PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.770.916
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
12 godina
offline
PlayStation 4

Ima li gdje neka dobra akcija za ps4 kontroler? Na njuškalu ima po 299 kn, ali neki nemaju garancije iako su novi. Treba mi za kolegu pa tražim.  

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Danas je izašla Besplatna racing igra - Racing Bros. Moze ju igrati do 4 igrača u Splitscrenu.
Probao sam ju, nije nista posebno, lose izgleda a i upravljivost je losa.
Free je pa tko hoce neka proba, dolje imate gameplay.

RACING BROS - Free PS4 Racing Game - Gameplay
Moj PC  
4 0 hvala 1
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Trebao si spremiti nakon zadnjeg bossa da vidis par endinga.
Jedan kad upalis vatru, drugi kad das firekiperici da upali vatru i treci kad ju ubijes usred cutscene :)
Ovaj trofej sto ti je hiden moras dobiti jos jedan ending. Prati questline od covjeka kornjace i one zenske. Nemoj ubiti kameleon kornjacu u crkvi koji izgleda kao kip i obavi ritual vjencanja s zenskom malo prije anor londa i nakraju postanes novi Lord :)

 😍

4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Shadow of colossus i sonic forces + igre za ožujak.

Solidan poklon za rođendan. 😁

Moj PC  
3 0 hvala 2
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

Shadow of colossus i sonic forces + igre za ožujak.

Solidan poklon za rođendan. 😁

 Shadow of colossus je igra koju sam 2 puta zapocinjao i uvijek me zezne il prodam PS il nesto pa ostanem bez igre tako da ce dobro doci da se napokon zavrsi :)

14 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

Shadow of colossus i sonic forces + igre za ožujak.

Solidan poklon za rođendan. 😁

 Super! Ali iskreno mi je malo zao prijatelja koji je skoro kupio Sims 4, a zatim i Shadow of Colossus :D

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hambrle kaže...
bloodborne kaže...

Shadow of colossus i sonic forces + igre za ožujak.

Solidan poklon za rođendan. 😁

 Super! Ali iskreno mi je malo zao prijatelja koji je skoro kupio Sims 4, a zatim i Shadow of Colossus :D

 

Ako je skoro kupio, onda nije problem ;-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
Hambrle kaže...
bloodborne kaže...

Shadow of colossus i sonic forces + igre za ožujak.

Solidan poklon za rođendan. 😁

 Super! Ali iskreno mi je malo zao prijatelja koji je skoro kupio Sims 4, a zatim i Shadow of Colossus :D

 

Ako je skoro kupio, onda nije problem ;-)

 LOL na bosanski skoro znači nedavno znam da to znaš šaljivdžija.

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
hummer0 kaže...
Bitanga kaže...
Hambrle kaže...
bloodborne kaže...

Shadow of colossus i sonic forces + igre za ožujak.

Solidan poklon za rođendan. 😁

 Super! Ali iskreno mi je malo zao prijatelja koji je skoro kupio Sims 4, a zatim i Shadow of Colossus :D

 

Ako je skoro kupio, onda nije problem ;-)

 LOL na bosanski skoro znači nedavno znam da to znaš šaljivdžija.

 

Znam ;-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
Hambrle kaže...
bloodborne kaže...

Shadow of colossus i sonic forces + igre za ožujak.

Solidan poklon za rođendan. 😁

 Super! Ali iskreno mi je malo zao prijatelja koji je skoro kupio Sims 4, a zatim i Shadow of Colossus :D

 

Ako je skoro kupio, onda nije problem ;-)

 Aha, rekao sam mu to za Sims 4. Ali SOC je na disku tako da tu se nema bas sta puno uraditi.

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ovaj vikend mozete probati Predator Hunting Grounds :)
Od 27-29 Veljače. Potreban je PsPlus jer se radi o MP igri
Moj PC  
3 0 hvala 3
13 godina
offline
PlayStation 4

Volim Sony zbog ekskluziva i nabavit ću PS5 sigurno, ali šta je da je, Microsoft razvaljuje sa svojim game passom. Baš sam iskoristio neku foru sa VPN-om i kupio 3 godine Ultimate pretplate za nešto ispod 100 eura. Dobije se game pass za PC i Xbox, 200+ igara trenutno, sve njihove buduće ekskluzive + konstantno osvježavanje librarya. Kod Sonya za te pare dobim 2 godine PS+ sa razočaranjem svaki mjesec . Izgleda da će pasti i Xbox konzola kad tad.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
6 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Moja cura obozava simse prvo je bila protiv toga na plejci, jer kao treba joj mis, tipkovnica.

A sad kad je skuzila evo gradi nam obitelj.

 

 @hex da sony opcenito zna slusat sta ljudi zele i malo popratit konkurenciju

 onda bih ti ja sad tipkao preko neke Xperie, a ne Huaweia. Mislim da kuzis sta zelim reci. 😛

Poruka je uređivana zadnji put sri 26.2.2020 20:16 (bloodborne).
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

Moja cura obozava simse prvo je bila protiv toga na plejci, jer kao treba joj mis, tipkovnica.

A sad kad je skuzila evo gradi nam obitelj.

 

 @hex da sony opcenito zna slusat sta ljudi zele i malo popratit konkurenciju

 onda bih ti ja sad tipkao preko neke Xperie, a ne Huaweia. Mislim da kuzis sta zelim reci. 😛

 Čekaj da skuži da to može i u stvarnosti. E onda si gotov. 

 

Za početak, Sony da sluša ljude imao bi jednu jednostavnu aplikaciju, a ne šest posebnih aplikacija. Microsoftov Game Pass je najbolja stvar kod Xboxa, ali dokle god Sony ima dominantan položaj možemo samo sanjati o sličnom. 

4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

A imali smo jednu tuznu zivotnu tragediju sa djetetom jbg sve je to zivot.

A simse ima ona na svom starom laptopu nisam joj stigao jos staviti na ovaj novi.

Ima oriđiđi simse i par dlceva al ovo je sad zabavno dode kod mene u simsima je za 2 sec,

legne na kauc, piva i zajebava se. Neki dan je igrala ja spavo kaze ja jos 2 sata igrala i sjetila se treba ujutro na posao.

Ma nemoj zezat 😂😂😂

 

Pa znas mozda oni imaju briju da ne zele svi imati te mogucnosti u jednoj velikoj app.

Pa su to tak rascvjetali na par. Ne znam, ali su uz glavnu ps app mogli bar dodati da su makar

unutar nje ps messages jer ovo mi je totalno debilno da imam 2 app na mobu za maltene isti k.

Ovo communities jos pregrmim, ali se u sustini slazem s tobom communities i messages su sasvim

nepotrebno zasbene app svaka za sebe. Al onda opet to je sony. 😂

6 godina
offline
PlayStation 4

 Žao mi je. Mogu misliti kako vam je...

 

Neka ti imaš nekoga pored sebe tko voli igre. To je uvijek plus. Moja se lagano zainteresirala za Overcooked, pa rekoh ajd, kad već nije zainteresirana za pravo kuhanje... 

 
4 0 hvala 1
9 godina
online
Re: PlayStation 4
Vandit kaže...

 Neka ti imaš nekoga pored sebe tko voli igre. To je uvijek plus. Moja se lagano zainteresirala za Overcooked, pa rekoh ajd, kad već nije zainteresirana za pravo kuhanje... 

 

e to je super. moja niti voli igre, niti voli da ja igram. dapače mrzi kad ja igram. Uvijek mi je to bilo presmiješno kod nekih ljudi (pogotovo žena). Uvijek vide problem u tome što mi igramo igre, ali moja npr. ne vidi nikakv problem u tome što redovito gleda, šoping kraljicu, večeru za 5 i ljubav na selu.

 

al mene boli kita, igram i igrat ću, dok ne krepam, i boli me kita šta god bude, makar i brak rasturio. neće meni niko zabranjivat igre

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...
Vandit kaže...

 Neka ti imaš nekoga pored sebe tko voli igre. To je uvijek plus. Moja se lagano zainteresirala za Overcooked, pa rekoh ajd, kad već nije zainteresirana za pravo kuhanje... 

 

e to je super. moja niti voli igre, niti voli da ja igram. dapače mrzi kad ja igram. Uvijek mi je to bilo presmiješno kod nekih ljudi (pogotovo žena). Uvijek vide problem u tome što mi igramo igre, ali moja npr. ne vidi nikakv problem u tome što redovito gleda, šoping kraljicu, večeru za 5 i ljubav na selu.

 

al mene boli kita, igram i igrat ću, dok ne krepam, i boli me kita šta god bude, makar i brak rasturio. neće meni niko zabranjivat igre

 +1

 

Mada moja je postala mekša nakon 19 godina😱😂.

Bolje biti bez one stvari nego bez srece!
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

A gle sve je to dio zivota, uzmes vremena poslozis se u glavu i nastavis.

Jer zivot ide dalje s nama ili bez nas. Jebiga

 

Ma kad sam vidio taj fokus, koncentraciju 😂 urlao sam od smijeha.

Uu rokamo i mi overcooked. Mislim te sve spyro, crash, crash racing, overcooked,

rayman legends sam nabavio zbog nje. Pitao sam ju sad da mi za ovaj rodendan napravi bloodborne tortu. 😂

za prosli sam dobio ajmo reci ps tortu. Sad bi mogla neka from software pasti. 😂

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Dermentor kaže...
Cansee kaže...
Vandit kaže...

 Neka ti imaš nekoga pored sebe tko voli igre. To je uvijek plus. Moja se lagano zainteresirala za Overcooked, pa rekoh ajd, kad već nije zainteresirana za pravo kuhanje... 

 

e to je super. moja niti voli igre, niti voli da ja igram. dapače mrzi kad ja igram. Uvijek mi je to bilo presmiješno kod nekih ljudi (pogotovo žena). Uvijek vide problem u tome što mi igramo igre, ali moja npr. ne vidi nikakv problem u tome što redovito gleda, šoping kraljicu, večeru za 5 i ljubav na selu.

 

al mene boli kita, igram i igrat ću, dok ne krepam, i boli me kita šta god bude, makar i brak rasturio. neće meni niko zabranjivat igre

 +1

 

Mada moja je postala mekša nakon 19 godina😱😂.

 

Da, često se i proširi i omekša s godinama. A ček, ti si mislio na nešt drugo... 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Nioh 2 Last Chance Trial
28.2-1.3
Mislim da su smanjili težinu nakon open bete
Moj PC  
1 0 hvala 2
15 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

"al mene boli kita, igram i igrat ću, dok ne krepam, i boli me kita šta god bude, makar i brak rasturio. neće meni niko zabranjivat igre"

 

Ulogirao sam se samo da tebi dam lajk na ovo.

9 godina
online
Re: PlayStation 4
shrikehyp kaže...

"al mene boli kita, igram i igrat ću, dok ne krepam, i boli me kita šta god bude, makar i brak rasturio. neće meni niko zabranjivat igre"

 

Ulogirao sam se samo da tebi dam lajk na ovo.

 

počašćen sam 

4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

Meni moja na dnevnoj bazi prigovara za cigarete, za plejku samo u vrijeme ispita.

A protiv pive nema nista, pa me cesto usreci s nekom novom pivom koju

nismo jos probali. 

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.2.2020 12:58 (bloodborne).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
shrikehyp kaže...

"al mene boli kita, igram i igrat ću, dok ne krepam, i boli me kita šta god bude, makar i brak rasturio. neće meni niko zabranjivat igre"

 

Ulogirao sam se samo da tebi dam lajk na ovo.

 Čekaj da dijete dobije pa cemo vidjet xD

 

Ja dođem s posla, otvorim vrata na ulazu u kucu i vec mi je dijete u rukama. Čuvam, kuham čistim, pospremim dragu i malenu na spavanac, napokon palim plejku u ponoc, odigram, ujutro sma ko zombi i ponovo novi dan :D

 

Nekad se desi da tjedan dana plejku jedva uspijem upalit da se sve ažurira :D

9 godina
online
Re: PlayStation 4
amd freak kaže...
shrikehyp kaže...

"al mene boli kita, igram i igrat ću, dok ne krepam, i boli me kita šta god bude, makar i brak rasturio. neće meni niko zabranjivat igre"

 

Ulogirao sam se samo da tebi dam lajk na ovo.

 Čekaj da dijete dobije pa cemo vidjet xD

 

Ja dođem s posla, otvorim vrata na ulazu u kucu i vec mi je dijete u rukama. Čuvam, kuham čistim, pospremim dragu i malenu na spavanac, napokon palim plejku u ponoc, odigram, ujutro sma ko zombi i ponovo novi dan :D

 

Nekad se desi da tjedan dana plejku jedva uspijem upalit da se sve ažurira :D

 

pa imam dijete. mali je 9 mjeseci. i ja ga dobijem u ruke kad dođem s posla, pa i ne stignem baš puno igrat, ali borim se

 

al on mi je glavna uzdanica, kad malo naraste ću s njim igrat. ono dijete ima 3 godine a ja s njim pičim Bloodborne 2 

4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...

pa imam dijete. mali je 9 mjeseci. i ja ga dobijem u ruke kad dođem s posla, pa i ne stignem baš puno igrat, ali borim se

 

al on mi je glavna uzdanica, kad malo naraste ću s njim igrat. ono dijete ima 3 godine a ja s njim pičim Bloodborne 2 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 28.2.2020 9:48 (bloodborne).
7 godina
offline
PlayStation 4

Volija bi da izade Bloodborne 2 i cak da se radnja odvija prije jedinice. Al koliko god se nadan toj igri, mislin da je necemo vidit. A mozda je i bolje da ne izade, BB je remek djelo i mozda bolje da ostane na tome (iako neman nikakve sumnje u FROMSOFT).

PSN - ediholic
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...

 

pa imam dijete. mali je 9 mjeseci. i ja ga dobijem u ruke kad dođem s posla, pa i ne stignem baš puno igrat, ali borim se

al on mi je glavna uzdanica, kad malo naraste ću s njim igrat. ono dijete ima 3 godine a ja s njim pičim Bloodborne 2 

Nope.

 

+3-6g - sve moguce voznje, Farming Simulator cak i Rocket League.

+6g - Minecraft i Lego igre (Undercover)

+7g - krece skola i Fortnite prokletstvo.

+9g - Fortnite prokletstvo traje jos i dalje, ali je krenuo i malo CoD. Mali seronja me owna u svemu sto ima nisan.

Nije jos niti prismrdio nekom platformeru, RPGu ili bilo cemu sto zanima tatu. Ps4 smatra svojim vlasnistvom, a ne tatinim.

Tata ce dobiti svoj PS4 nazad kad on dobije PS5 

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Chaky kaže...
Cansee kaže...

 

pa imam dijete. mali je 9 mjeseci. i ja ga dobijem u ruke kad dođem s posla, pa i ne stignem baš puno igrat, ali borim se

al on mi je glavna uzdanica, kad malo naraste ću s njim igrat. ono dijete ima 3 godine a ja s njim pičim Bloodborne 2 

Nope.

 

+3-6g - sve moguce voznje, Farming Simulator cak i Rocket League.

+6g - Minecraft i Lego igre (Undercover)

+7g - krece skola i Fortnite prokletstvo.

+9g - Fortnite prokletstvo traje jos i dalje, ali je krenuo i malo CoD. Mali seronja me owna u svemu sto ima nisan.

Nije jos niti prismrdio nekom platformeru, RPGu ili bilo cemu sto zanima tatu. Ps4 smatra svojim vlasnistvom, a ne tatinim.

Tata ce dobiti svoj PS4 nazad kad on dobije PS5 

 

Da, to je klasika. Ja sam jednom slušao kak su se moji dogovarali o podijeli plijena, PS4 je od mlađeg klinca, a stariji je sebi bezecirao Switch i PC.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice