PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.765.186
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Wontay kaže...

Da li netko zna kako riješiti problem sa L3 na ps4 kontroleru? Šteka. 

Imas dvije opcije.

1. kupis rezervne dijelove i mijenjas gljivu.

2. kupis novi gamepad dok su sad na snizenju!!! 

arnes_king kaže...

...Ja evo i dalje ne mogu vjerovati, jucer se igralo 5-6 sati sve najzahtjevnije igre konzola se skoro nikako ne cuje COD MW, RDR2, Days Gone ...

Ma ti si king! 

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
big_guy kaže...

Kakva je igra taj sekiro?Vidim da je 149 kn pa me zanima isplati li se?

 

Ne znam više ni kako da preporučujem igru, kad ima toliko puno različitih ukusa.

 

Gle meni je ta igra predobra, ja sam dao 500 kn i nije mi žao ni lipe, 150 kn je smiješna cijena

 

Igra je vrlo zabavna i dosta teška dok se ne ufuraš, puno puta ćeš poginuti, ali kad ubiješ bossa osjećaj je itekako zadovoljavajuć.

 

Nekima smeta taj japanski štih igre, ninje i to, al meni je baš odličan, super pogođena atmosfera, priča je super iako ju moraš sam otkrivati. igra se odvija u Japanu u srednjem vijeku i ima političkih previranja i borbi između različith frakcija u radnji što mi je odlično, i naravno ima puno elemenata fantastike, baš ono japanske mitologije i legendi.

 

14 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
arnes_king kaže...

Eh napokon sam obavio detaljno ciscenje svoje PS4 Pro konzole i zamjene termalne paste koja je bila nepodnosljivo i nenormalno glasna, doslovno usisivac neki jaci.

 

 

Da li je nova samo pasta ili su novi i thermal pads-i  ? Tj  ako su novi thermal pads-i (termički jastučići ? ) koja je debljina i gdje nabaviti  ?

shit happens too often
15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Hmn,da li se sekiro po stilu igru moze usporediti sa recimo god of war jer u njemu sam uzivao i ako je slicna njemu onda definitvno uzimam?

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
big_guy kaže...

Hmn,da li se sekiro po stilu igru moze usporediti sa recimo god of war jer u njemu sam uzivao i ako je slicna njemu onda definitvno uzimam?

 

pa ima nekih sličnosti možda po nekim mehanikama gameplaya, ali zapravo je svaka igra u svom štihu. obje imaju odličnu borbu

11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Wox kaže...
arnes_king kaže...

Eh napokon sam obavio detaljno ciscenje svoje PS4 Pro konzole i zamjene termalne paste koja je bila nepodnosljivo i nenormalno glasna, doslovno usisivac neki jaci.

 

 

Da li je nova samo pasta ili su novi i thermal pads-i  ? Tj  ako su novi thermal pads-i (termički jastučići ? ) koja je debljina i gdje nabaviti  ?

 Samo sam pastu novu stavio, mx4. Termal pads nisam ni dirao, osim sto sam prasinu oko njih ocistio.

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
U GoW te nikad nece biti strah obicnog neprijatelja dok te u sekiru cak i obican neprijatelj moze lako poraziti ako si neoprezan.
Slicne igre ali potpono drugacija mehanika borbe, sekiro to obavlja realnije i zahtijevnije a gow zabavnije.
Sekiro je Goty i to ti sve govori, igra koja se uzima za 150 kn.
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
big_guy kaže...

Hmn,da li se sekiro po stilu igru moze usporediti sa recimo god of war jer u njemu sam uzivao i ako je slicna njemu onda definitvno uzimam?

GoW je hack n slash i lakša nekih 4-5 puta (ako si rješavao Valkire u GoW-u onda možeš kužiti optrilike kakve je težine Sekiro, s tim da su fightovi u Sekiru puno zanimljiviji od Valkira u GoW-u). Sekiro je skill igra gdje postepeno postaješ dobar (ti kao igrač, ne lik u igri), moraš naučiti blokirati i imati strpljenja kad kreneš umirati.

 

Moja preporuka je da za te novce probaš, a ako zapneš na nekom bossu imaš sjajnih videa s taktikama za pojedinog bossa.

Koristite blage riječi i jake argumente
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
big_guy kaže...

Hmn,da li se sekiro po stilu igru moze usporediti sa recimo god of war jer u njemu sam uzivao i ako je slicna njemu onda definitvno uzimam?

 Ne god of war mozes dati i malom djetetu da igra. A sekiro je zahtjevan i odrasloj osobi. 😂

 Gow je dobra igra, meni nesto nije sjela ali definitivno najbolji gow naslov dosad.

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...
big_guy kaže...

Hmn,da li se sekiro po stilu igru moze usporediti sa recimo god of war jer u njemu sam uzivao i ako je slicna njemu onda definitvno uzimam?

 Ne god of war mozes dati i malom djetetu da igra. A sekiro je zahtjevan i odrasloj osobi. 😂

 Gow je dobra igra, meni nesto nije sjela ali definitivno najbolji gow naslov dosad.

 

GoW možeš dati malom djetetu ako je na easy ili normal možda. na najtežem je igra itekako teška, pogotovo valkire. S onom glavnom valkirom sam se borio 50 puta sigurno dok ju nisam ubio. toliko muke nisam imao sa većinom bossova ni sekira ni bloobornea

16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...
bloodborne kaže...
big_guy kaže...

Hmn,da li se sekiro po stilu igru moze usporediti sa recimo god of war jer u njemu sam uzivao i ako je slicna njemu onda definitvno uzimam?

 Ne god of war mozes dati i malom djetetu da igra. A sekiro je zahtjevan i odrasloj osobi. 😂

 Gow je dobra igra, meni nesto nije sjela ali definitivno najbolji gow naslov dosad.

 

GoW možeš dati malom djetetu ako je na easy ili normal možda. na najtežem je igra itekako teška, pogotovo valkire. S onom glavnom valkirom sam se borio 50 puta sigurno dok ju nisam ubio. toliko muke nisam imao sa većinom bossova ni sekira ni bloobornea

Ja sam imao problema i na normal dok nisam malo opremu nadogradio. A i onda sam znao zaginuti zbog neopreznosti. Valkire sam smanjio tezinu na easy nakon nekoliko pokusaja na normal.

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Zadnju valkiru sam jedva porazio na easy s najboljim armorom :) Ali kad sam gledao druge shvatio sam da sam ju pokusavao pobjediti u Souls stilu, tu sam pogriješio. Samo trebas koristiti mehanike igre i puno je laksa. Recimo u zraku ju pogodis sjekirom a kad se vraca sjekira ucinis onaj snazni napad cim ju uhvati. Tako sam ju puno lakse porazio.
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Wontay kaže...

Da li netko zna kako riješiti problem sa L3 na ps4 kontroleru? Šteka. 

Što konkretno šteka? Ne reagira svaki put na pritisak? Rastaviti kontroler i očistiti lijevi analogni stick, najbolje s IPA i komprimiranim zrakom. 

 

Ili je nešto drugo u pitanju?

8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Ja imam sličan problem sa lijevom gljivom (L3), meni stalno drži smjer prema gore, šta napraviti?
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Ja sam davno bio zaljepio vidio s tim problemom s gljivicom.

U santi su taj problem rijesili tak da su mi dali novi joystick.

A sad

 

Edit: doso opet update na konzolu 7.02

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.12.2019 18:36 (bloodborne).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

Imao sam i sa još jednim kontrolerom isti problem, zamijenili su ga u SD. A ovom je izašla garancija prije 3 mjeseca. Kada se krečem prema naprijed ne prima sprint tj. L3  ili ga primi na sekundu.?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

Nisu mi još stigli bonovi a danas ističu oni popusti sa maila, Da li nekom prolaze diners, amex, visa electron devizni iili žiro ili bilo koja druga opcija koja se može odraditi danas? 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

U vezi ovih gljiva pokvarenih. Ima milion filmića na youtube-u što učinit i kako . Svode se na dva načina :

Prvi je odlemit stari mehanizam gljive i zalemit novi ( 50kn komad ).

Drugi način je odlemit stari mehanizam i pokušat ga popravit . Da se rastavit u komadiće . Probao davno na Ps3 sixaxisu .

 

 

OK . Može se pokušati i bez lemilece :

shit happens too often
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.12.2019 19:06 (Wox).
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
PlayStation 4

Pretpostavljam da l3 mehanizam nije povezan sa gljivom, zato sam i pitao jer su na Youtubu uglavnom podmetali nešto iznad tipke. 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
John_Doe_11 kaže...

Dečki, tek sam sad shvatio da imam kod koji neću iskoristiti. Radi se o kodu za 30%, a vrijedi do sutra mislim. Ako kome treba, sam nek šibne PM i šaljem odmah.

 

EDIT: Poslano.

Hvala za kod:) 

Ja imam par profila i brdo igri i nikad kod da stigne od PS. Hvala još jednom. 

12 godina
offline
Re: PlayStation 4

Pozdrav,danas sam kupio ps4 pro i sad bi si uzeo plus 365 pretplatu,gledao sam vani je jeftinije po 45 eura ali pise samo za regije italije i druge zemlje,hrvatske nema,dali to ima veze i dali mi mozete reci gdje kupujete svoje pretplate

14 godina
offline
PlayStation 4

Na PS Storu je moguče plačanje Visa electron - žiro račun, tek da se zna.

 

Pod L3 sam podmetnuo podložak 0,3mm i sada radi.

 

Hvala kolega Vandit za popust 20%. 

 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Dugo me nij3 igra toliko zarazila da sam igrao 3 sata bez prestanka,samo lutajuci okolo,gledati predivan dizajn svijeta i istrazivati.Rijec je o ac origins,dugo sam ju i imao u planu.Fora mi je Senu,lagano krstarit zrakom i otkrivat nove lokacije,bayek mi se čini bas cool tip i dosta su dobri dijalozi u igri iako sam tek odigrao pokoju side misiju.Combat mi isto pase,nije samo spamanje jedne tipke nego se treba prilagodit neprijatelju.Vec me igra zarazila a tek sam na prvom području(Siwa) a s obzirom na veličinu mape mislim da me ceka jos podosta toga...Ovo mi je prvi AC nakon Black Flaga i bas sam ugodno iznenadjen.

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
3 0 hvala 1
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Playstation Store - January Sale

https://blog.eu.playstation.com/2019/12/20/playstation-stores-january-sale-promotion-starts-today/

Ne znam ne li Division 2 ikad išao za manje.
Moj PC  
1 0 hvala 1
5 godina
offline
Re: PlayStation 4
d4rkd3atH kaže...

Pozdrav,danas sam kupio ps4 pro i sad bi si uzeo plus 365 pretplatu,gledao sam vani je jeftinije po 45 eura ali pise samo za regije italije i druge zemlje,hrvatske nema,dali to ima veze i dali mi mozete reci gdje kupujete svoje pretplate

 https://svijet-igara.hr/proizvod/ps-plus-pretplata-365-dana-hr/

14 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
robogo kaže...
Playstation Store - January Sale

https://blog.eu.playstation.com/2019/12/20/playstation-stores-january-sale-promotion-starts-today/

Ne znam ne li Division 2 ikad išao za manje.

 Izgleda da ću ušparati 50 kn . Nekad je korisno biti strpljiv. Umjesto 380 kn na akciji prije par dana dati ću 330 kn za Call of Duty: Modern Warfare .

shit happens too often
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Tek sad vidjeh da je Ashen stigao na PS4...taman kad se izdovoljim RDR2, ovo bi moglo na popust.

Inače, RDR2 sam izbjegavao godinu dana, gledao gameplay, bio uvjeren da će mi biti dosadan, ali igram već 3 tjedna i baš uživam, prvih tjedan dana sam proveo u logorovanju, lovu i skupljanju divljih mrkvi...tek sam pred par dana krenuo s ozbiljnijim riješavanjem misija.
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
1 0 hvala 1
14 godina
offline
PlayStation 4

Jesu li svi postotni popusti istekli? 

 
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Wontay kaže...

Jesu li svi postotni popusti istekli? 

 Nisu! I na našem i US storeu i dalje traju.

7 godina
offline
PlayStation 4

Pozdrav, jel mi može netko tko je igrao Spider-mana dat neki review, jel igrica vrijedi, mislim zgrabit za 150kn, neki savjet.. hvala!

 
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice