PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.790.487
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
14 godina
offline
PlayStation 4

MOže li mi netko reći dali se  kao kamera za PS4  može spojiti obična  PC kamera ili baš mora biti original kamera za PS4? 

AKo mora biti original,gdje jeftinije kupiti jer je poprilično skupo.  

Hvala :)

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

Multiplayer days

 

 

 

 

Jel valja NFS Paypack i Titanfall 2 za uzeti?

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.7.2020 22:04 (imaticx).
 
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Jel igrao tko Sundered, valja li što?
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Titanfall 2 je super Mp igra a Payback nije jedan od boljih NFS nastavaka.
Uzmi si EA Access za 5$ i mozes igrati obje igre mjesec dana. 😄 Zapravo možeš igrati skoro pa sve Nfs naslove pa cak i Heat
14 godina
offline
PlayStation 4

Ako uzmem EA Access na EU accountu, hoće mi igre iz tog EA Accessa raditi i na US accountu?

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Titanfall 2 je super Mp igra a Payback nije jedan od boljih NFS nastavaka.
Uzmi si EA Access za 5$ i mozes igrati obje igre mjesec dana. 😄 Zapravo možeš igrati skoro pa sve Nfs naslove pa cak i Heat

 tesko da cu stici odigrati u mjesec dana :)

 

Titanfall ima i single player, on valja? Za Payback, sto fali? Heat puno bolji?

9 godina
offline
PlayStation 4

Kod mene u Bloodborne svega. Većinom sve zbunjujuće 100 prolaza, 200 opcija 500 vrata haha. Riješio sam dosta toga Vicar Ameila iz 3 puta, Bloodthreast beast iz prve. Onda sam se nekako našao kod Darkbeasta nju sam riješio iz 2 pokušaja. Riješio cijeli Old Yharnam. Otišao lijevo od katedrale otključalo se novo mjesto Hemwick charnel lane. Otišao kroz sredinu Yharnama u ona vrata gdje se traži password otključala se Forbidden Woods, otišao desno od katedrale riješio 2 lovca pokupio neki Tonsil stone otišao još dolje niže ušao u neku crkvu neko me zgrabio i stvorim se u Lecture Buildingu. 

 

Onda sam napravio neki ritual i stvorio se u nekoj tamnici pa riješio undead gianta nisam dobio nikakav trofej inače trofeji iskaču za svakog bossa. ( Ne moram onda ići u te tamnice i radit te rituale?) 

 

Nema kraja novim mjestima skrivenim ulazima a nikad ne znaš gdje prije otići i dal ti je karakter spreman više za jedno nego za drugo mjesto... Lvl sam 38 igram 2 dan. Problema nekih sa Bossovima i nemam samo treba bit agresivan i nedat im disati, a ostalo je malo zbunjujuće jer kao što rekoh na 100 različitih mjesta se može ići. Kad fromsoftver napravi igru nema zajebancije haha.

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4

ne moraš raditi labirinte, to je zamišljen kao neki end game, tako da možeš to raditi i pred sam kraj igre, s time da je super i to istražiti, ali ne moraš

11 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Poceo sam igrati NFS Heat i stvarno mi nije jasno cemu onoliki hejt. Bas nudi sve ono sto ocekujem od NFS igre i bolji je i od Payback, koji mi je bio dobar a posebno od onog 2016 koji je bio los.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Ako pricate o onim chalices donguenima, kako god se vec zovu, meni je to najgore dio Bloodbornea i fala Bogu da je opcionalan. Steta samo za neke bossove koji nisu tako losi.
PeTak
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Danas beta gameplay Mortal Shella.
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
2 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
m77 kaže...
Danas beta gameplay Mortal Shella.

 

dosta su dobre reakcije, bojao sam se da će biti vrlo osrednje. kažu za borbu da je mogla biti raznovrsnija, ali na kraju krajeva igra nije ni toliko dugačka tako da mislim da će biti ok.

 

jako mi je drago da hvale world design i priču. Mislim da će definitivno vrijediti 30$. I malo će olakšati čekanje Elden Ringa

 

 

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Svi koji imate PS plus, dostupna je besplatna 10th Anniversary Tema.
Moj PC  
5 0 hvala 5
8 godina
offline
PlayStation 4

Nakon čitanja dosta pohvalnih komentara na Bloodborne, zaigrao sam ga.

Prošao sam onaj prvi dio, tj. taman sam pobijedio prvog bossa i pretpostavljam da su mi se sad otvorila neka vrata na tom području gdje bih trebao ići, ali snaći ću se :)

 

Kao netko tko nikada nije igrao souls igre, ne mogu zasada reći da je Bloodborne preteška igra. Naravno ima onaj neki lik na početku kad se siđe niz stepenice pa lijevo koji me satro, ali tad sam shvatio da to nije pravi put pa sam krenuo na drugu stranu i moram reć bez većih poteškoća sam došao do bossa (pokoji onaj debeli i neki nabrijani vukodlaci su bili od jačih protivnika).

 

E sad, ne bih htio čitat po internetu da si ne spojlam sve, ali kada bio u kanalizaciji pa se popeo uz neke stepenice, pa razbio neke kutije na prozoru tam je bila neka "žena vrana" na balkonu koja je bila naslonjena na ogradu, a ja sam u panici od neprijatelja udario po njoj i vidio da je puno jača od mene i pobjegao. Nisam siguran, ali kao da je nešto pričala, da li dobijem nešto bitno ako je ubijem ili je ona tam ko mini boss?

 

Kao noob u souls igrama moram priznat da je atmosfera savršeno pogođena, do sada nisam imao trzaja niti pada fps-a (tek sam pobijedio prvog bossa), priča mi se čini jako zanimljiva, ali da li je borba tako repetativna cijelu igru? Znači izmakni se pa lupi itd.? Da li se možda nauče neki novi skillovi koji mijenjaju način borbe? Na početku sam odabrao cleaver, a usput sam našao spear pa sam malo i njega oštrio 

 

Bez obzira na borbu, mislim nastavit igru pogotovo radi priče i zasad još uvijek tog WTF momenta.

I am over 9000!!!
 
2 0 hvala 0
9 godina
offline
PlayStation 4

Ubisoft je predstavio svoju Free2Play Battle Royale Igru sa 100 igrača - HYPER SCAPE.

Razlikuje se po tome da nema krug koji se sužava već mapa nestaje i postaje manja, kad umrete postajete duh i mozete govoriti svom timu gdje su neprijatelji, pobjedu odnosite ako ste u posjedu Crown Royale 45 sec. 

 

 

 

Moj PC  
3 0 hvala 3
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Nije mi poznat site, ne znam koliko ima istine, ali neke stvari su too much

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Već jedno vrijeme se tupi o tome kako cijena igara nije rasla već 100 godina i da jadni izdavači nemaju dovoljno para. Veli Jim Sterling "It's not enough to make some money, you have to make all the money".

Najjači mi je ovaj bivši šef Sony gaminga koji veli kako je neodrživo raditi igre od 25h i da treba raditi kraće igre. I to izjavi taman kad Sony izbaci TLOU2, 8 satnu igru rastegnutu na 25 sati. Pa koga vraga ste išli raditi duplo dužu i duplo skuplju igru od prethodnika.

Uglavnom, ne bi me čudilo da 69.99 bude nova norma za igre. Možda ne odmah na startu generacije, ali s vremenom.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
2 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Meni je to ok cijena za igru od 100 sati, kvalitetnu, raznolikog sadržaja. Ono što očekujem da će biti od CP2077 bih platio 70$ bez sekunde razmišljanja. Naravno da ne bi smijela toliko koštati linearna igra od 20 h.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
PlayStation 4

Ne bih se cudio povecanju cijena. Vec i na ovoj generaciji su CoDovi bili skuplji i sl.

To je biznis.

Znaju oni koliko igara se proda po punoj cijeni, a koliko na popustima.

Nama je isto kao i do sada. Ili ces kupiti DayOne ili cekati popust.

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...
Meni je to ok cijena za igru od 100 sati, kvalitetnu, raznolikog sadržaja. Ono što očekujem da će biti od CP2077 bih platio 70$ bez sekunde razmišljanja. Naravno da ne bi smijela toliko koštati linearna igra od 20 h.

 Znaci ovi devovi koji najvise izlaze u susret korisnicima i koji daju free upgrade sa PS4 na PS5 verziju su onda donji jer je bitno kupiti PS4 verziju i ustedjeno 10$ ako budu svi isli tim cijenama.

12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...
Meni je to ok cijena za igru od 100 sati, kvalitetnu, raznolikog sadržaja. Ono što očekujem da će biti od CP2077 bih platio 70$ bez sekunde razmišljanja. Naravno da ne bi smijela toliko koštati linearna igra od 20 h.

 Ma to je to. Jos malo pa ce igrat kostat 1/4 konzole. Onda nabubetaj mikro transakcije unutra i to je to. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
16 godina
offline
PlayStation 4

Ali ti kao krajni kupac imas "moc".

Ne moras kupiti igru DayOne.

I ako imas milijun istomisljenika, osjetit ce oni to, pa mozda iduca igra bude "normalne" cijene.

Ista stvar je s mikrotransakcijama. Ne moras ih kupiti.

 

Ne vidim u cemu je toliki problem.

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.7.2020 9:04 (Chaky).
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
arnes_king kaže...
Cansee kaže...
Meni je to ok cijena za igru od 100 sati, kvalitetnu, raznolikog sadržaja. Ono što očekujem da će biti od CP2077 bih platio 70$ bez sekunde razmišljanja. Naravno da ne bi smijela toliko koštati linearna igra od 20 h.

 Znaci ovi devovi koji najvise izlaze u susret korisnicima i koji daju free upgrade sa PS4 na PS5 verziju su onda donji jer je bitno kupiti PS4 verziju i ustedjeno 10$ ako budu svi isli tim cijenama.

 Ovo ne kužim.

 

SimeKZ kaže...
Cansee kaže...
Meni je to ok cijena za igru od 100 sati, kvalitetnu, raznolikog sadržaja. Ono što očekujem da će biti od CP2077 bih platio 70$ bez sekunde razmišljanja. Naravno da ne bi smijela toliko koštati linearna igra od 20 h.

 Ma to je to. Jos malo pa ce igrat kostat 1/4 konzole. Onda nabubetaj mikro transakcije unutra i to je to. 

 

To nisam rekao. Bio sam protiv mikrotransakcija u prošlosti, sadašnjosti i budućnosti. Ono što sam ja rekao je da razumijem da kvalitetne AAA igre u koje se upuca budžet holivudskog blockbustera koštaju nešto više. Sad da nam izbace God of War triput veći od prvog, kvalitetniji, napredniji, zašto ne bi naplatili više? S druge strane ako uzmemo primjer Last of us 2, igre koja koristi 99% mehanika iz prve, i 60$ je previše

16 godina
offline
PlayStation 4

A zasto bi uopce trajanje igre trebalo biti mjerilo cijene?

 

Pa meni su draze igre koje su super i zavrsim ih za 10h.

Nego lupati nesto repetitivno i razvuceno samo da igra traje duze.

 

Zbog toga smo i upali u svojevrsnu "rupu" gdje su izdavacke kuce zakljucile da u SP igrama nema kruha, pa su svi poceli proizvoditi MP naslove.

Ali im je trziste ipak dokazalo da su igraci zeljni i zele kvalitetne SP igre i kupt ce ih DayOne, ako procijene da cu vrijedne novaca.

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Chaky kaže...

Ali ti kao krajni kupac imas "moc".

Ne moras kupiti igru DayOne.

I ako imas milijun istomisljenika, osjetit ce oni to, pa mozda iduca igra bude "normalne" cijene.

Ista stvar je s mikrotransakcijama. Ne moras ih kupiti.

 

Ne vidim u cemu je toliki problem.

 Problem je u tome kaj ja osobno naginjem prema MP igrama. Vecinom sportskim i pucacinama. Takve igre vecinom imaju 1y life span. Ako idem cekat popust, cekas do 6mj. I kaj mi vrijedi pocet igrat F1 primjerice na pola zivotnog vijeka. Nista.

SP igre su druga prica. Imam hrpu njih na PSu i igram pomalo. No MP je sasvin druga prica. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
16 godina
offline
Re: PlayStation 4

Ali ocito uzivas u njima, pa ces smisliti i tih 10€ ekstra.

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Chaky kaže...

Ali ocito uzivas u njima, pa ces smisliti i tih 10€ ekstra.

 

Pa da, ako igraš jednu igru po cijele dane stalno onda plaćanje tu i tamo još ekstra nije nikakav problem niti bi trebao biti.

Plaćao sam godinama WoW subsription, sad platim i mjesečni XP boost za Heroes of the Storm (makar ne treba).

Ako će to pomoći da igra dulje bude živa to je u redu.

 

Za igru od 10h nikad ne bih platio 400-500kn. Boli me briga, taman ni da je najbolja igra u svemiru. Ne vidim što bi tu moglo biti toliko posebno, a da nema neki ekstra content koji bi trajao dulje vrijeme.

Nijedan Uncharted više neće dobit pare od mene. Mooožda odigram dok bude "besplatno" u PS+.

 

No, najgore mi je što me klinci non stop cimaju za neke DLC charactere, DLC mape, DLC coinse, season passove. Pa dokle više. :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.7.2020 9:39 (Bitanga).
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Ma da dobro oni to zamisljaju digni cijenu igre izbaci nedovrsenu pa nam daj par season passeva,

dlc za charactera, pa ovo, pa ono, pa skinovi, pa mape, pa pizde materine. Pa plati ps+ da bi mogao

igrati online jer sve prije i izmedu ne kosta dovoljno. Ne znam ne bacam vise 500kn na svaku novu igru koja mi se svidi.

Naravno nitko me i ne tjera na ista od navedenog. Premalo vremena i provedem za plejkom da bi vise i

investirao toliko novaca u igrice, posto ih ne preprodajem dalje jos i manje.

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.7.2020 13:19 (bloodborne).
Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Chaky kaže...

Ista stvar je s mikrotransakcijama. Ne moras ih kupiti.

 

Ne vidim u cemu je toliki problem.

 Problem je u tome što platim punu cijenu igre kao i svatko drugi i onda kad upalim igru ne krećem sa iste točke kao netko tko je platio jos više za neku bolju pušku, nekog boljeg igrača itd. Znači tjera te da to kupuješ da bi mogao igrati kompetitivno. Kao ne moraš kupovati, opcionalno je, ali u isto vrijeme u startu zaostaješ za ekipom koja kupuje. To je licemjerno. 

 

Jedine mikrotrasakcije koje podržavam su u igrama tipa Fortnite. Besplatna igra za svakoga, a možeš kupovati samo skinove koji ti ne donose nikavu prednost u odnosu na druge. Tu ću s guštom kupiti koji skin da podržim developere.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.7.2020 13:12 (antimadridista).
6 godina
online
PlayStation 4

Zašto se o istoj stvari piše na dvije različite teme? Zbunjujete me, ne znam gdje sam više i kome šta pisao. 

 
4 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice