PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.767.928
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
4 godine
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
d666sermek kaže...
ima li itko iskustva sa ovom trgovinom?

https://www.cdkeys.com/

imaju GoW i HZD po super cijeni

 Ja sam nedavno kupio baš te dvije igre na toj stranici i aktivirao ih na svom US accountu. Da to su US kodovi pa pripazi na to!

15 godina
moderator
offline
Re: PlayStation 4
d666sermek kaže...
ima li itko iskustva sa ovom trgovinom?

https://www.cdkeys.com/

imaju GoW i HZD po super cijeni

 I ja imam loše iskustvo kod njih.

Ključ koji sam kupio je bio iskorišten,kad sam im javio nisu mi htjeli vratiti lovu...tj. odugovlačili su kao da nešto provjeravaju.

 

Nakon tjedan dana sam se žalio paypalu na njih,tek onda sam dobii lovu.

سمندری ڈاکو
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
pa zbog placanja PayPal-om i razmisljam, jer je relativno sigurna kupnja.
al ovo ako ste sve rijesili refundiranjem onda ne mogu to smatrati losim iskustvom, prosao sam ja i gore...
hvala na info
jesus_tm1
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.1.2020 20:37 (d666sermek).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4

Imam ti ja Horizon CE na disku ako želiš. 70 kn i tvoj je :)

Em ne moraš US acc imati, em ćeš kasnije prodati za iste novce.

8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Tu opciju je imao još i Xbox 360 a PS platforma u svemu zaostaje.
9 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Na koju foru funkcionira cd keys? Jel to tipa bonovi, dobije se kod i upiše pa mogu skinut?
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.1.2020 8:27 (kbenzema).
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Korisnik1251 kaže...

Kako vidite koliko ste sati igrali neku igru? Igram god of war vec jako dugo, nekad po 2-3 sata, a nekad po 7-8 sati, ali jos nisam dobar komad mape uopce otkrila pa me zanima koliko sam ukupno vremena potrosila na igricu.

antimadridista kaže...
Korisnik1251 kaže...

Kako vidite koliko ste sati igrali neku igru? Igram god of war vec jako dugo, nekad po 2-3 sata, a nekad po 7-8 sati, ali jos nisam dobar komad mape uopce otkrila pa me zanima koliko sam ukupno vremena potrosila na igricu. 

 Nigdje, nažalost. To i mene zanima, koliko sam sati igrao koju igru. Čak i na Nintendo Switchu se to može provjeriti, a na PS4 ne.

Cini mi se da su najavljivali da ce doci s nekim patchom, ali za sada jos nista.

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
Poruka je uređivana zadnji put pon 6.1.2020 10:26 (Chaky).
11 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Nabavio sam neplanski Star Wars Fallen Order. Ima li neko da je igrao da napise misljenje?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ok je, nesto tipa tomb raider u SW svijetu. Ali nista posebno, borba brzo dosadi jer nemas bas neku raznolikost, prica je onako.... Dobar pokusaj SW igre ali ne ocekuj nesto tipa GoD of War.
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
arnes_king kaže...

Nabavio sam neplanski Star Wars Fallen Order. Ima li neko da je igrao da napise misljenje?

Nemoj trošiti pointe na light saber throw. 

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Koje su po vama najbolje indie igre ili igre koje su nekima prosle ispod radara u 2019. Tu ne govorim o RE2, Sekiru i ostalim razvikanim igrama.

Meni ce ostati u sjećanju Trine 4, Arise: A Simple Story i Pode. Te 3 igre su sitni mali dragulji za koje ne cujete puno a super su. Bas trazim nesto slicno tome no ništa ne mogu naći.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Koje su po vama najbolje indie igre ili igre koje su nekima prosle ispod radara u 2019. Tu ne govorim o RE2, Sekiru i ostalim razvikanim igrama.

Meni ce ostati u sjećanju Trine 4, Arise: A Simple Story i Pode. Te 3 igre su sitni mali dragulji za koje ne cujete puno a super su. Bas trazim nesto slicno tome no ništa ne mogu naći.

 Plague Tale Innocence nekako prošao ispod radara. Solidna igra.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Ok je, nesto tipa tomb raider u SW svijetu. Ali nista posebno, borba brzo dosadi jer nemas bas neku raznolikost, prica je onako.... Dobar pokusaj SW igre ali ne ocekuj nesto tipa GoD of War.

 

Ne znam jesmo li igrali istu igru. Jedina poveznica ovoga i Tomb Raidera je skakutanje i penjanje, no dizajn levela ima jako malo veze s uglavnom linearnom prirodom Tomb Raidera. Priča je vrlo dobra, a ako u ovoj igri nema raznolikosti u borbi, onda ne znam u kojoj ima. Ima brdo kombinacija upotrebe force powera i melee napada, kao i korištenje samog okruženja gdje se borba odvija (push ili pull pojedinačnih ili grupa neprijatelja u provalije, hakiranje i sl.).

 

Uglavnom, barem što se mene tiče ova igra ima svaku preporuku. Nisam očekivao ništa, a zapravo je najugodnije iznenađenje i jedan od top releasova 2019. godine. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
12 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Je li ovo ista igra?

 

https://store.playstation.com/en-us/product/UP0006-CUSA06536_00-EASPORTSUFC3GAME

 

https://store.playstation.com/en-hr/product/EP0006-CUSA06534_00-EASPORTSUFC3GAME

 

Na hr storeu piše PSN Game, na us Full game, ali prema opisu mi djeluje identično, čak je i veličina ista 19.05GB.

 

Taman sam je krenuo kupiti na us store i sad vidim da je na hr još povoljnija, 74kn.

99% sam siguran da je ista stvar, ali bolje provjeriti jer nemam previše iskustva sa PS storeom. :)

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Pozdrav , 

 

Uglavnom volan G29 s mjenjačem je na akciji u SD za 1760 kuna pa planiram ga nabaviti večeras tj kupiti pošto je još par sati na akciji .

Ono što me muči jer ću kupiti PS5 dali ce biti kompatibilan s PS5 ? Jeli najavljen možda G39 ili novi model od Logiceka :)

Hvala

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Rondo9 kaže...

Pozdrav , 

 

Uglavnom volan G29 s mjenjačem je na akciji u SD za 1760 kuna pa planiram ga nabaviti večeras tj kupiti pošto je još par sati na akciji .

Ono što me muči jer ću kupiti PS5 dali ce biti kompatibilan s PS5 ? Jeli najavljen možda G39 ili novi model od Logiceka :)

Hvala

 Ako ce DS4 bit kompatibilan, ne vidim zasto g29 nebi bio.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
11 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

Gdje je najavljeno da će biti DS4 kompatibilan ?

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Rondo9 kaže...

Pozdrav , 

 

Uglavnom volan G29 s mjenjačem je na akciji u SD za 1760 kuna pa planiram ga nabaviti večeras tj kupiti pošto je još par sati na akciji .

Ono što me muči jer ću kupiti PS5 dali ce biti kompatibilan s PS5 ? Jeli najavljen možda G39 ili novi model od Logiceka :)

Hvala

 

Ja vjerujem da će biti kompatibilno, nema razloga da ne bude jer su današnje arhitekture više manje iste.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Nebih se slozio s tobom. Vidi kako je GoW rjesio borbu. Nisi sve protivnike mogao dobiti na isti način, neki nose stit neki mrze led neki vatru itd. Moći u SW su apsurdne i beskorisne. Mozes prijeći igru bez korištenja moći na neprijateljima. Na purge truperima ne mozes koristiti push. Cemu onda to kad sve jače neprijatelje možeš poraziti jedino mačem. Probaj pobjediti valkiru u GoW samo sjekirom, nemoguće.
Pa vise od pola skill treea su pasivni skilovi. Oni nisu znali kud bi s igrom. Sve sto skupljas u igri je beskorisno, zamisli da u tomb raider ili Unchartedu skupljas samo odjeću.... Nema nadogradnji. Pa duble jump i saber throw dobijes pred kraj igre cisto da imas sto otključati ali nema smisla. Zamisli u tomb raideru da tek na kraju mozes otključati automatsku pušku i da cijelu igru igras sa lukom i strijelom jer je ona zaboravila kako drzati pušku.... E to ti je SW.
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Rondo9 kaže...

Gdje je najavljeno da će biti DS4 kompatibilan ?

 Nigdje službeno. Za sada je na razini na razini glasina.

12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
 Sve sto skupljas u igri je beskorisno, zamisli da u tomb raider ili Unchartedu skupljas samo odjeću.... Nema nadogradnji.  Zamisli u tomb raideru da tek na kraju mozes otključati automatsku pušku i da cijelu igru igras sa lukom i strijelom jer je ona zaboravila kako drzati pušku.... E to ti je SW.

 Zapravo u Tomb Raideru (i u Unchartedu pogotovo, beskorisni treasures) isto skupljas beskorisne stvari - relice, dokumente, outfite. Oruzja su najbolja ona pocetna full upgradeana, ima mozda 1-2 oruzja koja su marginalno bolja od toga... A u zadnjem nastavku si cak i prisiljen igrati vise od pola igre samo s lukom i strijelom, tako da ne kuzim zasto pokusavas predstaviti Fallen Order kao plici ili stogod u odnosu na obje spomenute igre...

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Poruka je uređivana zadnji put uto 7.1.2020 10:09 (Minneyar).
11 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Sinoc sam igrao nekoliko sati ovaj Star Wars i moram reci da mi je odlicno sjeo. Igra lijepo izgleda i pravo je zabavna pored tih sitnih zamjerki kao npr napucavanje da je sve osim skillova kozmeticko.

 

Najveca mana je sto igram na PS4 Pro u performanse mode (1080p 60fps) ali igra toliko cesto ima jako osjetne frejm dropove, sreca ne u borbi nego pri istrazivanju.

 

Malo me zbunjuje ovaj level dizajn i znam se cesto naci u situaciji da kruzim, istrazujem i skakucem ali ne mogu da nadjem pravi put do objektiva, pa ima li tu nekih savjeta?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

arnes_king potrudi se na drugom planetu što prije pronaći slicing.

Ima dosta "backtrackanja" tj. vraćanja po mapi, a ni borba mi nije baš nešto.

Igra je i meni na PC-u imala dropova, nije baš nešto optimizirana.

Uglavnom, ja sam ju prešao i igra je fora, ako si SW fan. Ali ne bih ju isticao kao posebno dobar uradak, niti po jednom kriteriju.

PSN - DeniZg80
10 godina
offline
PlayStation 4

Pozdrav.

 

Zanima me jel itko imao problem sa PS4 nakon update-a, kad se ugasi, zasvijetli plavo i ne želi se upalit,

treba ga ištekat iz struje pa nakon nekog vremena upali.

Jel došel vrag po svoje?

 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
eurupa kaže...

Pozdrav.

 

Zanima me jel itko imao problem sa PS4 nakon update-a, kad se ugasi, zasvijetli plavo i ne želi se upalit,

treba ga ištekat iz struje pa nakon nekog vremena upali.

Jel došel vrag po svoje?

 7.02 ili ? 

12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Nebih se slozio s tobom. Vidi kako je GoW rjesio borbu. Nisi sve protivnike mogao dobiti na isti način, neki nose stit neki mrze led neki vatru itd. Moći u SW su apsurdne i beskorisne. Mozes prijeći igru bez korištenja moći na neprijateljima. Na purge truperima ne mozes koristiti push. Cemu onda to kad sve jače neprijatelje možeš poraziti jedino mačem. Probaj pobjediti valkiru u GoW samo sjekirom, nemoguće.
Pa vise od pola skill treea su pasivni skilovi. Oni nisu znali kud bi s igrom. Sve sto skupljas u igri je beskorisno, zamisli da u tomb raider ili Unchartedu skupljas samo odjeću.... Nema nadogradnji. Pa duble jump i saber throw dobijes pred kraj igre cisto da imas sto otključati ali nema smisla. Zamisli u tomb raideru da tek na kraju mozes otključati automatsku pušku i da cijelu igru igras sa lukom i strijelom jer je ona zaboravila kako drzati pušku.... E to ti je SW.

 

Pa ja ni ne uspoređujem igru s GoW-om, koji je na višoj razini svakako. Ja sam reagirao na banaliziranje da je SW na razini Tomb Raidera, što nije. Push možeš koristiti i na jačim neprijateljima, ali za interruptanje, mislim da bi bilo malo previše da bossa možeš povući k sebi i baciti ga u provaliju u sekundi. 

 

arnes_king kaže...

Sinoc sam igrao nekoliko sati ovaj Star Wars i moram reci da mi je odlicno sjeo. Igra lijepo izgleda i pravo je zabavna pored tih sitnih zamjerki kao npr napucavanje da je sve osim skillova kozmeticko.

 

Najveca mana je sto igram na PS4 Pro u performanse mode (1080p 60fps) ali igra toliko cesto ima jako osjetne frejm dropove, sreca ne u borbi nego pri istrazivanju.

 

Malo me zbunjuje ovaj level dizajn i znam se cesto naci u situaciji da kruzim, istrazujem i skakucem ali ne mogu da nadjem pravi put do objektiva, pa ima li tu nekih savjeta?

 

Gledaj često mapu, na njoj su ti označeni zelenom bojom prolazi kroz koje možeš trenutno proći, a crvenom oni koje ne možeš niti otvoriti trenutno jer nemaš skillove za to. Poanta je u tome da nijedan planet ne možeš cijeli istražiti prvi put kad si na njemu, jer za otvaranje određenih prolaza moraš otključati određene skillove.

 

DeniZg kaže...

arnes_king potrudi se na drugom planetu što prije pronaći slicing.

Ima dosta "backtrackanja" tj. vraćanja po mapi, a ni borba mi nije baš nešto.

Igra je i meni na PC-u imala dropova, nije baš nešto optimizirana.

Uglavnom, ja sam ju prešao i igra je fora, ako si SW fan. Ali ne bih ju isticao kao posebno dobar uradak, niti po jednom kriteriju.

 

Meni je baš legla i bila ugodno iznenađenje, za razliku od nekih koje čekam mjesecima ili godinama, pa se posve razočaram. Frame dropovi su uglavnom u trenucima kad igra unaprijed učitava novo područje na koje si ušao, čini se da su dropovi baš vezani za to učitavanje. Inače meni je radila posve glatko u drugim dijelovima.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
10 godina
offline
Re: PlayStation 4

Nisam siguran koja verzija ali zadnji i predzadnji update, se jednostavno ugasio i treba mu neko vrijeme da proradi.(zasvijetli plavo i onda ga mkoram ištekati iz struje te pričekati pa onda upali)

Više manje tako nekako.

13 godina
offline
Re: PlayStation 4
eurupa kaže...

Nisam siguran koja verzija ali zadnji i predzadnji update, se jednostavno ugasio i treba mu neko vrijeme da proradi.(zasvijetli plavo i onda ga mkoram ištekati iz struje te pričekati pa onda upali)

Više manje tako nekako.

 Meni sve radi ok.

4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
eurupa kaže...

Nisam siguran koja verzija ali zadnji i predzadnji update, se jednostavno ugasio i treba mu neko vrijeme da proradi.(zasvijetli plavo i onda ga mkoram ištekati iz struje te pričekati pa onda upali)

Više manje tako nekako.

 fat konzola ili ?

 ja takoder kao i izglasani kolege nemam problema nakon update-a ( slim model )

10 godina
offline
Re: PlayStation 4

PRO model. Možda nije stvar u update-u već se nešto kvari ili se pregrije.

Trebal bi ju možda otvorit i očisti.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice