PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.764.482
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
HunterXHunter kaže...

Treba li se na konzoli povezivati na social club da bi se mogao igrati RDR 2

 Ni ne znam što je social club, ali igram RDR2 bez problema. 

4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
mzopg kaže...
HunterXHunter kaže...

Treba li se na konzoli povezivati na social club da bi se mogao igrati RDR 2

 Ni ne znam što je social club, ali igram RDR2 bez problema. 

 https://socialclub.rockstargames.com/

15 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Wontay kaže...

Kakav je to servis elektronike ako ne mogu zalemiti konektor? Ako je u tome problem..

 Nije problem da ne mogu napraviti nego mi je rečeno da iako se to napravi da su šanse da normalno radi male ili da se generalno ne isplati to popravljati. Zašto? Pojma nemam. Drugim riječima -> kupi novu plejku.

jaZey kaže...

Ako si iz zg-a mogu ti preporuciti odlican servis koji je meni rjesavao slicne probleme

 Jesam jesam. Dapače, slobodno mi šibni u PM.

12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
HunterXHunter kaže...
mzopg kaže...
HunterXHunter kaže...

Treba li se na konzoli povezivati na social club da bi se mogao igrati RDR 2

 Ni ne znam što je social club, ali igram RDR2 bez problema. 

 https://socialclub.rockstargames.com/

 ništa to, pazim na distancu ovih dana. 

13 godina
offline
PlayStation 4

Sutra izlazi Persona 5 Royal. Čudno mi je da nitko inače ne priča o Personi u ovoj temi. A to je bez dvojbe jedna od najboljih PS ekskluziva. Jasno mi je da ne vole svi JRPG igre ali ovo je jedna od onih koje bi preporučio baš svakome jer se radi o jednoj od najboljih JRPG igara ikad.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
5 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
antimadridista kaže...

Sutra izlazi Persona 5 Royal. Čudno mi je da nitko inače ne priča o Personi u ovoj temi. A to je bez dvojbe jedna od najboljih PS ekskluziva. Jasno mi je da ne vole svi JRPG igre ali ovo je jedna od onih koje bi preporučio baš svakome jer se radi o jednoj od najboljih JRPG igara ikad.

 A što da ti kažem nije moj tip igre. 

Ali ko voli nek uživa.

5 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Skino sam Cod Warzone, nakon 120gb sta je skido, upalim i prebacuje me Citavo vrijeme u ps store da kupim igru, se dogodilo ikome od vas tako nesto?!
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Gerro kaže...
Skino sam Cod Warzone, nakon 120gb sta je skido, upalim i prebacuje me Citavo vrijeme u ps store da kupim igru, se dogodilo ikome od vas tako nesto?!

 Prebacuje te na store zato što odabireš vjerojatno singleplayer jer je skinuta cijela igra a ne samo warzone. Imaš na početnom meniju ovako: lijevo je singleplayer i moraš ga kupit, u sredini je warzone a desno je store. Odaberi sredinu i to piči..

12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Sve to stoji, retardirano je da ne možeš koristiti neku alternativu nego samo "orginal by Sony". 😤 😡🤬
*# @Frk #*/
5 godina
offline
Re: PlayStation 4
ursusc355 kaže...
Jurica314 kaže...

Može jedno glupo pitanje, kako biste preveli Horizon zero dawn na hrvatski (smisleno naravno)? Mislim da znam engleski dosta dobro al za ovo fakat ne znam. 

 Metal gear solid

 Good enough :)

16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Frk kaže...
Sve to stoji, retardirano je da ne možeš koristiti neku alternativu nego samo "orginal by Sony". 😤 😡🤬

Ne mora biti original Sony.

Samo sam napisao, da treba provjeriti headset, da li ima deklaraciju na kutiji, da radi na PS4.

Ili Googlati da li provjereno radi, ili provjeriti iz prve/druge ruke da je netko isprobao doticni headset na PS4 i da radi normalno mikrofon.

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Sutra počinje Spring Sale 😄 mozda bude i ps plus na popustu za ove sto traze :)
Moj PC  
2 0 hvala 2
9 godina
offline
PlayStation 4

Stigao 

Moj PC  
20 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayStation 4
BeLLicus kaže...

Stigao 

 

Mi se polako već opraštamo od PS4, lijepo je dok se netko veseli :-)

Dobrodošao 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
BeLLicus kaže...

Stigao 

 I sad da dereš samo po ekskluzivama, imaš što za raditi do PS5 :) Dobrodošao 

Steam: tanelorn666, PSN: tane666, XBLA: tanelornius, Origin: tanelorn666
7 godina
offline
Re: PlayStation 4
BeLLicus kaže...

Stigao 

 Dobro nam dosa, dobar izbor igara za pocet 

PSN - ediholic
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
BeLLicus kaže...

Stigao 

 Dobru zabavu! Ja sam isto relativno friško na PS4 Pro, nekih 6-7 mjeseci, tako da me čeka puno dobrih igrica za odigrati. Upravo završavam Uncharted 4, krenuo sam od jedinice, a onda RDR2, GoW, Bloodborne, Spiderman, TLoU 1 i 2... 

10 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Neki kupuju, a ja cu uskoro na njuskalo 😅
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
IvanDado kaže...
Neki kupuju, a ja cu uskoro na njuskalo 😅

not approved by ursusc355 

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
mzopg kaže...
BeLLicus kaže...

Stigao 

 Dobru zabavu! Ja sam isto relativno friško na PS4 Pro, nekih 6-7 mjeseci, tako da me čeka puno dobrih igrica za odigrati. Upravo završavam Uncharted 4, krenuo sam od jedinice, a onda RDR2, GoW, Bloodborne, Spiderman, TLoU 1 i 2... 

 BloodBorne preporučam igrati u jutro kad su živci još debeli u vrijeme karantene.

Šalim se igra je fenomenalna ne odustaj.

A atmosfera je za usrat se od straha.

 

10 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
mzopg kaže...

not approved by ursusc355 

  

4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4
 
0 0 hvala 1
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
PlayStation 4

Ako koga zanima Revolut je omogućio za standardni account jednokratne virtualne kartice (do sada samo uz premium). Ukratko to znaći besplatni playstation now (UK). Potrebno iskljućiti auto renuval. Ako netko ne zna fintu. Snimiš igu pomoću playstation now i igraš je s drugim accountom (npr gajotres). Kada istekne 7 dan, opet novi account aktiviraš i cijelo vrijeme igraš na drugom accountu(npr gajotres).

 

Znam da je off topick ali ovo vrijedi redom za sve servise koji nude free trial uz kreditnu karticu. 

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.4.2020 0:03 (Gajotres).
 
1 0 hvala 1
15 godina
online
Re: PlayStation 4
Gajotres kaže...

Ako koga zanima Revolut je omogućio za standardni account jednokratne virtualne kartice (do sada samo uz premium). Ukratko to znaći besplatni playstation now (UK). Potrebno iskljućiti auto renuval. Ako netko ne zna fintu. Snimiš igu pomoću playstation now i igraš je s drugim accountom (npr gajotres). Kada istekne 7 dan, opet novi account aktiviraš i cijelo vrijeme igraš na drugom accountu(npr gajotres).

 

Znam da je off topick ali ovo vrijedi redom za sve servise koji nude free trial uz kreditnu karticu. 

 

Super, sad kad balkanci krenu to rokat, onda će Sony blokirat Revolut, pa bude opet plača zašto, kako, đubrad i sl. :-D

BTW, gdje si to vidio, na njihovom sajtu i dalje piše da je to premium perk.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.4.2020 0:36 (Bitanga).
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
antimadridista kaže...

Sutra izlazi Persona 5 Royal. Čudno mi je da nitko inače ne priča o Personi u ovoj temi. A to je bez dvojbe jedna od najboljih PS ekskluziva. Jasno mi je da ne vole svi JRPG igre ali ovo je jedna od onih koje bi preporučio baš svakome jer se radi o jednoj od najboljih JRPG igara ikad.

 Pa i nije toliko čudno zna se da takvi jrpgovi nisu popularni opčenito na zapadu jer dosta i nemože provariti taj stil. Evo nekoliko nas je prešlo igru, ja, ti, denizg i hambrle koliko pamtim. Dobra je igra ko voli jrpg. Ja nisam igrao dosta jrpgova ali ima stvari koje volim u personi a i koje mi ne leže. Da joker ima karakter i da ima pravo ime u igri i da priča i da su izbacili dvije palače i da su bolje povezali priču izmedju tih palača svakome bi je preporučio više bi ljudi ovdje igralo personu. Da je bolje povezana priča i da je kako sam naveo ima li bi sličnu death noteu a samim tim persona bi bila vjerojatno najbolja igra na ps4. Otprilike poznajem koje igre vole gameri iz ove teme tako da bi i ovu igrali. Svaka čast japanu ali i u anime likovi imaju imena niko nije bezimeni pa s toga smatram da tako treba bit u igri. Još stvar koja mi je smiješna mislim ne razumijem im taj dio. Kada se ann bori onda je  u latexu je i ima bič, da je nisam vidio u personi reko bi da je radnica u sex shopu, a kada dostigneš na level 10 confidant samo se poljubi sa jokerom ono očekivao sam malo akcije kako su je napravili ali onda se sjetim da je joker mlakonja.

4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
hanteed kaže...
antimadridista kaže...

Sutra izlazi Persona 5 Royal. Čudno mi je da nitko inače ne priča o Personi u ovoj temi. A to je bez dvojbe jedna od najboljih PS ekskluziva. Jasno mi je da ne vole svi JRPG igre ali ovo je jedna od onih koje bi preporučio baš svakome jer se radi o jednoj od najboljih JRPG igara ikad.

 Pa i nije toliko čudno zna se da takvi jrpgovi nisu popularni opčenito na zapadu jer dosta i nemože provariti taj stil. Evo nekoliko nas je prešlo igru, ja, ti, denizg i hambrle koliko pamtim. Dobra je igra ko voli jrpg. Ja nisam igrao dosta jrpgova ali ima stvari koje volim u personi a i koje mi ne leže. Da joker ima karakter i da ima pravo ime u igri i da priča i da su izbacili dvije palače i da su bolje povezali priču izmedju tih palača svakome bi je preporučio više bi ljudi ovdje igralo personu. Da je bolje povezana priča i da je kako sam naveo ima li bi sličnu death noteu a samim tim persona bi bila vjerojatno najbolja igra na ps4. Otprilike poznajem koje igre vole gameri iz ove teme tako da bi i ovu igrali. Svaka čast japanu ali i u anime likovi imaju imena niko nije bezimeni pa s toga smatram da tako treba bit u igri. Još stvar koja mi je smiješna mislim ne razumijem im taj dio. Kada se ann bori onda je  u latexu je i ima bič, da je nisam vidio u personi reko bi da je radnica u sex shopu, a kada dostigneš na level 10 confidant samo se poljubi sa jokerom ono očekivao sam malo akcije kako su je napravili ali onda se sjetim da je joker mlakonja.

 Tako je i sa Japancima jer oni bas ne vole igrati WRPG. Oni najvise igraju JRPG, a dok mi najvise igramo WRPG

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
Gajotres kaže...

 

Super, sad kad balkanci krenu to rokat, onda će Sony blokirat Revolut, pa bude opet plača zašto, kako, đubrad i sl. :-D

BTW, gdje si to vidio, na njihovom sajtu i dalje piše da je to premium perk.

Na forum.hr netko je napisao da je smanjen limit za minimalnu uplatu i da standardni accounti imaju jednokratne virtuale kartice. Pogledao ja kod sebe a žena kod sebe i imamo oboje jednokratne virtualne kartice. Mislio sam kupiti premium samo radi tog featura eto sad ne moram. Probao sam naravno odmah PSNOW, USA ne prolazi ali UK prolazi. 

 

Ne vjerujem da će blokirati zato daju premium 7 dana umjesto mjesec dana. HBO GO je imao tako mjesec dana free triala pa su ga smanjili na tjedan dana. 

16 godina
offline
Re: PlayStation 4

 Cijene bezveze, niš ekstra.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice