PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.785.772
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
playertwo kaže...

Pozdrav, jel mi može netko tko je igrao Spider-mana dat neki review, jel igrica vrijedi, mislim zgrabit za 150kn, neki savjet.. hvala!

 

Vrijedi i više od tih 150 kn. Preporuka. Osobno nije GOTY materijal, ali je zabavna sa super mehanikama. Priču možeš komotno ignorirati jer nije vrijedna spomena. Ali sve ostalo, pogotovo open world i mehanike borbe su super. 

16 godina
offline
Re: PlayStation 4
playertwo kaže...

Pozdrav, jel mi može netko tko je igrao Spider-mana dat neki review, jel igrica vrijedi, mislim zgrabit za 150kn, neki savjet.. hvala!

https://www.bug.hr/forum/search/post/?txt=Spider-man&ss=p&sa=t&t=9062&f=22&sort=desc 

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Vandit kaže...
playertwo kaže...

Pozdrav, jel mi može netko tko je igrao Spider-mana dat neki review, jel igrica vrijedi, mislim zgrabit za 150kn, neki savjet.. hvala!

 

Vrijedi i više od tih 150 kn. Preporuka. Osobno nije GOTY materijal, ali je zabavna sa super mehanikama. Priču možeš komotno ignorirati jer nije vrijedna spomena. Ali sve ostalo, pogotovo open world i mehanike borbe su super. 

 U 2018. je konkurencija bila prevelika da bi uzela GOTY nagradu (iako se ne bih čudio da negdje i je), ali da je recimo izašla  u ovoj katastrofi zvanoj 2019. bila bi GOTY bez ikakve dileme. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
playertwo kaže...

Pozdrav, jel mi može netko tko je igrao Spider-mana dat neki review, jel igrica vrijedi, mislim zgrabit za 150kn, neki savjet.. hvala!

 Evo procjeni sam.

8 godina
offline
Re: PlayStation 4
january sale na storu
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Definitivno vrijedi, platinirao sam ju, uzeo lani sa novom konzolom
7 godina
offline
Re: PlayStation 4
Vandit kaže...

Vrijedi i više od tih 150 kn. Preporuka. Osobno nije GOTY materijal, ali je zabavna sa super mehanikama. Priču možeš komotno ignorirati jer nije vrijedna spomena. Ali sve ostalo, pogotovo open world i mehanike borbe su super. 

Pa sad, teško da bi priča koja nije vrijedna spomena konkurirala za igru godine.

 

Spider-Man je primarno namijenjen fanovima lika i stripa, a možda čak i filmova budući da su i filmski kostimi u igri, a tek onda casual igračima kojima priča (koja je, realno gledano, sasvim solidna) igra manju ulogu.

 

Najbolja karakteristika igre je definitivno mehanika kretanja, borba li-la, za neke više hardcore igrače će biti prejednostavna, priča vrlo dobra, onima koji se potrude malo istražiti dinamiku i odnose likova van igre će biti vrlo zanimljiva.

 

150 kn je bagatela za Spider-Mana, uvjerljivo jednu od boljih ekskluziva na PS4.

7 godina
offline
PlayStation 4

ok, hvala svima.. uzet ću ju onda.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

 Evo procjeni sam.

Dobro je.

Ostani na 97%, jer ako dodes na 100% onda ce ti Spajdi 2 biti tezi.

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
playertwo kaže...

Pozdrav, jel mi može netko tko je igrao Spider-mana dat neki review, jel igrica vrijedi, mislim zgrabit za 150kn, neki savjet.. hvala!

Ja sam je uzeo za BF i nisam je nešto pretjerano dugo igrao, možda par sati i za sada me nije nešto posebno oduševila. "Letenje" po New Yorku je odlično, ali postane dosadno nakon nekog vremena, fali mi priče u igri da se malo više uživim, ovako samo skačem gore-dole i naganjam negativce. Još ću je igrati pa se možda mišljenje promijeni, ali za sada je po meni to više za klince.

12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ja sam zgrabio platinu na spidermanu i nisam klinac imam 40 na ledima. Mene je igra izbacila iz cipela, al to sam ja 😊, i prica mi nije ni malo bila dosadna.
 
5 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
nike098 kaže...
Ja sam zgrabio platinu na spidermanu i nisam klinac imam 40 na ledima. Mene je igra izbacila iz cipela, al to sam ja 😊, i prica mi nije ni malo bila dosadna.

Sve 5. Kako sam napisao igrao sam je dosta kratko tako da je to prvi dojam, nadam se da će i meni ne kraju dojam biti poput tvog. Prije kupovine sam je gledao na yt i djelovala mi je vrhunski. Vidjet ćemo, napišem dojam kad je odigram.

16 godina
offline
PlayStation 4

Mislim da malo pretjerujete, spiderman je za jednom proci i bok. Na pola igre postane ionak repetativno. Da ne pričam za platinu.

 

Igra je dobra i to je to. Ni više ni manje. Tko voli superheroje way to go, tko ne voli neće puno propustiti.

Moj PC  
4 1 hvala 0
15 godina
offline
PlayStation 4

Upravo uzeo Fifu 20 za 229 kn na PS Storeu, po meni dobar deal. 

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: PlayStation 4
amd freak kaže...

Mislim da malo pretjerujete, spiderman je za jednom proci i bok. Na pola igre postane ionak repetativno. Da ne pričam za platinu.

 

Igra je dobra i to je to. Ni više ni manje. Tko voli superheroje way to go, tko ne voli neće puno propustiti.

Prvi ću priznati da sam Spider-Man fanboy. Prvi strip koji sam ikad čitao/dobio.

 

I da, na negdje 60ak posto postane malo repetitivno.

 

DLC je čak i dosta dobar.

14 godina
offline
PlayStation 4

dečki, može mala pomoc?

htio bi kceri napravit us account za ps4, vidim da je tamo just dance novi 25 dolara a to bi htjela. nisam nikad dva accounta imao na konzoli.

ima netko neki tutorial kako napraviti us acount? gdje i kako kupovat bonove? kako se puni amount, predpostavljam da karticom direkt neide.

jel se na tom accountu može onda koristit ps+? jer ga ja imam na svom hr accountu.

i kako bi to bilo najbolje izvest da sve radi kak spada, da si i ona stavi par igri sa mojeg accounta na svoj us, ako je nešto tako moguce.

hvala na pomoci

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
lobotomac90 kaže...

Upravo uzeo Fifu 20 za 229 kn na PS Storeu, po meni dobar deal. 

 Dobar deal, al bolje da nisi 😄

http://trakt.tv/user/MjezZza
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
dalja46 kaže...

dečki, može mala pomoc?

htio bi kceri napravit us account za ps4, vidim da je tamo just dance novi 25 dolara a to bi htjela. nisam nikad dva accounta imao na konzoli.

ima netko neki tutorial kako napraviti us acount? gdje i kako kupovat bonove? kako se puni amount, predpostavljam da karticom direkt neide.

jel se na tom accountu može onda koristit ps+? jer ga ja imam na svom hr accountu.

i kako bi to bilo najbolje izvest da sve radi kak spada, da si i ona stavi par igri sa mojeg accounta na svoj us, ako je nešto tako moguce.

hvala na pomoci

 Ovdje napraviš US adresu izberi obvezno Alasku kao adresu: https://www.fakenamegenerator.com/

I onda složiš US acc na konzoli pomoću ovako generirane adrese.

Ovdje kupuješ PSN bonove: https://www.pcgamesupply.com/

I kad dobiješ kod to ukucavaš na konzoli kad ti traži način uplate izabereš "reedem code"

Jednostvno 

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.12.2019 13:03 (Gulaš).
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
maxy0 kaže...
lobotomac90 kaže...

Upravo uzeo Fifu 20 za 229 kn na PS Storeu, po meni dobar deal. 

 Dobar deal, al bolje da nisi 😄

 Treba mi nešto da igram s ekipom, a Pes je kaos koliko sam vidio ove godine.

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.12.2019 13:13 (lobotomac90).
15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Dokle god fifa ima sve licence igrat cu ju a nije ni gameplay los,ni animacije igrača ni potezi.Pes po meni izgleda usporedbe radi kao kad kupite spar marku vegete umjesto podravke,sve je ,,falš'' i jeftino a  ni sam gameplay mi nije bolji od fife.U fifi jednostavno upalim ligu prvaka i osjecaj je kao da gledam pravu utakmicu.

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
dalja46 kaže...

dečki, može mala pomoc?

htio bi kceri napravit us account za ps4, vidim da je tamo just dance novi 25 dolara a to bi htjela. nisam nikad dva accounta imao na konzoli.

ima netko neki tutorial kako napraviti us acount? gdje i kako kupovat bonove? kako se puni amount, predpostavljam da karticom direkt neide.

jel se na tom accountu može onda koristit ps+? jer ga ja imam na svom hr accountu.

i kako bi to bilo najbolje izvest da sve radi kak spada, da si i ona stavi par igri sa mojeg accounta na svoj us, ako je nešto tako moguce.

hvala na pomoci

dalja46  Samo nemoj staviti njene prave godine jer će imati ograničenja za igranje.

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.12.2019 14:50 (hummer0).
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
big_guy kaže...

Dokle god fifa ima sve licence igrat cu ju a nije ni gameplay los,ni animacije igrača ni potezi.Pes po meni izgleda usporedbe radi kao kad kupite spar marku vegete umjesto podravke,sve je ,,falš'' i jeftino a  ni sam gameplay mi nije bolji od fife.U fifi jednostavno upalim ligu prvaka i osjecaj je kao da gledam pravu utakmicu.

 PES rule Fifa je za klince. Fifa je ko fliper.

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.12.2019 14:49 (hummer0).
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Nisam probao fifu 20, ali ovogodišnji PES je stvarno totalno neigrivo smeće. Žali bože 30 eura koliko sam platio..
Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 1 hvala 1
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...
Nisam probao fifu 20, ali ovogodišnji PES je stvarno totalno neigrivo smeće. Žali bože 30 eura koliko sam platio..

 Skinuo sam jučer lite da isprobam. 

Ako stvarno nije nešto ostajemo kum i ja na PES19.

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.12.2019 15:15 (hummer0).
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
big_guy kaže...

Dokle god fifa ima sve licence igrat cu ju a nije ni gameplay los,ni animacije igrača ni potezi.Pes po meni izgleda usporedbe radi kao kad kupite spar marku vegete umjesto podravke,sve je ,,falš'' i jeftino a  ni sam gameplay mi nije bolji od fife.U fifi jednostavno upalim ligu prvaka i osjecaj je kao da gledam pravu utakmicu.

 FIFA ne može izgledati kao pravi nogomet dokle god je praktički nemoguće pogriješiti dodavanje. Svi igraju dodavanja iz prve bez greške. Teški fliper. Kad si to u nogometu vidio?

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Lol pa imas slidere koje podesis po zelji,stavis sve na manual pa probaj tako igrat.Pes je simulacija fifa arkadna igra.Na kraju krajeva to je igra,zar mora biti realno?

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Nikada nisam bio ljubitelj sportskih igara i igram ih samo kada mi neko dodje ko to zeli igrati. Upravo zbog toga svake godine skinem lite/free verzije od obe igre i moram reci da je PES glupost ziva, igraci isto nenormalni izvode totalno nesto drugo nego sto se uradi na kontrolama  ponasaju se neprirodno.

Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
arnes_king kaže...

Nikada nisam bio ljubitelj sportskih igara i igram ih samo kada mi neko dodje ko to zeli igrati. Upravo zbog toga svake godine skinem lite/free verzije od obe igre i moram reci da je PES glupost ziva, igraci isto nenormalni izvode totalno nesto drugo nego sto se uradi na kontrolama  ponasaju se neprirodno.

 Da ti slučajno nisi uključio Sims-e umjesto PES-a pa igrao.

14 godina
offline
Re: PlayStation 4
big_guy kaže...

Lol pa imas slidere koje podesis po zelji,stavis sve na manual pa probaj tako igrat.Pes je simulacija fifa arkadna igra.Na kraju krajeva to je igra,zar mora biti realno?

 Slideri ne rade online. I ne mora biti realno. Ali očekujem realnu igru kad mi sam proizvođač kaže da je igra nešto najbliže nogometu. Tako su vjerojatno i tebi isprali mozak kad si u prošlom postu napisao da igra izgleda kao pravi nogomet. A zapravo izgleda kao hokej na ledu.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...
arnes_king kaže...

Nikada nisam bio ljubitelj sportskih igara i igram ih samo kada mi neko dodje ko to zeli igrati. Upravo zbog toga svake godine skinem lite/free verzije od obe igre i moram reci da je PES glupost ziva, igraci isto nenormalni izvode totalno nesto drugo nego sto se uradi na kontrolama  ponasaju se neprirodno.

 Da ti slučajno nisi uključio Sims-e umjesto PES-a pa igrao.

 Čovjek je u pravu, ali bitno da ti komentiraš, a nisi ni igrao.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice