanga kaže...
ivanoile kaže...

U ovom trenutku jel bolje uzet obicni ili Pro, bez 4K TV i samo radi par igri? Tj je li osjetna razlika izmedu Pro i obicnog, s obzirom da ih djeli 700injak kuna.

 

U ovom trenutku ti je bolje štedit novce i čuvati za crne dane koji slijede.

 Mislim da moji novci ne bi trebali biti nekakva briga, s obzirom da je pitanje vrlo jasno.

 

Pitao si za trenutak, pa si takav odgovor i dobio :-P

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Na današnji dan prije 5 godina je izašao Bloodborne. Igra s neopisivom atmosferom, koja se mjenja kako napredujete kroz igru, kroz noć i tamu, sve do krvavog mjeseca koji označuje zadnju etapu igre.
Kako napredujete kroz igru tako i neprijatelji postaju sve teži, sve manje ljudi, a vise zvijeri. Dobivate uvid u svijet oko vas, na nebu i oko vas na zgradama se pojavljuju ogromna bica koja prije niste vidjeli.
Jedni od najboljih bosseva ikad su u ovoj igri: Gascoigne, Lady Maria, Ludwig, Gherman. Tko se god borio protiv njih zna koliko su zastrašujući i posebni. Mogao bih jos toliko toga napisati ali neka ovu igru svatko doživi na svoj način. Igra koja vas ne vodi za ruku, ne priča priču nego ju vi sami otkrivate i stvarate.
Volio bih vidjeti Bloodborne 2 na PS5, siguran sam da je mnogima to želja.
Bloodborne je igra zbog koje sam kupio PS4, i jedna od najboljih igara ove generacije.
Moj PC  
12 0 hvala 5
9 godina
offline
Re: PlayStation 4

jako lijepo napisano. BLoodborne je moja prva soulsborne igra i nevjerojatno je koliko me je navukla nakon 10 minuta igranja. Definitivno jedna od najposebnijih, a mislim i najposebnija igra koju sam ikad igrao.

 

Apsolutno se nadam da ćemo vidjeti Bloodborne (prvi jel) na PS5, nadam se da bi onda igra bila potpuno stabilna i bez frame dropova. 

 

Nadam se da ćemo nastavak vidjeti na PS5 i vjerujem da hoćemo jer je Miyazaki izjavio da što se njega tiče - može.

 

Dotada mi preostaje čekati Elden Ring

10 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Svaka cast Gogy! Najbolja FromSoftware igra sto se mene tice. Evo igram ga ja upravo i jedva cekam ga ponovno zaigrati na PS5 ili jos bolje nastavak. Ali naravno Elden Ringu se veselimo sada iako postoji nada i za Demon Souls Remaster :)
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Amen
:)
13 godina
offline
PlayStation 4

Navodno free igre za PS PLUS travanj /2020 jesu:

  • Uncharted 4
  • Dirt Rally 2.0

 

 

https://www.ffa.hr/vijesti/iscurile-playstation-plus-igre-za-travanj/

 
4 0 hvala 2
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gale92 kaže...

Navodno free igre za PS PLUS travanj /2020 jesu:

  • Uncharted 4
  • Dirt Rally 2.0

 

 

https://www.ffa.hr/vijesti/iscurile-playstation-plus-igre-za-travanj/

 Uf jako dobro ako je istina. Već neko vrijeme gledam na taj Dirt 2.0 i nekako sam se uvijek nadao da će doći na PS+. Navodno jedna od boljih racing igara ove generacije. A i Uncharted 4 je top igra naravno, samo su to već svi odigrali.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Di je to ps access objavio??
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Nije to racing igra več simulacija relija.
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Nije to racing igra več simulacija relija.
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
I dalje je to racing igra...
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.3.2020 22:03 (HunterXHunter).
 
0 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Nisam dovrsio U4 jos, pa me ovo podsjetilo da bih se moglo to rijesiti sa popisa 😁
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Dann3R kaže...
Nije to racing igra več simulacija relija.

 A pod što spada rally? Hokej na ledu?

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
ivanoile kaže...

U ovom trenutku jel bolje uzet obicni ili Pro, bez 4K TV i samo radi par igri? Tj je li osjetna razlika izmedu Pro i obicnog, s obzirom da ih djeli 700injak kuna.

 

U ovom trenutku ti je bolje štedit novce i čuvati za crne dane koji slijede.

Ma sad u dionice, ja sam PS5 trezor od 440 kn na revoltu prebacio ne neke dionice koju su izgubile 99% vrijednosti zbog korone prije mjesec dana, evo sad sam na 620 kn, nadam se do kraja godine ako se oporave zaraditi za PS5 full. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.3.2020 19:49 (Gajotres).
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Di je to ps access objavio??

 to kao još nije službeno objavljeno, već izvori navode....

6 godina
offline
PlayStation 4

Može, može Dirt Rally. Već duže vremena gledam kako ću uzeti neki rally i nikako da dođe na red. Ovo je sada super prilika. Ukoliko je dakako info točan. 

 
1 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Radnja stripa ce odvijati izmedju GoW III i GoW (2018). Dakle objasnit ce kako je Kratos dospio u nordijsku mitologiju

https://www.ign.com/articles/god-of-war-new-comic-bridges-the-gap-between-gow-iii-and-ps4-game

 
3 0 hvala 3
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

 
1 1 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Sigurno ne racing utrkivanje.Zna se šta je reli.
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Dann3R kaže...
Sigurno ne racing utrkivanje.Zna se šta je reli.

Kad namjeravaš shvatiti da nisi u pravu?

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Dann3R kaže...
Sigurno ne racing utrkivanje.Zna se šta je reli.

 Racing je općeniti pojam, možeš se u igri utrkivati traktorima, ali to je opet racing game. Racing je pojam iznad svega toga, je li sad to simulacija, arkadna igra, rally nije važno. 

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
9 godina
offline
Re: PlayStation 4

 

bome sam nabrijan na to, od sveg srca se nadam da će biti nešto danas. Odnosno ovisno o vremenskoj zoni u kojoj budu prikazivali možda kod nas i tokom noći ili sutra ujutro.

 

stalno mislim di ima dima ima i vatre, a dim oko ovoga već neko vrijeme piči

11 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Na Sancta Domenici 30% popusta na sve igre uz plaćanje Master i Maestro karticama. 

Ja sam prednaručio RE3 Remake za 314 kn, što je ok cijena. 

MT22
 
2 0 hvala 2
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...

 

bome sam nabrijan na to, od sveg srca se nadam da će biti nešto danas. Odnosno ovisno o vremenskoj zoni u kojoj budu prikazivali možda kod nas i tokom noći ili sutra ujutro.

 

stalno mislim di ima dima ima i vatre, a dim oko ovoga već neko vrijeme piči

 

Ja sad čim vidim nešto vezano za GTA6 sjetim se tebe. Ak' te COVID-19 ne ubije, ubit ćete iščekivanje. 

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Vandit kaže...
Cansee kaže...

 

bome sam nabrijan na to, od sveg srca se nadam da će biti nešto danas. Odnosno ovisno o vremenskoj zoni u kojoj budu prikazivali možda kod nas i tokom noći ili sutra ujutro.

 

stalno mislim di ima dima ima i vatre, a dim oko ovoga već neko vrijeme piči

 

Ja sad čim vidim nešto vezano za GTA6 sjetim se tebe. Ak' te COVID-19 ne ubije, ubit ćete iščekivanje. 

 

hahahaha 

 

a malo sam nabrijan, ali i ako ne bude ništa, nema veze, bit će kad tad.

 

a valjda me covid neće dohvatit, ja sam iz Osijeka, a tu kod nas je navodno počelo sranje. javim ekipi ovdje ako me dohvati 

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice