PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.772.021
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
4 godine
neaktivan
offline
 
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
antimadridista kaže...

Bilo bi savršeno kad bi GT 7 izašao zajedno sa novom konzolom i da bude baš onaj GT iz starih dana sa SP kampanjom.

 

Tako nešto se i očekuje. Rekli su da single player dio neće biti zanemaren kao u GT Sportu. A mp dio će vjerovatno zadržati iz GT Sporta i dalje nadograđivati..

14 godina
offline
Re: PlayStation 4
mariclius kaže...

 Dodali su apsurdne količine kupova, ima tu i dosta raznih challange-a i polaganja licenci. Nije da se nema šta raditi.

 

Samo eto opet nije to to kao u prijašnjim naslovima, taj SP nije koherentno povezan u neku cijelinu, površan je.

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.1.2020 10:48 (AFARON).
12 godina
offline
Re: PlayStation 4

Dobar je gran turismo, paše mi i učim se pomalo i kao što kaže cjenjeni kolega chaky treba se naviknuti malo na izbornik. 

Igrao sam drive club i dobar mi je bio. Vidim da gran turismo ima split screen i to će mi dobro doći kad netko navrati da malo igramo u dvoje. To sam sa kolegama prije volio igrati. 

Jedino me sada muči kad iz početnog menija dođem do glavnoga i tu mi se smanji slika, nije preko cijeloga ekrana. 

Inam ps4 slim i 4k tv 125 cm. 

Tražio u postavkama igre, ali se ne slazim. Dole na slici se vidi na šta mislim... 

 

4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

Taj FF serijal je u top 3 najgupljih i besmislinijih igara koje sam imao prilike igrati.

"Bogu hvala" vidio sam ih sve jer jako dobar frend je odigrao sve redom.

 A za ps4 nazalost ima sve steelbook verzije.  kolilo bacene love za nista.

16 godina
offline
PlayStation 4

Steelbook sluzi da izgleda lijepo na polici, a ne da ga igras 

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
Moj PC  
2 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
PlayStation 4

 
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: PlayStation 4

 Cekaj ovo je US, je li treba što na konzoli napraviti?! Mislim stavio sam sve Croatia osim jezika... ?! Da se nebi zajebo kupit.

everyday i'm shuffling...
15 godina
offline
Re: PlayStation 4

 

Od cijelog popisa možda me jedna igra zanima, a i to je upitno da li ću igrati.

Suša igara je već dugo vremena.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
4 godine
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Luka123 kaže...

 Cekaj ovo je US, je li treba što na konzoli napraviti?! Mislim stavio sam sve Croatia osim jezika... ?! Da se nebi zajebo kupit.

 Moras imati US racun da bi mogao upisati kod za PS+ 12 mjeseci

4 godine
neaktivan
offline
PlayStation 4

Da li je mozda neko igrao Kingdom Hearts 3 Re:Mind

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

Dali je moguće na hrvatskom PS računu postavti paypal račun za plaćanje, Hvala

vtc
Poruka je uređivana zadnji put pet 31.1.2020 12:10 (Virka).
 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
PlayStation 4

Poruka je uređivana zadnji put pet 31.1.2020 12:40 (personauserCRO).
 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Virka kaže...

Dali je moguće na hrvatskom PS računu postavti paypal račun za plaćanje, Hvala

 Nema u opciji plaćanja PayPal

14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Virka kaže...

Dali je moguće na hrvatskom PS računu postavti paypal račun za plaćanje, Hvala

 Ne. Samo kartica. 

 

Još ako si iz Bih kao ja, jedina je opcija fizičko kupovanje HR bonova, like its 2009'.

12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

 

Od cijelog popisa možda me jedna igra zanima, a i to je upitno da li ću igrati.

Suša igara je već dugo vremena.

 

Bome da, suša je takva da bi Vlada trebala proglasiti elementarnu nepogodu. 

 

Doom ću sigurno igrati, ali na PC-ju uz bezbroj FPS-a, dok na PS4 čekam jedino TLOU2. Ne pamtim kad sam uključio konzolu zadnji put, u zadnje vrijeme jedino udaram po Battlefieldu na PC-ju. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Zna li tko di mogu kupiti onaj dodatak za gamepad s stražnjim gumbima?
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Zna li tko di mogu kupiti onaj dodatak za gamepad s stražnjim gumbima?

 https://www.game.co.uk/en/playstation-4-dualshock-4-back-button-attachment-game-exclusive-2707716

4 godine
neaktivan
offline
PlayStation 4

..............

Poruka je uređivana zadnji put pet 31.1.2020 23:07 (personauserCRO).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Kako sam plejku kupio relativno kasno od izlaska nikad nisam.igrao Killzone shadowfall i Infamous second son pa me zanima od onih koji su igrali navedene igre isplati li ih se odigrati sada u 2020. godini?

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
1 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
big_guy kaže...

Kako sam plejku kupio relativno kasno od izlaska nikad nisam.igrao Killzone shadowfall i Infamous second son pa me zanima od onih koji su igrali navedene igre isplati li ih se odigrati sada u 2020. godini?

 Da

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
big_guy kaže...

Kako sam plejku kupio relativno kasno od izlaska nikad nisam.igrao Killzone shadowfall i Infamous second son pa me zanima od onih koji su igrali navedene igre isplati li ih se odigrati sada u 2020. godini?

 

Infamous mi je bio super, dijelili su besplatno, al često ide za smiješnu cijenu.

Onaj nastavak nisam igrao, ali vjerujem da je i on dobar. Prekrasno izgleda na HDR TVu ako imaš.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
4 godine
neaktivan
offline
PlayStation 4
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
big_guy kaže...

Kako sam plejku kupio relativno kasno od izlaska nikad nisam.igrao Killzone shadowfall i Infamous second son pa me zanima od onih koji su igrali navedene igre isplati li ih se odigrati sada u 2020. godini?

 Infamous definitivno. I dan danas igra izgleda prekrasno i zabavna je. A Killzone ništa posebno, nećeš puno propustiti ako ne odigraš.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
4 godine
neaktivan
offline
PlayStation 4
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
antimadridista kaže...
big_guy kaže...

Kako sam plejku kupio relativno kasno od izlaska nikad nisam.igrao Killzone shadowfall i Infamous second son pa me zanima od onih koji su igrali navedene igre isplati li ih se odigrati sada u 2020. godini?

 Infamous definitivno. I dan danas igra izgleda prekrasno i zabavna je. A Killzone ništa posebno, nećeš puno propustiti ako ne odigraš.

 Igrao sam infamousa odmah nakon što sam prošao horizon zero Dawn, pa mi nije bila baš prekrasna igra, ali daleko od toga da ne izgleda lijepo. Samo, ja bi rekao da se vidi da je igra s početka PS4 životnog vijeka.

Kako god, igra je bila zabavna i platinirao sam je.

Po meni se isplati uzeti, ali je dosta kratka, pogotovo za open world. Ako nađeš rabljenu do 120 kn, više ne vrijedi po meni.

Ja sam je odigrao dok je bila free na PSnow.

4 godine
neaktivan
offline
PlayStation 4

Podrzavate li Sonijevu ideju da omogući igranje PS4 igara na NS putem remote play
http://www.nintendolife.com/news/2020/01/sony_is_asking_ps4_owners_if_they_want_remote_play_on_the_nintendo_switch

Poruka je uređivana zadnji put sub 1.2.2020 16:43 (personauserCRO).
 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
x360gamer kaže...
antimadridista kaže...
big_guy kaže...

Kako sam plejku kupio relativno kasno od izlaska nikad nisam.igrao Killzone shadowfall i Infamous second son pa me zanima od onih koji su igrali navedene igre isplati li ih se odigrati sada u 2020. godini?

 Infamous definitivno. I dan danas igra izgleda prekrasno i zabavna je. A Killzone ništa posebno, nećeš puno propustiti ako ne odigraš.

 Igrao sam infamousa odmah nakon što sam prošao horizon zero Dawn, pa mi nije bila baš prekrasna igra, ali daleko od toga da ne izgleda lijepo. Samo, ja bi rekao da se vidi da je igra s početka PS4 životnog vijeka.

Kako god, igra je bila zabavna i platinirao sam je.

Po meni se isplati uzeti, ali je dosta kratka, pogotovo za open world. Ako nađeš rabljenu do 120 kn, više ne vrijedi po meni.

Ja sam je odigrao dok je bila free na PSnow.

 Pa ne bih bas rekao da vrijedi 120 kn,ipak je igra iz 2014.godine a npr horizon iz 2017. Se prodaje po 50-70 kn i ljudi ne mogu prodati...Nego sto je s cijenama postarine kad se salje preko poste?Slao sam covjeku igru  i ispalo ga je 52 kn postarine a jos sam rekao da hocu najjeftiniju varijantu postarine,sjecam se kad sam ja zadnji put narucivao izaslo me 29 kn postarine?Zna netko mozda?

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
big_guy kaže...
x360gamer kaže...
antimadridista kaže...
big_guy kaže...

Kako sam plejku kupio relativno kasno od izlaska nikad nisam.igrao Killzone shadowfall i Infamous second son pa me zanima od onih koji su igrali navedene igre isplati li ih se odigrati sada u 2020. godini?

 Infamous definitivno. I dan danas igra izgleda prekrasno i zabavna je. A Killzone ništa posebno, nećeš puno propustiti ako ne odigraš.

 Igrao sam infamousa odmah nakon što sam prošao horizon zero Dawn, pa mi nije bila baš prekrasna igra, ali daleko od toga da ne izgleda lijepo. Samo, ja bi rekao da se vidi da je igra s početka PS4 životnog vijeka.

Kako god, igra je bila zabavna i platinirao sam je.

Po meni se isplati uzeti, ali je dosta kratka, pogotovo za open world. Ako nađeš rabljenu do 120 kn, više ne vrijedi po meni.

Ja sam je odigrao dok je bila free na PSnow.

 Pa ne bih bas rekao da vrijedi 120 kn,ipak je igra iz 2014.godine a npr horizon iz 2017. Se prodaje po 50-70 kn i ljudi ne mogu prodati...Nego sto je s cijenama postarine kad se salje preko poste?Slao sam covjeku igru  i ispalo ga je 52 kn postarine a jos sam rekao da hocu najjeftiniju varijantu postarine,sjecam se kad sam ja zadnji put narucivao izaslo me 29 kn postarine?Zna netko mozda?

 

TBH, nemam pojma. Često se i ja to pitam. Prodao sam valjda 20 igara preko hp ekspresa, i uvijek isto šaljem, i svaki puta drugačije izračunaju. Nemam pojma.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice