PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.768.352
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
16 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Ako ima koja dobra duša, a da mu ne treba ps store kod za popust bio bih vrlo zahvalan 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

Je li neko od vas igrao Okami (HD)? Mogu je nabaviti na popustu za $5, vidim dobre ocjene i dosta contenta. Djeluje mi interesantno ali volio bih cuti i vase misljenje.

 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
PlayStation 4

Zanima me da li ruteri koji imaju Wi-Fi 6 mogu spojiti na PS4 Pro

Poruka je uređivana zadnji put ned 9.2.2020 16:15 (personauserCRO).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
personauserCRO kaže...

Zanima me da li ruteri koji imaju Wi-Fi 6 mogu spojiti na PS4 Pro

 

Misliš valjda da li se PS4 Pro može spojiti na WiFi 6 ruter.

Siguran sam da se može, jer je WiFi 6 backward compatibilan.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
4 godine
neaktivan
offline
PlayStation 4

 
0 4 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
PlayStation 4

 
0 5 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
personauserCRO kaže...

 Molim da ovo ne shvatiš nikako drugačije nego kao dobronamjeran savjet, ali bilo bi lijepo da kad već ubacuješ youtube link napišeš riječ dvije da znamo o čemu se radi bez otvaranja. Nije čak ni toliki problem na desktop verziji jer se vidi thumbnail pa možeš skužiti, ali na mobilnoj verziji se vidi samo naziv linka iz kojeg baš ništa ne možeš zaključiti.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

Kolega hex ja ne vidim ni to. 

Al sam otvorio vidio da je doom reko meh.

8 godina
offline
PlayStation 4

Jel neko gledao filmove preko playstationa? jučer sam na kompu instalirao universal media server i pustio film. sve radi kako treba osim titlova. Guglao sam malo i vidio da titlovi moraju biti u srt. file i da ime filma i tila mora biti isto. Kad pustim film on mi automatski baci engleski titl iako je titl na hrvatskom. Zašto?

Još jedno pitanje. Odustao sam od kupovine samsung tv-a zato jer ne čita dts audio nego sam dolby. Sad kad imam playstation i stavim film preko usb-a ječl će čitat normalno?

Hvala na odgovorima.

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

netflix i hbo go da, ovako ako mi se bas bas nesto gledam skinem fhd verziju prek yify-a i gledam prek telke.
nisam pokusao prek plejke na isti nacin. ugl jesam te dobro shvatio streamas na plejku prek ums-a ali prolazi sve osim titlova ?

8 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

netflix i hbo go da, ovako ako mi se bas bas nesto gledam skinem fhd verziju prek yify-a i gledam prek telke.
nisam pokusao prek plejke na isti nacin. ugl jesam te dobro shvatio streamas na plejku prek ums-a ali prolazi sve osim titlova ?

 

prolaze i titlovi. samo on iz nekog razloga baci engleske titlove a ne hrvatske koje sam stavio. Čudno na ostala 2 videa koje sam probao radi norlmalno s hrvatskim titlom.

6 godina
offline
PlayStation 4

Uzeo bih si slusalice za plejku. Jesu ove najbolje za ovu cijenu ili ima i boljih za te novce. Znam da postoji i platinum al to mi je previse para dati za slusalkice. Hvala na odg.

 

https://www.links.hr/hr/slusalice-sony-playstation-4-wireless-gold-headset-black-fortnite-vch-2019-650309096

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
CROatVU kaže...

Uzeo bih si slusalice za plejku. Jesu ove najbolje za ovu cijenu ili ima i boljih za te novce. Znam da postoji i platinum al to mi je previse para dati za slusalkice. Hvala na odg.

 

https://www.links.hr/hr/slusalice-sony-playstation-4-wireless-gold-headset-black-fortnite-vch-2019-650309096

 Ako bas moraju bit wireless onda je to, to. Makar bi ja iso na neke wired slusalice posto ima kvalitetnih... ko HyperCloud ili tak nekaj.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
SimeKZ kaže...
CROatVU kaže...

Uzeo bih si slusalice za plejku. Jesu ove najbolje za ovu cijenu ili ima i boljih za te novce. Znam da postoji i platinum al to mi je previse para dati za slusalkice. Hvala na odg.

 

https://www.links.hr/hr/slusalice-sony-playstation-4-wireless-gold-headset-black-fortnite-vch-2019-650309096

 Ako bas moraju bit wireless onda je to, to. Makar bi ja iso na neke wired slusalice posto ima kvalitetnih... ko HyperCloud ili tak nekaj.

 Ja sam neki dan nabavio HyperX Cloud II i prezadovoljan sam. Morao samo azurirati fw zbog USB podrske na PS4 ali zato su u potpunosti podrzane. Super rade i bez usb zvucne kada se direktno spoje na dualshock 4.

6 godina
offline
PlayStation 4

https://www.links.hr/hr/slusalice-sony-playstation-4-wireless-gold-headset-black-fortnite-vch-2019-650309096

 

Uzeo sam ih ali ne u linksu u Os, navodno su prodali zadnje 15 min prije nego sam doaao, nego sam uzeo u zeldi u Os, za kes ali odlicna cijea. Slusalice VRH, zvuk mama mija, ja budala igrao do sada na raznoraznim akg slusalicama i mislio kako imam super slusalice.

 

https://www.zelda.hr/hr/PlayStation/PlayStation-4/PS4-dodatna-oprema/SIE/PS4-Gold-Wireless-Black-headset-Fortnite-VCH-2019-p5481c60c59c64.html

 

 

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
CROatVU kaže...

https://www.links.hr/hr/slusalice-sony-playstation-4-wireless-gold-headset-black-fortnite-vch-2019-650309096

 

Uzeo sam ih ali ne u linksu u Os, navodno su prodali zadnje 15 min prije nego sam doaao, nego sam uzeo u zeldi u Os, za kes ali odlicna cijea. Slusalice VRH, zvuk mama mija, ja budala igrao do sada na raznoraznim akg slusalicama i mislio kako imam super slusalice.

 

https://www.zelda.hr/hr/PlayStation/PlayStation-4/PS4-dodatna-oprema/SIE/PS4-Gold-Wireless-Black-headset-Fortnite-VCH-2019-p5481c60c59c64.html

 

 

 

 

AKG su super slušalice, ali im je bas uravnotežen. Ove ostale imaju nabrijan bas pa zvuče bolje, što često nije vjerna reprodukcija, ali je uhu ugodna.

Meni su Audio Technica ATH-MSR7 pojam za slušalice koje možeš spojit na sve, no nemaju mic. Igram u zadnje vrijeme većinom na HyperX Cloud Flight (na kabel), a AudioTechnica mi je za mjuzu.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pon 10.2.2020 23:02 (Bitanga).
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Dark souls "prijateljstva" 😂

Moj PC  
1 1 hvala 0
16 godina
offline
PlayStation 4

Probao sam nekidan slušalice od dijeteta, Sennheiser HD 2.3 . Imaju mikrofon i rade sa PS4, a cijena na mall.hr je skroz ok kad ih imaju na stanju. Pazite postoji i "i" verzija koja ima priključak za iphone.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Kakvo je mišljenje vas kao SONY ekipe,isplati li se uzeti Xbox One S,samo radi dvije igre;Forze Horizon 4 i Motorsport 7?

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
big_guy kaže...

Kakvo je mišljenje vas kao SONY ekipe,isplati li se uzeti Xbox One S,samo radi dvije igre;Forze Horizon 4 i Motorsport 7?

Ja sam to uradio i to mi nije jedna od dobrih odluka. Srecom sam uspio prodati Xbox za priblizne novce za koje sam ga kupio pa nije bilo velike stete.

 

Meni su te igre poprilicno veliko razocarenje, i stvarno ne znam sta ljudi vide u njima. Ovo ti pisem kao neko ko voli i simulacije i arkade, te sam uzivao u igrama kao sto su Dirt Rally, Project Cars 2, F1 2017/18/19 ali i Need for Speed onaj po mraku noviji sto je izasao. Takodjer uzivam voziti i na gamepadu ali i volanu (G29).

 

Od Forze Motorsport 7 su mi bile bolje sve ove gore navedene simulacijske igre, jer ta igra mi nema nista dobro osim grafike. Postala mi je dosadna jako brzo.

 

Sto se tice Horizon, igrao sam i 3 i 4 - zanimljivo mi je bilo par minuta. Prvo sam igrao 3, pa sam onda cuo da je 4 bolja pa sam i nju probao. Jedan cisti grind, bez ikakve price i sve je tako repetitivno. Dobijas stalno neke bodove da su meni licno izgubili i smisao, a auta otkljucavas svako malo te se uopce ne mozes povezati sa autom koje imas jer vrlo brzo mozes imati sva auta pa i ona najjaca.

 

Ne znam, mnogi hvale te igre, ali ja nisam uspio naci nista zanimljivo u njima.

 

 

 

4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

Imao neko vrijeme x360 od frenda, joystick jako lose kvalitete nikako mi nije sjeo.

UI me isto nije pretjerano odusevio, igrice okej vise manje izgleda isto kao na ps-u.

Ali sony je oduvijek imalo daleko bogatiju i bolju ponudu igara, tako da ne znam sta bi se moralo desiti

da u nekoj buducnosti izaberem xbox pored ps-a. Zasad nista

13 godina
offline
PlayStation 4

Ima li netko sličnih problema kao ja?

 

Naime, u FIFA-i 20 se najednom više ne mogu spojit sa svim frendovima i igrati online frendlies, a s nekima, odnosno samo s jednim (koji je u BiH) mogu. probao sam restartat router, ugasio sam mu UPnP u postavkama, ali i dalje ista stvar. prije jedno mjesec dana je radilo normalno.

 

Imali netko ideju kako to riješiti?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayStation 4

Izgleda da ćemo 27. veljače ponovno vidjeti TLoU 2 u akciji jer će igra biti na PAX East i svatko tko je tamo će moći odigrati jedan level.

http://www.naughtydog.com/blog/the_last_of_us_part_ii_ellie_edition_restock_pax_east_hands_on_and_more

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
2 0 hvala 2
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
big_guy kaže...

Kakvo je mišljenje vas kao SONY ekipe,isplati li se uzeti Xbox One S,samo radi dvije igre;Forze Horizon 4 i Motorsport 7?

 

Forza igre imaju jedan od najbolji enginea koje sam vidio u takvim igrama, stvarno je prekrasan i fluidan i automatski optimira postavke u realtimeu.

I meniji su mi dosta jednostavni i pristupačni. 

No, ono najbitnije, igre imaju Rewind čime smanjuješ vjerojatnost da ćeš razbiti kontroler u zid nakon utrke od 1.5h (da, u Forza 7 ima i takvih utrka).

 

Forza Motorsport 7 je meni bila odlična igra, ali moraš igrati s volanom. Tek tu dolazi do izražaja. ForceFeedback je odličan i osjećaš svaku podlogu na volanu.

Forza Horizon 3 mi je bolja od četvorke jer su četvorku usrali nekim blesavim bodovima. Ali četvorka ima Eliminator, battle royale koji je zabava i zarazan.

 

E sad, da li se isplati kupit Xbox One S samo radi toga, ne znam. Ja jako volim Forza igre i kupit ću svaku sljedeću, no igram ih na PCu.

Xbox One sam planirao kupiti već dugo vremena, ali me odbila Microsoftova politika nepodržavanja Hrvatske na njihovom storeu. Plus ne da mi se gubiti vrijeme i novac na još jedan store, rađe sam investirao u PC.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

Imao neko vrijeme x360 od frenda, joystick jako lose kvalitete nikako mi nije sjeo.

UI me isto nije pretjerano odusevio, igrice okej vise manje izgleda isto kao na ps-u.

Ali sony je oduvijek imalo daleko bogatiju i bolju ponudu igara, tako da ne znam sta bi se moralo desiti

da u nekoj buducnosti izaberem xbox pored ps-a. Zasad nista

 

Gamepad koji je univerzalno hvaljen (i od strane PS fanboya), ti mu nađeš zamjerku. Dam se kladiti da ga nisi u životu držao u ruci, ali se mudrosti prosipaju tu na forumu.

15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Kakav vam je bio Metro exodus?Kao velikom fanu serijala meni je ovo najbolja igra.Bas se osjeti atmosfera postapokalipse u igri,treba pazljivo pristupati svakoj situaciji i svidja mi se sto je Artyom izasao iz Metroa i sto je djelomicno open world igra...

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
1 0 hvala 1
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Lisac1606 kaže...
bloodborne kaže...

Imao neko vrijeme x360 od frenda, joystick jako lose kvalitete nikako mi nije sjeo.

UI me isto nije pretjerano odusevio, igrice okej vise manje izgleda isto kao na ps-u.

Ali sony je oduvijek imalo daleko bogatiju i bolju ponudu igara, tako da ne znam sta bi se moralo desiti

da u nekoj buducnosti izaberem xbox pored ps-a. Zasad nista

 

Gamepad koji je univerzalno hvaljen (i od strane PS fanboya), ti mu nađeš zamjerku. Dam se kladiti da ga nisi u životu držao u ruci, ali se mudrosti prosipaju tu na forumu.

 Boli me ona stvar sta ti mislis iskreno.

 Imao sam par mj od frenda x360 i napisao sam sta mislim o njemu.

 Vjerovao ti, bilo tko drugi  ili ne vjerovao meni je to ravno ko crta na pjesackom.

 Apsolutno nitko od tebe niti bilo koga drugoga ne trazi da se slozis samnom.

 Kamoli da me prozivas za nesto, jer nisam klinac od 15 god da tu dodem izmisljati stvari.

 

 Straznje tipke banana, klasicne y, a tipke na njemu tvrde i nikako mi nije sjeo osjecaj dok sam 

 igrao, po tom pitanju ps dualshock je bolji.

12 godina
offline
PlayStation 4

Imam xbox 360 joystick i xbox one joystick i ovaj od 360 mi je baš kao što kaže bloodborbe, puno slabiji. Ovaj za xbox one je puno kvalitetniji od tih starijih. Također, ipak nema do ps dualshocka:) 

Moj PC  
4 0 hvala 3
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Narucio sam Dreams. Sto vi mislite o igri, meni se sviđa sto mozes kreirati svijet i igru kakvu god zelis. Super za kreativce. Samo se nadam da nece zahtjevati previse vremena.
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Narucio sam Dreams. Sto vi mislite o igri, meni se sviđa sto mozes kreirati svijet i igru kakvu god zelis. Super za kreativce. Samo se nadam da nece zahtjevati previse vremena.

 Ono sto sam vidio cini mi se odlicno. Ima po yt i reddit jako puno "igara" koje su drugi vec napravili, ili barem demo i iznenadjen sam koliko toga se moze uraditi. Vjerovatno cu nabaviti i ja ali mi nije trenutno prioritet.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice