PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.765.606
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
9 godina
offline
PlayStation 4

Ma sve 5, ali mogli su to i elegantnije rijesiti nego ovako... Znaci, opcija mi je da stavim roditeljsku zastitu, ali onda ona ne moze igrati sve igrice koje bi joj mi inace dozvolili ili staviti "normalan" account i za nju, ali onda brat i sogorica moraju paziti sto instaliraju jer i ona moze to igrati kad oni ne gledaju ., sony, 

 

 

 

@mariclius: Ne sjecam se vise, mislim da sam ga ubola za black friday. A shipping je besplatan preko nekoliko eura, samo pozuri zbog brexita 

Poruka je uređivana zadnji put ned 27.12.2020 17:53 (Korisnik1251).
 
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Korisnik1251 kaže...

Ma sve 5, ali mogli su to i elegantnije rijesiti nego ovako... Znaci, opcija mi je da stavim roditeljsku zastitu, ali onda ona ne moze igrati sve igrice koje bi joj mi inace dozvolili ili staviti "normalan" account i za nju, ali onda brat i sogorica moraju paziti sto instaliraju jer i ona moze to igrati kad oni ne gledaju ., sony, 

 

 

 

@mariclius: Ne sjecam se vise, mislim da sam ga ubola za black friday. A shipping je besplatan preko nekoliko eura, samo pozuri zbog brexita 

 Mislim da neće biti problema jer možeš naručiti iz Irske meni je došao HDD iz Nizozemskog skladišta.

 

https://shop.westerndigital.com/en-ie/c/recertified

Poruka je uređivana zadnji put ned 27.12.2020 18:13 (hummer0).
15 godina
offline
PlayStation 4

Jučer za završio Dark Souls Remastered, ubio sve bossove i glavne igre i DLC. 103 level i nekih 80 sati. Kakvo putovanje😱😱😱.  Nisam od onih koji igraju NG+ jer me čeka previše novih igara ali ova igra spada među mojih top 3 igre ikada a prva je souls igra koju sam igrao. Idemo dalje...

 

 

 

Bolje biti bez one stvari nego bez srece!
Moj PC  
3 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Onda igraj dvojku i onda tek treći dio da vidis koliko je igra napredovala od prvog djela. Poslije toga Bloodborne, Sekiro i Demon's Souls 😄
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Onda igraj dvojku i onda tek treći dio da vidis koliko je igra napredovala od prvog djela. Poslije toga Bloodborne, Sekiro i Demon's Souls 😄

 Tak će i nekako bit😁

Bolje biti bez one stvari nego bez srece!
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
mariclius kaže...

Korisnik1251, hvala puno. Sad pogledao i našao sam od 3tb za 50 eura, ti si vjerovatno neku akciju čekala pa uhvatila 4tb za 300 kn. Koliko te došla poštarina?

Sad kužim zašto mi nitko ne odgovara na poruke

 Ako nisi jos kupio, danas imas dodatnih 10% popusta

 

Celebrate this holiday with an extra 10% off our most popular recertified storage with code EXTRA10

13 godina
offline
Re: PlayStation 4

meni kaze da nije dostupno

14 godina
offline
PlayStation 4

Koje ste diskove uzimali? 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.12.2020 13:48 (hummer0).
14 godina
offline
PlayStation 4
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.12.2020 14:46 (Wontay).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
PlayStation 4

Jel ima tko na Slim verziji one zvukove pucketanja plastike kad se konzolu podigne/premjesta i kak se to uklanja? Skuzio sam to jos prije, ali sad sam ju premjestao i bas se cuje, ako pritisnem ispusta skripav zvuk. Namjeravam ju prodat kroz 2-3 mjeseca pa ne zelim nekome uvalit skart ako nesto ne valja s te strane.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
PlayStation 4

Nemam tih problema, cak ni nakon sto mi je danas pala na pod s pola metra visine

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
bullyq14 kaže...

Jel ima tko na Slim verziji one zvukove pucketanja plastike kad se konzolu podigne/premjesta i kak se to uklanja? Skuzio sam to jos prije, ali sad sam ju premjestao i bas se cuje, ako pritisnem ispusta skripav zvuk. Namjeravam ju prodat kroz 2-3 mjeseca pa ne zelim nekome uvalit skart ako nesto ne valja s te strane.

 

Naravno da pucketa, mekana je plastika pa pucketa na spojevima. I Pro pucketa. Nema tu pomoći osim da podmažeš :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Korisnik1251 kaže...

Nemam tih problema, cak ni nakon sto mi je danas pala na pod s pola metra visine

Crash testovi nakon što stigne ps5.. 

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Wontay kaže...
Korisnik1251 kaže...

Nemam tih problema, cak ni nakon sto mi je danas pala na pod s pola metra visine

Crash testovi nakon što stigne ps5.. 

Prebacila ga u sobu da necakinji poskidam igrice i ostavila. Robot usisavac usisao kabel od DS4 i povukao sve za sobom 😁

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Korisnik1251 kaže...

Prebacila ga u sobu da necakinji poskidam igrice i ostavila. Robot usisavac usisao kabel od DS4 i povukao sve za sobom 😁

 

To je ono što ja pričam ljudima, da će im ti roboti zapaliti kuću kad nisu doma :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
bullyq14 kaže...

Jel ima tko na Slim verziji one zvukove pucketanja plastike kad se konzolu podigne/premjesta i kak se to uklanja? Skuzio sam to jos prije, ali sad sam ju premjestao i bas se cuje, ako pritisnem ispusta skripav zvuk. Namjeravam ju prodat kroz 2-3 mjeseca pa ne zelim nekome uvalit skart ako nesto ne valja s te strane.

 Moj PS od prvog dana pucketa k'o oblatne. Takva plastika. Na prvu mi je bilo wtf, al' navikne se čovjek. Osim toga konzola radi k'o sat. :) 

12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Vandit kaže...
bullyq14 kaže...

Jel ima tko na Slim verziji one zvukove pucketanja plastike kad se konzolu podigne/premjesta i kak se to uklanja? Skuzio sam to jos prije, ali sad sam ju premjestao i bas se cuje, ako pritisnem ispusta skripav zvuk. Namjeravam ju prodat kroz 2-3 mjeseca pa ne zelim nekome uvalit skart ako nesto ne valja s te strane.

 Moj PS od prvog dana pucketa k'o oblatne. Takva plastika. Na prvu mi je bilo wtf, al' navikne se čovjek. Osim toga konzola radi k'o sat. :) 

Što drndate stalno jadnu konzolu. Moja stoji na istom mjestu već dvije godine. Kakvo pucketanje, nemam je ni čuti.

 

Ok, kolega bully je podiže, spušta, pritišće... 

6 godina
offline
PlayStation 4

Prije sam živio na dvije lokacije pa mi je PS4 bio vjeran pratitelj. Tako da sam tim putem upoznao sve tajne sumnjive plastike na spojevima. :)

 
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ps plus igre.
Maneater, Shadow of Tomb raider i Greedfall.
Moj PC  
2 0 hvala 1
3 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Pa može. Taman sam nedavno odigrao dva prethodna Tomb Raidera, sad samo moram aktivirat trial na američkom acc pa kasnije odigrat.
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.12.2020 18:30 (foofajter).
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Ps plus igre.
Maneater, Shadow of Tomb raider i Greedfall.

Kupili SoTR neki dan... 

3 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.12.2020 22:10 (foofajter).
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ma kakvi, kupio sam Definitive Edition :) za 120 kn neću propast.
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.12.2020 23:42 (robogo).
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Online gaming community je talog ljudskog društva.
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: PlayStation 4
m77 kaže...
Online gaming community je talog ljudskog društva.

 Kako koji community. Ko te ljutija?

11 godina
offline
Re: PlayStation 4
FIFA i Warzone...ali općenito, imam osjećaj da je teško naići na fer igrača s druge strane, sve nešto napaljeno, nabrijano, trash talk, pobjeda je sve itd...meta taktike, meta oružja, igra li netko više iz zabave?
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: PlayStation 4
m77 kaže...
FIFA i Warzone...ali općenito, imam osjećaj da je teško naići na fer igrača s druge strane, sve nešto napaljeno, nabrijano, trash talk, pobjeda je sve itd...meta taktike, meta oružja, igra li netko više iz zabave?

 Aha kompetitivni community. Dota je isto takva, to je takav toxic dir da je to strasno. Svak svakoga vrijeda, ritko se da nac neki normalan igrac (bar je prije dok sam igra bilo tako, najvjerojatnije je i dalje). Souls community je odlican, ljudi su pristupacni i ako te ista zanima dobijes detaljan odgovor. 

11 godina
offline
PlayStation 4

Ekipa je treba tko VR + kamera? Ispod cijene. Ako nekog zanima nek se javi u inbox. Zagreb i okolica.

PSN:Tomislav025
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
m77 kaže...
Online gaming community je talog ljudskog društva.

Sry ali Imbex commenting community je dno ispod toga teško se ide osim možda EVE Online ili WoT. 

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice