PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.784.495
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
14 godina
offline
PlayStation 4

Tako sam i prepostavljao, neda mi se petljat sa tim. Ako nekoga zanima imam 4 * bon psn 160 kn za 560 kn .

Poruka je uređivana zadnji put sub 25.1.2020 13:40 (Wontay).
 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
PlayStation 4

Square Enix je objasnio kako mozete sprijeciti da vam se ne stopira prednarudzba

 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
PlayStation 4

MLB The Show 20 je dosta popularan u Americi

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 25.1.2020 23:21 (personauserCRO).
 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
PlayStation 4

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
personauserCRO kaže...

Svidjelo bi mi se tako nešto komično u stilu NBA Playgroundsa.

Ovaj japanski style je retardiran.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Moj review nove Dragon ball igre.
Kao prvo igra je strašno dugačka i ima dosta toga za raditi u igri. Prica je ista kao i prije, ali je jako lijepo prezentirana.
Ono sto me smeta kod price je to sto je prepuna cutscena. Prvu sagu sam presao za 4h od tog su 3h cutscene, ne salim se. I kada ides iz područja u drugo postoji loading. U jednom questu sam imao cak 7 loadinga.
Igra bi se trebala zvati Dbz Gohan, s Gokuom igrate samo malo vise od sat vremena dok story traje oko 30 sati.
Levelanje je nemoguće bez glavnog storija jer od neprijatelja dobijete 15,000 a u storiju preko milijun. Zamislite recimo skyrim, da je tamo tako svi bi samo story ganjali.
U RPG aspektu je igra totalno podbacila jer rpg ne postoji bez glavne priče. Ono sto mi se svida je poluotvoreni svijet u kojem ima strasno puno toga za skupiti, tko to voli uzivat će, ali mnogi ce sigurno odustati nakon glavne priče.

Ukratko:
Story: gledaj video, prebacuj tekst, mlati krug, obrani se, mlati krug, gledaj video... 30 sati
Side quests: 6h idi amo tamo, pokupi pa se vrati, gledaj loading, vrati se, opet loading...
RPG: Igraj story, sve je zakljucano, farmanje ne vrijedi jer donosi premalo exp
Open world: Ne, loading izmedu svakog područja, puno tog za skupiti ali bezvrijedno, vise dobijes u storiju.
Izgled: Super izgleda, kao i anime

6/10
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.1.2020 10:43 (Gogy7).
Moj PC  
3 0 hvala 4
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Moj review nove Dragon ball igre.
Kao prvo igra je strašno dugačka i ima dosta toga za raditi u igri. Prica je ista kao i prije, ali je jako lijepo prezentirana.
Ono sto me smeta kod price je to sto je prepuna cutscena. Prvu sagu sam presao za 4h od tog su 3h cutscene, ne salim se. I kada ides iz područja u drugo postoji loading. U jednom questu sam imao cak 7 loadinga.
Igra bi se trebala zvati Dbz Gohan, s Gokuom igrate samo malo vise od sat vremena dok story traje oko 30 sati.
Levelanje je nemoguće bez glavnog storija jer od neprijatelja dobijete 15,000 a u storiju preko milijun. Zamislite recimo skyrim, da je tamo tako svi bi samo story ganjali.
U RPG aspektu je igra totalno podbacila jer rpg ne postoji bez glavne priče. Ono sto mi se svida je poluotvoreni svijet u kojem ima strasno puno toga za skupiti, tko to voli uzivat će, ali mnogi ce sigurno odustati nakon glavne priče.
igra zahtijeva puno vremena i skupljanja stvari ovo je za njega.
Ukratko:
Story: gledaj video, prebacuj tekst, mlati krug, obrani se, mlati krug, gledaj video... 30 sati
Side quests: 6h idi amo tamo, pokupi pa se vrati, gledaj loading, vrati se, opet loading...
RPG: Igraj story, sve je zakljucano, farmanje ne vrijedi jer donosi premalo exp
Open world: Ne, loading izmedu svakog područja, puno tog za skupiti ali bezvrijedno, vise dobijes u storiju.
Izgled: Super izgleda, kao i anime

6/10

 Ti si dobar, ja imam skoro 25 sati igranja a tek stigao do borbe sa Frieza final form 

4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Umm, ubio sam nameless kinga i ono govno od zmaja.

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Journey to the Savage Planet
Tko je igrao Subnauticu svidjeti ce mu se i ovo. U igri nema mape pa morate sami istraživati ogromne lokacije. Igra ima svoj šarm i svida mi se sto je virtualni asistent smijesan i valja fore kao u Portalu. U igri ima istraživanja, craftanja, boss borbi i ponekih izazova. Mislio sam da je igra lagana ali umro sam puno puta. Sto zbog krivog skoka sto zbog bossa.
Uzeo sam igru za 180 kn i vrijedi svake pare. Cudi me sto se nisu okurazili pa stavili cijenu od 60€ kao No Mans Sky, ovo je daleko bolja igra.
Sve u svemu zabavna avantura. 😄
Moj PC  
2 0 hvala 2
11 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

http://www.pushsquare.com/news/2020/01/rumour_ps_plus_february_2020_ps4_game_outed_by_playstation_spain

 

Crash je navodno jedna od igara koje će biti besplatne uz PS Plus pretplatu tijekom veljače. 

MT22
 
4 0 hvala 0
12 godina
offline
PlayStation 4

Gran turismo sport, 109 kn.

Project CARS, 68,99 kn.

Assetto Corsa, 74,00 kn.

 

Šta uzeti za karijeru, a da nije preteško jer nisam dugo igrao takve igre?

Igranje sa kontrolerom.

10 Gran turismo sport, 109 kn.
0 Project CARS, 68,99 kn.
0 Assetto Corsa, 74,00 kn.
Poruka je uređivana zadnji put sri 29.1.2020 16:52 (mariclius).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Marijano22 kaže...

http://www.pushsquare.com/news/2020/01/rumour_ps_plus_february_2020_ps4_game_outed_by_playstation_spain

 

Crash je navodno jedna od igara koje će biti besplatne uz PS Plus pretplatu tijekom veljače. 

 Bioshock kolekcija + Sims 4 + neka VR igra Firewall Zero...

 

Ovaj bioshock je bas nahvaljen a ja kad god pogledam gameplay izgleda mi bas kao dosadna i igra koja je zastarila...

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.1.2020 18:16 (arnes_king).
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bioshock je bio dosada i prije 10 godina, di neće sad.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
3 3 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Jebenti sony više,baš san se radova kad san pročita da je moguća igra Crash Trilogija,jer san je mislia nabavljat uskoro....kad ono šipak,opet neke stare shit igre

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
PlayStation 4

Zahvaljujem svima koji su glasali i pomogli mi da odaberem igru. Evo kupljena i skida se, dobrih 97 gb. Jedva čekam da zaigram karijeru. Hvala:)

Moj PC  
3 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
lukaXXkralj kaže...

Jebenti sony više,baš san se radova kad san pročita da je moguća igra Crash Trilogija,jer san je mislia nabavljat uskoro....kad ono šipak,opet neke stare shit igre

Zasto cekate PS+ za igre koje zelite? Ako ju zelis uzmes na saleu 

mariclius kaže...

Zahvaljujem svima koji su glasali i pomogli mi da odaberem igru. Evo kupljena i skida se, dobrih 97 gb. Jedva čekam da zaigram karijeru. Hvala:)

Nema karijere.

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
12 godina
offline
PlayStation 4
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
mariclius kaže...

 

Ma to je glupost. Single player je isključivo tu samo kao trening.

Karijera je dobra u F1 igrama.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Koju karijeru u GT Sportu?naknadno dodane kupove nakon negativnih komenatar na igru te nepostojanje prave karijere kao u prijašnjim GT igrama.Sav fokus je na Online utrkivanju.
15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

To ste onda trebali reći čovjeku dok jos nije kupio igru da se GT bazira na MP a vjerujem da je kolega zapravo trazio igru sa single player iskustvom kad je pitao koju igru uzeti za karijeru,sad je gotovo kad je platio već...

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
4 0 hvala 1
12 godina
offline
PlayStation 4

Ma u biti mislio sam na bilo kakav single player, da li kupovi ili karijera. Bitno je da je vožnja dobra. Imam fifu za karijeru i oduzme mi dosta vremena, a zaželio se neke vožnje pa makar bilo kakav kup ili šta god. Ionako se u to previše ne kužim pa bit će to dobro. Razmišljao i nba karijeru da krenem, ali odustao jer od djece ne stignem igrati kao prije. 

Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
big_guy kaže...

To ste onda trebali reći čovjeku dok jos nije kupio igru da se GT bazira na MP a vjerujem da je kolega zapravo trazio igru sa single player iskustvom kad je pitao koju igru uzeti za karijeru,sad je gotovo kad je platio već...

 

Tražio je i igru za kontroler, a da nije preteška, i naveo tri hardcore igre, a nije naveo opciju "Ništa od navedenog" :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
mariclius kaže...

Ma u biti mislio sam na bilo kakav single player, da li kupovi ili karijera. Bitno je da je vožnja dobra. Imam fifu za karijeru i oduzme mi dosta vremena, a zaželio se neke vožnje pa makar bilo kakav kup ili šta god. Ionako se u to previše ne kužim pa bit će to dobro. Razmišljao i nba karijeru da krenem, ali odustao jer od djece ne stignem igrati kao prije. 

 Ne znam da li si igrao Driveclub ali ako nisi,po tvome opisu to je igra za tebe.

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
big_guy kaže...
mariclius kaže...

Ma u biti mislio sam na bilo kakav single player, da li kupovi ili karijera. Bitno je da je vožnja dobra. Imam fifu za karijeru i oduzme mi dosta vremena, a zaželio se neke vožnje pa makar bilo kakav kup ili šta god. Ionako se u to previše ne kužim pa bit će to dobro. Razmišljao i nba karijeru da krenem, ali odustao jer od djece ne stignem igrati kao prije. 

 Ne znam da li si igrao Driveclub ali ako nisi,po tvome opisu to je igra za tebe.

 

Bila bi da nije u 30 FPSa. :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
ili project cars 1/2 :D
jesus_tm1
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

Bilo bi savršeno kad bi GT 7 izašao zajedno sa novom konzolom i da bude baš onaj GT iz starih dana sa SP kampanjom.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
big_guy kaže...

To ste onda trebali reći čovjeku dok jos nije kupio igru da se GT bazira na MP a vjerujem da je kolega zapravo trazio igru sa single player iskustvom kad je pitao koju igru uzeti za karijeru,sad je gotovo kad je platio već...

 PSN odobrava refund sve dok se igra ne pokrene.

6 godina
offline
PlayStation 4

Ja sam mu preporučio GT Sport jer je najviše user friendly za igranje kontrolerom. "Karijera" ili offline mode je čist' ok za nekoga tko to voli igrati. Ja u Gran Turismu ne volim karijeru jer je AI katastrofa, tj. nije uopće izazovan. 

 

Za Asseto Corsu ne znam, ali Project Cars je frustrirajuće težak za igranje sa kontrolerom. Dobro da je uzeo GT Sport. Razočarat se neće sigurno. 

 
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
mariclius kaže...

Dodali su nesto, ali kao sto je vec naknadno spomenuto to su naknadno.

 

Bez brige uzivati ces u GTS-u. Imas sta raditi i voziti. Trebati ce ti vremena samo da se naviknes na izbornike.

Stalno dodaju nove aute i staze, pa je zato najisplativija kupovina.

 

Netko ti je preporucio DriveClub. Isto dobra casual jurilica. Mene ne smeta sto je 30fps-a. Siromak sam, pa nikad nisam niti igrao nista preko 30fps-a 

Tek sad imam hardver za 30fps-a 

A za divljanje su mi dobro sjele NFS Rivals (po meni zadnji dobar NFS na PS4) i Burnout. Malome su dobre i Crew 1 i 2, meni je malo cudan vozni model.

Za podmukli local MP, Crash Team Racing 

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice