PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.769.751
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...

Može preporuka za neki Bluetooth dongle s kojim će mi Dualshock 4 sigurno raditi na PC-u. Ima li uopće nešto na što treba pripaziti? Mislio sam uzeti neki random s aliexpresa ili ebaya. ali da provjerim za svaki slučaj.

 

Radit će ti sa svakim, ali čak i sa originalnim dongleom ne garantira ugodno iskustvo igranja. 

Ja sam nakon godina zajebancije odustao i kupio Xbox One controller i s njim nemam više manje nikakvih problema.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
4 godine
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...

Može preporuka za neki Bluetooth dongle s kojim će mi Dualshock 4 sigurno raditi na PC-u. Ima li uopće nešto na što treba pripaziti? Mislio sam uzeti neki random s aliexpresa ili ebaya. ali da provjerim za svaki slučaj.

Ovo je sluzbeni adaptor za DS4 za PC

 

 https://www.playstation.com/en-gb/explore/accessories/dualshock-4-usb-wireless-adaptor/

 

I meni je Xbox one adapter isto najbolji

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.1.2020 20:38 (personauserCRO).
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
personauserCRO kaže...
Hexfire kaže...

Može preporuka za neki Bluetooth dongle s kojim će mi Dualshock 4 sigurno raditi na PC-u. Ima li uopće nešto na što treba pripaziti? Mislio sam uzeti neki random s aliexpresa ili ebaya. ali da provjerim za svaki slučaj.

Ovo je sluzbeni adapter za DS4 za PC

 

 https://www.playstation.com/en-gb/explore/accessories/dualshock-4-usb-wireless-adaptor/

 

Da, ako koristiš taj adapter neke igre ga prepoznaju pa stavljaju PS button ikone u kontrolama. Sa običnim BT adapterom dobivaš Xbox ikone jer DS4Windows emulira Xbox kontroler.

No meni je ovaj originalni wireless adapter stvarao hrpu drugih problema, često se nije htio ni upariti (a stajao je na stolu vrlo blizu kontroleru), pa je prestajao raditi u tom USB portu, a u drugom je radio (pa onda prestao u drugom, pa proradio u trećem :-D).

Don't have time for that shit :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.1.2020 20:33 (Bitanga).
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
personauserCRO kaže...
Hexfire kaže...

Može preporuka za neki Bluetooth dongle s kojim će mi Dualshock 4 sigurno raditi na PC-u. Ima li uopće nešto na što treba pripaziti? Mislio sam uzeti neki random s aliexpresa ili ebaya. ali da provjerim za svaki slučaj.

Ovo je sluzbeni adaptor za DS4 za PC

 

 https://www.playstation.com/en-gb/explore/accessories/dualshock-4-usb-wireless-adaptor/

 

I meni je Xbox one adapter isto najbolji

Jedino je sranje što se ne može kod nas nabaviti više, čak sam slao i u SD upit pred kojih mjesec dva i rekli su da neće nabavljati više. Na kraju sam uspio preko bluetooth koji mi je već u kompu. 

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gajotres kaže...
personauserCRO kaže...
Hexfire kaže...

Može preporuka za neki Bluetooth dongle s kojim će mi Dualshock 4 sigurno raditi na PC-u. Ima li uopće nešto na što treba pripaziti? Mislio sam uzeti neki random s aliexpresa ili ebaya. ali da provjerim za svaki slučaj.

Ovo je sluzbeni adaptor za DS4 za PC

 

 https://www.playstation.com/en-gb/explore/accessories/dualshock-4-usb-wireless-adaptor/

 

I meni je Xbox one adapter isto najbolji

Jedino je sranje što se ne može kod nas nabaviti više, čak sam slao i u SD upit pred kojih mjesec dva i rekli su da neće nabavljati više. Na kraju sam uspio preko bluetooth koji mi je već u kompu. 

 

Imam ja u ladici, al ne želim nikog unesrećit s tim komadom smeća :-)

Bolje ga je baciti.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.1.2020 1:24 (Bitanga).
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Samo ti pošalji :).



A jbg, nisam mislio da će biti neki problem. Imam i ja Xbone + original dongle i radi savršeno. Nekako sam očekivao isto i od Sonya.

A niš, uzet ću neki random iz Kine pa kud puklo.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
offline
PlayStation 4

Ima li itko problema s lag-om u online igrama? Konkretno jucer instalirao apex i odma na početku meča lagalo uzasno, kao da je ping 500. Imam t-com zicnu, ps4 spojen preko wifija na 2 metra od rutera (veza je 50mbit)
isto sam primijetio u gran turismu, kad udem u igru sve super sa vezom ali kad krene utrka uvijek mi kaze jako los signal, doduse gran turismo nema laga

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

To je znak kolega, da te apexe, fortnite izbjegavas. :D

16 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

To je znak kolega, da te apexe, fortnite izbjegavas. :D

  

danas mi dolazi cod pa da vidim kaj bu s njim 

11 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Probaj promijeniti u ruteru nat type do toga je meni bilo.100 mgbt net a laggalo uzasno dok to nisam promijenio

 

Oko za oko i cijeli svijet ce biti slijep
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
WukongFtw kaže...

Probaj promijeniti u ruteru nat type do toga je meni bilo.100 mgbt net a laggalo uzasno dok to nisam promijenio

 

 

Pa ne možeš promijeniti NAT type, to nije opcija u ruteru.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Mile kaže...

Ima li itko problema s lag-om u online igrama? Konkretno jucer instalirao apex i odma na početku meča lagalo uzasno, kao da je ping 500. Imam t-com zicnu, ps4 spojen preko wifija na 2 metra od rutera (veza je 50mbit)
isto sam primijetio u gran turismu, kad udem u igru sve super sa vezom ali kad krene utrka uvijek mi kaze jako los signal, doduse gran turismo nema laga

Mile

 Imaš zicnu?? A PS4 spojen bežično. što ti to znači?

Pa spoji PS4 žicom istestiraj jel ima laga i riješio si problem.

Mislim da će ti sve raditi ko iz praćke ako PS4 spojiš žicom.

12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Mile kaže...

Ima li itko problema s lag-om u online igrama? Konkretno jucer instalirao apex i odma na početku meča lagalo uzasno, kao da je ping 500. Imam t-com zicnu, ps4 spojen preko wifija na 2 metra od rutera (veza je 50mbit)
isto sam primijetio u gran turismu, kad udem u igru sve super sa vezom ali kad krene utrka uvijek mi kaze jako los signal, doduse gran turismo nema laga

 Ja sam isto bio spojen putem wifi, brzina cca 70mb, i to je bilo nemoguce za igrati bf i fifu online. Od kad sam ustekao lan kabl nemam nikakvih problema. Ako ti je već ruter 2m od ps4 ne znam sto ne spojis kablom.

PSN Tokioplastic292
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Mile kaže...
bloodborne kaže...

To je znak kolega, da te apexe, fortnite izbjegavas. :D

  

danas mi dolazi cod pa da vidim kaj bu s njim 

 Mogao sam ti ja dati, igrao sam cijelih sat vremena.

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.1.2020 16:48 (bloodborne).
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...
Mile kaže...

Ima li itko problema s lag-om u online igrama? Konkretno jucer instalirao apex i odma na početku meča lagalo uzasno, kao da je ping 500. Imam t-com zicnu, ps4 spojen preko wifija na 2 metra od rutera (veza je 50mbit)
isto sam primijetio u gran turismu, kad udem u igru sve super sa vezom ali kad krene utrka uvijek mi kaze jako los signal, doduse gran turismo nema laga

Mile

 Imaš zicnu?? A PS4 spojen bežično. što ti to znači?

Pa spoji PS4 žicom istestiraj jel ima laga i riješio si problem.

Mislim da će ti sve raditi ko iz praćke ako PS4 spojiš žicom.

 pod zicnu mislim na internet preko zice, ne preko 4g/3g mreže

spojio bi kabelom ps4 na ruter (vjerojatno cu i spojit ak nebude ovak sljakalo) ali bi kabel morao biti na vidljivom mjestu kaj mi bas nije prezgodno

14 godina
offline
PlayStation 4

PS 3 i 4 oduvijek imaju problema sa lagom na wifi vezi, i na metar udaljenosti. Obavezno je spajanje kabelom. Drugi problem je takozvani nat type koji zna uzrokovati probleme u mp igrama. Problem se rješava otvaranjem određenih portova ili (i) rekonfiguracijom vatrozida.

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.1.2020 18:06 (Wontay).
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Iman veliki problem,imam oko 100-injak sati utrošeno u novi Call Of Duty koji je naravno 60 fps-a,i sad nabavim Far Cry 5 koji je 30fps na ps4 pro(koja je vrlo zabavna igra,odigra sam sve nastavke prije i bili su mi top tako da ne sumnjam da je i petica).....

 

Ljudi moji ja se nemogu priviknit nikako,izgleda mi ko slow motion pucačina naglo prijelaz sa 60 na 30fps....ima ko kakav savjet ? :D

 
2 2 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
lukaXXkralj kaže...

Iman veliki problem,imam oko 100-injak sati utrošeno u novi Call Of Duty koji je naravno 60 fps-a,i sad nabavim Far Cry 5 koji je 30fps na ps4 pro(koja je vrlo zabavna igra,odigra sam sve nastavke prije i bili su mi top tako da ne sumnjam da je i petica).....

 

Ljudi moji ja se nemogu priviknit nikako,izgleda mi ko slow motion pucačina naglo prijelaz sa 60 na 30fps....ima ko kakav savjet ? :D

 Meni isto treba vremena da se priviknem na 30 fpsa u nekim igrama. Ali opet je drugačije kad igraš singleplayer igru, tu se sa 30 fpsa još i može živjeti. Samo treba vremena da se privikneš. Multiplayer nebi niakd mogao igrati na 30 fpsa. Al koliko znam, većina igara ili sve koje su multipalyer rade u 60. Bar ove što sam ja igrao.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.1.2020 18:32 (antimadridista).
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Navika bro. I ja sam patio prvih par sati ali nakon toga bilo sve 5.
Sig
4 godine
neaktivan
offline
PlayStation 4

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Imam jedno pitanje vezano za injustice 2.Naime gledam mjenjati sekira za injustice 2 legendary edition rabljenu igru.Kako bih volio imati sve dlce(likove-ninja kornjace posebno) zanima me da li se dodatni likovi u obliku toga dlc-a što dolazi sa legendary izdanjem igre dobiju automatski sa diskom igre ili dolaze u obliku koda koji je već mogao biti iskorišten pa budući vlasnik igre(ja) neće dobiti ništa što dolazi sa legendary izdanjem nego samo standard verziju?Dakle moje pitanje je  da li ću sa rabljenom verzijom dobiti ''upgrade'' na legendary edition neovisno o tome što je igra već korištena?

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayStation 4

Hehe kako se thumbsdownovi dijele za FPS cmizdravce.

Ja sad kako igram na 144 FPSa sad mi je i 60 već premalo ;-)

30 ne želim više ni zamišljati.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
6 2 hvala 1
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

Hehe kako se thumbsdownovi dijele za FPS cmizdravce.

Ja sad kako igram na 144 FPSa sad mi je i 60 već premalo ;-)

30 ne želim više ni zamišljati.

 LOL Bitanga dao si za grafu i monitor kao netko za mali auto. 

Što igraš na tome Call of beauty ili onaj dosadni Red Dead Redemption 2

Jel se stvarno osjeti tolika razlika 60/144 FPS? Kažu da oko to ne može primjetiti.
Ili si mislio na Hz
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.1.2020 22:41 (hummer0).
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...
Bitanga kaže...

Hehe kako se thumbsdownovi dijele za FPS cmizdravce.

Ja sad kako igram na 144 FPSa sad mi je i 60 već premalo ;-)

30 ne želim više ni zamišljati.

 LOL Bitanga dao si za grafu i monitor kao netko za mali auto. 

Što igraš na tome Call of beauty ili onaj dosadni Red Dead Redemption 2

Jel se stvarno osjeti tolika razlika?

 

Naravno da se osjeti. Nema više kompromisa. ;-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...
Jel se stvarno osjeti tolika razlika 60/144 FPS? Kažu da oko to ne može primjetiti.
Ili si mislio na Hz

 

Ma može, vidi se već na mišu na desktopu, puno se glađe pomiče.

U igrama gdje mogu vrtim na 144 FPS, vjerojatno bih mogao i na 165 FPS. Npr CoD MW, Forza Horizon 4 i ovo drugo što igram.

RDR2 sam vrtio na 60-100 FPSa.

 

FPS = Hz ako imaš G-sync ili Freesync jer te tehnologije mijenjaju refresh rate monitora u ovisnosti o FPSu.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
neznam koji tv imas, ali ja na svojem Samsungu imam opciju "Auto motion plus" pa mogu podesiti od 1-10 i dobiti efekt zagladivanja pa izgleda kao da ima vise FPS.
za SP igre nesto savrseno, uz minimalno lagga, dobije se (za moje oci) ugodnije igranje
jesus_tm1
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
d666sermek kaže...
neznam koji tv imas, ali ja na svojem Samsungu imam opciju "Auto motion plus" pa mogu podesiti od 1-10 i dobiti efekt zagladivanja pa izgleda kao da ima vise FPS.
za SP igre nesto savrseno, uz minimalno lagga, dobije se (za moje oci) ugodnije igranje

 

Da, to je super i na Sonyu. Tako sam igrao HZD i još neke 30 FPS igre kojih se više ne mogu sjetiti.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
d666sermek kaže...
neznam koji tv imas, ali ja na svojem Samsungu imam opciju "Auto motion plus" pa mogu podesiti od 1-10 i dobiti efekt zagladivanja pa izgleda kao da ima vise FPS.
za SP igre nesto savrseno, uz minimalno lagga, dobije se (za moje oci) ugodnije igranje

 Probao sam to u par igara. Na RDR2 mi je stvaralo graficke artifakte, na Death Stranding nije, bas je bilo kao da je 60fps ali mi se opet cinilo nekako "cudno" pa sam ugasio. U svakom slucaju dobra fora za igre gdje ne stvara dodatne probleme.

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.1.2020 10:09 (arnes_king).
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Meni je to na Sonyu po defaultu uključeno za svaku igru.
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Imam injustice2 digitalnu verziju i kod skidanja je bio jedan download. Dakle nikakav dlc, expanse ili nesto nisam morao skidat da dobijem sve likove iz legy editiona tako da mislim da ne funkcionira na prencip dodatnog otkljucavanja nego je sve spojeno u jedan file.
na svadbi zovu me Svemirko
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice