PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.791.277
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Kako mi jos nije stigao predorder Nioh 2 (poslan 11.3) nažalost moram čekati jos tjedan dana za refund, ovih dana igram Nioh 1. Ponovno sam joj dao šansu jer mi na prvu nije sjela.
Moram priznati da sam iznenađen koliko je zapravo igra duboka. Ima toliko stvari koje bi volio vidjeti u souls igrama. Mislim da je nioh zasluzan za combat sistem u sekiru.
Craftanje oružja i armora je super i volio bih to u slijedecoj fromsoftware igri. Bosevi nisu teški i sve ti polako postaje dostupno. Kreneš na brzog bossa i igra ti pokaze kako ga usporiti.
Ovdje bas moras koristiti neke skilove da bi uopce imao sanse protiv nekih bossova. Sjajan nacin da te igra natjera da koristis neke njene mehanike. Sekiro sam presao koristeći samo mikiri counter a toliko ima skilova koje nisam nikad koristio.
Bravo za nioh i nioh 2. Pokazale su sto fali u souls igrama i nadam se da ce Elden Ring preuzeti neke stvari iz nioha 😄
Moj PC  
3 0 hvala 2
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Pokupili iz Souls igara šta je valjalo i dodali malo iz svojih Ninja Gaiden igara i eto Nioh-a.
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Skroz suprotno mom iskustvu... Prošao cijelu igru s istim oružjem i setom koje sam dobio u prvih pol sata. Za sve bossove u igri trebaš samo imati dvije zdrave ruke da ih središ koliko su lagani i koliko malo taktiziranja i razmišljanja je potrebno.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...
Skroz suprotno mom iskustvu... Prošao cijelu igru s istim oružjem i setom koje sam dobio u prvih pol sata. Za sve bossove u igri trebaš samo imati dvije zdrave ruke da ih središ koliko su lagani i koliko malo taktiziranja i razmišljanja je potrebno.

 Heh, ja nisam tako imba player.

Zaginuo sam na Tachibana Muneshige bossu jedno 50 puta. Kasnije sam ga još 5 puta ubio samo da mu se osvetim. 

 

Saika Magoichi isto vrlo nezgodan. Ubio me bar 20 puta.

A i ona naelektrizirana beštija mi je bila užas.

 

A ima par nezgodnih bosseva, a ostali su više manje OK za proći. Zgineš par puta i naučiš, pa prođeš.

PSN - DeniZg80
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

 

 
1 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Ne, save file ce mu biti valjan.
Ali morati ce pobrisati fizicku verziju igre i skinuti digitalno. Kad mu se sve poupdatea moze nastavit igrat gdje je stao.
:)
10 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Kako mi jos nije stigao predorder Nioh 2 (poslan 11.3) nažalost moram čekati jos tjedan dana za refund, ovih dana igram Nioh 1. Ponovno sam joj dao šansu jer mi na prvu nije sjela.
Moram priznati da sam iznenađen koliko je zapravo igra duboka. Ima toliko stvari koje bi volio vidjeti u souls igrama. Mislim da je nioh zasluzan za combat sistem u sekiru.
Craftanje oružja i armora je super i volio bih to u slijedecoj fromsoftware igri. Bosevi nisu teški i sve ti polako postaje dostupno. Kreneš na brzog bossa i igra ti pokaze kako ga usporiti.
Ovdje bas moras koristiti neke skilove da bi uopce imao sanse protiv nekih bossova. Sjajan nacin da te igra natjera da koristis neke njene mehanike. Sekiro sam presao koristeći samo mikiri counter a toliko ima skilova koje nisam nikad koristio.
Bravo za nioh i nioh 2. Pokazale su sto fali u souls igrama i nadam se da ce Elden Ring preuzeti neke stvari iz nioha 😄

 Odogodio sam prolazak kroz Nioh 1 radi replaya Bloodbornea, ali ide sigurno nakon toga 

7 godina
offline
PlayStation 4

Ja se nikako ne mogu natirat Nioh igrat. Prisa san prva 2, 3 bossa i neda mi se dalje. Vratija san se Bloodborneu i Sekiru i samo nove NG+ zapocinjen.

PSN - ediholic
 
0 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Tututuru kaže...

Ja se nikako ne mogu natirat Nioh igrat. Prisa san prva 2, 3 bossa i neda mi se dalje. Vratija san se Bloodborneu i Sekiru i samo nove NG+ zapocinjen.

 Imam taj neki feeling da ocekujem da je Nioh Dark Souls, a to ipak nije. Vjerojatno se radi o dobroj igri, ali ocekivanja su drugacija, pa se bojim da cu se razocarati. Ali moram mu dati bar i ta 2, 3 bossa sansu, pa onda adekvatno prosuditi je li za mene ili nije.

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Odgoden izlazak Last of Us 2 i IronMan VR
Moj PC  
3 0 hvala 6
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Odgoden izlazak Last of Us 2 i IronMan VR

 A jbg onda nam jedino preostaje sex navalite na žene.

4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Odgoden izlazak Last of Us 2 i IronMan VR

 Neka lijepo izbace kao launch naslov za PS5

Poruka je uređivana zadnji put čet 2.4.2020 20:33 (HunterXHunter).
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

 
1 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Ja sam uspio nioh odigrati 15 min i odustao.
:)
10 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
HunterXHunter kaže...

 Neka lijepo izbace kao launch naslov za PS5

 Napisao sam isto u ps5 temi. Ne vjerujem da je covid jedini razlog, ta igra izlazi na jesen. To ce biti naslov za ps5, a ovo im je dobro doslo.

10 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...
Ja sam uspio nioh odigrati 15 min i odustao.

 Po slici i username pretpostavljam da si hc fan FromSoftwarea, kao i ja. Uglavnom za Nioh cujem podijeljena misljenja. Osobno, uskacem u Nioh sa ocekivanjim da je SoulsBorne igra, tako da na kraju mislim da je igra odlicna onima kojima nije nikad sjeo pretjerano FromSoftware tip igara, a ne nama. Ali ponavljam, dat cemo mu sansu.

15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Naletio sam na neku grupu na fejsu u kojoj se prodaju digitalne igre(racuni),covjek je iz srbije koliko sam skuzio,nudi cod 2019 i ps plus za 2000 dinara,pa me zanima zna li netko vise o takvim ponudama,da li je to legalno i da li je sigurnon tako kupiti igru(tipa da igra ne bude radila nakon nekog vremena ili da se konzola ne blokira od strane sonya)?

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
big_guy kaže...

Naletio sam na neku grupu na fejsu u kojoj se prodaju digitalne igre(racuni),covjek je iz srbije koliko sam skuzio,nudi cod 2019 i ps plus za 2000 dinara,pa me zanima zna li netko vise o takvim ponudama,da li je to legalno i da li je sigurnon tako kupiti igru(tipa da igra ne bude radila nakon nekog vremena ili da se konzola ne blokira od strane sonya)?

 Legalno nije premo sony-evom TOS-u isto sto nije legalan nacin kada sherujemo medjusobno igre, ali nisam do sada vidio da je neko banovan.

 

U tim situacijama imas 2 vrste prodavaca, oni koji prodaju hakovane racune i tu ces ostati bez igre i rizikujes ban, i oni koji kupe igru na novom account pa zarade tako sto prodaju na 3 nacina igru. Kupovao sam 5-6 igara na ovaj drugi nacin i nikada nisam imao problema. Ako hoces mogu ti proslijediti ovog momka sto sam ja kupovao od njega, pouzdan je.

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ja stvarno nemam srece s preorderom igara. Prvo nioh 2 koji kasni 22 dana iz UK, zatim sad Re3 iz SD, koji je predat jučer na dostavu a doci ce mi tek u utorak. Igra izlazi danas a ja ću ju dobiti u utorak. Zar nije smisao preordera da ti igru posalju ranije da ju dobijes na dan izlaska?
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
big_guy kaže...

Naletio sam na neku grupu na fejsu u kojoj se prodaju digitalne igre(racuni),covjek je iz srbije koliko sam skuzio,nudi cod 2019 i ps plus za 2000 dinara,pa me zanima zna li netko vise o takvim ponudama,da li je to legalno i da li je sigurnon tako kupiti igru(tipa da igra ne bude radila nakon nekog vremena ili da se konzola ne blokira od strane sonya)?

 

To su ti mutna posla. Nerijetko se radi o ukradenim korisničim računima. Tu ti je odmah u početku rizik taj što ti on podijeli račun kojeg si kupio, promijeni lozinku i ponovno ga proda nekome trećem i tako dalje. A ti više ne možeš igrati jer je lozinka promijenjena. 

 

Što se tiče odgode TLOU2, očito je procjena da u ovakvom vremenu korone ne bi dovoljno zaradili, odnosno prodaja bi trpila, što u jednu ruku ima smisla, al' opet...Mislim da prije jeseni ne trebamo očekivati igru. Na ljeto sigurno neće izdavati igru, na jesen dolazi Cyberpunk koji će uzeti svu pozornost, a u blagdansko vrijeme dolazi PS5, tako da stvarno ne znam gdje će uglaviti izlazak igre, a da dobije zasluženu pažnju.

11 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Bitanga Planiras li ti nabavljati neku od next-gen konzola? Nisam vidio nigdje da pises niti o xbox-u novom niti o PS5 a zanima me i tvoje misljenje :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Ja stvarno nemam srece s preorderom igara. Prvo nioh 2 koji kasni 22 dana iz UK, zatim sad Re3 iz SD, koji je predat jučer na dostavu a doci ce mi tek u utorak. Igra izlazi danas a ja ću ju dobiti u utorak. Zar nije smisao preordera da ti igru posalju ranije da ju dobijes na dan izlaska?

Ne salju svaki puta dan ranije. Meni isto se znalo dogoditi da je release day u petak, ali posto nisam iz ZG dobijem igru u ponedjeljak.

A povrh svega s ovom svom situacijom treba biti sretan da uopce dodes do diska.

Ako ti je ultra turbo bitno da igras na release day, onda se uvijek preordera digitalno. Zato sto i download krene ranije, pa se otkljuca igra na dan izlaska.

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Ne znam nije mi sjela frend si je nabavio nioh 2 od prvog dana. Kak sam sad doma zbog situacije pa upalim plejku tu i tam vidim da se ne mice s nioha 2 i dosta mi ju je nahvalio i vec me pitao da mi posudi kad odigra. Al ne znam kazem prvi dio sam igrao
15tak min i obrisao. Nikako mi nije sjela od samog starta.
:)
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
tako i meni isto, nije mi sjela, no sad kad sam joj dao šansu i proucio igru, stvarno je super. Nije na početku nesto posebno, ali kad kasnije otkljucas neke skilove postane zabavno i puno lakše. Skilovi tako lijepo izgledaju i jako su korisni. Napokon ne moram stalno jedan te isti napad raditi tjekom igre.
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...
Ne znam nije mi sjela frend si je nabavio nioh 2 od prvog dana. Kak sam sad doma zbog situacije pa upalim plejku tu i tam vidim da se ne mice s nioha 2 i dosta mi ju je nahvalio i vec me pitao da mi posudi kad odigra. Al ne znam kazem prvi dio sam igrao
15tak min i obrisao. Nikako mi nije sjela od samog starta.

 nakon prvih 15ak min igranja bi obrisao 90% igara. odigraj jedno sat vremena minimalno neces se pokajati. nije nivo bloodbornea al nije ni daleko od njega. jedna od rijetkih igara koje sam u posljednjih godinu dana presao, i mogu samo reci da je jedna od najboljih sto sam odigrao na ps4.

PSN Tokioplastic292
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
arnes_king kaže...

Bitanga Planiras li ti nabavljati neku od next-gen konzola? Nisam vidio nigdje da pises niti o xbox-u novom niti o PS5 a zanima me i tvoje misljenje :)

 

Hvala na pitanju.  Gamer koji drži do sebe mora imati bar jednu konzolu 

A gle, vjerojatno ću kupiti PS5 na releaseu. Xbox mi je zanimljiv, ali me odbija zbog MSovog ignoriranja Hrvatske na storeu.

Volio bih neki jači Switch, koncept mi je prezakon.

 

Al za sad više guštam na PCu.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
10 godina
online
PlayStation 4

Za playstation vr kombiniran sa ps4pro, treba li mi processor unit? 

 
0 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Da Nioh nije bio na PS + prije koji mjesec tesko da bih ga ikad kupio. Ovako cemo vidjeti kakav je.
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
PlayStation 4

Dobar je Nioh original , ovaj drugi če pričekat neko vrime da se nabavi. Definitivno najbolji SoulsBorne klon ali men osobno nije u rangu sa Fromovin igrama

Not funny dude
Moj PC  
1 0 hvala 1
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice