PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.764.245
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
12 godina
offline
Re: PlayStation 4

Nisam znao za to, hvala na korisnoj informaciji

Baš da probam. Šteta, nema metal gear 3 i 4.

Barem prije nije bilo. Izabereš bilo kojeg prodavača 

i ukucaš kod na USA profil?

 

Ovo je ok ili?

https://www.ebay.com/itm/PS-PLUS-14-DAY-PS-NOW-7-DAY-For-PS4-PLAYSTATION/264659073932?hash=item3d9ee8fb8c:g:3b8AAOSwnWFeY4jq

 

Kako se to uopće iskoristi?

Poruka je uređivana zadnji put čet 28.5.2020 23:01 (mariclius).
12 godina
offline
PlayStation 4

Mogu rec' da sam prilicno zagrijan za SW BF II. Napunit ce se serveri, bit ce jebeno.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
4 godine
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
VladimirLem kaže...
Bitanga kaže...

 

Bolje je pitanje podržava li tvoj monitor 1080p input bez stretchinga.

 To mogu samo znati kad spojim PS4?

 

Pa ne, probaj se poigrati s opcijama na monitoru. 

Ako ima neke opcije što se tiču aspect ratia i sl. Probaj prebacit na PCu rezoluciju na 1080p pa gledaj kako će skalirati na monitoru uz neke opcije.

TVi obično imaju puno bolje opcije što se toga tiče.

 

 Samo da javim da HZD izgleda prekrasno. U opcijama igre odabrao sam višu rezoluciju (2160p) naspram boljih preformansi i uključio supersampling i to izgleda savršeno na mom monitoru, nikakvo prčkanje po opcijama monitora nije bilo potrebno.

Have no fear, Vlad is here
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.5.2020 9:51 (VladimirLem).
9 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
@mariclius

Ne ukucavaš kod već se logiraš profilom koji dobiš na mail. Kad se logiraš, pokreneš ps now i na njemu možeš streamat stare igre, a ove sa ps4 možeš streamat i downloadat.

Nakon tjedan dana obrišeš ga sa plejke. Meni oke stvar za isprobat neku igru jer na ps now ima dobrih igara, a nekaj se stigne i odigrat u tih tjedan dana.

Kaj se tiče sellera, uzimao sam od trojice, nisam imao problema.
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.5.2020 7:06 (kbenzema).
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
antimadridista kaže...

Uf ovaj F1 je čista zaraza. Sve je vrhunski odrađeno od prezentacije, do vožnje i svega ostalog. Pregršt opcija u bolidu. Igrao sam zadnji put F1 igru prije 4-5 godina ali nije bilo ni blizu ovoliko detaljno kao danas. Codemasters stvarno zna napraviti dobar racing sim. 

 Da. Mnoštvo opcija i ono što je meni osobno bitno - dobar AI koji ti se suprostavlja na stazi, napada te i brani pozicije. Šteta što Codemasters nema više novaca kao recimo Polyphony Digital pa da napokon napravi zaokružen proizvod. Uvijek im fali ono nešto da možeš reći da im je igra fenomenalna. Točno se vidi da su neke stvari napravljene reda radi, no s obzirom da je vožnja super zabavna ne zamjeram im. 

 

Što se tiče rasprave o spolovima, muškarcima, ženama i onome - možete biti ponosni na sebe. Ljudi često percipiraju gamere kao čudake koji igraju igre u podrumu roditeljske kuće bez ikakvog dodira sa stvarnim svijetom. A mi ustvari raspravljamo o ravnopravnosti, transrodnim osobama i ostalim stvarima. 

6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Vandit kaže...

Što se tiče rasprave o spolovima, muškarcima, ženama i onome - možete biti ponosni na sebe. Ljudi često percipiraju gamere kao čudake koji igraju igre u podrumu roditeljske kuće bez ikakvog dodira sa stvarnim svijetom. A mi ustvari raspravljamo o ravnopravnosti, transrodnim osobama i ostalim stvarima. 

I na taj način direktno igramo na kartu Naughty Dogu i Sonyu - generira se buzz i hype oko igre.

 

Najbolji marketing je besplatni marketing.

9 godina
online
Re: PlayStation 4
robogo kaže...
Vandit kaže...

Što se tiče rasprave o spolovima, muškarcima, ženama i onome - možete biti ponosni na sebe. Ljudi često percipiraju gamere kao čudake koji igraju igre u podrumu roditeljske kuće bez ikakvog dodira sa stvarnim svijetom. A mi ustvari raspravljamo o ravnopravnosti, transrodnim osobama i ostalim stvarima. 

I na taj način direktno igramo na kartu Naughty Dogu i Sonyu - generira se buzz i hype oko igre.

 

Najbolji marketing je besplatni marketing.

 

ma nije im neki ispao marketing za TLOU2. I ne stoji baš uvijek da ne postoji loš publicitet - postoji itekako.

 

Ovaj zadnji prikaz gameplaya im je gledalo skoro duplo manje ljudi nego Ghost of Tshushima i puno se manje komentiralo po svim društvenim mrežama. U normalnim uvjetima, Last of Us bi trebao pojesti novi i nepoznati GoT

 

Puno je tu bilo kikseva, izuzev ovoga sa leakanom radnjom igre. Veliki kiks im je bio fokus na neke lgbt fore, a gameplay koji izgleda odlično prikazati tako kasno, i to više izgleda kao damage control nego išta drugo. Kada su prvi put prikazali gameplay (prije koju godinu) izgledalo je fantastično, brutalno, realno, a Naughty Dog je samo komentirao kako se Ellie ljubila sa curom. 

 

Samo da napomenem, znam da u gameplayu nema ništa revolucionarno, ali izgleda jako dobro odrađeno i ne sumnjam da će biti itekako zabavno

4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
mariclius kaže...

Za 50 kuna prodaje tu igru i divison 1, meral gear, assassian rogue i još neke cod igre. Za 50 kn se isplati. 

Ako hoćeš ti pošaljem ako ti se igra

 Jooj kolega zapoceo sam u zadnje vrijeme horizon, medievil, ds trilogiju, tomb raider, ace combat, sw, nhl, nba, last of us,

watch dogs, sekiro, ovo ono. Hahahaha ja ne znam jesam ista dovrsio ak zapocnem jos koju igru i stanem pa popizdit cu.

 

Btw komentari na ps-ovm instagramu vezano za tlou2 su vristanje. Kako ih ekipa pljuje 😂

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.5.2020 9:12 (bloodborne).
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Igra tko No Mans Sky u zadnje vrijeme? Se isplati odigrati čisto single player?
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...
Igra tko No Mans Sky u zadnje vrijeme? Se isplati odigrati čisto single player?

 Šta ta igra uopće ima SP kampanju?

Have no fear, Vlad is here
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Pa koliko znam nije čisti multiplayer. Možda griješim, nisam u toku sa zadnjim updateovima.

Uglavnom, dal mogu igrati sam bez da brinem o MP aspektu?
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
9 godina
online
Re: PlayStation 4
VladimirLem kaže...
Hexfire kaže...
Igra tko No Mans Sky u zadnje vrijeme? Se isplati odigrati čisto single player?

 Šta ta igra uopće ima SP kampanju?

 

Mislim da je u toj igri fora da i kad igraš multiplayer da su toliko male šanse da sretneš nekoga da je kao da igraš singleplayer. To mi je objašnjavao jedan prijatelj, ali ne znam iz svog iskustva nisam probao. Iako me jako zanimaju igre svemirske tematike, na ovo nisam bio toliko nabrijan jer sam uvijek viđao u gameplayu samo neka skeniranja flore i faune i neko rudarenje, a to me toliko ne privlači. Iako da imam puno slobodnog vremena sigurno bi isprobao

4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

i mene zanima ta igra volio bi ju isprobati.

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ne mogu reći da i mene nešto specijalno privlači, barem koliko se sjećam one prve verzije, ali dolazi mi na game pass pa ću vjerojatno isprobati tokom godine.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...
Pa koliko znam nije čisti multiplayer. Možda griješim, nisam u toku sa zadnjim updateovima.

Uglavnom, dal mogu igrati sam bez da brinem o MP aspektu?

 Ova igra je u startu bila cisti SP gdje su slagali da mozes sresti druge igrace ali nije bilo istina. U pocetku je bila skroz losa i daleko od onog sto su najavili, medjutim updateima su je toliko ispolirali i prepravili da je sad bar prema onima sto igraju vrh. Takodjer su dodali MP segment pravi gdje stvarno mozes igrati i s drugima, ali i dalje mozes sve sam. Ja sam je probao u prvoj fazi a bas imam zelju sad nabaviti i odigrati jer se sad cini kao druga igra skroz.

12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Vandit kaže...
antimadridista kaže...

Uf ovaj F1 je čista zaraza. Sve je vrhunski odrađeno od prezentacije, do vožnje i svega ostalog. Pregršt opcija u bolidu. Igrao sam zadnji put F1 igru prije 4-5 godina ali nije bilo ni blizu ovoliko detaljno kao danas. Codemasters stvarno zna napraviti dobar racing sim. 

 Da. Mnoštvo opcija i ono što je meni osobno bitno - dobar AI koji ti se suprostavlja na stazi, napada te i brani pozicije. Šteta što Codemasters nema više novaca kao recimo Polyphony Digital pa da napokon napravi zaokružen proizvod. Uvijek im fali ono nešto da možeš reći da im je igra fenomenalna. Točno se vidi da su neke stvari napravljene reda radi, no s obzirom da je vožnja super zabavna ne zamjeram im. 

 

Mislim da je krenula neka priča ovih dana da je F1 baš zainteresiran raditi svoju simulaciju Formule 1. Da su zasad zadovoljni poslom koji odrađuje Codemasters u partnerstvu s njima, ali da im je dugoročno u planovima da imaju svoju simulaciju. Živi bili pa vidjeli. 

 

Hexfire kaže...
Pa koliko znam nije čisti multiplayer. Možda griješim, nisam u toku sa zadnjim updateovima.

Uglavnom, dal mogu igrati sam bez da brinem o MP aspektu?

 

Možeš slobodno igrati igru kao da nikog nigdje nema, multiplayer je dodan tek kasnije i postoje neki hubovi gdje možeš doći i vidjeti druge igrače i zajedno s njima odigravati misije. Nisam probao nikad, nemam uopće ni želju. 

 

Igra je u svojoj srži single player i vjerojatno će ti prije dosaditi nego što ćeš je završiti. Ne znam ni ima li pravog kraja. Ima neku priču koja cijelo vrijeme ide u pozadini, ali je ne moraš striktno pratiti. Možeš igrati svojim tempom. Meni je osobno taj exploration dio dobar, ali vrlo brzo shvatiš da se sve svodi na prikupi X količinu jednog materijala da bi je mogao rafinirati u Y količinu nekog drugog materijala. Ima i gradnje baza, možeš čuda izgraditi, ali me nije baš dugo zadržalo pa sam izgradio samo neke osnove.

 

Puno je ponavljanja radnji i to je ono što na kraju dosadi, barem meni. I užasno me smeta što kad dođeš na neku svemirsku postaju kao da si ušao u epizodu Teletubbiesa, alieni izgledaju, pričaju i gestikuliraju tako smiješno i djetinjasto, kao da su ih djeca u vrtiću nacrtala. Ubije mi totalno ugođaj.

 

Vrijedi probati, a sad hoćeš li se i zadržati dugo, ne znam. Ovisi o tebi.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
11 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Stigao mi borderlands 3. Nisam još igrao. Jel dobar?. Onaj handsome collection prešao i uživao. Genijalna mi bila igra. Jel ovaj barem na toj razini ?. Hvala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayStation 4

Jel naručivao tko igre sa gamershop.hr? Gledam Ghost of Tsushima za prednarudžbu za 447 kn pa me zanima jel pouzdan shop...nikada čuo za njih a kod nas nisam naišao da ima jeftinije od ovoga.

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayStation 4
Q-Tip kaže...
 

Možeš slobodno igrati igru kao da nikog nigdje nema, multiplayer je dodan tek kasnije i postoje neki hubovi gdje možeš doći i vidjeti druge igrače i zajedno s njima odigravati misije. Nisam probao nikad, nemam uopće ni želju. 

 

Igra je u svojoj srži single player i vjerojatno će ti prije dosaditi nego što ćeš je završiti. Ne znam ni ima li pravog kraja. Ima neku priču koja cijelo vrijeme ide u pozadini, ali je ne moraš striktno pratiti. Možeš igrati svojim tempom. Meni je osobno taj exploration dio dobar, ali vrlo brzo shvatiš da se sve svodi na prikupi X količinu jednog materijala da bi je mogao rafinirati u Y količinu nekog drugog materijala. Ima i gradnje baza, možeš čuda izgraditi, ali me nije baš dugo zadržalo pa sam izgradio samo neke osnove.

 

Puno je ponavljanja radnji i to je ono što na kraju dosadi, barem meni. I užasno me smeta što kad dođeš na neku svemirsku postaju kao da si ušao u epizodu Teletubbiesa, alieni izgledaju, pričaju i gestikuliraju tako smiješno i djetinjasto, kao da su ih djeca u vrtiću nacrtala. Ubije mi totalno ugođaj.

 

Vrijedi probati, a sad hoćeš li se i zadržati dugo, ne znam. Ovisi o tebi.

 

Ja sam nedavno opet malo instalirao da se prisjetim (na launchu sam igrao jedno 70-80h).

Popizdio sam što i dalje moraš izvoditi kombo sa melee attackom i jetpackom da bi brže letio (tzv. melee boost).

To mi je tolko preretardirano da se osjećam ko idiot svaki put dok igram. Ne znam, jednostavno ne mogu više preći preko takvih idiotarija.

 

A igra je podjednako zbunjujuća i nepotrebno komplicirana da to jednostavno ne razumijem.

Nema tu nikakvog materijala još uvijek za dobru igru. Niti neće biti.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.5.2020 14:46 (Bitanga).
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Nemam iskustva što se tiče igara, ali prije mjesec dana sam kod njih kupio Xbox One X. Cijena je bila odlična, konzola je stigla u roku 2 dana. Kodovi uz konzolu uredno radili.

Jedino što mi nikako nije prolazila narudžba da mog tek registriranog računa, nego sam ju obavio kao "gost". Osim te sitnice, sve 5.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
6 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
lobotomac90 kaže...

Jel naručivao tko igre sa gamershop.hr? Gledam Ghost of Tsushima za prednarudžbu za 447 kn pa me zanima jel pouzdan shop...nikada čuo za njih a kod nas nisam naišao da ima jeftinije od ovoga.

 Evo ja bas jucer naletio na taj shop.Nikad prije cuo za njih.Pogledao malo po fejsu i vidim ljudi su zadovoljni.I onda sam prednarucio tlou 2 

11 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Evo lik prije 2 godine vec skontao u kojem pravcu ide naughty dog ...

 

The Naughty Dog "Agenda" - An Honest, Open Conversation

Moj PC  
3 2 hvala 1
9 godina
offline
Re: PlayStation 4

U Četvrtak u 22 h odrzat ce se PS5 Event Future of Gaming, trajat ce oko sat i pol i pokazat ce se PS5 launch naslovi, contoler a vjerojatno ce izbaciti neki teaser za konzolu

https://blog.playstation.com/2020/05/29/youre-invited-a-look-at-the-future-of-gaming-on-playstation-5/

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.5.2020 21:59 (Gogy7).
Moj PC  
10 0 hvala 7
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Četvrtak
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
protjeran
offline
PlayStation 4
Poruka je uređivana zadnji put pet 29.5.2020 18:24 (arnes_king).
Moj PC  
3 0 hvala 2
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

Ja sam nedavno opet malo instalirao da se prisjetim (na launchu sam igrao jedno 70-80h).

Popizdio sam što i dalje moraš izvoditi kombo sa melee attackom i jetpackom da bi brže letio (tzv. melee boost).

To mi je tolko preretardirano da se osjećam ko idiot svaki put dok igram. Ne znam, jednostavno ne mogu više preći preko takvih idiotarija.

 

A igra je podjednako zbunjujuća i nepotrebno komplicirana da to jednostavno ne razumijem.

Nema tu nikakvog materijala još uvijek za dobru igru. Niti neće biti.

 

Da, taj combo mi je smiješan, a nije ni dokumentiran u igri nego ga možeš otkriti samo slučajno ili ako vidiš neki Youtube tutorial. Ali ipak me još više smetaju teletubbiesi na svemirskoj postaji. 

 

Mislim, činjenica je da su igru dosta proširili i popravili u odnosu na launch, ali svejedno ne vidim čime bi me zadržala na duge staze. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Jel igrate vi sto god zajedno tu sa foruma ? Da li bi igrao netko nesto online ?

Bilo sta dark souls, nba, bloodborne, sta god se moze 😁🍻

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
kbenzema kaže...
@mariclius

Ne ukucavaš kod već se logiraš profilom koji dobiš na mail. Kad se logiraš, pokreneš ps now i na njemu možeš streamat stare igre, a ove sa ps4 možeš streamat i downloadat.

Nakon tjedan dana obrišeš ga sa plejke. Meni oke stvar za isprobat neku igru jer na ps now ima dobrih igara, a nekaj se stigne i odigrat u tih tjedan dana.

Kaj se tiče sellera, uzimao sam od trojice, nisam imao problema.

Hvala ti puno, uzeo taj sa 14 dana ps+ i 7 dana ps now. 

Sutra ću nadam se  malo te starije igre testirati. Probao na brzinu i radi sve ok. Hvala,:) 

 

Bloodborne, gori si od mene onda sa tolikom hrpom igri:) 

 

 

6 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

Jel igrate vi sto god zajedno tu sa foruma ? Da li bi igrao netko nesto online ?

Bilo sta dark souls, nba, bloodborne, sta god se moze 😁🍻

Division 2 i Diablo III. Tu i tamo Injustice 2.

4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
mariclius kaže...
kbenzema kaže...
@mariclius

Ne ukucavaš kod već se logiraš profilom koji dobiš na mail. Kad se logiraš, pokreneš ps now i na njemu možeš streamat stare igre, a ove sa ps4 možeš streamat i downloadat.

Nakon tjedan dana obrišeš ga sa plejke. Meni oke stvar za isprobat neku igru jer na ps now ima dobrih igara, a nekaj se stigne i odigrat u tih tjedan dana.

Kaj se tiče sellera, uzimao sam od trojice, nisam imao problema.

Hvala ti puno, uzeo taj sa 14 dana ps+ i 7 dana ps now. 

Sutra ću nadam se  malo te starije igre testirati. Probao na brzinu i radi sve ok. Hvala,:) 

 

Bloodborne, gori si od mene onda sa tolikom hrpom igri:) 

 

 

 Haha i sad jos uzmi u obzir da plejku ne palim po 2-3 tjedna. Imam kaj igrat do playstationa 10. Haha

robogo kaže...
bloodborne kaže...

Jel igrate vi sto god zajedno tu sa foruma ? Da li bi igrao netko nesto online ?

Bilo sta dark souls, nba, bloodborne, sta god se moze 😁🍻

Division 2 i Diablo III. Tu i tamo Injustice 2.

 Hmm, ehh nemam nijednu od navedenih. Doduse volio bi sa bugovcima zaigrat nesto.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice