PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.772.135
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

3+ igre za studeni

 

Shadow of war

Bugsnax 

Hollow knight

Moj PC  
2 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Plus tome su dodani Crash Bandicoot Trilogy i CoD BO3 Zombies Chronicles u PS Plus Collection.

Btw, Nova Experience Playstation App je vani ali trenutno ne radi.
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

Yes evo je

 

10 godina
offline
Re: PlayStation 4

jel ima uopće koji dućan da prodaje još PS5 ili su rasprodani?

 

taman i ja zapeo da ga uzmem...

 

BTW prodajem PS 4 PRO bijeli, 2 joysticka kaj nekih 1600kn ok?

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...

Yes evo je

 

 Za sada je ograničena do bola. Ništa ne radi.

Pametan čovjek primjećuje sve. Glup za sve ima poneku zamjerku.
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
x18x05x kaže...
bloodborne kaže...

Yes evo je

 

 Za sada je ograničena do bola. Ništa ne radi.

 Ma da ? Ja ne mogu ni azurirati da dobim novu, cak sam i reinstall napravio.

12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Jel to novi app ili? Ni kod mene nema azuriranja
PSN:Dacho_223
Poruka je uređivana zadnji put čet 29.10.2020 0:02 (Dacho223).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Prvi pogled na Spiderman Miles Morales (vjerojatno PS4) https://streamable.com/ai452r
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
bloodborne kaže...
x18x05x kaže...
bloodborne kaže...

Yes evo je

 

 Za sada je ograničena do bola. Ništa ne radi.

 Ma da ? Ja ne mogu ni azurirati da dobim novu, cak sam i reinstall napravio.

 

Mislim da ce samo azurirati ovu postojecu.Ali sada jos nista.

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.10.2020 9:16 (stribs).
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
stribs kaže...
bloodborne kaže...
x18x05x kaže...
bloodborne kaže...

Yes evo je

 

 Za sada je ograničena do bola. Ništa ne radi.

 Ma da ? Ja ne mogu ni azurirati da dobim novu, cak sam i reinstall napravio.

 

Mislim da ce samo azurirati ovu postojecu.Ali sada jos nista.

Provjeri ponovno. Updejtao pred 2h. 

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

Meni stigla na majfon, android nista.

10 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Pozdrav , crknio mi je joystick a igram warzone preko misa i tipkovnice. Mogu li uci u igru bez joysticka ?

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayStation 4
Boixus Nois PS kaže...

Pozdrav , crknio mi je joystick a igram warzone preko misa i tipkovnice. Mogu li uci u igru bez joysticka ?

 

Jesi probao?

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
PlayStation 4

Hrpa novosti danas 

 

Novi PS Store Sale Planet Of The Discounts

RDR 2 230KN, SEKIRO GOTY 340KN, Mafia 2 Definitive 130KN, Tekken 7 57KN, Metal Gear Solid 5 30Kn, Battlefield 5 115KN

 

Star Wars Weekend Offer Traje do 3.11.2020

Star Wars Squadrons 225 KN, Jedi Fallen Order 275 KN, Battlefront 2 90 KN, Battlefront 75 KN

 

PS NOW Nove Igre za Studeni 2020

F1 2020, Rage 2, Injustice 2, My Time At Portia, Kingdom Come Deliverance, Warhammer Vermentide 2

 

Moj PC  
4 0 hvala 2
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...

Hrpa novosti danas 

 

Novi PS Store Sale Planet Of The Discounts

RDR 2 230KN, SEKIRO GOTY 340KN, Mafia 2 Definitive 130KN, Tekken 7 57KN, Metal Gear Solid 5 30Kn, Battlefield 5 115KN

 

Star Wars Weekend Offer Traje do 3.11.2020

Star Wars Squadrons 225 KN, Jedi Fallen Order 275 KN, Battlefront 2 90 KN, Battlefront 75 KN

 

PS NOW Nove Igre za Studeni 2020

F1 2020, Rage 2, Injustice 2, My Time At Portia, Kingdom Come Deliverance, Warhammer Vermentide 2

 

 Ova cijena za Tekken je Season Pass, sama igra je 75.80kn što je isto dobra cijena.

10 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Nisam kuci , trk vcrs cu doc ali mislim da treba joystick dok se ne ude u account

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...

Hrpa novosti danas 

 

Novi PS Store Sale Planet Of The Discounts

RDR 2 230KN, SEKIRO GOTY 340KN, Mafia 2 Definitive 130KN, Tekken 7 57KN, Metal Gear Solid 5 30Kn, Battlefield 5 115KN

 

Star Wars Weekend Offer Traje do 3.11.2020

Star Wars Squadrons 225 KN, Jedi Fallen Order 275 KN, Battlefront 2 90 KN, Battlefront 75 KN

 

PS NOW Nove Igre za Studeni 2020

F1 2020, Rage 2, Injustice 2, My Time At Portia, Kingdom Come Deliverance, Warhammer Vermentide 2

 

 Meni stvarno nije jasno zašto Sony ne ulaže više u marketing za ovaj PS Now. Prije nego sam kupio godišnju pretplatu mislio sam da i nije nešto pošto se ne priča previše o tome. Ali pretplata uključuje dosta Sonyevih igara a bome dodaju svako malo i dosta dobrih 3rd party igara.  A platiš godisnju pretplatu za cijenu jedne novije igre. Stvarno isplativo.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Zbog slabe dostupnosti, nije podrzano u vecini svijeta. Sony ne ulaze u marketing kad su u pitanju pretplate a opet je hrpa ljudi koji koriste ps plus. Fokus su im igre, pogotovo one koje oni izdaju.
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Control od danas ima novu cijenu.
Igra je trajno snizena 50% na 30€.
Proslo je 14 mjeseci od izlaska igre.
Imajte na umu da se radi o verziji igre koja ne podržava upgrade na PS5.
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4

Prije ce biti da treba resetirati video output. Probajte spojiti na drugi TV ili monitor.

Ako nemate probajte ovo iz videa. Kontroler spojite s kabelom s konzolom.

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
Poruka je uređivana zadnji put sub 31.10.2020 15:29 (Chaky).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayStation 4
don4ld kaže...
Probali drugi tv, druge kablove, kontroler spojen, ali ne reagira ništ. Moja pretpostavka da je hdmi otišao. Već je kod nekog majstora

 

Ima PS4 i safe mode... ja sam koristio jednom kad mi nije bilo slike na TVu. U safe modeu se pojavila slika.

No tada je bilo to do TVa (pa je reboot TVa riješio problem).

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
don4ld kaže...
Probali drugi tv, druge kablove, kontroler spojen, ali ne reagira ništ. Moja pretpostavka da je hdmi otišao. Već je kod nekog majstora

Sretno.

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
PlayStation 4

Prodan pro sa 2 kontrolera, U4 i HZD za 1500. Zna li tko moze li se di prednarucit ps5 ili kad ce ih SD ponovo imat?

PSN - ediholic
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Tututuru kaže...

Prodan pro sa 2 kontrolera, U4 i HZD za 1500. Zna li tko moze li se di prednarucit ps5 ili kad ce ih SD ponovo imat?

 Prednarudžbe su planule svugdje. Svi su rasprodali ono što su imali. Ako želiš konzolu prvi dan kad izađe, najbolja šansa ti je ići od dućana do dućana ranije ujutro i možda budeš imao sreće pa netko u zadnji tren otkaže svoje prednarudžbu i onda bude koja konzola u dućanu.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
7 godina
offline
Re: PlayStation 4
antimadridista kaže...
Tututuru kaže...

Prodan pro sa 2 kontrolera, U4 i HZD za 1500. Zna li tko moze li se di prednarucit ps5 ili kad ce ih SD ponovo imat?

 Prednarudžbe su planule svugdje. Svi su rasprodali ono što su imali. Ako želiš konzolu prvi dan kad izađe, najbolja šansa ti je ići od dućana do dućana ranije ujutro i možda budeš imao sreće pa netko u zadnji tren otkaže svoje prednarudžbu i onda bude koja konzola u dućanu.

 Fala na info. Ne triba mi konzola prvi dan, nego cisto jel se spominjalo kad ce novi val bit dostupan. Do prije par dana mi nije bilo u planu kupit konzolu, tako da nisan popratija nikakve informacije.

PSN - ediholic
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Tututuru kaže...
antimadridista kaže...
Tututuru kaže...

Prodan pro sa 2 kontrolera, U4 i HZD za 1500. Zna li tko moze li se di prednarucit ps5 ili kad ce ih SD ponovo imat?

 Prednarudžbe su planule svugdje. Svi su rasprodali ono što su imali. Ako želiš konzolu prvi dan kad izađe, najbolja šansa ti je ići od dućana do dućana ranije ujutro i možda budeš imao sreće pa netko u zadnji tren otkaže svoje prednarudžbu i onda bude koja konzola u dućanu.

 Fala na info. Ne triba mi konzola prvi dan, nego cisto jel se spominjalo kad ce novi val bit dostupan. Do prije par dana mi nije bilo u planu kupit konzolu, tako da nisan popratija nikakve informacije.

 Meni su rekli u Mikronisu tek iduće godine. Tko je prednaručio taj će se igrat na PS5, a ostali čekaju 2021.

I am over 9000!!!
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Tututuru kaže...
antimadridista kaže...
Tututuru kaže...

Prodan pro sa 2 kontrolera, U4 i HZD za 1500. Zna li tko moze li se di prednarucit ps5 ili kad ce ih SD ponovo imat?

 Prednarudžbe su planule svugdje. Svi su rasprodali ono što su imali. Ako želiš konzolu prvi dan kad izađe, najbolja šansa ti je ići od dućana do dućana ranije ujutro i možda budeš imao sreće pa netko u zadnji tren otkaže svoje prednarudžbu i onda bude koja konzola u dućanu.

 Fala na info. Ne triba mi konzola prvi dan, nego cisto jel se spominjalo kad ce novi val bit dostupan. Do prije par dana mi nije bilo u planu kupit konzolu, tako da nisan popratija nikakve informacije.

Ili prednarucis za 2.val (kad god bio, ali vjerojatno ce imat svaki mjesec/mjesec i pol nove posiljke). Ili pricekas launch pa njuskalo/forum.

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Shivi kaže...
Tututuru kaže...
antimadridista kaže...
Tututuru kaže...

Prodan pro sa 2 kontrolera, U4 i HZD za 1500. Zna li tko moze li se di prednarucit ps5 ili kad ce ih SD ponovo imat?

 Prednarudžbe su planule svugdje. Svi su rasprodali ono što su imali. Ako želiš konzolu prvi dan kad izađe, najbolja šansa ti je ići od dućana do dućana ranije ujutro i možda budeš imao sreće pa netko u zadnji tren otkaže svoje prednarudžbu i onda bude koja konzola u dućanu.

 Fala na info. Ne triba mi konzola prvi dan, nego cisto jel se spominjalo kad ce novi val bit dostupan. Do prije par dana mi nije bilo u planu kupit konzolu, tako da nisan popratija nikakve informacije.

 Meni su rekli u Mikronisu tek iduće godine. Tko je prednaručio taj će se igrat na PS5, a ostali čekaju 2021.

 meni paše valentinovo ce, a rodendan odma mjesec iza. moze se i cura isprsit "doslovno".
 njoj na "srecu" bogu hvala ja volim skupe poklone.

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Dostupni su Hollow Knight i Shadow of War za Download ako imate ps plus, Bugsnax je dostupan tek od 12.11 i samo za PS5 😄
Moj PC  
2 0 hvala 4
14 godina
offline
PlayStation 4

Jel cijena od 1400 kn plejke sa 2 kontrolera i par igrica realna cijena? Prodajem vec vise od mjesec dana a krenuo sam sa 1900 kn i spustao ali nema bas zainteresiranih, jos manje kako se blizi izlazak ps5

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice