PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.765.514
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

 

Da, to je klasika. Ja sam jednom slušao kak su se moji dogovarali o podijeli plijena, PS4 je od mlađeg klinca, a stariji je sebi bezecirao Switch i PC.

 

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...

pa imam dijete. mali je 9 mjeseci. i ja ga dobijem u ruke kad dođem s posla, pa i ne stignem baš puno igrat, ali borim se

 

al on mi je glavna uzdanica, kad malo naraste ću s njim igrat. ono dijete ima 3 godine a ja s njim pičim Bloodborne 2 

Paw parol i Cars 3 ti u tom uzrastu jedino mogu proći. S tim da Cars 3 možete barem split screan igrati. 

 

Ja sam se naivno nadao da ću malu navući na Wot za platton ali nije zaživjelo :D 

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.2.2020 14:30 (Gajotres).
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gajotres kaže...
Cansee kaže...

pa imam dijete. mali je 9 mjeseci. i ja ga dobijem u ruke kad dođem s posla, pa i ne stignem baš puno igrat, ali borim se

 

al on mi je glavna uzdanica, kad malo naraste ću s njim igrat. ono dijete ima 3 godine a ja s njim pičim Bloodborne 2 

Paw parol i Cars 3 ti u tom uzrastu jedino mogu proći. S tim da Cars 3 možete barem split screan igrati. 

 

Ja sam se naivno nadao da ću malu navući na Wot za platton ali nije zaživjelo :D 

 

Da, ne znaju klinci šta su dobre igre. Moj stariji se zgraža dok mu preporučim nešto dobro.

Al zato igra sve moguće pokemon igre na svim mogućim platformama.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Tututuru kaže...

Volija bi da izade Bloodborne 2 i cak da se radnja odvija prije jedinice. Al koliko god se nadan toj igri, mislin da je necemo vidit. A mozda je i bolje da ne izade, BB je remek djelo i mozda bolje da ostane na tome (iako neman nikakve sumnje u FROMSOFT).

 

ma je se nadam i vjerujem da hoće. nije to jedina igra koja je remek dijelo, ima ih još koje su bile takve i dobile su i dostojne nastavke. samo je bitno da ga rade Miyazaki i ostatak ekipe iz FS. iskreno mene bi više zanimao baš radnja poslije prvog Bloodbornea jer može biti puno veća misterija, ovo što se prije događalo imamo nekakvu ideju. 

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...

 

al mene boli kita, igram i igrat ću, dok ne krepam, i boli me kita šta god bude, makar i brak rasturio. neće meni niko zabranjivat igre

Cansee

Je je ,al kad postavi ultimatum sex ili igranje??

 

Ti ćeš naravno odabrati igranje 

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.2.2020 16:08 (hummer0).
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
Gajotres kaže...
Cansee kaže...

pa imam dijete. mali je 9 mjeseci. i ja ga dobijem u ruke kad dođem s posla, pa i ne stignem baš puno igrat, ali borim se

 

al on mi je glavna uzdanica, kad malo naraste ću s njim igrat. ono dijete ima 3 godine a ja s njim pičim Bloodborne 2 

Paw parol i Cars 3 ti u tom uzrastu jedino mogu proći. S tim da Cars 3 možete barem split screan igrati. 

 

Ja sam se naivno nadao da ću malu navući na Wot za platton ali nije zaživjelo :D 

 

Da, ne znaju klinci šta su dobre igre. Moj stariji se zgraža dok mu preporučim nešto dobro.

Al zato igra sve moguće pokemon igre na svim mogućim platformama.

 Da pogodim 60 fpsa je jos uvijek too much za njegove male oci ? 😛

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.2.2020 16:27 (bloodborne).
12 godina
offline
PlayStation 4

Nije loš ovaj the division 2. Igram demo, a moraš skinuti svih 100 gb da bi pokrenuo demo. Bolji je nego prvi dio jedino ovo da se ne možeš sagnuti već jedino stisnuti x za zaklon to mi je baš bez veze. Nikako se na to naviknuti. Koliko samo puta iskočim pred neprijatelja zbog toga. Nego, ovo hodanje kroz grad me podsjeća na TLOU i jedva čekam TLOU 2. Igraš jednu, a maštaš o drugoj. Dešava li se to vama često? Ili ste samo fokusirani na jednu? Ono dereš tu jednu, a misliš se ova druga je bolja, ali poslužiti će i ova dok ne stigne ta druga. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.2.2020 18:11 (mariclius).
Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Division 2 je cover-based looter shooter, 3rd person.

Ne vidim potrebu za crouch-em. Ili?
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
mariclius kaže...

Nije loš ovaj the division 2. Igram demo, a moraš skinuti svih 100 gb da bi pokrenuo demo. Bolji je nego prvi dio jedino ovo da se ne možeš sagnuti već jedino stisnuti x za zaklon to mi je baš bez veze. Nikako se na to naviknuti. Koliko samo puta iskočim pred neprijatelja zbog toga. Nego, ovo hodanje kroz grad me podsjeća na TLOU i jedva čekam TLOU 2. Igraš jednu, a maštaš o drugoj. Dešava li se to vama često? Ili ste samo fokusirani na jednu? Ono dereš tu jednu, a misliš se ova druga je bolja, ali poslužiti će i ova dok ne stigne ta druga. 

 

Čekaj, pričamo li još uvijek o igrama? 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Jeste probali nioh 2. Meni je težak :( Sramota me to reci jer sam presao sve fromsoftware igre bez većih problema. Neprijatelji mi nisu teški ali prvi boss me je jako tezak. Druga stvar bas ima puno onih demona sto mozes sumonat, citav level je krcat tim grobovima za sumonanje. Bas ruzno djeluje level s tim. Pokusat cu ubijati te demone da dobijem bolju opremu i oružje. Glupo mi je sto moram grindat da bi porazio bossa. Trenutno najjace oruzje mu oduzima premalo hp. Užas
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...
Bitanga kaže...

Da, ne znaju klinci šta su dobre igre. Moj stariji se zgraža dok mu preporučim nešto dobro.

Al zato igra sve moguće pokemon igre na svim mogućim platformama.

 Da pogodim 60 fpsa je jos uvijek too much za njegove male oci ? 😛

 

Pa kažem ti, ne znaju djeca ;-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Robogo, cover, peter crouch ili šta god, meni to ne paše, ali šta je tu je:)
Q-tip, pun si ljubavi i testosterona:)
14 godina
offline
PlayStation 4

Ovaj Shadow of tomb raider - definitive edition za 134 kn na storeu. Jel to dobar deal? I kakva je igra? 

 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

Dobra 

16 godina
offline
Re: PlayStation 4
stiffler13 kaže...

Ovaj Shadow of tomb raider - definitive edition za 134 kn na storeu. Jel to dobar deal? I kakva je igra? 

Tu je 100kn.

https://svijet-igara.hr/proizvod/shadow-of-the-tomb-raider-definitive-edition/

 

CoDMW 280kn super cijena

https://svijet-igara.hr/proizvod/call-of-duty-modern-warfare/

 

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
Poruka je uređivana zadnji put sub 29.2.2020 8:00 (Chaky).
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
stiffler13 kaže...

Ovaj Shadow of tomb raider - definitive edition za 134 kn na storeu. Jel to dobar deal? I kakva je igra? 

 

Bila je prije dva mjeseca u Humble Choiceu za praktički par $.

Mene nije držao duže od 10h. Tipična takva igra, isforsirano, skriptirano do bola, nemaš nikakvu slobodu, igraš ono kako su oni zamislili.

Meni debelo zastario gameplay i potpuno neispunjavajuće. Inače odigram do kraja svaku igru koja mi vrijedi, pa makar i na silu, al ovu sam s guštom obrisao.

No, siguran sam da ima ljudi kojima je to najbolja igra u svemiru.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sub 29.2.2020 8:27 (Bitanga).
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

Meni je isti uncharted, star wars fo samo u drugom svijetu.

Odnosno sve su isti k, drugi skin da tako kazem.

16 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
U SD-u je 240kn ako se placa mastercard/maestrom: https://www.sancta-domenica.hr/call-of-duty-modern-warfare-ps4.html
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ni mene ovaj zadnji Tomb Raider nije držao dovoljno da odigram do kraja. Prva dva sam prošao i dobro se zabavio iako daleko od toga da nisu imali mana. A treći... ne znam. Možda zasićenje u tom trenutku jer je praktički ista igra ko i prethodnik.



Bajdevej... igram SW: Fallen order. Sam jedini kojem izgleda da se za igru ne bi ni čulo da nema SW licencu. Baš je užasno prosječna. Napisat ću konkretnije kad odigram do kraja, ali s nekim stvarima su baš otišli u krivom smjeru.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
3 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Ja bas skidam nioh ali jedinicu, dok cekam rokam tlou 

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
PlayStation 4

Krivi topic, sry.

PSN - ediholic
Poruka je uređivana zadnji put sub 29.2.2020 15:18 (Tututuru).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
PlayStation 4

Napokon sam porazio prvog bossa u Nioh 2, iz desetog pokusaja, mislim da za ovog bossa moras biti barem level 10 a ja sam bio lvl 8, nije mi se dalo grindat, 

Super mi je nioh 2, nioh 1 sam igrao svega pol sata, nije mi sjeo. mislim da ću naruciti Nioh 2 jer tko ce dočekati Elden Ring. :)

ako nekog zanima moj fight s bossom :)

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.2.2020 16:19 (Gogy7).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayStation 4

Malo čitam o nekim "kontroverzama" što se tiče TLoU 2 i ne vjerujem kakvih sve picajzli ima na ovom svijetu. Neke muškarčine se našle uvrijeđene jer eto Ellie, glavni lik u igri, u trailerima pretuče par muškaraca. Jer eto to je nerealno jer je ona žena. Ljudi traže realnost do te razine jednoj u zombie survival igri 

A nije im problem kad Drake u Unchartedu sam prebije 50 ljudi. To je eto realno jer je on muškarac 

 

Stvarno ne znam što mi je gore, one ultra feministkinje, ili pak ovi koji su ultra na drugu stranu pa im je problem ako žena u jednoj videoigri pretuče muškarca ili je lezba. Stvarno presmiješno kako je danas sve skandal.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sub 29.2.2020 16:26 (antimadridista).
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Lošiju igru od nfs paybacka nisam probao.Skinuo,upalio na 10 min-options-delete.Kakvo smeće.

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
antimadridista kaže...

Malo čitam o nekim "kontroverzama" što se tiče TLoU 2 i ne vjerujem kakvih sve picajzli ima na ovom svijetu. Neke muškarčine se našle uvrijeđene jer eto Ellie, glavni lik u igri, u trailerima pretuče par muškaraca. Jer eto to je nerealno jer je ona žena. Ljudi traže realnost do te razine jednoj u zombie survival igri 

A nije im problem kad Drake u Unchartedu sam prebije 50 ljudi. To je eto realno jer je on muškarac 

 

Stvarno ne znam što mi je gore, one ultra feministkinje, ili pak ovi koji su ultra na drugu stranu pa im je problem ako žena u jednoj videoigri pretuče muškarca ili je lezba. Stvarno presmiješno kako je danas sve skandal.


Po čem je to nerealno? Znam dosta likova koje bi zena premlatila.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
4 godine
neaktivan
offline
PlayStation 4

Kao mene na primjer.

 
2 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

Meni samo smeta kaj su pedere i lezbe poceli bacati svugdje od serija, filmova, igara.

Nemam nista protiv da se čmrlje, guze unutar svojih 4 zidova. Ali ako smo svi svjesni znamo

da je to jednostavno zapravo bolest gena, ili da skratim pricu bolest.

onda mi to nemoj svakodnevno guzit u zivotu i prezentirat i nametat kao nesto okej i normalno.

Ovo ostalo mi ne smeta, zena moze premlati 50 frajera odjednom sto se mene tice.

Poruka je uređivana zadnji put sub 29.2.2020 19:53 (bloodborne).
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

Meni samo smeta kaj su pedere i lezbe poceli bacati svugdje od serija, filmova, igara.

Nemam nista protiv da se čmrlje, guze unutar svojih 4 zidova. Ali ako smo svi svjesni znamo

da je to jednostavno zapravo bolest gena, ili da skratim pricu bolest.

onda mi to nemoj svakodnevno guzit u zivotu i prezentirat i nametat kao nesto okej i normalno.

Ovo ostalo mi ne smeta, zena moze premlati 50 frajera odjednom sto se mene tice.

Ja to ne znam. Prvi puta cujem za ovo.

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...

Napokon sam porazio prvog bossa u Nioh 2, iz desetog pokusaja, mislim da za ovog bossa moras biti barem level 10 a ja sam bio lvl 8, nije mi se dalo grindat, 

Super mi je nioh 2, nioh 1 sam igrao svega pol sata, nije mi sjeo. mislim da ću naruciti Nioh 2 jer tko ce dočekati Elden Ring. :)

ako nekog zanima moj fight s bossom :)

 Izgleda mi i dalje ko 10MB patch za prvi Nioh. Al ionako neću imati vremena isprobati ga do 2021. jer dolazi previše dobrih igara ove godine. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Chaky kaže...
bloodborne kaže...

Meni samo smeta kaj su pedere i lezbe poceli bacati svugdje od serija, filmova, igara.

Nemam nista protiv da se čmrlje, guze unutar svojih 4 zidova. Ali ako smo svi svjesni znamo

da je to jednostavno zapravo bolest gena, ili da skratim pricu bolest.

onda mi to nemoj svakodnevno guzit u zivotu i prezentirat i nametat kao nesto okej i normalno.

Ovo ostalo mi ne smeta, zena moze premlati 50 frajera odjednom sto se mene tice.

Ja to ne znam. Prvi puta cujem za ovo.

 

Pisalo je na dnevno.hr, znači da je fact.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice