Play Station 3

poruka: 74
|
čitano: 19.627
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
RE: Play Station 3

nisam nikad radio .. niti sam googlao o tome tako da ne znam .. sorry .

 

ako nadjes rjesenje .. koje nije prekomplicirano .. javi .. volio bih znati ..

 

edit:

evo odradio sam .. taj tvoj AVIAddXSubs .. pokazes mu video fajl a u folderu mora biti SRT fajl _istog_ naziva kao film ..

ako nemas SRT nego SUB koji je čest na netu .. mozes koristiti Subtitle Workshop za konverziju .. snimi u SubRip format

 

i meni to radi .. trokuticem dobijes meni na PS3 .. i odaberes subtitle

 

.ez.

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 22.4.2008 0:18 (mr.ezrider).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Play Station 3
mr.ezrider kaže...

nisam nikad radio .. niti sam googlao o tome tako da ne znam .. sorry .

 

ako nadjes rjesenje .. koje nije prekomplicirano .. javi .. volio bih znati ..

 

edit:

evo odradio sam .. taj tvoj AVIAddXSubs .. pokazes mu video fajl a u folderu mora biti SRT fajl _istog_ naziva kao film ..

ako nemas SRT nego SUB koji je čest na netu .. mozes koristiti Subtitle Workshop za konverziju .. snimi u SubRip format

 

i meni to radi .. trokuticem dobijes meni na PS3 .. i odaberes subtitle

 

.ez.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                       Ma nemam poima probao sam sve moguće divix-e i stalno neki error , probao sami prebacit u SRT neznam di falim.

 .[Step Up 2 The Streets 2008 DVDSCR XviD-univer [btarena.org].avi]
No srt or idx/sub files found
Looking for:
"Step Up 2 The Streets 2008 DVDSCR XviD-univer [btarena.org].srt"
  [and if this exists also:
  "step up 2 the streets 2008 dvdscr xvid-univer [btarena.org]-2.srt"
  or "step up 2 the streets 2008 dvdscr xvid-univer [btarena.org]-3.srt"
  or "step up 2 the streets 2008 dvdscr xvid-univer [btarena.org]-4.srt"
  or "step up 2 the streets 2008 dvdscr xvid-univer [btarena.org]-5.srt"
  or "step up 2 the streets 2008 dvdscr xvid-univer [btarena.org]-6.srt"
  or "step up 2 the streets 2008 dvdscr xvid-univer [btarena.org]-7.srt"
  or "step up 2 the streets 2008 dvdscr xvid-univer [btarena.org]-8.srt"]
or "Step Up 2 The Streets 2008 DVDSCR XviD-univer [btarena.org].idx"+"Step Up 2 The Streets 2008 DVDSCR XviD-univer [btarena.org].sub"

WARNING: 1 FILE(S) FAILED. See above.

16 godina
offline
RE: Play Station 3

cini mi se da ti SRT fajl nije ISTOG naziva kao film?

16 godina
neaktivan
offline
RE: Play Station 3
mr.ezrider kaže...

cini mi se da ti SRT fajl nije ISTOG naziva kao film?

 Da evo uspio sam jedan film, Saw 2, bio je SRT subtitle, pa sam ime filma kopirao i zaljepio na  file od subtitle-a i prošlo je. Mora biti  baš isto ime, bez veze.  Zašto mi to treba ?  Imam neko smeće od DVD divix-a quadro, koje ima utor za memory stick, al ne radi, i sada sam htjeo ako skinem neki divix sa neta , da ga stavim na memory stick, da ne moram trošit dvd ili cd-e da bi pogledao jedan fim, nego samo stavim na m. stick i ps3 bez beda vrti divix-e sa memorije. Ne volim gledat na kompu fimove, telka je telka. Thanks, pomogao si mi da riješim puzzle, svaka čast.Osmijeh
16 godina
offline
RE: Play Station 3

no problemo ..  i ja naucio ..

 

inace ja sam si uzeo jedan rewritable DVD .. pa na njega sprzim jedan ili vise divxa i prebacim na HDD od PS3 pa kada pogledam obrisem ..

 

lik koji se zove AXXO radi cuda od divxa .. njegovi ripovi su najbolji .. FXG je iza njega .. ali on zna imati i losijih izdanja .. ali AXXO u 700mb zapakira film da ne mozes vjerovati kako izgleda ..

skidaj AXXO verzije ako ih nadjes ..

 

.ez.

 

edit .. probaj onaj Subtitle Workshop (freeware)  .. u 3 klika sinhroniziras subtitle s tvojom verzijom filma .. samo mu kazes gdje su prva i zadnja izgovorena recena i on synca subtitle s filmom .. radi odlicno ..

cesto subtitle koje nadjem nisu 100% za film koji sam ja skinuo ..

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 23.4.2008 9:54 (mr.ezrider).
16 godina
neaktivan
offline
Play Station 3

Jasno u redu je i spika sa discovima i koji se brišu al ajde malo su skuplji. Imao sam negje jedan pitaj boga di mi se izgubio, imam dosta tih divixa, volim gledat filmove je šta je. Znam za AXXO -a najjači je, je šta je, sad baš nisam siguran dali je to jedan tip, ili je to hacker-ska skupina al nije niti važno. Što se tiče tog Subtitle workshopa skinuo sam ga sa pirate buy-a bez obzira što je free, nisam ga mogao naci  al  tamo sam  našao  neke dvije,tri ver. tako da sam skinuo jednu al čakao sam tamo po njemu ništa nisam skužio, u tome je fora jer mi tam ništa nije jasno. Neznam sad koju si ti verziju skinuo al ova koju sam ja ima i hrvatski meni, možeš napravit da koristi hrvatski. al opet mi nije previše pomoglo .

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Play Station 3

jedno teoretsko pitanje..

dakle, pošto PS3 ima softversku emulaciju za PS2.. jel taj dio softvera moguće prilagoditi za PC? :D

napominjem, govorim o teoriji :D

16 godina
neaktivan
offline
RE: Play Station 3
nixass kaže...

jedno teoretsko pitanje..

dakle, pošto PS3 ima softversku emulaciju za PS2.. jel taj dio softvera moguće prilagoditi za PC? :D

napominjem, govorim o teoriji :D

 Nemaju svi modeli, znači samo modeli od 60 i 80gb imaju mogućnosti igranja ps2, ovaj drugi model nije nikad niti izašao na naše tržište koliko mi je poznato , a ovaj prvi, neznam dali se i može više naći tu. Model koji možeš trenutno kupit u hrvatskoj od 40gb, ne podržava igre, za ps2 a, što se tiče drugog pitanja neznam kako bi to moglo biti moguće,  ps3 nema nikakakve slične karakteristike sa pc-iem, pa zato neznam baš.Mršti se
16 godina
protjeran
offline
Play Station 3

kad ce ovi sa PS3 40gb moci igrati igre za PS2???????


Play Hrad Play Cool
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Play Station 3
The Black Iso kaže...

kad ce ovi sa PS3 40gb moci igrati igre za PS2???????


 Nažalost nebi znao, dali će to biti moguće (možda i hoće) zato su ga i svi u startu koji recenziraju gaming, nazvali okrljašena verzija  , verziju od 40 gb . To je i jedan od razloga zašto je Sony, naglo spustio cjene sa 5 tisuća i kusur kuna na tri tisuće i nešto, (tako je bilo i vani) jer je ps3 inače skupa konzola mislim njeni djelovi ,  skupo košta Sony, tako da su nekako nešto morali srezati, da bi recimo bolje zaradili i na na neki način išli na korist kupaca jer sa prvom cjenom teško da bi išta prodali a, opet manje uložili sredstva. Tako je i vani naglo pala cjena pa se kao, poboljšala prodaja ali jasno je da i ps3 ima blu- ray koji je naj jeftiniji od svih BD playera  tako  da je svakako  dobra kupnja  pa makar za nekog  ko voli samo  filmove. Ja sam ga platio 5i kusur i nakon nekih mjesec dana je pao na 3 kasnije sam shvatio da se nisam zajebo, (mada mi se to prvo vrijeme dosta tako činilo) što sam platio to sam i dobio ili ti ga kolko para tolko mjuze.Cool
16 godina
neaktivan
offline
RE: Play Station 3

A kakvo je stanje sa PAL/NTSC verzijama igara? Frend bi isto otvorio račun prek buraza u americi, ali nije siguran da li će šljakati na europskoj konzoli.

15 godina
neaktivan
offline
Play Station 3

Ja imam meni je super. Sada kupujem prvom prlikom GTA 4 jer nisam jos stigo.


Volim sise :)
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Play Station 3

zdravo svima,i ja volim gledati filmove jel moze neko da postavi adresu za ovo AXOO????hvala unapred

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Play Station 3
LEGIJA kaže...

zdravo svima,i ja volim gledati filmove jel moze neko da postavi adresu za ovo AXOO????hvala unapred

 Potraži na isohunt.com tamo imaš filmova od axxo-a kolko hoćeš..
15 godina
neaktivan
offline
Play Station 3

eh.. ovako. dal se moze za ps3 skinut igra s neta(prek torrenta i slicno) i onda sharas ps3 prek lana i igras.

znaci tocnije zelim znat dal ima igra prek torrenta, dal mozes igrat ak metnes na hard disk od playke?

Intel Core 2 Duo E8200 Corsair 2x2GB kit 1066MHz HD4870 512GDDR5 520HX Corsair
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Play Station 3
hara_zg kaže...

eh.. ovako. dal se moze za ps3 skinut igra s neta(prek torrenta i slicno) i onda sharas ps3 prek lana i igras.

znaci tocnije zelim znat dal ima igra prek torrenta, dal mozes igrat ak metnes na hard disk od playke?

 Kolko mi je poznato ne možeš, ovo o čemu pričaš je piraterija, a to još ne postoji na ps3 a, ako su i našli kako će "pokrenut" pirate, još nije u široj upotrebi...Možda jednog dana....
15 godina
protjeran
offline
Play Station 3

unknown kaže:

Jer netko zna gdje ima za kupit 60GB verzija. u Zagrebu?

 

ja bi prije uzeo 40gb model il još najbolje strpit se do jeseni pa uzet 80gb model koji bi trebao imati gpu napravljen u 0,65nm proizvodnom procesu radi manjeg zagrijavanja i potrošnje električne energije. Naime stari 60 gb model je pravi rasipnik struje i prava je pećnica ( cell 0.90nm, rsx 0.90 guta oko 200w struje), 40 gb je nešto malo bolji ali i on se poprilično zagrijava (cell 0.65mb, rsx 0.90nm 120-140w) 80gb bi trebao biti prava stvar (cell 0.65nm, rsx 0.65nm   očekuje se potrošnja od oko 100-110w struje)

Čuo sam neke glasine da se na 40gb modelima voli kvariti laser ali osobno znam da je i 60gb model čest posjetitelj servisa zbog istog problema

Te   prednosti 60gb modela -20gb veći hard ,dodatni utori za memorijske kartice i djelomična podrška za orginal ps2 igre padaju u vodu kad se uzme u obzir ovo gore kaj sam napisao a i ako ga negdje slučajno i nađeš vjerovatno ćeš ga platit pioprilično više nego 40 gb

Poruka je uređivana zadnji put ned 20.7.2008 15:21 (virtuozo).
 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Play Station 3
virtuozo kaže...

unknown kaže:

Jer netko zna gdje ima za kupit 60GB verzija. u Zagrebu?

 

ja bi prije uzeo 40gb model il još najbolje strpit se do jeseni pa uzet 80gb model koji bi trebao imati gpu napravljen u 0,65nm proizvodnom procesu radi manjeg zagrijavanja i potrošnje električne energije. Naime stari 60 gb model je pravi rasipnik struje i prava je pećnica ( cell 0.90nm, rsx 0.90 guta oko 200w struje), 40 gb je nešto malo bolji ali i on se poprilično zagrijava (cell 0.65mb, rsx 0.90nm 120-140w) 80gb bi trebao biti prava stvar (cell 0.65nm, rsx 0.65nm   očekuje se potrošnja od oko 100-110w struje)

Čuo sam neke glasine da se na 40gb modelima voli kvariti laser ali osobno znam da je i 60gb model čest posjetitelj servisa zbog istog problema

Te   prednosti 60gb modela -20gb veći hard ,dodatni utori za memorijske kartice i djelomična podrška za orginal ps2 igre padaju u vodu kad se uzme u obzir ovo gore kaj sam napisao a i ako ga negdje slučajno i nađeš vjerovatno ćeš ga platit pioprilično više nego 40 gb

 Ima potraži po netu,  vidio sam negdje slučajno,  mada sad neznam točno gdje, jer sam ja svoga kupio odmah nakon što je izašao, možda par mjeseci poslje...
16 godina
offline
RE: Play Station 3
15 godina
neaktivan
offline
Play Station 3

Imam PS 3 i odličan je.šteta šta nema chip za spržene igre

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Play Station 3
Postoji jedan SECOND HAND SHOP u Zagrebu. Zove se Fidia d.o.o.

Pogledaj njihov sajt pa vidi o čemu se radi. Nije nikakva prijevara jer ja sam kod njih mjenjao Assassins Creed-a za Ratchet-a i još moraš dati 70kn nadoplate za zamjenu...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Play Station 3
frost135 kaže...
nixass kaže...

jedno teoretsko pitanje..

dakle, pošto PS3 ima softversku emulaciju za PS2.. jel taj dio softvera moguće prilagoditi za PC? :D

napominjem, govorim o teoriji :D

 Nemaju svi modeli, znači samo modeli od 60 i 80gb imaju mogućnosti igranja ps2, ovaj drugi model nije nikad niti izašao na naše tržište koliko mi je poznato , a ovaj prvi, neznam dali se i može više naći tu. Model koji možeš trenutno kupit u hrvatskoj od 40gb, ne podržava igre, za ps2 a, što se tiče drugog pitanja neznam kako bi to moglo biti moguće,  ps3 nema nikakakve slične karakteristike sa pc-iem, pa zato neznam baš.Mršti se
 Ne, može i 20 gigabajtna verzija čitat PS2 igre...
15 godina
neaktivan
offline
RE: Play Station 3
HD4870 kaže...

Imam PS 3 i odličan je.šteta šta nema chip za spržene igre

 Negdje se pričalo da će čip biti softverski...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Play Station 3
Hex kaže...
HD4870 kaže...

Imam PS 3 i odličan je.šteta šta nema chip za spržene igre

 Negdje se pričalo da će čip biti softverski...
 Nešto si krivo shvatio, čip nemože biti softverski....
Atheistic to the point of fanaticism, there u have me in a nutshell so kill me again or take me as I am for I shall not change.
15 godina
neaktivan
offline
Play Station 3

Za one koje zanima AXXO izdanja, na ovom linku mozete naci original njegova izdanja. Bez ikakvih zezancija oko dekodera, itd. :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Play Station 3

Mislio sam kupiti PS3 u Svicarskoj, jer su tamo jeftiniji nego kod nas.

Da li bih mogao imati problema zbog regionalne razlike (sta se tice DVD-a) i sl.?

Da li se da podesavat jezik, jer je tamo pretpostavljam njemacki?

Da li kupujete igre kod nas ili ih narucujete iz drugih zemalja?

15 godina
neaktivan
offline
RE: Play Station 3
PROTECTOR kaže...
Hex kaže...
HD4870 kaže...

Imam PS 3 i odličan je.šteta šta nema chip za spržene igre

 Negdje se pričalo da će čip biti softverski...
 Nešto si krivo shvatio, čip nemože biti softverski....
 Nisam doslovno mislio čip nego "softverska modifikacija" ili "nadogradnja", shvati to kako hoćeš, valjda znaš na što sam mislio...
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.8.2008 23:22 (Hex).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Play Station 3
Chaky kaže...

Mislio sam kupiti PS3 u Svicarskoj, jer su tamo jeftiniji nego kod nas.

Da li bih mogao imati problema zbog regionalne razlike (sta se tice DVD-a) i sl.?

Da li se da podesavat jezik, jer je tamo pretpostavljam njemacki?

Da li kupujete igre kod nas ili ih narucujete iz drugih zemalja?

 Ovako:
Da.
Može.
Može bilo gdje, ali ti je najbolje kod nas zbog poštarine.
92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.7.2008 21:06 (Hex).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Play Station 3
Hex kaže...
 Nisam doslovno mislio čip nego "modifikacija softverska" ili "nadogradnja", shvati to kako hoćeš, valjda znaš na što sam mislio...
 Ok, imaš kakav link ili nekakve konkretnije informacije?
Atheistic to the point of fanaticism, there u have me in a nutshell so kill me again or take me as I am for I shall not change.
15 godina
neaktivan
offline
Play Station 3

A kuži sad, kad sam ja to ikad gledao, to je bilo dovolno davno da se ja sada ne sjećam đe je to bilo...

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice