PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.787.392
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Ryzbo kaže...

Pozdrav,

Zanima me ako kupujem od nekoga ps4 koji je bio na popravku i dobiven je novi. Dali ponovo na taj novi ps4 vrijedi 1godina garancije i ako da moze li se uzeti produljeno jamstvo?

 jok, jamstvo se produljuje za onaj vremenski period koliko je konzola provela na popravku.

 znaci to ti je max 2-3 tjedna. naknadno mislim da se ne moze kupiti, samo prilikom kupnje konzole.

9 godina
offline
PlayStation 4

Ali on je dobio kompletno novu konzolu, zar ne bi onda trebala garancija krenuti "od nule"?

 
2 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

Bas si i ja to mislim, jer trebalo bi biti da kada se dobije nova konzola onda opet 1g garancije traje.

10 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ryzbo kaže...

Pozdrav,

Zanima me ako kupujem od nekoga ps4 koji je bio na popravku i dobiven je novi. Dali ponovo na taj novi ps4 vrijedi 1godina garancije i ako da moze li se uzeti produljeno jamstvo?

 ako je dobio NOVU konzolu, garancija kreće od nule...čak i ako je bitni dio mijenjan tipa matična ploča...za to imaš garanciju od nule.

sličnu situaciju sam imao prije mjesec dana i zvao sam MIGOS te sam dobio i službeno na mail.

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
3 godine
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

A znas li mozda moze li se uzet produljeno jamstvo?

10 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ryzbo kaže...

A znas li mozda moze li se uzet produljeno jamstvo?

 odgovorio sam ti u inbox.

koliko znam u sancta domenica se može uzeti produljeno jamstvo (ja sam ga uzeo prilikom kupovine konzole), ali nisam ziher da li daju produljeno jamstvo za konzole koje nisu kupljene kod njih.

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
7 godina
offline
Re: PlayStation 4

TLOU 2 dobio GotY. 

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Tututuru kaže...

TLOU 2 dobio GotY. 

 
Kad pogledam winnere u ostalim kategorijama zapitam se šta je s tim ljudima :)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
MasterG kaže...
Ryzbo kaže...

A znas li mozda moze li se uzet produljeno jamstvo?

 odgovorio sam ti u inbox.

koliko znam u sancta domenica se može uzeti produljeno jamstvo (ja sam ga uzeo prilikom kupovine konzole), ali nisam ziher da li daju produljeno jamstvo za konzole koje nisu kupljene kod njih.

 zaboravio sam totalno da jamstvo starta od 0 ako ide nova maticna, moja greska.

 ali i dalje mislim da nedaju produljeno jamstvo bez obzira na to.

 

 barem je tako meni frend reko kad sam uzimao slim, rekao mi je da se produljeno

 jamstvo kupuje sa konzolom i da se kasnije ne moze produziti. tako da bez obzira na situaciju

 sto je nova konzola nije i novi racun samo opet jamstvo na god dana zbog izmjene maticne ili kompletne konzole.

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
MasterG kaže...
Ryzbo kaže...

A znas li mozda moze li se uzet produljeno jamstvo?

 odgovorio sam ti u inbox.

koliko znam u sancta domenica se može uzeti produljeno jamstvo (ja sam ga uzeo prilikom kupovine konzole), ali nisam ziher da li daju produljeno jamstvo za konzole koje nisu kupljene kod njih.

 Provjereno daju produljeno jamstvo za uređaje koji nisu kupljeni kod njih (uzela ps4 u tele2 i produljeno jamstvo u SD).

Trebalo bi provjeriti da li daju produljeno jamstvo na zamjenu konzole u servisu....

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...
MasterG kaže...
Ryzbo kaže...

A znas li mozda moze li se uzet produljeno jamstvo?

 odgovorio sam ti u inbox.

koliko znam u sancta domenica se može uzeti produljeno jamstvo (ja sam ga uzeo prilikom kupovine konzole), ali nisam ziher da li daju produljeno jamstvo za konzole koje nisu kupljene kod njih.

 zaboravio sam totalno da jamstvo starta od 0 ako ide nova maticna, moja greska.

 ali i dalje mislim da nedaju produljeno jamstvo bez obzira na to.

 

 barem je tako meni frend reko kad sam uzimao slim, rekao mi je da se produljeno

 jamstvo kupuje sa konzolom i da se kasnije ne moze produziti. tako da bez obzira na situaciju

 sto je nova konzola nije i novi racun samo opet jamstvo na god dana zbog izmjene maticne ili kompletne konzole.

 

 

Zakon o obveznim odnosima, čl.425

(1) U slučaju manjeg popravka jamstveni rok se produljuje onoliko koliko je kupac bio lišen uporabe stvari.

(2) Međutim, kad je zbog neispravnosti stvari izvršena njezina zamjena ili njezin bitni popravak, jamstveni rok počinje teći ponovno od zamjene, odnosno od vraćanja popravljene stvari.

(3) Ako je zamijenjen ili bitno popravljen samo neki dio stvari, jamstveni rok počinje teći ponovno samo za taj dio.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
10 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...
MasterG kaže...
Ryzbo kaže...

A znas li mozda moze li se uzet produljeno jamstvo?

 odgovorio sam ti u inbox.

koliko znam u sancta domenica se može uzeti produljeno jamstvo (ja sam ga uzeo prilikom kupovine konzole), ali nisam ziher da li daju produljeno jamstvo za konzole koje nisu kupljene kod njih.

 zaboravio sam totalno da jamstvo starta od 0 ako ide nova maticna, moja greska.

 ali i dalje mislim da nedaju produljeno jamstvo bez obzira na to.

 

 barem je tako meni frend reko kad sam uzimao slim, rekao mi je da se produljeno

 jamstvo kupuje sa konzolom i da se kasnije ne moze produziti. tako da bez obzira na situaciju

 sto je nova konzola nije i novi racun samo opet jamstvo na god dana zbog izmjene maticne ili kompletne konzole.

 ne ide tako.

 

ne starta ti cijela konzola od nule...već samo za bitni dio od nule

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Tututuru kaže...

TLOU 2 dobio GotY. 

 A na društvenim mrežama nakon objave prijetnje smrću, vrijeđanje majke, oca i čega sve ne.

 

Jer kako se samo ljudi usude napraviti kvalitetnu igru koja se njima osobno ne sviđa 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Produljeno jamstvo možeš kupiti dok god ti ovo osnovno vrijedi.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
7 godina
offline
Re: PlayStation 4
antimadridista kaže...
Tututuru kaže...

TLOU 2 dobio GotY. 

 A na društvenim mrežama nakon objave prijetnje smrću, vrijeđanje majke, oca i čega sve ne.

 

Jer kako se samo ljudi usude napraviti kvalitetnu igru koja se njima osobno ne sviđa 

 Nisan igra, kad dode 5ica moran odigrat oba nastavka. Prema vasim dojmovima ovde, mislija san da ce prije TLOU dobit nego Ghost.

4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...
Produljeno jamstvo možeš kupiti dok god ti ovo osnovno vrijedi.

 ne znam jesam ja krivo shvatio frajera u ducanu ili me je lagao

 da me natjera da ga odma kupim ali eto. btw to je bilo prije cca. 3 god

 jbg sad vise ni sam ne znam.

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Tututuru kaže...

 Nisan igra, kad dode 5ica moran odigrat oba nastavka. Prema vasim dojmovima ovde, mislija san da ce prije TLOU dobit nego Ghost.

 

Ja ću igrati samo ako dođe PS5 update na 60 FPSa.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pet 11.12.2020 11:28 (Bitanga).
7 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
Tututuru kaže...

 Nisan igra, kad dode 5ica moran odigrat oba nastavka. Prema vasim dojmovima ovde, mislija san da ce prije TLOU dobit nego Ghost.

 

Ja ću igrati samo ako dođe PS5 update na 60 FPSa.

 Ali je na ps4 zakljucana na 30 FPSa? Mislija san da ce Bloodborne bit jedna od rijetkih popularnijih koja nece bit na 60 na ps5.

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Tututuru kaže...

 Ali je na ps4 zakljucana na 30 FPSa? Mislija san da ce Bloodborne bit jedna od rijetkih popularnijih koja nece bit na 60 na ps5.

 

Hehe ne znam, možda netko igra na PS5 pa može reći.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
PlayStation 4

TLoU 2 je 30 fps lock na PS4 i PS5 jer igra još nije dobila pravi PS5 update. Ja to čekam da odigram igru još jednom.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ako se nekome neda gledati cijeli stream, izeditirao sam video s svim dobitnicima nagrada

The Game Awards Winners
Moj PC  
5 0 hvala 5
3 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Tututuru kaže...

TLOU 2 dobio GotY. 

 Zasluženo.

14 godina
offline
PlayStation 4

Pošto imam isti account na PS4 i na PS5, ako prodam PS4 gdje je aktiviran moj account (i hrpa igrica), ima li su kakvih problema? Što se može dogoditi?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Zasto bi ga prodao s accountom? Deaktiviraj ga s konzole ili si radi novi account ako ovaj mislis prodati.
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Tako i ja.
13 godina
offline
PlayStation 4

Prodao i ja danas PS4 PRO pa se čeka proljeće kad ističe ugovor kod T-coma za PS5 .

 

Ostao mi je samo Ghost of Tsushima za odigrati od meni zanimljivih last gen igara, ali radije pričekam da mogu odigrati u 60FPS-a.

 

Čak sam se i začudio kako lako i brzo sam ga prodao nakon natpisa da nitko više ne kupuje stare konzole, da ak izvučem 1200kn budem sretan itd. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4

Sta si dao uz njega ? 

12 godina
offline
Re: PlayStation 4
foofajter kaže...
Nisam obrisao. Gospoda iz buga su me blokirala, a razlog je "multiacc". Nakon što sam im poslao mail zašto sam blokiran, odgovorili su mi da su mislili da sam ja Stjepanj (ko god da to bio) koji je više puta izbačen sa foruma zbog trolanja. Iz tog razloga su vjerovatno obrisani postovi.
A gdje sam trolao, to ne znam niti mi se više da raspravljati s njima.

Tak da sam morao napravit novi acc.

 Ovi u Bugu imaju traume od njega vec.

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...

Prodao i ja danas PS4 PRO pa se čeka proljeće kad ističe ugovor kod T-coma za PS5 .

 

Ostao mi je samo Ghost of Tsushima za odigrati od meni zanimljivih last gen igara, ali radije pričekam da mogu odigrati u 60FPS-a.

 

Čak sam se i začudio kako lako i brzo sam ga prodao nakon natpisa da nitko više ne kupuje stare konzole, da ak izvučem 1200kn budem sretan itd. 

 Hexfire

Za koliko si ga prodao? Ak nije tajna.

3 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Ja ovaj tjedan prodao slim 500 gb s jednim kontrolerom za 1000 kn. Prezadovoljan. A do nedavno sam si mislio ak dobijem 800 kn bit će super.

I neki dan se sjetim, reko idem ga stavit na njuškalo za 1200 jer znam da će biti spuštanja za 200-300 kn pa nek stoji, taman ps5 stigne. Kad ono ja u dva dana dobio par ponuda za 1000 kn.

Sad je jedini problem kaj ps5 stiže tek za 10-ak dana, nisam očekivao da mi bude takva kriza bez njega...još idući tjedan "rad od kuće" 🤦🏼‍♂️

Nekak će se preživit u LOTR i Hobbita u 4k 🙂
Poruka je uređivana zadnji put sub 12.12.2020 17:28 (foofajter).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice