PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.789.756
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
4 godine
protjeran
offline
PlayStation 4

😁

Moj PC  
4 0 hvala 1
14 godina
offline
PlayStation 4

The Last of Us Remastered je dobio patch za PS4 koji brutalno skraćuje loading time. Zanimljivo da je igra dobila takav patch nakon 6 godina postojanja. 

 

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
antimadridista kaže...

The Last of Us Remastered je dobio patch za PS4 koji brutalno skraćuje loading time. Zanimljivo da je igra dobila takav patch nakon 6 godina postojanja. 

 

 

Pripremaju valjda update za PS5 pa su odmah malo i ovo ubrzali :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Meni se nije dalo skupljati svo prstenje, nevolim kad moras igrati vise puta igru za platinum. Igrao sam ju 6-7 puta ali nikad ng+
4 godine
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Meni se nije dalo skupljati svo prstenje, nevolim kad moras igrati vise puta igru za platinum. Igrao sam ju 6-7 puta ali nikad ng+

 Geste su mi uzele najviše zivaca. A ng cycle ti pak treba za sve endinge time i trofeje.

 Ak ces ikad htjet igrat cu ja s tobom. 😁

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Tko bi volio remake ove igre?
Meni najdraža horror igra
Moj PC  
5 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
antimadridista kaže...

The Last of Us Remastered je dobio patch za PS4 koji brutalno skraćuje loading time. Zanimljivo da je igra dobila takav patch nakon 6 godina postojanja. 

 

 da navodno je to do Oodle Kraken i Oodle Texture  koji se koriste na PS5

 

http://cbloomrants.blogspot.com/2020/09/how-oodle-kraken-and-oodle-texture.html

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Bas me zanima koje igre ce biti na ps plusu za studeni za ps4 konzolu....

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ja sam 80% siguran Bugsnax, igra je iduci Fall Guys
13 godina
offline
PlayStation 4

Ekipa prvo pozz svima,drugo ako nekoga zanima Ps4 Pro SpiderMan limited edition neka mi se javi u pm,ps nema garanciju i ima nekih problema al ps uredno radi,cijena ce biti više nego povoljna eto javite se koga zanima sve se dogovorimo lp ;)

Poruka je uređivana zadnji put uto 27.10.2020 15:21 (crosshair).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Au kako je ovaj Ghost Of Tsushima razvikana i overrated igra.Odigrao sat vremena,smorilo me do bola

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Cyberpunk 2077 odgođen na 10.12.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
big_guy kaže...

Au kako je ovaj Ghost Of Tsushima razvikana i overrated igra.Odigrao sat vremena,smorilo me do bola

 

Hehe, sad si gotov.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
big_guy kaže...

Au kako je ovaj Ghost Of Tsushima razvikana i overrated igra.Odigrao sat vremena,smorilo me do bola

 

Hehe, sad si gotov.

 Bahahha da sam znao da je walking i riding simulator odigrao bih opet rdr2.No u rdr2 je bilo donekle okej,sa raznim stranger random eventima i komentarima npc.Ovdje se osjecam kao pale sam na svijetu,tu i tamo pretrci koja lisica koju kad pratim trci cik cak kao da je popila litru štoka.Ne vjerujem.za sta sam bacio 350 kn

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
big_guy kaže...

Au kako je ovaj Ghost Of Tsushima razvikana i overrated igra.Odigrao sat vremena,smorilo me do bola

 

Hehe, sad si gotov.

 Ima srece kaj ja jos nisam igrao :P

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
15 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Informativno pitanje;a ti si? 😅
┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
big_guy kaže...
Informativno pitanje;a ti si? 😅

 dosadnjakovic

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Evo probao sam i 3.put zaigrat Ghosta.Uzas uzasa,combat je super,grafika je dobra(daleko ispod tlou2),sve ostalo mi je tuga.Ako prilkom cutscena prckam po mobitelu,to je znak da nesto ne valja.Animacije lica su kao sa ps3,lip sync loš,voice acting li-la.Dakle prvih par questova sto sam igrao sam trazio tragove u blatu,iduci sam dobion da pratim lika i tu mi je prekipjelo.Side questovi također zamorni,nezanimljivi.Ovo je primjer da grafika ne prodaje igru.Ovo je takav đumbus da bi ju najradije ostavio na ogradi pa neka ju netko pobere.Ekipa iz Sucker Puncha treba pod hitno na instrukcije Naugty Dogu na tecaj iz narativnog dijela i Rocksteadyu(Arkham Knight) da ih nauče kako se radi zanimljiva open world igra koja nije dosadna. 

2/10(nategnuto)

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Vidim da si igrao na japanskom jeziku, iako se radi o “japanskoj igri” japanski je zapravo Dubbed, igra je radena za engleski voiceover. Mozda jednostavno nisi zainteresiran? Meni je svaki side quest prakticki bio dio storya jer je prica zaokruzena i fino nadopunjena side questovima. Smetalo ti sto pratis lika? Pa ti bi umro onda od dosade u RDR2. Ghost nije story focused igra, radi se o potpuno open world igri.
15 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Gogy7 kaže...
Vidim da si igrao na japanskom jeziku, iako se radi o “japanskoj igri” japanski je zapravo Dubbed, igra je radena za engleski voiceover. Mozda jednostavno nisi zainteresiran? Meni je svaki side quest prakticki bio dio storya jer je prica zaokruzena i fino nadopunjena side questovima. Smetalo ti sto pratis lika? Pa ti bi umro onda od dosade u RDR2. Ghost nije story focused igra, radi se o potpuno open world igri.

 Ne,igrao sam na engleskom audiju i prilično je loše.Odigrao sam RDR2 sa guštom,tako da znam o čemu pričam.Inače volim open world igre,sa puno collectiblea,elemenata rpg,skill tree itd,ali u GOT mi je sve toliko zamorno i ustaljeno.Za pričom nemam bas nikakav interes,likovi su totalno nezanimljivi.Zar nije poanta open world igre da svijet nije prazan i da vrvi događajima na svakom trenutku a ne samo isprazno putovanje do idućeg upitnika/markera?Ne znam kako je ova igra ugledala svjetlo dana...A ono skladanje stihova Haiku,pa je*ote kao da sam na nedjeljnu misu došao.Ugasio sam Ghosta,i nastavio sa Arkham Cityem,igrom iz 2011 ako se ne varan i iako je semi open world ima više života nego GOT i vuče me da igram dalje.

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Poruka je uređivana zadnji put uto 27.10.2020 23:25 (big_guy).
8 godina
offline
PlayStation 4

Kad je već netko spomenuo Ghost of Tshushima... Na činu 2 sam i kako me nervira onaj ujak sa svojim pametovanjima, ne znam kako će se dalje odvijat, ali sad bi ga najrađe zaklo...

I am over 9000!!!
 
5 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
big_guy kaže...

Bas me zanima koje igre ce biti na ps plusu za studeni za ps4 konzolu....

 Jel' ima tko kakav inside info što bi se moglo naći u PS+ košarici? 

7 godina
online
Re: PlayStation 4
Pa nije li da ide onaj PS+ Collection bundle povodom izlaska PS5 s 18 igara? Neke od kojih su već bile u PS+ ponudi?
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
To je za vlasnike PS5
7 godina
online
Re: PlayStation 4
Za PS4 vlasnike, čini se, Shadow of War i Hollow Knight.

EDIT: ne čini se. Potvrđeno na Playstation Blogu.
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.10.2020 16:53 (robogo).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: PlayStation 4
robogo kaže...
Za PS4 vlasnike, čini se, Shadow of War i Hollow Knight.

EDIT: ne čini se. Potvrđeno na Playstation Blogu.

 Prezadovoljan igrama. Hollow Knighta sam mislija neki dan uzet, al san bija lin dignit se po karticu da upisen podatke, vidija koja je cijena bez popusta i reka drugi put cu, nije prisa.

 

Edit: btw. prodajen Pro star 3 godine sa 2 kontrolera i HZD. Na njuskalo san stavija cijenu 1900, ako netko sa foruma zeli spustit cu do 1500. Priko noci me puklo uzet PS5.

PSN - ediholic
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.10.2020 17:09 (Tututuru).
16 godina
offline
PlayStation 4

Zasto prodajete PS4?

Sta ako postaru ispadne vas Ps5 i ne bude radio.

Battletag - Gobac#2782; PoE:G0bac; Cypher: Ignorance is bliss.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: PlayStation 4
Chaky kaže...

Zasto prodajete PS4?

Sta ako postaru ispadne vas Ps5 i ne bude radio.

  zato jer mi je lakse dat 1500 nego 3500.

PSN - ediholic
14 godina
offline
PlayStation 4

Koliko se sad moze dobit za ps4 pro?

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
1000-1500
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice